Reprezentacja Polski | mecze towarzyskie

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Reprezentacja Polski | mecze towarzyskie

Postprzez Daniel » 8 lis 2004, o 14:57

Jest tylko temat o jednym meczu Polski i el MÂS wiec zakladam w¹tek odotycz¹cy reprezentacji Polski, czyli jak oceniacie powalywanie danych pilkarzy, taktyki treneta i sznase w meczach itp.
To ja zaczne:

Kandydat na reprezentanta Polski pilkarzem miesišca w Anglii

Aspiruj¹cy do gry w reprezentacji Polski snajper Crystal Palace Andy Johnson zostal wybrany pilkarzem paÂzdziernika w Premiership - pisze "Przegl¹d Sportowy".

Takie wyroznienie spotkalo go za to, ze strzelil cztery bramki w czterech ligowych meczach. Rzecznik przyznajšcego nagrode sponsora ekstraklasy powiedzial: "Strzelecki rekord Johnsona to fantastyczne osišgniecie. Gole Andy'ego poprawily lokate jego zespolu i nic dziwnego, ze upomina sie o niego miedzynarodowy futbol. I niewazne, czy jest to reprezentacja Anglii, czy Polski".

Tymczasem oprocz dyskusji na temat ewentualnej gry Johnsona w bialo-czerwonych barwach trwaj¹ tez spekulacje co do przynaleznoœci klubowej zawodnika. Napastnik Crystal Palace jest najwyzej sklasyfikowanym wœrod najskuteczniejszych angielskim pilkarzem. Nie dziwi wiec, ze kilka bogatszych klubow, jak na przyklad FC Liverpool, jest zainteresowanych pozyskaniem Andy'ego Johnsona.

Âzrodlo: onet.pl

:shock: Nie wiedzialem, ze moze on grac dla Polski :shock:
Teraz PZPN juz nie moze go "wypuœcic z r¹k" :!: Tacy pilkarze nie moga sie marnowac, tymbardziej, ze w przeszloœci zaden dobry pilkarz z polskimi korzeniami nie wyst¹pil z reprezentacji :!:
Mam nadzieje, ze teraz skonczy sie inaczej.

W œrode bodajze reprezentacja Polski rozegra towarzystkie spotkanie z Francuzami. Mial to byc pozegnalny wystep w druzynie narodowej Zinedina Zidane'a, jednak z niewiadomych przyczyn Zizou nie zagra w tym spoktaniu.
Polska ma wielk¹ szanse udowodnic, ze te wygrane w el. MÂS nie byly przypadkowe, tak wiec oczekuje ze strony bialo- czerwonych zangazowania w to spotkanie, mimo iz jest to tylko mecz towarzyski.
Wœrod innych ciekawych meczy, warto liczyc na ciekawe spotkanie w Madrycie na stadionie Santiago Bernabeu, gdzie Hiszpania bedzie goœcic Anglie. W tym meczu pewnie stawiam na wyspiarzy, bo pilkarze z polwyspu Iberysjkiego jak narazie nie potrafi¹ stworzyc zgranej druzyny.
Innych spotkan szczerze mowišc nie pamietam :oops: , licze, ze wy rowniez skomentujecie mecze towarzyskie.
moje typy:
FRANCJA - POLSKA 1-2
Hiszpania - Anglia 1-3
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Gin » 16 lis 2004, o 00:47

ÂSroda Tuz tuz wiec trzeba by zatypowac :wink: .... Podobno Francja bez "ZiZu" to nie ta sama Francja. I choc nie znosze tych ÂZaboli to sadze ze i tak remis to bedzie max naszych mozliwosci!!, poniewaz Wujcio Janas Powola PINOKIA!!!!!!!!! ktory ostatnio sie rozstrzelal wiec napewno musi byc Super snajperem!!. Ja patrze na to przebudzenie Rasiaka z przymruzeniem oka a raczej mam jedno calkiem zamkniete :wink: . Ten zawodnik sie obudzil to prawda ale do reprezentacji sie nie nadaje!.

Zgadzam sie z Danielem ze PZPN nie powinno wypuscic z ršk Johnsona bo to jest napadzior jakiego nam trzeba!! i jeszcze chce u nas grac to juz w ogole nie o czym mowic tylko - BRAC GO...nic tylko Go brac bo jak sie rozmysli to bedzie nie wesolo....ale jak bedzie "nasz" to sie moze rozmyslac :D i tak bedzie gral :D .. pojedzie na jedno zgrupowanie i chlopaki go przekonaja 8)

Mam Nadzieje ze Jurek zagra!! bo Siedzenie na lawie nie sprzyja dobrej formie, a napewno jej utrzymaniu :( :( - szkoda mi Jurka!!

Moj typ na Srodowe spotkania :

FRANCJA - POLSKA 1:1

Hiszpania - Anglia 1:2 lub 2:2
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez dede » 16 lis 2004, o 19:32

Patrzšc oczami pesymisty (ktorym nie jestem) to w Polsce zapanowal huraoptymizm po ostatnich meczach reprezentacji. Ja jako optymista licze na zwyciestwo, Francja to nie ten sam zespol co kilka lat temu i jest w naszym zasiegu. Albo przynajmniej remis (zawsze mozna przegrac ale w dobrym stylu... ale nie mamy przegrac :) !!!
Przewidywany wynik wedlug mnie
Francja- Polska 2-2
Hiszpania-Anglia 1-2
Obrazek
dede

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez justyśśka » 16 lis 2004, o 22:49

nie ma takie opcji, zebyœmy przegrali z Francjš… w koncu… wszystko jest mozliwe, kiedy pilka jest w grze :D… dlatego myœle, ze bardzo realnym wynikiem jest 1:1.. a kto wie moze nawet 2:1.. oczywiœcie dla nas!! lol... a co do drugiego meczu… to obydwie druzyny ostatnio spuœcily z tonu.. wiec pewnie mecz bedzie nudny i bedzie 0:0 ;)
Mam tak samo jak ty, miasto moje a w nim...mĂłj Âświat, moich ludzi, mĂłj klub...;)
justyśśka

Postprzez Aramis » 17 lis 2004, o 13:32

Bardzo bym chcial zeby Polska wygral,ale zie mozna zapomniec,ze Francuzi maj¹ Henry'ego.Patrz¹c na pojedynki Henry-Hajto nie bylbym optymist¹.Jeden Henry moze wygrac mecz.Patrz¹c z innej strony my tez mamy dobrych grachy np.Krzynowek.Duzo zalezy od wystepu Dudka.Jak bedzie gral tak jak w ostatnim meczu tych krajow,to mamy szanse(nawet moze Dudek wroci do bramki LFC).Moj typ Francja-Polska 2-1 niestety.Jeœli chodzi o Hiszpania-Anglia to jeœli w bramce Anglikow znowu stanie James to bedzie jakieœ 2-2,jeœli Robinson to 2-1 dla Anglikow(tak czuje)
Aramis

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Belaiza » 18 lis 2004, o 09:47

Szok pierwszy
to zwyciestwo Hiszpanii nad Angliš, ale to szok pozytywny, bo nie przepadam za narodowš druzynš angielskš.
Szok drugi - rowniez pozytywny
to nasz J DUDEK. widac niesamowite wczorajsza jego gra. Moze dobrze zeby tak sobie posiedzial czasem na tej lawie i oddawal sie porzšdnym treningom.
Mam nadzieje, ze wroci do bramki Liverpoolu w takie dyspozycji.
A propo's LFC to pewnie slyszeliœcie jego wypowiedÂz po pierwszej polowie, ze nie musi nikomu niczego udowadniac. To dowodzi ze cale zamiesznie wokol osoby naszego Dudiego to zasluga glupich dziennikarzy.
Belaiza

Postprzez Duszek » 18 lis 2004, o 17:19

Nie no DUDEK zagral œwietny mecz i tym samym udowodnil, ze to ON a nie Kirkland powinien bronic w bramce LFC. Mam nadzieje, ze Benitez wreœcie postawi na naszego rodaka.
Duszek

Postprzez czorny150 » 18 lis 2004, o 21:01

Mecz Francja - Polska to jak gdzieœ przeczytaalem Jurek Dudek SHOW.Dudek poprostu dal koncert swoich umiejetnoœci.Mam nadzieje, ze mecz zobaczyl/zobaczy Rafa.I, ze po jego ogl¹dnieciu nie bedzie mial problemow czy dylemamatow kogo wystawic na bramke.Bo powinien nim byc JERZY DUDEK.A nie jakiœ Kirkland...Poza tym nie podobalo mi sie tylko wejœcie Rasiaka.Okropny gosc.Nie lubie go i juz.Frankowski coprawda nie strzelil gola, ale no mimo tez nie byl czesto przy pilce nie zagral najgorzej.W obronie wejœcie Tomka Klosa moim zdaniem poprawilo gre naszych obroncow.Na miejscu Janasa zamiast Hajty w nastepnych meczach w pierwszym skladzie wystawil bym wlasnie Klosa.Krzynowek no ladnie gral.Mial pare dogodnych sytuacji ktorych nie wykorzystal, ale trudno.Ogolnie podsumuj¹c mecz jestem zadowolony z wyniku.No moglo by byc lepiej ale ogolnie no jest OK.I mam nadzieje, ze wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

Postprzez AirCanada » 19 lis 2004, o 14:05

Polacy naprawde godnie zakonczyli udany dla siebie rok. Przeciwko Francji (co prawda w gruntownej przebudowie) ale zawsze FRANCJI osi¹gneli przyzwoity rezultat. Duza w tym z pewnoœci¹ z pewnoœci¹ Jurka Dudka. Golkeaper The Reds momentami bronil jak w transie. Nie przestraszyliœmy sie przeciwnika i staraliœmy sie nawet coœ tam skleic. Francuzi mieli przewage, ale mimo wszystko niewiele z tego wyniklo. Trojkolorowi mog¹ miec nawet problem z awansem do MÂS, jeœli bed¹ tak "skutecznie" dalej grac.

Brawo Jurek :!:
Brawo Polska Reprezentacjo :!:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez Justyna_LFC » 19 lis 2004, o 17:04

Niesamowity mecz Jurka Dudka. Naprawde byl niesamowity, gdyby nie ona to napewno srogo byœmy z Francuzami przegrali ...
Jerzy Dudek byc moze doskonalym wystepem w meczu reprezentacji Polski przeciwko Francji (0:0) wywalczy sobie ponownie miejsce w podstawowym skladzie Liverpoolu. Pod wrazeniem gry Polaka byli koledzy z zespolu i trener Rafa Benitez - czytamy w "PS".

"To byl na pewno jeden z lepszych meczow w mojej karierze, za to byc moze najszczeœliwszy. Zdarzalo sie bowiem, ze gralem dobrze, a mimo to traciliœmy gola, a spotkanie konczylo sie porazk¹ i udany wystep szlag trafial" - powiedzial Dudek.

"Wiekszoœc kolegow z Liverpoolu ogl¹dala obszerne fragmenty spotkania w Eurosporcie. Senegalczyk Salif Diao byl najbardziej wylewny, bo powiedzial, ze to niemozliwe, zeby bronic w takich sytuacjach, jakie stwarzali Henry i spolka. Z kolei trener przywital sie ze mn¹ i powiedzial: super, super" - dodal.
Justyna_LFC

Postprzez Daniel » 19 lis 2004, o 18:51

Po pierwsze bardzo ciesze, ze bialo czerwoni nie przegrali z trojkolorowymi :wink:
Po drugie martwi mnie gra w œrodku pola, a szczegolnie podania. to co wyprawial Kosowski to jest nie do pomyœlenia. Praktycznie za kazdym razem albo tracil pilke, albo Âzle podawal, mimo, ze byl bardzo ruchliwym zawodnikiem.
Szkoda tej akcji Krzynowka, strzelil bardzo dobrze, jednak za bardzo w œrodek. Nie s¹dze, ze powinien zagrywac do ÂZurawskiego bo obroncy napewno coœ by z tym zrobili.
Obrona i pomoc bardzo sie gupily, niepotrafily stworzyc sklšdnej akcji tylko wybijali gdzie popadnie.
Jurek Dudek œwietnie bronil i tym samym udowodnil Benitezowi kto powinien stan¹c miedzy slupki The Reds.
ÂZurawski ponownie rozegral nienajlepszy wystep, byl malo aktywny i nie potrafil stworzyc dobrej sytuacji. Moim zdaaniem na dzien dzisiej marnuje sie w Wiœle.
Mecz stal momentami na bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem wynik 0-0 nie jest zadowolajšcy obie druzyny. Powinno byc 1-1, ale to juz tylko taka moja sugestia.

POZDRO.
Ostatnio edytowano 20 lis 2004, o 12:06 przez Daniel, łącznie edytowano 1 raz
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Postprzez dede » 19 lis 2004, o 20:16

Po pierwsze bardzo ciesze siez zwyciestwa bialo czerwonych, nad trojkolorowymi

Jak to przeciez bylo 0-0 nie ? O co tu chodzi ???
Obrazek
dede

Postprzez fanka » 20 lis 2004, o 16:38

Trzeba powiedziec, ze mecz Francja - Polska, nie byl nudnym meczem. przynajmniej dla mnie. Polacy nieÂzle sie zaprezentowali. Francja to Francja i remis cieszy. Nie przestraszyliœmy sie ich w dodatku. Ogromne Brawa dla Jurka Dudka. Byl niesamowity! jeœli Benio nie pojdzie po rozum do glowy, to Jurkowi w koncu znudzi sie to siedzenie na lawce, a po ostatnich popisach nie bedzie mu trudno znalezc pracodawce...
Brawa dla Bialo-czerwonych!
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....
fanka

Postprzez Daniel » 10 gru 2004, o 17:55

Jeœli chodzi o Johnsona z Crystal Palace to jak narazie PZPN nie wydaje zadnej inicjatywy. Czekalem pare tygodni z nadziej¹, ze Listkiewicz i spolka cos zrobi¹ a tu nic.... :roll: . No ja chyba na to biura PZPN atomowke zeœle!! :evil: . Bardzo dobrze wiedz¹, ze Johnson to pilkarz jak na polskie warunki bardzo dobry, a oni nawet glupiego pisma do niego nie wyœl¹. Na znaczek im szkoda czy co :?: :!: .

POZDRO.
Proud to be RED.
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Postprzez Arti » 10 gru 2004, o 19:01

Coœ mi sie zadaje, ze Johnson nie zagra w naszej reprezentacji. Stracimy Go tak jak Klose, Borowskiego i wielu innych bardzo dobrych zawodnikow, ktorzy z pewnoœci¹ byliby sporym wzmocnieniem naszej druzyny narodowej. Ale co na to poradzimy skoro prezesem jest Listkiewicz. On sie kompletnie nie nadaje do tej roboty.

Ale to jest Polska wlaœnie :)
Obrazek
Arti

Następna strona

Powrót do Drużyny narodowe