Euro 2020

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Euro 2020

Postprzez FootballClub » 4 gru 2019, o 15:19

Witam. Jako, ze jesteśmy po losowaniu grup, a teraz rozpoczęła się kolejna tura sprzedaży biletów, chciałbym zapytać w jakiej formie zostaną dostarczone bilety jeżeli oczywiście los będzie po mojej stronie?
FootballClub

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Re: Euro 2020

Postprzez danio442 » 4 gru 2019, o 21:20

Zostaną wysłane pocztą na adres podany w zgłoszeniu,dostarczenie najpóźniej w maju 2020.
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez FankaLFC » 8 gru 2019, o 11:20

Teraz mam pytanie, tam chyba można wybrać do 5 spotkań, potem nasze zgłoszenie jest losowane jako całość, czy możemy na przykład dostać tylko 2 z 3 wybranych spotkań?
Six times.
FankaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Liverpoolczyk » 8 gru 2019, o 12:48

A ja chciałbym was zapytać jak bardzo wy wyczekujecie przyszłorocznego EURO i czy w ogóle.

Ja nie ukrywam, że Mistrzostwa Europy i Świata były dla mnie jak święto. Obu imprez nie mogłem się doczekać, przede wszystkim mundialu. W wakacje mniej więcej przez miesiąc rozgrywany turniej, do pewnego momentu codziennie kilka spotkań reprezentacji. I sama ciekawość jak dany kraj (lub dwa jeśli był współgospodarz) przygotował się do tego, jak żyją tym tamtejsi mieszkańcy itp. I tu dochodzimy do sedna. Teraz nie można nawet powiedzieć, że jakieś państwo jest gospodarzem. Drużyny będą latały po całej Europie. To jest głupota sama w sobie. W dodatku ja sobie wspominam jak zorganizowała turniej MŚ drużyna RPA w 2010, pamiętam ME dwa lata później i co działo się u nas jako u współgospodarza. Za parę lat sięgając pamięcią do 2020 nie będzie tego, jakoś tak dziwnie. Problem dla samych piłkarzy, gdzie niektórzy odbędą dalekie podróże podczas imprezy. Samo losowanie nawet mnie już lekko zniechęciło, bo ciężko je nazwać losowaniem właściwie. Dorzucanie ekip, bo ta musi tu, ta tu. Pierwszy raz kompletnie nie wiedziałem co się dzieje podczas takiej ceremonii. 24 drużyny na turnieju? 6 grup, skąd 4 ekipy wyjdą z trzecich miejsc? Ta sytuacja miała miejsce już w 2016 i to mi się nie podobało. Psują nam te wielkie turnieje. Pierwszy raz sceptycznie podchodzę do takiej imprezy. Choć kto wie, może jak będzie maj i ME będą zbliżać się wielkim krokami to może poczuję jakieś większe emocje, niemniej raczej nie będzie już to samo co wcześniej.

O mundialu w Katarze na przełomie listopada i grudnia za trzy lata nawet nie wspomnę. Nie mam pojęcia jak będzie wtedy wyglądał sezon lig europejskich.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez ynwa19 » 8 gru 2019, o 14:15

Mam podobnie odczucia co Ty :D
Dla mnie też ME i MŚ to były święta futbolu oraz najważniejsze wydarzenia piłkarskie.
Zawsze starałem się oglądać jak najwięcej spotkań a podczas Mundiali z dużą przyjemnością zasiadałem przed telewizorem aby obejrzeć np pojedynek Japonii z Hondurasem ponieważ na codzień tych piłkarzy(większości) nie mamy sposobności zobaczyć.
Ponadto tak jak piszesz przy okazji tych turniejów można było się zapoznać bliżej z krajem bądź krajami będącymi gospodarzami co nawet częstokroć zachęcało do ich późniejszego odwiedzenia.

A teraz co do ME za rok-uważam,że to będzie taka trochę podrobiona LM.O ile atmosfera na stadionach powinna być ok bo kibice poszczególnych reprezentacji jednak się zjadą i zrobią swoje to poza nimi chyba będzie o nią krucho-ot! 1 czy 2 mecze w mieście to tak jak jakiś koncert np czyli chwila uniesienia a na drugi dzień przechodzimy do zwykłych obowiązków.
Nie do porównania do tego co było np u nas czy w Niemczech 2006.

A ze strony sportowej to rozszerzenie ME do 24 uczestników jest totalną pomyłką wpływającą w sposób negatywny(system eliminacji to już w ogóle jakaś paranoja!) na poziom turnieju.

MŚ w Katarze to kolejny "kwiatek"-one nigdy nie powinny byłyby zostać Katatczykom przyznane a termin(wymuszony przez pogodę) to jakaś cytując klasyka "popierdółka" jest.
O rozszerzeniu MŚ do 48 nacji napiszę na koniec jedno słowo-OBŁĘD!-:(
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Powrót do Drużyny narodowe