El. MS 2010

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: El. MS 2010

Postprzez LyzwaLFC » 19 lis 2009, o 10:12

Henry oszust. Sorry, ale TAKI zawodnik w TAKIM wieku nie powinien TAKICH rzeczy robić.
Scholes lubi grac w siatkówkę owszem, ale miał kiedyś problemy z oczami no i gra w MU.

szkoda Irlandczyków...

a tego Domenecha to w reprezentacji trzymają, bo cwaniaki z federacji francuskiej chcą tam mieć "swojego człowieka, a mistrzowie z 1998 to mądrale i za dużo gadają(to jest ironia jakby ktoś nie skumał :P )"
to mówił Blanc chyba.

Coupet skończył karierę w reprezentacji, bo tam niczego trenerowi nie można powiedzieć, a treningi są jak te Houlliera-> cicho być i zapier***.

Nawet Zidane go krytykował, ale On się jeszcze tam trzyma, a Francja gra żałośnie

Ejj no bez przesady z Kanadą wygraliśmy :P
Ostatnio edytowano 19 lis 2009, o 11:46 przez LyzwaLFC, łącznie edytowano 1 raz
LyzwaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez lgargi » 19 lis 2009, o 11:37

E tam ważne że opykaliśmy San MArino 10:0 :)
Co się dzieje z POlską piłką już nawet nie widzimy dna od którego mamy się odbić...
lgargi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez zwieszhu » 19 lis 2009, o 12:15

Polska reprezentacja zostaje w domu i nie ma nic do gadania.
Aż do następnych ''igrzysk'' :)
Może lepiej, że jedzie Serbia zamiast ruskich, których zadeklarowałem się nie lubić..? Choć, nie przeczę, jestem tym faktem, co najmniej, zaskoczony.
Francuzi zapłacą za ''świński'' sposób w jaki udało im się wyeliminować Irlandczyków :x ,których z kolei, chętnie ugościmy u siebie. (Ale to już zupełnie inna historia.)
Już po El.MŚ 2010ad
Za pół roku prawdziwy piłkarski wypas na gorącym lądzie. To będzie mordęga dla Europejskich drużyn, dlatego liczę na niespodzianki w postaci 'niezłomnych'(np.Grecja) :)
Osobiście dopingować będę Słowaków, choć jestem prawie pewien, że wszystko rozegra się pomiędzy: USA, Brazylią, silną drużyną z Afryki (np.gospodarz) a silnym zespołem z Europy(czy ktoś będzie miał jeszcze siły po tym sezonie?!)...

ED--- no pewnie, że Słowenia. Takie literówki to już u mnie rutyna ja piździu!
zima w Południowej Afryce...hmmm brzmi faktycznie bardzo g(m)roźnie...nie udało mi się jednak sprawdzić, jak to jest wtedy z temperaturą(o opadach nawet nie pomyślałem)...
Ostatnio edytowano 19 lis 2009, o 12:59 przez zwieszhu, łącznie edytowano 1 raz
zwieszhu

Postprzez LfcManiak » 19 lis 2009, o 12:23

zwieszhu -> Zamiast Rosji jedzie Słowenia. :wink: Aż taka "mordęga" to nie będzie, w końcu wtedy w RPA będzie początek zimy.

~Mordęgą jest granie przy 40 stopniowym upale i wuwuzelach. Przy 20-25 już tego tak nie nazwiesz, nie?
Ostatnio edytowano 19 lis 2009, o 21:22 przez LfcManiak, łącznie edytowano 1 raz
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
LfcManiak

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez arox71 » 19 lis 2009, o 12:38

Jestem zdziwiony, że Richarde Dunne po meczu nie urwał Henry`emu jajec ;].

Dziwne te baraże były. Francuzy łobuzy z workiem pełnym szczęścia jada na MŚ. Grecja gra jeden z najnudniejszych chyba dla oka football i tez jedzie na mistrzostwa. W wielkich bólach rodzi się awans Portugalii (tutaj dopatruje się magicznej nieudolności trenerskiej selekcjonera Portugalczyków). W Afryce odpadł Egipt z przeciętną Algierią...

Ja się pytam, gdzie Polska? :>
arox71

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Dydas » 19 lis 2009, o 12:51

Może być wiele różnych powodów do kibicowania danej drużynie. Ja oglądałem ostatni finał LM w koszulce LFC kibicując Barcelonie z wiadomych względów. Mój kumpel (kibic Celticu) był za Barcą z innego powodu. Jest fanem Henry'ego i chciał zeby udało mu sie zdobyc jedyne brakujące w jego gablocie trofeum. W sumie nawet przyznałem mu racje, że tak wielki piłkarz zasługuje na zwycięstwo w tym turnieju i obaj pomstowaliśmy na Pepa kiedy francuza zdejmował z boiska, choć wszyscy trzej razem z Gurdiolą wiedzieliśmy że gra przeciętnie. Jakież jest moje zażenowanie wczorajszym wydarzeniem nie potrafie opisac... pomijam fakt że kibicowałem Irolom, a francuzów ogólnie nie lubie bo to pedały i frajerzy, ale wśród nich miały być wyjątki takie jak Heniek... teraz wyjątków brak. Henry is a wanker i jemu na pohybel...
"Ja? Radomskie. Ale jak Pan Major woli to Franz ma Camele..."
Dydas

Postprzez bols » 19 lis 2009, o 13:59

Ja osobiście się cieszę, że Francuzi pojadą na przyszłoroczne mistrzostwa świata bo jestem fanem ich reprezentacji (jak i ligi). Nie wiem czemu teraz każdy ma pretensje do Henrego na miejscu Irlandczyków zarzuty miałbym do sędziego, ok, Henry zagrał ręką, ale dobry sędzia powinien zauważyć takie zagranie. Co do innych meczów to jestem trochę zawiedziony odpadnięciem Bośni podobała mi się ta reprezentacja w eliminacjach i cieszyłbym się gdyby wyeliminowali Portugalczyków, najbardziej zaskoczony jestem odpadnięciem Rosji których mimo wszystko uważałem za jednych z faworytów mistrzostw w Afryce, ale cóż... Cieszy awans Urugwaju który gra przyjemnie dla oka po cichu liczę, że Suarez i spółka sprawią jakąś niespodziankę. :)
bols

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Alex » 19 lis 2009, o 16:54

http://supergigant.blox.pl/2009/11/Kazd ... Henry.html

świetny tekst o Henrym i jego (nie)boskiej ręce, najbliższy mojej opinii.
Alex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez MalyLFC » 19 lis 2009, o 19:33

Niestety Irlandia, którą bardzo lubię nie wywalczyła awansu. Po raz kolejny o bardzo ważnym spotkaniu w piłce nożnej decyduje kontrowersja :( Należało się zielonym, niestety to trójkolorowi pojadą na mundial.
MalyLFC

Postprzez FCmadzia » 19 lis 2009, o 21:01

Ja tam Irlandii nie lubię, ale tym zagraniem Henry wg mnie pozbawił się jaj. Słabo to wyglądało. Jeszcze gdyby mu się faktycznie odbiła, ale on ją sobie jeszcze dłonią zagrał...
No, ale. Ogółem to cieszę się, że Francja jedzie, a nie Irlandia (choć okoliczności- beznadziejne). Acha. I jeszcze jedno. Moim zdaniem, co było na boisku to powinno zostać. Kiedyś Anglia coś straciła (Boski Diego^^) przez pomyłkę sędziego, dziś Irlandia... Jak to się mawia, błędy są wliczone w ten sport. I ja dalej jestem przeciwna powtórkom video, czy 55 sędziami... Czytam, że Irlandczycy domagają się powtórki meczu. I do tej prośby można by się przychylić :]
Jako, że kibicuję Wiśle, cieszę się, że Słowenia awansowała (oby tylko Kirm jechał do RPA :wink: ). Ale przyznam (uwaga powiem to po raz pierwszy i chyba ostatni x)), że Rosji i futbolu Hiddinka będzie mi trochę brakowało. Poza tym, Rosja chyba jednak ma silniejszą kadrę i więcej mogła by zdziałać na MŚ, ale... Jedzie Słowenia i trzymam kciuki za Andraża :)
Poza tym szkoda mi Kostaryki i Diaza. Nie tylko dlatego, że Junior gra w Wiśle, ale też dlatego, że po prostu Urugwaju... No nie przepadam za nim jakoś specjalnie.
Portugalia - nie wiem czemu ich też... nie lubię. Chyba dlatego, że wszystko kręci się wokół Krysi. Z tej kadry lubię Quaresmę, choć moim zdaniem nie umie on wykorzystać swojego talentu. Wszędzie gra poniżej oczekiwań. A może to już stereotyp, że Ricardo to dobry zawodnik?
Grecja- wolałabym kogoś innego w ich miejsce, ale przynajmniej pewnie pojedzie nasz Kyrgiakos, więc taki mały czerwony akcencik.
Algieria- szczerze to mnie nie obchodzi.

EDIT: *FankaLFC*- Pewnie, my w ogóle nie mamy się co cieszyć, bo przecież nasza [wspaniała!] reprezentacja nie jedzie :(
Ostatnio edytowano 19 lis 2009, o 22:16 przez FCmadzia, łącznie edytowano 1 raz
FCmadzia

Postprzez LfcManiak » 19 lis 2009, o 21:10

Niech Rosja wymieni się z LFC trenerami! :wink:

A powracając na ziemię, to naprawdę szkoda mi Egiptu. Grają zdecydowanie najładniejszy i najbardziej poukładany futbol z krajów afrykańskich. Szkoda, szkoda. To będzie mundial bardzo silnych drużyn i słabeuszy. Zawsze tak było, ale tym razem w jeszcze większym stopniu. Zabawa zacznie się dopiero w ćwierćfinale...
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
LfcManiak

Postprzez FankaLFC » 19 lis 2009, o 21:36

Nie ma co się cieszyć z wynikłych niespodzianek. Rosja, rewelacja ostatniego Euro, całkiem fajna drużyna, którą w ładnym stylu wzniósł na wyżyny dobrze znany nam Hiddink, mogłaby stanowić naprawdę spore zagrożenie. To jedna z lepszych europejskich ekip i na pewno podniosłaby poziom rywalizacji. Z pewnością gryzą się teraz, że stracili w pierwszym meczu tę bramkę - tak byłoby 2:0 i pozamiatane... A tak na Mundial jedzie słaba Słowenia, bo nie ma co się oszukiwać. Wygrać 3:0 z kopaczami Leo potrafił każdy (no, oprócz San Marina), a gdyby nie słaba postawa Czech i Polski, na pewno byłoby inaczej. Jedyny pozytyw? Może Hiddink będzie dostępny :badhappy:

To, że Francja przeszła dalej, też nie powinno cieszyć ani fanów Mistrzostw Świata, ani fanów konkretnie Trójkolorowym. Ich trener to niewłaściwy człowiek na niewłaściwym miejscu, który dzięki słabej grupie w ogóle zagrał w barażach, a dzięki zwykłemu fartowi na te mistrzostwa pojedzie. A to będzie bolesny upadek Francuzów. Awans oznacza pozostanie Domenecha, a on w ogóle nie wie, co ma z nimi zrobić. Nie ma pomysłu na grę. Gdyby nie awansowali, byłby skandal, ale mogliby w spokoju, mając więcej czasu, budować lepszą ekipę. A tak? Skompromitują się na Mundialu. Ale, ale, co kto woli.

Grecja czy Ukraina? To akurat było mi obojętne. W jednej i drugiej ekipie gra jakiś cienias :wink:, choć stawiałam na naszych sąsiadów. A tak, będzie nas dwóch organizatorów następnej imprezy, którzy boleśnie rozstają się z Mundialem. A przecież Ukraińcy wyeliminowali samą Chorwację!
"Najlepszą obroną jest atak" Liverpool FC 2013-...
FankaLFC

Postprzez Steady » 20 lis 2009, o 08:15

Gdybym był Francuzem, bądź gdyby to Polska reprezentacja znalazła się w takiej sytuacji, gdy na mundial jedziemy po takim manewrze z ręką, to szczerze, bardziej byłbym dumny z mojej drużyny, gdyby zawodnik przyznał się do takiego zagrania, pokazując, że ma honor. Nie ma co usprawiedliwiać tego zachowania jakimiś ułamkami sekund. Na powtórkach widać, że na 99% było to zagranie świadome.
Pomijam już fakt, że Henry jest piłkarzem klasy światowej, wzorują się na nim dziesiątki tysięcy dzieciaków biegających po podwórkach wszystkich krajów. I co teraz? Widzą w telewizji swojego idola, który przyznaje się po meczu i dodaje "to nie ja byłem sędzią".
Ostatnie pytanie: gdzie mamy się teraz doszukiwać sportu, który od najdawniejszych lat opierał się na czystej rywalizacji? Co mają powiedzieć Irlandczycy, których po prostu ewidentnie oszukał Henry? Co to jest, szczypiorniak?

W wielu dziedzinach życia istnieje coś takiego, jak niepisany kodeks, w którym istnieją zasady dobrego postępowania. W sporcie również. Przepisy FIFA nie nakazują zawodnikom wybijać piłki na aut w przypadku kontuzji rywala, oddawać też jej nie nakazują. To samo dotyczy uczciwości. Przepisy jej nie regulują. Tego po prostu się oczekuje...A Henry? Piłka w siatce, a ten cieszy się jak pojebany i odstawia jakąś pajaconadę :?

Ch*j pozostanie ch*jem, takie jest moje zdanie. I nie tłumaczy Henry'ego żadne uogólnianie, że każdy piłkarz zachowałby się tak samo. Jest wiele przepisów prawa i gdy czasami ktoś je łamie w jakiejś wyjątkowo szczególnej sytuacji, to mówi się "przecież każdy zachowałby się tak samo". Czy ktoś bierze potem pod uwagę takie usprawiedliwienia? Nie bardzo.

Może niech wszyscy piłkarze grają teraz rękoma, bo przecież Henry zagrał i jeszcze go tłumaczą.

Życzę Francuzom, aby powtórzyli sukces z Euro 2008 i nie wyszli z grupy.
Red is not a colour. Red is a power!
Steady

Postprzez LyzwaLFC » 20 lis 2009, o 08:54

Steady napisał(a):Życzę Francuzom, aby powtórzyli sukces z Euro 2008 i nie wyszli z grupy.

A ja im życzę sukcesu jakim były MŚ w Korei i Japonii w 2002 :)

No wiecie Platini zadziałał
LyzwaLFC

Postprzez FCmadzia » 20 lis 2009, o 14:52

LyzwaLFC napisał(a):
Steady napisał(a):Życzę Francuzom, aby powtórzyli sukces z Euro 2008 i nie wyszli z grupy.

A ja im życzę sukcesu jakim były MŚ w Korei i Japonii w 2002 :)

No wiecie Platini zadziałał

tak tak.. spiskujcie już wszyscy spiskujcie... A kto zadziałał na korzyść (było nie było) Chorwatów gdy koleś wyleciał dopiero po 3 żółtych kartkach? :badhappy:
Rozumiem, że to taki jak się mawia "polski" odruch[?], ale bez przesady.
Na pewno Henry lepiej by zrobił gdyby się przyznał, pewnie i nie jeden Francuz to przyzna, ale stało się i się pewnie nie odstanie.
Ja życzę wszystkim drużynom by zagrały świetne spotkania, żeby było na co popatrzeć. A kciuki trzymać będę za USA, Anglię, na pewno też za Hiszpanie i Argentynę (o ile będzie to "stara" Argentyna). Tylko jednym życzę kompletnej porażki- Niemcom oczywiście :roll:

E: Spoko. Jesli myślisz, że się zdenerwowałam czy coś to nie ;) Po prostu wydalo mi się to takie "polskie" [że tak powiem] ;)
Ostatnio edytowano 20 lis 2009, o 17:47 przez FCmadzia, łącznie edytowano 1 raz
FCmadzia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe