Eredivisie

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Eredivisie

Postprzez Barilla » 18 gru 2013, o 20:21

Nie bardzo wiedziałem gdzie to wrzucić, także trafia tutaj:

http://www.transfery.info/61461,oficjal ... li-glownej

Jeżeli to nie jakaś ściema (wiadomo ile czasami newsy z polskich mediów mają wspólnego z prawdą...) to czapki z głów dla panów z Ajaxu.
Barilla

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez zakrzev » 18 gru 2013, o 20:29

Barilla napisał(a):Nie bardzo wiedziałem gdzie to wrzucić, także trafia tutaj:

http://www.transfery.info/61461,oficjal ... li-glownej

Jeżeli to nie jakaś ściema (wiadomo ile czasami newsy z polskich mediów mają wspólnego z prawdą...) to czapki z głów dla panów z Ajaxu.

Wystarczy spojrzeć na źródło, które jest podane przy każdym newsie na transfery.info. Naprawdę na tej stronie nie wymyśla się informacji wyssanych z palca tylko po to, żeby zwiększyć ilość kliknięć.
„Liverpool FC istnieje, żeby być źródłem dumy dla swoich kibiców. Nie ma żadnych innych powodów".
zakrzev

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Sokrates20 » 18 gru 2013, o 20:48

"Jay został uroczyście zaprezentowany przed mediami, dostał szansę treningów z pierwszym zespołem, a nawet wybiegł w składzie na mecz Eredivisie z NAC Breda."

To był ligowy mecz i grał w nim ośmiolatek ?? Można to gdzieś zobaczyć ?
Sokrates20

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez CzlequsLFC » 18 gru 2013, o 21:00

- Nie martw się Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alan'a Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Obrazek
CzlequsLFC

Postprzez Sokrates20 » 18 gru 2013, o 21:02

CzlequsLFC napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=bKiHUc1XUHE

Prosze bardzo :P

ile minut grał ? ;d
Sokrates20

Postprzez 1010Arx » 18 gru 2013, o 22:27

Spokojnie on nie zagrał w meczu :) Wybiegł tylko na boisko razem z piłkarzami. Wydaję mi się, że wybiegli w 12, chłopak rozpoczął grę na gwizdek sędziego i zszedł z placu gry, pewnie na ławkę rezerwowych.
Rano z ciekawości sam szukałem czegoś o tym meczu i znalazłem to. Chłopaka nie ma w składzie, ani na ławce.
http://www.livesports.pl/mecz/EaAtCvFL/#sklady;1

Mimo, że nie zagrał to i tak ładny gest ze strony klubu. Trenował z piłkarzami, zwołali dla niego konferencję prasową, pozwolili wyjść na murawę, jakby był jednym z zawodników. W Holandii to nie pierwsza taka akcja. Jakiś czas temu Feyenoord zaprosił na mecz umierającego kibica. Dokładnie nie pamiętam o co tam chodziło, ale wiem, że też był to wzruszający moment. Kibic ten, jeśli dobrze kojarzę, zmarł kilka dni po tym meczu...
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Zicku » 6 cze 2014, o 14:08

Nie wiem za bardzo gdzie o to zapytać więc zapytam tutaj. Co sądzicie o takim piłkarzu jak Alfred Finnbogason? Król strzelców Eredivisie. Zapowiada się z niego coś wielkiego? Nie interesuję się za bardzo ligą holenderską a na filmikach z youtuba nie chciałbym budować opinii :P
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Nathan » 14 lut 2015, o 11:40

Wygląda na to, że w Eredivisie rodzi się kolejna gwiazda światowego formatu. Mowa o graczu PSV Memphisie Depay. Chłopak jest z rocznika 1994 i w tym sezonie w 26 meczach strzelił 21 goli. W lidze na 18 meczy - 15 bramek. Jest skuteczny, dobrze drybluje, asystuje, potrafi zrobić różnicę na boisku.
Myślę, że już niedługo wielkie kluby będą się o niego biły. LFC lubił w przeszłości kupować najlepszych strzelców ligi holenderskiej (Kuyt, Suarez) ale wydaje mi się, że w wyścigu po podpis młodego holendra będziemy bez większych szans.
Nathan

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Django » 14 lut 2015, o 12:35

Podobno interesuje się nim United (a kim w ogóle United się NIE interesuje?) i są skłonni wyłożyć 30 baniek Euro. Piłkarz świetny - już w FM 13 bodajże wyczaiłem go i zakupiłem do LFC :)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez omnia » 14 lut 2015, o 14:39

Nathan napisał(a):Wygląda na to, że w Eredivisie rodzi się kolejna gwiazda światowego formatu. Mowa o graczu PSV Memphisie Depay. Chłopak jest z rocznika 1994 i w tym sezonie w 26 meczach strzelił 21 goli. W lidze na 18 meczy - 15 bramek. Jest skuteczny, dobrze drybluje, asystuje, potrafi zrobić różnicę na boisku.
Myślę, że już niedługo wielkie kluby będą się o niego biły. LFC lubił w przeszłości kupować najlepszych strzelców ligi holenderskiej (Kuyt, Suarez) ale wydaje mi się, że w wyścigu po podpis młodego holendra będziemy bez większych szans.

Depay jest dobry, ale nie zapominajmy, że w Eredivisie stosunkowo dużo łatwiej o bramkę niż w czołowych ligach Europejskich. Dlatego myślę, że tacy Sterling i Dybala są od holendra lepsi. Niemniej Memphis bardzo stylem gry przypomina Ronaldo i niedługo może zacznie to udowadniać w mocniejszej lidze.
omnia

Postprzez mzteusz » 14 lut 2015, o 15:55

Pewnie cena będzie + 20-25,za tą cenę wole uzupełnić inne braki w drużynie np dm,śo,n
mzteusz

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Wizzy » 14 lut 2015, o 17:05

Depay pokazał się już na mistrzostwach świata z świetnej strony.

Gracz święty i dałby dużego kopa z miejsca, tyle że mamy na skrzydła Sterlinga, Ibe'a, Markovicia, a więc tak jak mówi kolega wyżej uzupełnić ważniejsze braki.
Wizzy

Postprzez cezarySP » 24 kwi 2015, o 20:32

Witam i ponownie zachęcam do zaglądnięcia na mojego bloga, gdzie tym razem sprawdziłem, która liga w Europie może pochwalić się najmłodszymi oraz najstarszymi zawodnikami. Premier League jak zwykle pod tym względem odstaje :sleep:

http://footnumbers.blogspot.com/2015/04/eredivisie-najmodsza-liga-w-europie.html

PS. Wrzucam do tego działu z powodu wyników mojego zestawienia :)
Obrazek
cezarySP

Postprzez josif » 22 lut 2016, o 15:32

Tabela przedstawiająca piłkarzy Eredivisie pod względem skuteczności gole/min

Spoiler:
War. War never changes
josif

Postprzez DonMateo » 19 mar 2017, o 22:31

Tymczasem swoją pierwszą bramkę w barwach Ajaxu zdobył Justin Kluivert (tak, syn Patricka Kluivert'a). Chłopak nie ma jeszcze 17 lat a już zaczyna strzelać w 1-szej drużynie. Co ciekawe, jego ojciec Patrick miał ponad 18 lat zdobywając pierwszego gola w Ajaxie. Także obserwować młodego, bo może być z niego kawał piłkarza w przyszłości.
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"
DonMateo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne