Polska czy Anglia?

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Polska czy Anglia?

Postprzez Owen55 » 21 gru 2004, o 18:17

Dla wielu nurtuj¹ce pytanie... Dla wielu jasna sprawa... Co o tym s¹dzicie? Ja z pewnoœci¹ bardziej bede kibicowal Anglii niz Polsce, choc wielu z Was moze sie to nie podobac. Do konca nie wiem, dlaczego tak jest jednak, myœle, ze 1) Anglia to kilkukrotnie lepszy zespol od Naszego. 2) Graj¹ w niej pilkarze LFC 3) Gra takze Michael Owen :D 4) Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym z turniejow, wiec po co urywac punkty wyspiarzom? 8) . Wielu kolegow probuje sie naœmiewac z tego, ze tak wybralem, ze to nie patriotycznie i w ogole. Coz jednak zrobic, skoro tak czuje w sercu i tak po prostu jest, a ponadto nie mam zamiaru tego zmieniac.
Jest tylko jeden Owen - ten z Klęczan.
Owen55

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez wilek112 » 21 gru 2004, o 18:27

Æoz za temat
ale napewno w tych meczach jestem lekko rozdarty co do kibicowania!
ale jak tylko zaczyna sie gwizdek mija mi i dre pale: Polska ,Polska
Chociaz zdaje sobie sprawe ze angole sa poza naszym zasiegiem
Smutne ale prawdziwe
Choc musze powiedziec ze sprawiaja mi niektore akcje anglikow wiele radosci w meczu z Polska. Ciesze sie jak Rooney zjebie setke albo Campella ojada nasi napastnicy.
Ale z drugiej strony Gerrard przy pilce i wiem ze bedzie ciezko dla naszej reprezentacji :twisted:
pozdrowienia dla fanow FCL :D
Forever Jamie Redknapp
wilek112

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Daniel » 22 gru 2004, o 15:16

Masz racje Owen55, nie podoba mi sie twoje zdanie, ale to jest Twoje zdanie i w zupelnoœci je szanuje.
Dla mnie jest jedna odpowiedÂz: Patriotycznie za POLSKÂA.
Chyba nie ma wiekszych powodow do tego, ze kibicuje Naszym reprezentantom. S¹dze, ze bialo- czerwoni zasluguj¹ wkoncu na zwyciestwo z dobrym rywalem, ktorym z pewnoœci¹ s¹ Anglicy. Janas ustatkowal sklad, co przynosi pozytywne efekty.
Co do wyspiarzy to ja ich bardzo lubie, zawsze im kibicowalem, ale z pewnoœci¹ nie zajm¹ miejsca Polski. Oczywiœcie gra m.in Gerrarda czy Owena bedzie mi przynosic duzo radoœci, ale mimo to napewno nie bede sie cieszyl gdy strzel¹ gola (chyba, ze jakiegoœ przedniej urody :wink: ).
A najlepiej byloby gdyby padalo kilka bramek, a Polska miala zawsze o te jednš wiecej. :)

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Postprzez czorny150 » 22 gru 2004, o 15:20

Ja jestem praktycznie za obydwoma.Jak wygra Anglia to sie bede cieszyl.Jak wygra polska bede sie jeszcze bardziej cieszyl.I tyle..Poprostu. :wink:

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

Postprzez ewa » 22 gru 2004, o 17:19

jesl chodzi o mnie to najlepiej remis :wink: od zawsze kibicowalam wlasnie tym dwom reprezentacja.wiadomo ze to anglia bardziej liczy sie jakich prestizowych rozgrywach bo mimo wszystko jest druzyna lepsza ale mimo wszystko fajnie byloby z nimi czasami wygrac juz nie moge doczekac sie kolejnej potyczki tych dwoch druzyn, zwlaszcza ze ostatnia byla dosc ciekawa :wink: 8) chetnie pojechalabym jeszcze raz na taki mecz (szkoda za teraz jest poza moim zasiegiem, czyli w anglii)
ewa

Postprzez AcRoSs » 22 gru 2004, o 22:13

Jestem Polakiem i zawsze bede kibicowal druzynie narodowej, mimo tego, iz jestem "fanatykiem" Liverpool-u, i bez wzgledu na to czy po drugiej stronie bedzie gral Gerrard czy Owen . Bardzo szanuje tych pilkarzy, s¹ znakomitymi fachowcami w tym co robi¹. Mecze POLSKA-Anglia zawsze wzbudzaj¹ we mnie dreszczyk emocji, i œmiesz¹ mnie takie stwierdzenia jak: "po co odbierac punkty wyspiarzom, bo Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym turnieju". Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.
Mamy teraz naprawde dobry zespol, i marzy mi sie awans do Mistrzostw ÂSwiata w Niemczech w 2006r.(w co gor¹co wierze) :!:
Ostatnio edytowano 24 gru 2004, o 15:38 przez AcRoSs, łącznie edytowano 1 raz
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AirCanada » 23 gru 2004, o 02:40

Bardzo dobry temat Owen55. Jeœli chodzi o mecze reprezentacji Polski i Anglii to mimo wszystko zawsze kibicuje swoim rodakom, mimo iz w roli faworytow nie wystepuj¹. Patriotyzm sil¹ wyzsz¹ w tym przypadku. Natomiast przypominam sobie, gdy sie mnie koledzy pytali: "Adrian komu byœ kibicowal jakby Liverpool gral z Polsk¹ reprezentacj¹ ?" W tym przypadku odpowiedÂz tylko jedna: LIVERPOOL FOOTBALL CLUB.

Tak wiec: Polska > Anglia
Polska < Liverpool FC

Pozdrawiam
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez Justyna_LFC » 23 gru 2004, o 20:32

ja jestem potworem i kibicuje Anglii :roll:
niestety nie mam sentymentu do polskiej pilki i do polskich pilkarzy, wiec jak grajš z Anglikami to kibicuje Anglii. Natomiast jak oglšdam jakiekolwiek mecze Polski nie z Angliš to normalnie "patriotycznie" kibicuje Polsce :)
Justyna_LFC

Postprzez Owen55 » 23 gru 2004, o 22:11

AcRoSs napisał(a):Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.

Udowodnila przegrywajšc - nie mam pytan.

AcRoSs napisał(a):Mecze POLKA-Anglia zawsze wzbudzajš we mnie dreszczyk emocji, i œmieszš mnie takie stwierdzenia jak: "po co odbierac punkty wyspiarzom, bo Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym turnieju".

Mogš Cie smieszyc, ale taka jest prawda.

Justyna napisał(a):ja jestem potworem i kibicuje Anglii
niestety nie mam sentymentu do polskiej pilki i do polskich pilkarzy, wiec jak grajš z Anglikami to kibicuje Anglii. Natomiast jak oglšdam jakiekolwiek mecze Polski nie z Angliš to normalnie "patriotycznie" kibicuje Polsce

Mozna powiedziec, ze masz identyczne zdanie do mojego, tylko ja jednak za potwora sie nie uwazam 8)
Owen55

Postprzez AcRoSs » 24 gru 2004, o 00:44

Owen55 napisał(a):
AcRoSs napisał(a):Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.

Udowodnila przegrywajšc - nie mam pytan.

Coz przegrala i tu masz racje, ale z przebiegu calego meczu anglicy niebyli lepsi :!: Pozdrawiam :wink:
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Owen55 » 24 gru 2004, o 01:36

Powiedzmy... Ale czy tak czy tak Polska nie zdobyla ani jednego punktu, a przeciez to sie liczy w pilce noznej, nieprawdaz? 8). I tutaj jest problem, bo Reprentacja Polski niby nieÂzle gra z rywalami z wyzszej polki jakim niew¹tpliwie s¹ Anglicy, a czesto z tych pojedynkow wychodzi przegrana. Mozna calkowicie zdominowac mecz, miec mase sytuacji, a moze zabrakn¹c wykonczenia, szczeœcia lub Bog wie co jeszcze. Jedna akcja przeciwnika natomiast moze sprawic, ze caly wysilek poszedl na marne. Takim sposobem Polacy z reguly przegrywaj¹ spotkania, przegrywaj¹, choc nie raz moze i zasluzyli na co najmniej jeden punkt. Wszyscy wiemy, ze w futbolu trzeba strzelic wiecej bramek niz przeciwnik, a nie miec wiecej sytuacji od niego.

Pozdrawiam.
Owen55

Postprzez AcRoSs » 24 gru 2004, o 02:15

..poniek¹d masz racje :P. Kazdy ma swoje zdanie na ten temat, u mnie najwyraÂzniej gore bierze patriotyzm :lol: Pozdr.
AcRoSs

Postprzez Belaiza » 10 sty 2005, o 15:28

Ja nie mam z tym problemow, bo anglikow (jako druzyny narodowej) nie lubialam nie lubie i lubiec nie bede. Wlaœnie dlatego, ze prawie zawsze staj¹ nam na drodze do roznych mistrzostw. :wink:
Ja zawsze kibicuje Bialo-Czerwonym (nawet jak lata po boisku Rasiak)
Wiekszym "problemem" byloby dla mnie gdybyœmy grali ze Szwecj¹ albo Czechami, czy Francj¹.... o i tu jak grali mecz towarzyski ostatnio to oczywiœcie trzymalam kciuki za NASZYCH orlow.
Jak to pieknie ujšl Air "partiotyzm jest silš wyzszš w tym przypadku". :wink:
Belaiza

Postprzez dede » 10 sty 2005, o 18:24

AcRoSs napisał(a):i œmieszš mnie takie stwierdzenia jak: "po co odbierac punkty wyspiarzom, bo Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym turnieju". Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.
Mamy teraz naprawde dobry zespol, i marzy mi sie awans do Mistrzostw ÂSwiata w Niemczech w 2006r.(w co gor¹co wierze) :!:

[quote}Wlaœnie dlatego, ze prawie zawsze staj¹ nam na drodze do roznych mistrzostw.[/quote]

Swieta prawda zawsze Anglicy nam stajš na drodze :x

DOBRZE powiedziane mnie tez œmiesz¹ (Owen bez urazy :wink: ) kiedyœ lubilem Anglie, ale juz nie lubie. Zachowanie Anglikow jest po prostu chamskie. Na pytanie jak gra Polska w pilke nozn¹ pada odpowiedÂz :THEY ARE SHIT" i to mnie wkurwia, zero szacunku. Myœl¹, ze s¹ najlepsi, ale nie s¹, a Wayne Rooney to nie Pele a David Beckham tez nie jest jakimœ cudem. Gdziekolwiek bede, To Zawsze bede za Polsk¹,

a propo ide na ten mecz niedlugo :lol: w Manchesterze czy gdzieœ tam i bede kibicowal tylko jednej druzynie... POLSKA 8)

Polska > Liverpool > Anglia
[/quote]
Obrazek
dede

Postprzez dede » 10 sty 2005, o 18:24

AcRoSs napisał(a):i œmieszš mnie takie stwierdzenia jak: "po co odbierac punkty wyspiarzom, bo Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym turnieju". Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.

[quote}Wlaœnie dlatego, ze prawie zawsze staj¹ nam na drodze do roznych mistrzostw.[/quote]

Swieta prawda zawsze Anglicy nam stajš na drodze :x

DOBRZE powiedziane mnie tez œmiesz¹ (Owen bez urazy :wink: ) kiedyœ lubilem Anglie, ale juz nie lubie. Zachowanie Anglikow jest po prostu chamskie. Na pytanie jak gra Polska w pilke nozn¹ pada odpowiedÂz :THEY ARE SHIT" i to mnie wkurwia, zero szacunku. Myœl¹, ze s¹ najlepsi, ale nie s¹, a Wayne Rooney to nie Pele a David Beckham tez nie jest jakimœ cudem. Gdziekolwiek bede, To Zawsze bede za Polsk¹,

a propo ide na ten mecz niedlugo :lol: w Manchesterze czy gdzieœ tam i bede kibicowal tylko jednej druzynie... POLSKA 8)

Polska > Liverpool > Anglia
[/quote]
Obrazek
dede

Następna strona

Powrót do Drużyny narodowe