El. MS 2010

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

El. MS 2010

Postprzez MaG » 25 lis 2007, o 20:10

wydaje mi sie, ze mozna by zalozyc oddzielny temat dotyczacych tych konkretnych eliminacji.
jesli ktos uzna, ze jednak nie, to prosze mnie wczesniej uprzedzic, to sie skopiuje to innego tematu.

Oto grupy:

Grupa 1:
Portugalia
Szwecja
Dania
Wegry
Albania
Malta

nie wiem czy nie najsilniejsza grupa
moze byc tutaj naprawde roznie,ale sensacji w postaci Portugalii na miejscu nizszym niz 2. raczej sie nie spodziewajmy
stawialbym: Portugalia, Szwecja

Grupa 2:
Grecja
Izrael
Szwajcaria
Moldawia
Lotwa
Luksemburg

ta grupa z kolei bardzo rowna i... slaba grupa
kto poza Grekami... nie mam pojecia..

Grupa 3:
Czechy
POLSKA
Irlandia Pln.
Slowacja
Slowenia
San Marino

Bardzo szczesliwa dla nas grupa. zebysmy tylko glupio punktow nie tracili z np.Slowacja czy Slowenia..
boje sie troche tej Irlandii pln... :/
a z Czechami... bedzie prawdopodobnie tyle emocji co przy meczach z Portugalia. miejmy nadzieje, ze z podobnymi wynikami.
no i blisko :)
Wyjdziemy z pierwszego ;)
btw. San Marino w el.Euro byla druzyna, ktora stracila najwiecej bramek - 57

Grupa 4:

Niemcy
Rosja
Finlandia
Walia
Azerbejdzan
Lichtenstein

prawie tak ciezka grupa jak pierwsza... Finowie pokazali, ze potrafia grac z najwiekszymi.
Walia tez do najlatwiejszych przeciwnikow nie nalezy. na pewno te dwie druzyny beda zabieraly punktu faworytom,
jakimi sa Niemcy i Rosja.

Grupa 5:
Hiszpania
Turcja
Belgia
Bosnia i Herc.
Armenia
Estonia

Tu raczej wszystko jasne - Hiszpania i Turcja.
chyba, ze Belgowie sie odrodza...

Grupa 6:
Chorwacja
Anglia
Ukraina
Bialorus
Kazachstan
Andora

Bedzie okazja do rewanzu dla Anglikow. zalezy jakiego trenera teraz beda miec.
Chorwaci zdobyli 6pkt z Anglikami z tych eliminacjach i to ci drudzy moga sie bac.
Ukraina chyba nie bedzie sie przygladac.
Stawialbym jednak pierwsza dwojke taka: Anglia, Ukraina.

Grupa 7:
Francja
Rumunia
Serbia
Litwa
Austria
Wyspy Owcze

Francja, Rumunia. Serbia chyba nie zagrozi...chociaz to zalezy tez od nowego trenera,
bo zawodnikow przeciez slabych nie maja... moze powalcza z Rumunami.

Grupa 8:
Wlochy
Bulgaria
Irlandia
Cypr
Gruzja
Czarnogora

Wlosi tradycyjnie trafili 'lajtowo'.
i Bulgaria chyba na drugim.

Grupa 9:
Holandia
Szkocja
Norwegia
Macedonia
Islandia

mimo pieciu ekip dosc silna grupa.
Szkoci pokazali, ze potrafia, natomiast Norwegowie w Euro nie zagraja i prawdopodobnie
beda chcieli sie odegrac.
Stawialbym: Holandia, Norwegia.
MaG

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Stachoś » 25 lis 2007, o 20:35

Grupa1.
mowiac jezykiem Jurka Engela...SZALENIE mocna grupa ;-) wlasciwie Portugalia, Szwecja i Dania moga w tabeli wystapic w kazdej konfiguracji...Wegry moga punkty zabierac, a i na Albanii w ostatecznosci moga sie faworyci przejechac...Malta n/c.

Grupa2.
cztery druzyny na mniej wiecej rownym poziomie: Grecja, Lotwa, Izrael, Szwajcaria...tu kazdy wynik jest mozliwy...moj typ to Izrael i Szwajcaria...w Grekow nie wierze

grupa3.
ktos w studio juz zauwazyl (Misiek L. chyba :P ) ze Czesi beda mieli zastrzyk mlodej, utalentowanej mlodziezy na te eliminacje...beda grozni, Irlandia Pln.- wydaje mi sie, ze bez Healy'ego nie istnieja, Slowacja i Slowenia...zespoly do ogrania, ale na max zaangazowania. San Marino to w dwumeczu licze na 11-0 :P

wazne, ze sie nie tulamy po stepach jakichs zakaukaskich i nie gramy z pasterzami albo innymi handlarzami skor i miesa z jaka :-)

grupa4.
fajna grupa...Niemcy z pierwszego, potem Ruscy sie beda cieli z Finami i Walijczykami. Zwlaszcza rodacy Bellamiego moga napsuc krwi rywalom.

grupa5.
Hiszpanie, a potem walka Turkow z ... Estonczykami...wiem ze podchodzi pod herezje :D ale cos mi sie wydaje, ze to bedzie taka niespodzianka calych eliminacji

grupa6.
mocna grupa. Anglicy beda podku*wieni wiec awansuja bez problemu, Chorwaci z Ukraincami i Bialorusinami...mecze walki

grupa7.
Francuzi bez problemu, potem mysle, ze jednak Litwa. Juz w el. ME pokazali, ze w pilke grac potrafia...no i oczywiscie Rumunia bedzie grozna

grupa8.
Wlochy, a za nimi Bulgarzy lub Irlandczycy...reszta bez historii

grupa9.
no tu tez ciekawie...Holendrzy z 1. nastepnie Szkoci z Norwegami beda sie ciac...a punkciki urywac beda Macedonczycy najlepszym...jak to czasami maja w zwyczaju :P
Obrazek
Stachoś

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AcRoSs » 25 lis 2007, o 20:35

Trudno zaprzeczyc jesli chodzi o nas, grupa trafila nam sie najlepsza z najlepszych wedlug mnie. Wszyscy grupowi rywale sa jak najbardziej w naszym zasiegu. Do najgrozniejszych rywali z pewnoscia zaliczyc nalezy Czechow i to z nimi bedzie najtrudniej. Ciekawy zespol ma Irlandia Polnocna, ktora w ostatnich latach naprawde sie podciagnela pilkarsko. Slowenia i Slowacja to druzyny srednie, co nie znaczy, ze mozna ich zlekcewazyc. San Marino to zespol, ktory jesli urwie komus punkty, to bedzie naprawde duza niespodzianka. Grupa jest dobra, jednak nie mozna powiedziec tego, ze jestesmy juz w Mistrzostwach. Przypomina mi sie w tym momencie sytuacja, gdy poznalismy naszych grupowych rywali Liverpoolu w Lidze Mistrzow i wtedy kazdy byl swiecie przekonany, ze awansujemy z niej a tymczasem jestesmy w sporych opalach z ktorych wierze, ze jakos wyjdziemy. Czas pokaze, ale z losowania trzeba sie cieszyc. Jestem rowniez niesamowicie szczesliwy, ze bedziemy mieli bliskie wyjazdy, jak Slowacja, Czechy czy nawet Slowenia. Juz wyobrazam sobie te liczne kolonie bialo-czerwonych kibicow jadacych na mecz swojej reprezentacji. Grzechem bedzie nie pojechanie choc w jedno z tych miejsc.

Pozostale grupy sa bardzo ciekawe, jednak najbardziej ucieszyla mnie wiadomosc o tym, ze Anglicy beda mieli znakomita okazje do rewanzu na Chorwatach za niedawno zakonczone eliminacje do EURO. Bedzie sie dzialo.

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez ZAPI » 25 lis 2007, o 20:39

Niezla grupe trawilismy, moglo byc gorzej. Nie zgadzam sie Mag z Twoimi ocenami. Nie chcialo mi sie czytac wszystkiego, ale np. do grupy nr 2 . Nie wiem na czym opierasz swoje wnioski, ze jest to slaba grupa. Grecja ma juz marke wyrobiona. Izrael jest b. mocny u siebie, a na wyjezdzie wygrac z nim tez nielatwo. Lotwa finalista ostatnich ME. Szwajcaria dopiero w karnych odpadla z ostatnich MS. Moldawia jest zawsze nieobliczanlna. Luksemburg jedyny outsider moim zdaniem.

Ciezko bedzie nam z 1 miejsca wyjsc, ale nadzieje sa. Ciekawe z pewnoscia beda kolejne mecze Angoli z Chorwacja. Maja wyspiarze okazje do zemsty.
Obrazek
ZAPI

Postprzez Gumierpool » 25 lis 2007, o 20:49

Czechy, Slowenia, Slowacja, Irlandia Polnocna i San Marino.

Losowanie bardzo szczesliwe. Ostatnio polskiej reprezentacji sprzyja szczescie. Powoli zaczynam sie zastanawiac kiedy limit farta sie skonczy...

Patrzac na rywali bez problemu mozemy zajac 1 miejsce. Jesli ogralismy Portugalie to czemu nie mialoby sie udac z Czechami? Ciekawia mnie boje z Irlandia. To bardzo nieprzewidywalna druzyna, ktora moze przegrac z San Marino, a 3 dni pozniej orznac Czechow.

W innych grupach rzuca sie w oczy jedna sprawa - Chorwacja i Anglia znow w jednej grupie :D Szykuja nam sie dwa niesamowicie emocjonujace boje.

Ponownie na siebie trafily tez Szwecja i Dania. Uwielbiam takie spotkania. Mnostwo walki, determinacji, ostrej, zdecydowanej gry.

Ciekawe pod wieloma wzgledami moge byc tez potyczki Ruskich z Niemcami :roll:

Ogolnie rzecz biorac losowanie dobre. Szczesliwe dla nas - to najwazniejsze. Na dodatek bedzie pare ciekawych meczow, choc juz takich sensacji jak brak awansu Anglii nie przewiduje.
Gumierpool

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez roniu » 25 lis 2007, o 21:14

Naprawde nie trafilismy zle. Oto moje typy:
Grupa 1: dosc ciezko ocenic, ale raczej pierwsze miejsce przypadnie Portugalii. Nie mniej beda musieli wydrzec je Szwedom i Dunczykom.
Grupa 2: podobnie jak w grupie 1., nie jest latwo wytypowac pewniaka do awansu. Stawiam na Grekow. Glownym przeciwnikiem bedzie Izrael.
Grupa 3: trafilismy prawde mowiac idealnie. Czesi sa bardzo mocnym zespolem i bedziemy musieli stanac na glowie i gryzc murawe, zeby wyprzedzic ich w tabeli, ale sadze, ze jesli Leo nie straci do tego czasu posady to mamy spore szanse. Jakby nie bylo - jedna z latwiejszych grup.
Grupa 4: zdecydowanie Niemcy. Uwazam, ze o awans powalczy rowniez przede wszystkim Finlandia.
Grupa 5: a tutaj nie zgodze sie, ze pewniakiem jest Hiszpania, mimo ze mam do niej sentyment. Obstawiam, ze wyjda z pierwszego miejsca, ale po bardzo ciezkiej batalii przeciwko Turcji. Zobaczymy, na ile zmieni sie Belgia do tego czasu. Bosnia i Hercegowina oraz Armenia moga odebrac punkty faworytom tej grupy, poza tym o jakas niespodzianke moze pokusic sie Estonia. Jedna z trudniejszych grup.
Grupa 6: tutaj walka rozegra sie zapewne miedzy Chorwacja i Anglia, ale gdzie dwoch sie bije, tam trzeci korzysta, takze wcale bym sie nie zdziwil, gdyby zamiast jednej z w/w druzyn awansowalaby Ukraina.
Grupa 7: imo pewniakiem jest Francja. Rumunia i Serbia sa solidnymi druzynami, ale nie na tyle, by zagrozic Trojkolorowym.
Grupa 8: pierwsze miejsce przypadnie Wlochom. O baraze powalcza druzyny Bulgarii i Irlandii. Niewygodna moze byc Czarnogora.
Grupa 9: pierwsze dla Holendrow, drugie dla Szkotow. Namieszac moze Norwegia. Macedonia i Islandia, tradycyjnie juz beda dostarczycielami punktow.
roniu

Postprzez guerer » 25 lis 2007, o 21:38

no to pokolei:

GRUPA 1: na uwage w tej grupie zasluguje przede wszystkim dwumecz szwecja vs dania. To sa zawsze ciekawe mecze. I szczerze powiedziawszy te dwie druzyny chcialbym zobaczyc na pierwszych dwoch miejscach, co by C.R. mial zwale delikatna

GRUPA 2: dosc wyrownana grupa. Ciekawy jestem jak spisze sie Izrael, ktory ostatnio jest na fali. Czolowe miejsca Grecja i Izrael w tej kolejnosci raczej.

GRUPA 3: szczerze, nie wyobrazam sobie zebysmy tej grupy nie wygrali. Ciekawe mecze z Czechami, ale co by nie bylo zwycieskie. Wychodzi na pewno Polska. Na drugim miejscu chyba Czechy, chociaz...

GRUPA 4: ciezka grupa. Wyjda napewno Niemiaszki, a tuz za ich plecami ciekawa walka o drugie miejsce. Stawiam na Finow.

GRUPA 5: rowniez zdecydowany faworyt: Hiszpania. O drugie miejsce Turcja z Belgia, no i raczej Turcja...

GRUPA 6: tu to tylko walka o pierwsze miejsce miedzy Anglia a Chorwacja. Bardzo ciekawy dwumecz. Zobaczymy co z tego bedzie... Oby nie powtorka z rozgrywki...

GRUPA 7: grupe wygrywa Francja. Za nimi ciekawe starcie miedzy Rumunia i Serbia. Raczej dla Rumunow. Litwa i Austria moze dorzuca swoje dwa grosze, ale bez szans na awans...

GRUPA 8: kolejna grupa ze zdecydowanym liderem [italia of course] i ciekawa walka o drugie miejsce. Chcialbym, zeby to starcie wygrala Irlandia, ale zobaczmy...

GRUPA 9: no a tu bardzo ciekawa grupa. Wlasciwe trzy druzyny graja o zwyciestwo w grupie. Chyba jednak wygra ja Holandia, tuz za nia Szkoci chyba, a moze Norwegowie jednak.. Nie wiem, ale chyba Szkocja.

jakos poszlo osle, jakos poszlo :D
"Przetnijmy moją skórę, a zobaczymy czerwoną krew Liverpoolu"
guerer

Postprzez Witz » 25 lis 2007, o 22:53

No coz, grupa jest bardzo wyrownana, jakby nie patrzec, choc jedna klase nizej wyrownana, niz ta do EURO 2008. Powiem szczerze, ze ostatni dobry mecz naszej kadry, jaki pamietam to Chorzow i Portugalia, a tutaj hurraoptymistyczne glosy sie juz podnosza, ze w meczach z Czechami jestesmy faworytami. No juz bez przesady. Boje sie bardzo Irlandii Polnocnej (choc gra ona taki futbol, jak my, wiec powinnismy dac rade) i Slowacji, poza Czechami oczywiscie, z ktorymi 3 punkty u nas i porazke w hipotetycznie Pradze wzialbym z pocalowaniem reki. Slowacja, bo o niej chcialem troszke szerzej wspomniec, nie blyszczala ostatnio, ale tak na dobra sprawe maja solidna druzyne z indywidualnosciami jak na przyklad Mintal czy Vittek. Trzeba zdecydowanie na ten zespol mocniej scisnac poslady. Czasy swietnosci Slowenii minely juz dawno (kto pamieta, jak emocjonowaly mecze Slowencow na EURO 2000?), problemem tylko wyjazdy, bo poludniowi Slowianie to, mowiac kolokwialnie, "chlopaki jebaki". Na pewno bedzie atmosfera u nich na stadionie, moze nawet ktory z naszych raca oberwie... No i San Marino, ktore swego czasu pokonal ku uciesze 36 milionow Zbigniew Boniek za pomoca Kukielki i jakiegos innego pacana. A potem go zwolnili. A do EURO 2004 i tak sie nie dostalismy, pamietamy wszyscy jak chetnie Szwedzi przegrali (zremisowali?, no w kazdym razie nie wygrali) z Lotwa, karniaka nawet marnujac (to ten lysol Ljungberg byl, to on byl!). Obecnosc SM w naszej grupie to tak na dobra sprawe dla przesadnych zly omen, ale ja tam raczej do grupy "dopomoz krolowo kier" nie naleze i licze na nasz awans, jesli nie z pierwszego miejsca to po barazach.

Innymi grupami zajme sie w innym poscie, polska tez sie pobawie szczegolowo. Nie teraz jednak, bo do szkoly trza jutro gnac, a woznica chce sie wyspac i narzeka zza ramienia.

Pozdrawiam tak wiec.
Witz

Postprzez Piotrek » 26 lis 2007, o 16:21

Grupa 1: Portugalia, Szwecja, Dania, Wegry, Albania, Malta
O pierwsze miejsce zapewne beda walczyli Portugalczycy i Szwedzi. Szkoda mi troche Dunczykow. Graja ladna pilke, a pewnie znowu sie nie zakwalifikuja... Szkoda tez Daniela...

Grupa 2: Grecja, Izrael, Szwajcaria, Moldawia, Lotwa, Luksemburg
2 rowne zespoly, mam na mysli Grecje i Szwajcarie. Izrael tez niewiele od nich odstaje. Szykuje sie zacieta walka.

Grupa 3: Czechy, Polska, Irlandia Pln., Slowacja, Slowenia, San Marino
Moim skromnym zdaniem bedzie naprawde bardzo ciezko awansowac. Czesi to dobra druzyna. Wystarczy powiedziec, ze na ostatnich ME byli w polfinale. Czechy i Polska - te druzyny beda walczyly o awans z pierwszego miejsca, reszta nie ma szans.

Grupa 4: Niemcy, Rosja, Finlandia, Walia, Azerbejdzan, Lichtenstein
Poza Azerami i reprezentacja Lichtensteinu dominuja tu dobre druzyny. Daje 99%, ze Niemcy wyjda z pierwszego miejsca. O drugie miejsce bedzie zacieta rywalizacja. Finowie, ktorzy byli blisko ME na pewno beda chcieli sie zrewanzowac i z Rosja beda rozgrywac ciekawe mecze.

Grupa 5: Hiszpania, Turcja, Belgia, Bosnia i Herc., Armenia, Estonia
Hiszpanie i Turcy maja najwieksze szanse na wyjscie z tej grupy. Reszta to przecietne zespoly.

Grupa 6: Chorwacja, Anglia, Ukraina, Bialorus, Kazachstan, Andora
Anglia teraz sie wezmie i wyjda z pierwszego miejsca. Chorwacja i Ukraina powalcza o baraze. Choc wieksze szanse daje Chorwatom.

Grupa 7: Francja, Rumunia, Serbia, Litwa, Austria, Wyspy Owcze
Francuzi musza zwrocic uwage na Rumunow, ktorzy pokazali, ze potrafia walczyc ze znanymi firmami, jak np. Holandia. Serbia ma szanse na drugie miejsce, ale bedzie im ciezko z Bulgarami.

Grupa 8: Wlochy, Bulgaria, Irlandia, Cypr, Gruzja, Czarnogora
Ogolnie malo ciekawa grupa. Wlochy i Bulgaria beda walczyc o wyjscie z pierwszego miejsca - oczywiscie wieksze szanse daje Mistrzom Swiata.

Grupa 9: Holandia, Szkocja, Norwegia, Macedonia, Islandia
Niezla grupa. Bardzo beda interesowaly mnie potyczki Norwegow ze Szkotami. Holandia jest faworytem, choc nie bedzie im tak latwo awansowac.
Piotrek
Redaktor

Postprzez guziec100 » 26 lis 2007, o 16:25

No po prostu mamy grupe marzen ! No moze nie do konca bo wolalem wyspy owcze zamiast San Marino :D...Nie ma co walczymy z Czechami o 1 miejsce a jak nie to musimy wygrac w barazach. A Z grupy Anglii po prostu nie moglem. Smiech na sali...Anglia, Andoram Chorwacja - to musi byc wina PO !

Bardzo podoba mi sie grupa A...bardzo wyrownana
Obrazek
guziec100

Postprzez don_daniello_lfc » 26 lis 2007, o 17:06

Grupa 1: Portugalia, Szwecja, Dania, Wegry, Albania, Malta
No ciekawa i dosc trudna grupa. Portugalia i Szwecja sa fawroytami, ale Dania tez moze sporo namieszac. Jak ja bym chcial, zeby Szwecja i Dania awansowali dalej (jakos tak lubie te tzry skandynawskie druzyny: Dania, Norwegia i Szwecja) :wink:
Grupa 2: Grecja, Izrael, Szwajcaria, Moldawia, Lotwa, Luksemburg
Tak patrze na ta grupe i wydaje mi sie taka jakas "nudna". Trzymam kciuki za Szwajcarow :)
Grupa 3: Czechy, Polska, Irlandia Pln., Slowacja, Slowenia, San Marino
Tak wszyscy mowia, ze grupa "marzen". Ja do konca nie jestem o tym przekonany. Czechy to b. dobry zespol, Irlandia Pln tez, ( Hiszpanie i Szwedzi nie mieli z nimi lekko), Slowacja i Slowenia moga krwi napsuc. Jedynie SM jest z gory skazane na ostatnie miejsce.
Grupa 4: Niemcy, Rosja, Finlandia, Walia, Azerbejdzan, Lichtenstein
Nimce na bank wyjda z pierwszego placu, potem moze Rosja, ale Finowie tez moga powalczyc o drugie miejsce.
Grupa 5: Hiszpania, Turcja, Belgia, Bosnia i Herc., Armenia, Estonia
Faworyci: Hiszpania i Turcja. Belgia? Raczej nie, chyba, ze cos sie w nich przelamie, bo to tak czy inaczej dobra druzyna.
Grupa 6: Chorwacja, Anglia, Ukraina, Bialorus, Kazachstan, Andora
No to Anglia bedzie mogla sie zrewanzowac. Ale by bylo, gdyby Anglia awansowala teraz a Chorwacja nie. :badhappy:
Grupa 7: Francja, Rumunia, Serbia, Litwa, Austria, Wyspy Owcze
W tej grupie wygra raczej Francja, choc Rumunia moze z nia powalczyc o bezposredni awans. Taka mala sensacja moze byc :wink:
Grupa 8: Wlochy, Bulgaria, Irlandia, Cypr, Gruzja, Czarnogora
Wlochy na bank bezposredni awans, a o drugie miejsce stoczy sie walka miedzy Bylgaria a Irlandia, ze wskazaniem na tych pierwszych
Grupa 9: Holandia, Szkocja, Norwegia, Macedonia, Islandia
Tez ciekawa grupa. Holandia jest faworytem, ale moze byc im ciezko ze Szkocja (tak jak Francja). Norwegi tez niczego sobie. Tutaj nie ma nic pewnego.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

Re: El. MÂŚ 2010

Postprzez Gin » 27 lis 2007, o 15:34

No,No,No my sie jeszcze nie nacieszylismy awansem do Euro 2008 a tutaj juz wiemy z kim zagramy na Mistrzostwach Swiata w 2010 roku :)

Grupy:

Grupa 1:

Portugalia
Szwecja
Dania
Wegry
Albania
Malta

Szczerze to jestem pewny bardziej za awans Szwecji niz Portugali, bo oni cos ostatnio slabiutko graja. Nie wiem jak reszta bo turnieje miedzynarodowe sa zawsze pelne niespodzianek.

Grupa 2:

Grecja
Izrael
Szwajcaria
Moldawia
Lotwa
Luksemburg

Dobra grupa - wedlug mnie glowny faworyt oprocz wymienionych to Grecja.

Grupa 3:

Czechy
POLSKA
Irlandia Pln.
Slowacja
Slowenia
San Marino

Ja tutaj bym zgrzeszyl gdybym nie wskazal Polakow :) W koncu zagramy z sasiadami i mozna powiedziec wszystkimi :P - no oprocz smierdzacych szwabow.
To ma swoje dobre i zle strony. Plusem na pewno jest to, ze bedzie mozna wziac samochod i pojechac na mecz :) bo to w sumie nie tak daleko, ale minusem jest podobny styl gry naszych teamow i tutaj Polska wcale nie bedzie miala latwej przeprawy. Nie wspominam o San Marino, ktore musimy ograc dwa razy wysoko - przynajmniej po 5 lub 6:0 :)

Grupa 4:

Niemcy
Rosja
Finlandia
Walia
Azerbejdzan
Lichtenstein

Tylko Finlandia(oprocz wymienionych) ma szanse cos namieszac w tej grupie, reszta jest za slaba.

Grupa 5:

Hiszpania
Turcja
Belgia
Bosnia i Herc.
Armenia
Estonia

Tutaj tez od razu widac faworytow, moze Belgowie cos powalcza ale uwazam, ze to wlasnie Hiszpania z Turcja pojawia sie na finalach.

Grupa 6:

Chorwacja
Anglia
Ukraina
Bialorus
Kazachstan
Andora

Powtorka z rozrywki. Tym razem gdyby Chorwaci dostali po willi kazdy to i tak to nie przerazi Anglikow. Zycze im awansu z pierwszego miejsca i slodkiej zemsty. Trzeba wziac jeszcze "pozor" na Ukraine z Woroninem :) .

Grupa 7:

Francja
Rumunia
Serbia
Litwa
Austria
Wyspy Owcze

Zabole znow maja latwa grupe, chociaz Rumunia znow jest silnym zespolem podobnie jak Austria. Zobaczymy.

Grupa 8:

Wlochy
Bulgaria
Irlandia
Cypr
Gruzja
Czarnogora

LICZY SIE TYLKO ITALIA :!: ITALIA ( Fratelli d'Italia L'Italia s'è desta Dell'elmo di Scipio S'è cinta la testa)

Grupa 9:

Holandia
Szkocja
Norwegia
Macedonia
Islandia

HOLENDER JASNY NIECH ZE TA HOLANDIA W KONCU COS OSIAGNIE :!:
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Piotrek » 27 lis 2007, o 15:56

Gin napisał(a):Ja tutaj bym zgrzeszyl gdybym nie wskazal Polakow :) W koncu zagramy z sasiadami i mozna powiedziec wszystkimi :P - no oprocz smierdzacych szwabow.

Zabole znow maja latwa grupe

Ach te stereotypy, chyba na zawsze pozostana w glowkach niektorych ludzi... :roll:
:)
Piotrek
Redaktor

Postprzez Mitchell » 27 lis 2007, o 16:32

Ja uwielbiam takie grupy jak nasza i po losowaniu jestem bardzo zadowolony. Bardziej nawet niz po losowaniu grup eliminacyjnych do ME.
Wszystko to z powodu iz nasza grupa jest bardzo wyrownana. Punkty bedzie nabijal kazdy z wyjatkiem San Marino. Jednak rywale nieco silniejsi niz poprzednio. Kazdy z nich plasuje sie w rankingu FIFA o kilka oczek wyzej niz nasi konkurenci w el. ME.
Czesi wydaja mi sie absolutnie poza naszym zasiegiem. Co z tego, ze stac nas nawet na jedna wygrana z nimi po mecu zycia skoro oddamy punkty wspolnemu sasiadowi lub zostawimy je na zielonej wyspie. Bedzie ciezko o to drugie miejsce a nawet ono nie daje pewnosci gry w barazach.
Jednak jesli nie uda sie Beenhakkerowi to komu.
"Airsick lowlanders"
Mitchell

Postprzez Gin » 27 lis 2007, o 16:46

Piotrek napisał(a):
Gin napisał(a):Ja tutaj bym zgrzeszyl gdybym nie wskazal Polakow :) W koncu zagramy z sasiadami i mozna powiedziec wszystkimi :P - no oprocz smierdzacych szwabow.

Zabole znow maja latwa grupe

Ach te stereotypy, chyba na zawsze pozostana w glowkach niektorych ludzi... :roll:
:)

Zadne stereotypy Panie Piotrze :!: to sa tylko moje wyrazy braku szacunku dla niemieckiej nacji - nie tylko dla druzyny pilkarskiej ale rowniez dla calego gownianego narodu. Natomiast Francja to dla mnie nie reprezentacja tylko druzyna klubowa, bo ilu tam jest prawdziwych francuzow :?: Oczywiscie wole 150 razy bardziej ogladac Francje niz Niemcow.
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Następna strona

Powrót do Drużyny narodowe