Eredivisie

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Eredivise

Postprzez hubsondj » 7 kwi 2013, o 10:53

Ja również jeśli chodzi o Holandię sympatyzuje Feyenordoowi. Trzeba pamiętać, że z tej ligi mieliśmy Dudka oraz brakującego mi do teraz walczącego wszędzie Kuyta. O pewnym urugwajczyku nie wspominając. Nie mam nic przeciwko by nasz skauting posiedzial w tym małym przecież kraju jak najdłużej. Świetni piłkarze po rozsądnych cenach. Dość przepłacania w Anglii.
"w każdej drużynie musi być ośmiu zawodników do noszenia pianina oraz trzech, którzy potrafią na tym cholerstwie grać" - Bill Shankly
hubsondj

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Piwo00 » 8 kwi 2013, o 15:41

Podobnie jak wy śledzę zmagania w Eredivisie i także chciałbym, aby to Feyenoord zdobył mistrzostwo :wink: . Po wielu latach niepowodzeń widać, że wychodzą oni na prostą. Zresztą już w poprzednim sezonie zdobyli wicemistrzostwo. Mam nadzieję, że w tym roku podskoczą o jedno miejsce wyżej :wink: . Poza tym jestem fanem talentu Stefana de Vrija, którym zainteresowanie przejawia nasz Liverpool. Jak już zostało wyżej napisane, liga holenderska jest nieco niedoceniana, a można tam znaleźć kilku naprawdę ciekawych zawodników za stosunkowo niewielkie pieniądze. Mam nadzieję, że w lato sięgniemy po chociaż jednego piłkarza właśnie z Eredivisie.
Piwo00

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Androlek » 8 kwi 2013, o 16:50

hubsondj napisał(a):O pewnym urugwajczyku nie wspominając.

Suarez grał w Ajaxie.

I myślę że ten klub sięgnie po tytuł, choć to może spowodować podwyższenie ceny za Eriksena.
Androlek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Zyska » 8 kwi 2013, o 16:53

Androlek napisał(a):
hubsondj napisał(a):O pewnym urugwajczyku nie wspominając.

Suarez grał w Ajaxie.

I myślę że ten klub sięgnie po tytuł, choć to może spowodować podwyższenie ceny za Eriksena.

Chodziło mu, że Suarez jest z ligi holenderskiej.

Poza tym jest literówka w temacie.

Mam nadzieje że nasi skauci od czasu odejścia Dalglisha siędzą za granicą, najlepiej właśnie w Holandii. Na palchach obu rąsi nie da się obliczyć, ile kluby zagraniczne zrobiły w tym kraju dobrych interesów (dobry piłkarz, tani piłkarz).
Obrazek
Zyska

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: Eredivisie

Postprzez klex » 26 lip 2013, o 16:02

http://www.sadistic.pl/ostatnie-zyczenie-vt217559.htm

mam nadzieję, że nie pojawiło się to już w innych tematach :wink: bardzo ładny gest Feyenordu, wzruszająca historia.
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
~Napoleon Hill
klex

Postprzez Nicco » 26 lip 2013, o 16:52

klex napisał(a):http://www.sadistic.pl/ostatnie-zyczenie-vt217559.htm

mam nadzieję, że nie pojawiło się to już w innych tematach :wink: bardzo ładny gest Feyenordu, wzruszająca historia.

Niesamowita sprawa. Aż ciarki przechodzą ... [*]
YNWA Rooie !
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

Postprzez KoRn » 10 sie 2013, o 22:05

Witam, oglądam mecz psv -nec ale jest fantastyczny młokos w drużynie psv Bakkali
KoRn

Postprzez polik » 10 sie 2013, o 22:14

KoRn napisał(a):Witam, oglądam mecz psv -nec ale jest fantastyczny młokos w drużynie psv Bakkali

Bliski przyjaciel Suareza ;)
http://www.youtube.com/watch?v=kft0o2EZUNE
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez maTis » 10 sie 2013, o 22:18

To nie Ottman Bakkall tylko Zakaria Bakkali młody napastnik PSV
maTis

Postprzez KoRn » 10 sie 2013, o 22:19

polik napisał(a):
KoRn napisał(a):Witam, oglądam mecz psv -nec ale jest fantastyczny młokos w drużynie psv Bakkali

Bliski przyjaciel Suareza ;)
http://www.youtube.com/watch?v=kft0o2EZUNE

to nie on, nowy nabytek

http://www.youtube.com/watch?v=vWnUmwT8pSo

chłopak naprawde wymiata
KoRn

Postprzez ATB » 12 sie 2013, o 22:14

A propos tego Bakalarza

To je skurczybyk
http://www.youtube.com/watch?v=xV4UqcZXpnA#at=129

Nie dosć, że podczas dryblingu patrzy ofiarom w oczy to jeszcze ta 3 bramka... :o
ATB
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MarcinLFC77 » 12 sie 2013, o 22:23

Czemu mnie to nie dziwi, że ten 17latek to Belg...

Ja nie wiem jak Belgowie to robią ale w kwestii tworzenia utalentowanych piłkarzy chyba można ich śmiało stawiac na równi z Hiszpanią.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez
MarcinLFC77

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez 1010Arx » 12 sie 2013, o 22:35

Pomijając Bakkaliego, który grał genialnie, całe PSV to jest jakiś fenomen na skalę globalną chyba. Najstarszym zawodnikiem w podstawowej jedenastce był urodzony w listopadzie 1990 roku Georginio Wijnaldum, czyli 22 letni grajek-kapitan zespołu :shock:
Średnia wieku podstawowej jedenastki to 19,9 lat :shock: I taki skład jedzie sobie z NEC 5:0...

To co wyprawiał Bakkali było niesamowite, ale mi wpadł strasznie w oko Jetro Willems. Bardzo chciałbym go u nas, może chłopak jest troche za młody na LFC, ale spokój z jakim gra, drybluje, interweniuje w obronie, zastawia i wyprowadza piłkę jest dla mnie nie do pojęcia. Może jakiemuś młodemu zawodnikowi wyjść mecz życia, ale to raczej spontaniczne interwencje i wejścia do ataku, a u niego spokój bije po oczach jak u 30 letniego dojrzałego piłkarza. Asysta przy bramce na 4:0 (chyba), to była poezja. W poprzedniej kolejce jeśli dobrze pamiętam strzelił gola, ogrywając wcześniej 2 czy 3 rywali... Potrafi robić to wszystko mając zaledwie 19 lat. Słyszałem o nim wcześniej, ale nie spodziewałem się, że jest aż tak dobry. Jestem pewien, że za 2 góra 3 lata pójdzie za grube miliony do jakiegoś giganta i będzie z niego jeden z najlepszych LB świata.

Chyba będę oglądał częściej PSV, bo warto... Grają tam przyszłe gwiazdy BPL i pozostałych czołowych lig.
Obrazek
1010Arx

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez impiii » 12 sie 2013, o 23:36

Zgadzam sie z poprzednikiem - Willems to jest mega kozak. Z racji tego, ze w domu mam cyfrowy polsat lige holenderska sledze dosc uwaznie. Tak jak rok temu chcialem, zeby do nas przeszedl Mertens, to tak w tym roku marzy mi sie wlasnie Jetro. Holendrzy maja lewego obronce na kolejne 15 lat, za rok moze dwa beda sie bily o niego najwieksze kluby Europy. Nie obrazilbym sie ani troche jakby Rodgers zaryzykowal i sypnal duzym hajsem na tego zawodnika.

A ten Belg to bedzie w ogole crack. Ten kraj bedzie czarnym koniem nadchodzacego mundialu. Nie ukrywam, ze to wlasnie dla nich bede kibicowal
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.
impiii

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez zreflektowany » 20 paź 2013, o 17:03

Mateusz Klich zaliczył dziś 4 asysty w mecz Zwolle - ADO Den Haag http://www.doliczonyczas.com/znakomity- ... cha-wideo/
zreflektowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne