Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Fanlive94 » 11 wrz 2019, o 14:35

Ok, to przeanalizujmy. Bramkarzy mamy bardzo dobrych i tu nie ma co się rozpisywać. Środek obrony (bez Pazdana oczywiście) wygląda dobrze, i to chyba jedyne czego kelner nie zepsuł. Gra Beresia na lewej to nieporozumienie i marnowanie potencjału. Może nie jest to Piszczek, ale wielkiej straty jakości na tej prawej stronie by nie było. Lewa obrona to od zawsze problem, gdyż ogólnie jest mało klasowych lewych obrońców, ale Rybus daje tam radę (czytałem, że nie gra bo skrytykował Wuja, słusznie zresztą, co jest kolejnym popisem zenady Brzeczka). Zielu, Klich, Krycha, Linetty grają w klubach dobrze, a w reprezentacji totalny piach. To nie jest przypadek, a kolejny grzech trenera. Skrzydła to fakt, że jest duży problem, bo Kuba już nie powinien grać w reprze, a Grosik jest cieniem siebie (a wybitny nigdy nie był). Tu jest problem do rozwiązania. Atak to w teorii klasa światowa, ale znowu gra naszych napadziorow w klubach a w reprezentacji to ogromna różnica na minus. Czyli podsumowując prawie cała drużyna gra poniżej swojego potencjału, a kogo to wina? Ale znając, życie jak ten kelner wyleci, to zastąpią go kolejną miernota z ekstraklapy. Więc powodów do optymizmu nie ma, bo i tak się nic nie zmieni
Fanlive94

1 year of membership

Postprzez Bakan » 12 wrz 2019, o 16:31

Zapraszam na moje noty po Austrii i odpowiedz na pytanie dlaczego Brzeczek musi odejść: https://youtu.be/7eg1ZNq6bps
Bakan

2 years of membership2 years of membership

Postprzez akhrem9 » 13 wrz 2019, o 12:00

Nie wiem, czy to media nie mając o czym jeszcze pisać drążą temat Szczęsnego czy rzeczywiście coś fuczał. Za każdym razem, na Euro czy MŚ zamiast swym temperamentem i charakterem pomagać drużynie, zapalał się i popełniał błędy. Czerwona kartka czy spacer do środka boiska. Rzadko kto, wyróżnia go nawet wśród najlepszych bramkarzy. Pamiętam parady Boruca, ale nic w pamięci z Wojtka mi nie przychodzi. Wyniki nie są zadowalające a grupa trzymająca władze z Krychowiakiem i Szczęsnym jest pod ostrzałem. Fabian wiele przecierpiał, przemilczał ale nie siał fermentu. Pozycja w bramce jest ostatnią rzeczą, którą powinniśmy poruszać. Przede wszystkim dziennikarze, szukający tematu sporo złego do źródełka dorzucają moim zdaniem.
Brzęczek powoli staje się takim Dyzmą, Dorną. Kiedyś Rybus opowiedział, że nikt nie wie jak ma grać, więc już wcale nie gra. Teraz to słynne ,,próbuj'' do Bielika. Mieszanie składem pod wpływem tego czego chcą media. Grać bez skrzydłowych? To gramy. Piątek z Lewym? To proszę. Kownaś i Bielik? A macie i ich. Może dobrze, że próbuje róznych metod, bo ze składem coraz gorzej ale nie wygląda to na jego jasną wizje i pomysł. Sam nie wie, jak i w którą stronę prowadzić drużynę.Wychodzi nie tylko brak doświadczenia, ale i przede wszystkim charakteru. Jest za miękki, jak Fornalik, też wepchnięty na stołek selekcjonera przez starą grupę z PZPNu.
Dziwny i fałszywy jest argument Bońka o tym, że trener powinien być Polakiem i w tym języku komunikować się ze wszystkimi. Trenerem siatkarzy jest obcokrajowiec, koszykarzy również. Ten lis podejrzewam sam zna jedynie włoski a zagranicznym nie mógł by tak sterować jak Polakiem. A i finansowo na tym związek wychodzi oszczędnie. Probierz czy Stokowiec to wydaje się jedyni fachowcy, ale wolą codzienną pracę w klubach. Poza tym, bardzo trudno podnieść się po pracy w reprze.
akhrem9

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny narodowe