Eredivisie

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Eredivisie

Postprzez Barilla » 18 gru 2013, o 20:21

Nie bardzo wiedziałem gdzie to wrzucić, także trafia tutaj:

http://www.transfery.info/61461,oficjal ... li-glownej

Jeżeli to nie jakaś ściema (wiadomo ile czasami newsy z polskich mediów mają wspólnego z prawdą...) to czapki z głów dla panów z Ajaxu.
Barilla

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez zakrzev » 18 gru 2013, o 20:29

Barilla napisał(a):Nie bardzo wiedziałem gdzie to wrzucić, także trafia tutaj:

http://www.transfery.info/61461,oficjal ... li-glownej

Jeżeli to nie jakaś ściema (wiadomo ile czasami newsy z polskich mediów mają wspólnego z prawdą...) to czapki z głów dla panów z Ajaxu.

Wystarczy spojrzeć na źródło, które jest podane przy każdym newsie na transfery.info. Naprawdę na tej stronie nie wymyśla się informacji wyssanych z palca tylko po to, żeby zwiększyć ilość kliknięć.
„Liverpool FC istnieje, żeby być źródłem dumy dla swoich kibiców. Nie ma żadnych innych powodów".
Obrazek
zakrzev

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Sokrates20 » 18 gru 2013, o 20:48

"Jay został uroczyście zaprezentowany przed mediami, dostał szansę treningów z pierwszym zespołem, a nawet wybiegł w składzie na mecz Eredivisie z NAC Breda."

To był ligowy mecz i grał w nim ośmiolatek ?? Można to gdzieś zobaczyć ?
Sokrates20

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez CzlequsLFC » 18 gru 2013, o 21:00

- Nie martw się Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alan'a Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Obrazek
CzlequsLFC

Postprzez Sokrates20 » 18 gru 2013, o 21:02

CzlequsLFC napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=bKiHUc1XUHE

Prosze bardzo :P

ile minut grał ? ;d
Sokrates20

Postprzez 1010Arx » 18 gru 2013, o 22:27

Spokojnie on nie zagrał w meczu :) Wybiegł tylko na boisko razem z piłkarzami. Wydaję mi się, że wybiegli w 12, chłopak rozpoczął grę na gwizdek sędziego i zszedł z placu gry, pewnie na ławkę rezerwowych.
Rano z ciekawości sam szukałem czegoś o tym meczu i znalazłem to. Chłopaka nie ma w składzie, ani na ławce.
http://www.livesports.pl/mecz/EaAtCvFL/#sklady;1

Mimo, że nie zagrał to i tak ładny gest ze strony klubu. Trenował z piłkarzami, zwołali dla niego konferencję prasową, pozwolili wyjść na murawę, jakby był jednym z zawodników. W Holandii to nie pierwsza taka akcja. Jakiś czas temu Feyenoord zaprosił na mecz umierającego kibica. Dokładnie nie pamiętam o co tam chodziło, ale wiem, że też był to wzruszający moment. Kibic ten, jeśli dobrze kojarzę, zmarł kilka dni po tym meczu...
Obrazek
1010Arx

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Zicku » 6 cze 2014, o 14:08

Nie wiem za bardzo gdzie o to zapytać więc zapytam tutaj. Co sądzicie o takim piłkarzu jak Alfred Finnbogason? Król strzelców Eredivisie. Zapowiada się z niego coś wielkiego? Nie interesuję się za bardzo ligą holenderską a na filmikach z youtuba nie chciałbym budować opinii :P
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Nathan » 14 lut 2015, o 11:40

Wygląda na to, że w Eredivisie rodzi się kolejna gwiazda światowego formatu. Mowa o graczu PSV Memphisie Depay. Chłopak jest z rocznika 1994 i w tym sezonie w 26 meczach strzelił 21 goli. W lidze na 18 meczy - 15 bramek. Jest skuteczny, dobrze drybluje, asystuje, potrafi zrobić różnicę na boisku.
Myślę, że już niedługo wielkie kluby będą się o niego biły. LFC lubił w przeszłości kupować najlepszych strzelców ligi holenderskiej (Kuyt, Suarez) ale wydaje mi się, że w wyścigu po podpis młodego holendra będziemy bez większych szans.
Nathan

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 14 lut 2015, o 12:35

Podobno interesuje się nim United (a kim w ogóle United się NIE interesuje?) i są skłonni wyłożyć 30 baniek Euro. Piłkarz świetny - już w FM 13 bodajże wyczaiłem go i zakupiłem do LFC :)
Django

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez omnia » 14 lut 2015, o 14:39

Nathan napisał(a):Wygląda na to, że w Eredivisie rodzi się kolejna gwiazda światowego formatu. Mowa o graczu PSV Memphisie Depay. Chłopak jest z rocznika 1994 i w tym sezonie w 26 meczach strzelił 21 goli. W lidze na 18 meczy - 15 bramek. Jest skuteczny, dobrze drybluje, asystuje, potrafi zrobić różnicę na boisku.
Myślę, że już niedługo wielkie kluby będą się o niego biły. LFC lubił w przeszłości kupować najlepszych strzelców ligi holenderskiej (Kuyt, Suarez) ale wydaje mi się, że w wyścigu po podpis młodego holendra będziemy bez większych szans.

Depay jest dobry, ale nie zapominajmy, że w Eredivisie stosunkowo dużo łatwiej o bramkę niż w czołowych ligach Europejskich. Dlatego myślę, że tacy Sterling i Dybala są od holendra lepsi. Niemniej Memphis bardzo stylem gry przypomina Ronaldo i niedługo może zacznie to udowadniać w mocniejszej lidze.
omnia

Postprzez mzteusz » 14 lut 2015, o 15:55

Pewnie cena będzie + 20-25,za tą cenę wole uzupełnić inne braki w drużynie np dm,śo,n
mzteusz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Wizzy » 14 lut 2015, o 17:05

Depay pokazał się już na mistrzostwach świata z świetnej strony.

Gracz święty i dałby dużego kopa z miejsca, tyle że mamy na skrzydła Sterlinga, Ibe'a, Markovicia, a więc tak jak mówi kolega wyżej uzupełnić ważniejsze braki.
Wizzy

Postprzez cezarySP » 24 kwi 2015, o 20:32

Witam i ponownie zachęcam do zaglądnięcia na mojego bloga, gdzie tym razem sprawdziłem, która liga w Europie może pochwalić się najmłodszymi oraz najstarszymi zawodnikami. Premier League jak zwykle pod tym względem odstaje :sleep:

http://footnumbers.blogspot.com/2015/04/eredivisie-najmodsza-liga-w-europie.html

PS. Wrzucam do tego działu z powodu wyników mojego zestawienia :)
Obrazek
cezarySP

Postprzez josif » 22 lut 2016, o 15:32

Tabela przedstawiająca piłkarzy Eredivisie pod względem skuteczności gole/min

Spoiler:
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

Postprzez DonMateo » 19 mar 2017, o 22:31

Tymczasem swoją pierwszą bramkę w barwach Ajaxu zdobył Justin Kluivert (tak, syn Patricka Kluivert'a). Chłopak nie ma jeszcze 17 lat a już zaczyna strzelać w 1-szej drużynie. Co ciekawe, jego ojciec Patrick miał ponad 18 lat zdobywając pierwszego gola w Ajaxie. Także obserwować młodego, bo może być z niego kawał piłkarza w przyszłości.
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"
DonMateo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne