Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez MILF » 20 lis 2019, o 13:48

bugi napisał(a):Co się musiało wydarzyć w ostatniej serii gier żebyśmy znaleźli się w koszunku pierwszym? Bo ciągle była gadka, że gramy o pierwszy koszyk, wygraliśmy i jesteśmy w drugim. Wiec o co chodzi?

Słyszałem, że Irlandia Północna musiała wygrać z Niemcami, a my pokonać Słowenię różnicą 9 bramek..
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez bugi » 20 lis 2019, o 13:51

No to po pierwszych 10 minutach meczu, mogliśmy mieć nadzieję, że się to uda
Obrazek
bugi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez adamne » 20 lis 2019, o 17:55

Trzeba było wygrać ze Słowenią na wyjeździe.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ynwa19 » 21 lis 2019, o 04:06

Dla nas każda grupa na ME będzie trudna,więc ewentualny 1 koszyk i tak nic by nie dał.
Osobiście nie mam większych złudzeń co do tej ekipy oraz jej trenera.Prawdopodobieństwo odpadnięcia w początkowej fazie jest moim zdaniem bardzo duże.
Choć naturalnie ubiorę koszulkę,założę szalik(jak zawsze)oglądając poczynania naszych ale od MŚ w Rosji obserwuję spotkania naszej repki na chłodno.
Wygrają-fajnie,przegrają-świat i tak się przez to nie zawali.
O wiele bardziej emocjonuje mnie nasz LFC-tam praktycznie co mecz przybywa mi siwych włosów :P
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez Bakan » 21 lis 2019, o 13:19

Noty po Słowenii, zapraszam:

https://youtu.be/PJKdQr9oop4
Bakan

Postprzez Bakan » 29 lis 2019, o 07:44

Podsumowanie eliminacji, przed losowaniem jak znalazł: https://youtu.be/PWxwp9dtQW0
Bakan

Postprzez Redzik90 » 29 lis 2019, o 10:55

Kopiący się po czole w czasie eliminacji zawodnicy Wuja dostali do podzialu 12 milionów złotych za awans do Euro, na którym narobią nam wstydu i najpewniej nie wyjdą z grupy. Siatkarze za mistrzostwo świata 5 milionów. Patologia polskiego sportu.
Redzik90

Postprzez saw » 29 lis 2019, o 11:46

Patologiczny to jest aktualny format Mistrzostw Europy, dlatego nie zakładałbym w ciemno, że kadra Wujasa się skompromituje. Słaba Portugalia, która w 2016 wygrała tylko jeden mecz w regulaminowym czasie gry, sięgnęła po trofeum, mając przy tym grupę śmiechu. Kadra Brzęczka nie gra rewelacyjnie, ale przy dobrych wiatrach jest realne, że zajdą do ćwierćfinału.
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton
saw

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez ynwa19 » 29 lis 2019, o 12:03

Redzik90

Żeby Kolega mnie dobrze zrozumiał-:)
Nie bronię kopaczy bo ich gra w repce to wielokroć żenująca sprawa ale ta dysproporcja finansowa jest bardzo prosta do wytłumaczenia.
Piłka nożna to sport numer 1 na całym świecie praktycznie i generuje ona największe zyski a więc do podziału mamy olbrzymi tort!
Siatkówka to niestety w dużej mierze dyscyplina "niszowa" mająca zupełnie inną bazę pieniężną i raczej nie ma szans,że to się kiedyś zmieni.
Stąd ten rozdźwięk,który oczywiście i mnie razi.

A tak na marginesie:siata,skoki,żużel-jesteśmy mistrzami w sportach "niszowych",że użyję ponownie tego wyrażenia.Dziwne to jest.
W skali globalnej to aktualnie liczymy się tylko w lekkoatletyce.
Taki tenis,narciarstwo alpejskie,pływanie czy choćby gimnastyka oraz pozostałe rozgrywki drużynowe(nawet rugby)to u nas i mówię to z żalem-PUSTYNIA!
Tak wiem-:) jest Świątek ale mistrzyni to ja w niej nie widzę.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny narodowe