Nasz stosunek do Realu

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Nasz stosunek do Realu

Postprzez Liverpoollover » 22 wrz 2004, o 18:39

Naprawde nie lubie tego klubu. Bardzo mnie cieszš ostatnie niepowodzenia "galacticos". Moim zdaniem jednym z wiekszych bledow bylo zwolnienie Camacho. Kazdemu trenerowi trzeba dac troche czasu. A tak Real znowu szuka szkoleniowca i nie wydzie im to na dobre.
Liverpoollover

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Duszek » 23 wrz 2004, o 21:14

Ja rowniez nie przepadam za Realem i zgadzam sie z przedmowc¹, takie ci¹gle zmiany na stanowiskach trenerskich, s¹ tylko na niekorzyœc klubu.

Zobaczymy co pokarzš w najblizszych meczach ...
Duszek

Postprzez Gin » 23 wrz 2004, o 23:10

Przylaczam sie do was!! :) Real to dla mnie najgorszy team Swiata. Jest Przereklamowany.....i przesycony slawami (lub jak kto woli "Gwiazdami").
Zawodnicy z Realu sa tak "znakomitymi" graczami - kazdy z nich jest indywidalnoscia - ze nie potrafia sie zgrac.....co sezon dochodzi Nowa Gwiazdeczka... i nic sie nie zmienia..Zostaja taka sama Scierwiarska Druzyna!!....jaka Zawsze byli!! tylko teraz Perez Sobie upatrzyl i Ubzdural ze UKRADNIE NAM ZAWODNIKOW!!!!!
Historia tego KLUBU to nie wszystko!!....Ale Owen poszedl za KASA....yyyyy Ambicja!! :)

NIE Zycze im Zadnych Sukcesow......tylko dlatego ze na to nie zasluguja - chocby swoja Gra!!....kibice realu mysla ze Zawodnicy Kurewskich wyjda na murawe i to wszystko - mecz sam sie wygra!! na SZCZESCIE TAK NIE JEST....Co Udowoili zawodnicy Leverkusen i chwala im za TO.......

POZDRO.........

Powtarzam moj Apel .... PEREZ Odpie***** sie OD LIVERPOOL-U!!!!!!!!!
ZWLASZCZA OD GERRARDA!!!!!!!!! kto sie dolacza :D??
Ostatnio edytowano 25 wrz 2004, o 23:10 przez Gin, łącznie edytowano 1 raz
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez AirCanada » 24 wrz 2004, o 00:24

Oj temat widze powstal, ktory u mnie wywoluje skorcze w brzuchu... :)

Jaki jest moj stosunek do Realu Madryt ?

Odpowiadam. Nienawidze tego zespolu. To najbardziej nielubiany przeze mnie klub. Tuz za nim jest Manchester UTD i Chelsea ale nie o tym teraz.
Oni myœl¹, ze maj¹ pieniedzy kupe to mog¹ wszystko. Tutaj sie myl¹. S¹ przereklamowanym zespolem. Zmieniaj¹ czesto trenerow. Myœl¹, ze s¹ galaktyczni,magiczni, stratosferyczni a dla mnie s¹ tylko i wyl¹cznie prostymi "spadaj¹cymi pedalskimi meteorytami". Wkurza mnie ich prezes-Perez. Wydaje mu sie, ze moze zrobic niemal wszystko i jest Bogiem. Jeœli pokaze obojetnie jakiemu pilkarzowi garœc banknotow to oni przyjd¹ do niego z jezykiem na wierzchu. Kilku pilkarzy juz powiedzialo NIE "Kurewskim" Mam nadzieje, ze to samo powie Steven Gerrard, NASZA LIVERPOOLSKA IKONA...

Owenowi nigdy nie zapomne odejœcia do Realu.

Moglby dla mnie iœc do Interu,Barcy,Juventusu czy tam na przyklad Bayernu Monachium...ale nigdy do tego klubu ze stolicy Hiszpanii...

To by bylo na tyle
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez Krzysiek » 24 wrz 2004, o 07:01

Fajny temacik nie ma co.Na ogol staram sie zawsze byc spokojnym facetem i zachowywac umiar ale jak slysze haslo Real Madryt to mnie nagla krew zalewa.W zasazie zawsze skupialem sie na kibicowaniu swojej druzynie i nie zyczylem przeciwnikom jakichœ nieszczeœc czy niepowodzen,ale dla Realu robie wyj¹tek:ÂZycze im samych porazek,spadku do ligi okregowej a najlepiej to bankructwa zeby znikneli z pilkarskiej mapy œwiata raz na zawsze.
Swego czasu moim dobrym kolegš byl kibic Barcelony-troche sie od niego dowiedzialem i troche postanowilem poczytac i powiem Wam(szczegolnie tym mlodszym kibicom)ze Real nie zrobil sie "ku******" ostatnimi czasy on zawsze taki byl.Niemal od poczštku istnienia.

Pozdrawiam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez Nikat » 24 wrz 2004, o 17:34

Dla mnie jest to klub poprotu bez przeszlosci, bez jakieœ histori...to ze zdobywali trofea wg mnie nie bylo zasluga pilkarzy tylko pieniedzy...i tak jak pieniadze psuja ludzi, tak mam nadziej ze zepsuja w koncu Real. O ile dobrze pamietam pare lat temu grozil¹ im upadloœc, i szkoda z e tak sie nie st¹lo..
teraz sa dla mnie tylko kupa odgrzewanych snobow, ktorzy w inym zepole mogli nadac mu charakteru, a w tym sa tylko uczlowieczniona mocš pieniedzy..
Nikat

Postprzez Gin » 26 wrz 2004, o 02:16

"Drugiej porazki w ostatnich trzech meczach w lidze doznali pilkarze Realu Madryt. W sobote ulegli 1:2 Athleticowi Bilbao.

Do porazek Krolewskiego klubu wszyscy juz zd¹zyli sie przyzwyczaic. Nie dziwi juz nawet fakt, ze najpopularniejszy klub œwiata (tak podobno wykazaly ostatnie sondaze) przegrywa z druzyn¹, ktora w tym sezonie jeszcze nie odniosla zwyciestwa.

Marnym pocieszeniem dla Realu jest fakt, ze wreszcie - po szeœciu miesi¹cach przerwy - gola w lidze zdobyl Raul"

Zrodlo: www.sport.gazeta.pl

ZALOSNE.........RAUL Strzlil Gola....pewnie teraz wszyscy mysla ze Real zaczenie Wygrywac :D hahahah ja Tylko Czekam na Mecz REAL - FC BARCELONA!!!!!! to bedzie prawdziwy pogrom.....
Ponizej znajduje sie Moj (od Euro2004) Ulubieniec :
Obrazek
David Beckham lapie sie za glowe przed zmianš. Zastšpil go Fernando Morientes.

Na Koniec Kawal o Moim Ulubiencu :) :)

Przed bramš nieba przychodzš Ronaldo, Figo i Beckham. Pierwszego proszš Ronaldo.
Bog pyta sie go:
- Co cie do mnie sprowadza?
Ronaldo odpowiada:
- Od slumsow Rio po ekskluzywne dzielnice Madrytu dawalem radoœc ludziom graj¹c w pilke. W tym jestem najlepszy.
Bog pochwalil go i postawil po swojej prawej stronie. Wchodzi Figo.
- Co cie do mnie sprowadza synu?
- Bylem wzorowym sportowcem i zawsze dawalem z siebie 100%. Kibice zawsze mogli na mnie liczyc.
Bog zastanowil sie przez chwile i posadzil go po swojej lewej stronie. Wchodzi Beckham. Bog wychyla sie i pyta zdziwiony:
- A ty to chyba po pilke przyszedleœ, co?
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez fanka » 26 wrz 2004, o 14:14

Moj stosunek do Realu? Hmmm...nijaki. Nie palam do tej druzyny zadnš sympatiš, a powiedzenie, ze tej druzyny „nienawidze” – byloby zbyt wielkim, przesadzonym slowem. Nie przepadam a nimi, ale toleruje ot to. Moze to dlatego, ze jeszcze dosyc niedawno moja najlepsza przyjaciolka kibicowala wlaœnie im, a ja bardzo duzo sie w tym czasie o tym klubie nasluchalam.
Owenowi nigdy nie wybacze odejœcie z Liverpoolu do „druzyny gwiazd”, nie wybacze tej calej masy slow zachwytu nad tym klubem. Podobno zarabia tam mniej niz w Liverpoolu, ale jeœli poszedl tam rzeczywiœcie spelniac swoje „ambicje” to chyba mu to bokiem wychodzi, bo po zmianie trenera stal sie czwartym napastnikiem, a Real gra tak fatalnie, ze szkoda slow.
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....
fanka

Postprzez Krzysiek » 27 wrz 2004, o 12:40

fanka napisał(a):moja najlepsza przyjaciolka kibicowala wlaœnie im, a ja bardzo duzo sie w tym czasie o tym klubie nasluchalam.

Ja wlaœnie od momentu kiedy sie nasluchalem o Realu przestalem ich szanowac.Moze nie zaglebialaœ sie zbytnio w przeszloœc.Jestem pewien ze gdybyœ poczytala w jaki sposob i przy czyjej pomocy Real finalizowal transfery stracilabyœ do nich calkowicie szacunek.

Pozdrawiam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez czorny150 » 27 wrz 2004, o 14:03

Zaczne moj post bardzo kurtularnie :) JE***Æ REAL NA CAÂLEJ LINIII 8) :wink: :) A tak naprawde nie cierpie realu.Jeszcze pare miesiecy temu moowilem ze Sreal nie jest taki zly.Ale zdnaie zminilem po krootkim czasie.Oni graj¹ oile mozna to nazwac gr¹ nazwiskami.Ich pilkarze oproocz Raula :wink: :D ktorego wyj¹tkowo z tego goowna lubie :wink: Nie zabijcie mnie za tego Raula.Ale uwazam ze w srealu sie marnuje.Nie jest mlody ale ma moim zdaniem talent do pilki.Poza nim je**c real i ich pilkarzy.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

Postprzez fanka » 2 paź 2004, o 15:25

Krzysiek napisał(a):
fanka napisał(a):moja najlepsza przyjaciolka kibicowala wlaœnie im, a ja bardzo duzo sie w tym czasie o tym klubie nasluchalam.

Ja wlaœnie od momentu kiedy sie nasluchalem o Realu przestalem ich szanowac.Moze nie zaglebialaœ sie zbytnio w przeszloœc.Jestem pewien ze gdybyœ poczytala w jaki sposob i przy czyjej pomocy Real finalizowal transfery stracilabyœ do nich calkowicie szacunek.

Pozdrawiam.

Moze masz racje. ostatnio mam blade pojecie o Realu, wiem tylko, ze im marnie idzie :D
Nie mam zbytnio czsu, ani checi do czytania historii Krolewskich, ale wiem, ze nie lubie klubow, ktore sukcesy zdobywajš po trupach. A real i tak jest dla mnie nijaki...
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....
fanka

Real ............

Postprzez Belaiza » 5 paź 2004, o 13:45

Real tak... no to widze ze nie jestem osamotniona w mojej, delikatnie mowiac, niecheci.
no coz w zasadzie zgadzam sie z kazdym moim przedmowc¹ i z kazd¹ przedmowczyni¹. Nic oprocz kasy tam nie ma i mimo ze poszczegolni pilkarze tego klubu maj¹ u mnie cien sympatii (np. Figo czy Gutii) to napewno nie dlatego, ze graj¹ w Realu. Wlaœnie dlatego jest to tylko cien i to duzy. Ale jako faceci ... no jest na czym oko zawiesic i tyle. :oops:
Jakoœ nie potrafie tego wytlumaczyc ale poprostu niecierpie tego klubu KARWACIARZE !!!!!!!!!!!!!!!!!! i tyle.

W piatki miedzy 18-tš a 19-tš na EuroSporcie jest program, taka "lista przebojow" europejskich klubow footbolowych. I w ostatnim tygodniu Real mimo zwyciestwa nad Romš w LM byl dopiero na 20 miejscu. A w ostatniej kolejce w Primera Division doznal porazki hihihi z Deportivo La Coruna hihihi i to co najlepsze w fatalnym stylu. A wiec napewno nie podskoczš w klasyfikacji.
Nasz ukochany LFC byl w piatek na miejscu 17, a wiec lepiej niz Qrewscy (i utrzymalismy pozycje sprzed tygodnia) . I wszystko wskazuje na to, ze sie to nie zmieni.
W kazdym razie moj stosunek do realu jest co najmniej seksualny czyli "pieprze go" (real oczywiscie )

P.S.
Nie chce zakladac nowego tematu dlatego polecam
program 24 Top Club na eurosporcie; polecam bo jest fajny. (tworcy przy ustalaniu rankingu biorš poduwage wszystkie wystepy Klubow, we wszystkich mozliwych rozgrywkach) Pelna lista rankingowa: www.eurosport.com
Pozdrawiam
Belaiza

Postprzez Daniel » 5 paź 2004, o 16:59

Ja podobnie jak wiekszoœc wypowiadaj¹cych sie w tym temacie nie lubie, wrecz nienawidze Realu. Dla mnie to jest klub ktory zawsze gra o kase. Nie ma w nim zadnych uczuc "wyzszych" , takie jak np. zadowolenie kibicow czy gra dla samego siebie. Kazda ta niby "gwiazda" przychodzi tam tylko i wyl¹cznie dla KASY. Najbardziej mi szkoda pilkarzy ktorzy s¹ naprawde dowartoœciowani, a grzej¹ lawe w Realu ( Guti, Miorientes, wczeœniej Mcmanamam) , oni marnuj¹ sie tam poprostu, a teraz do tej calej szopki doszedl nie wiem po co Michael Owen :roll:
Rozumiem, ze w klubie moze byc 1 czy 2 gwiazdy, ktore w krytycznych sytuacjach moga podci¹gn¹c zespol, ale zeby na kazdej pozycji jakiœ zakompleksiony pilkarzyna to juz poprostu przesada.
Ja nie wiem po co wogole gra tam David Beckham- przeciez on tylko przeszkadza na boisku, bo to ze potrafi sie bradzo celnie wrzucac pilke to nie wystarczy.
Albo taki Ronaldo- czy nie lepszy jest od niego Guti :?: ( bo Guti przynajmniej gra zawsze dobrze, a ten zawsze ma jakieœ problemy).
Absolutnie nie mam nic do Roberto Carlosa, Canizaresa, czy Michela Salgado- oni sš potrzebni temu klubowi, nie to co inni).
Naprawde polityka transferowa, jaka byla prowadzona w ostatnich latach byla naprawde kiepska, wrecz FATALNA :!:
Porownajcie np. Liverpool gdzie kazdy pilkarz jest traktowany tak samo, zespol jest tak prowadzony, aby nie bylo podzialu na gorszych i lepszych, a powiedzcie, co ma czuc taki Guti, kiedy jego pozycje zajmuje jakaœ kiepska gwiazda, ktora dzieki reklamom jest niby najlepsza na œwiecie. Dla mnie jest to chore :!:
Dla Realu najlepiej byloby gdyby przyszedl nowy prezes, ktory posprzedawalby kilku bubli, i na ich miejsce powstawial kilku graczy z rezerwy i nie doœc ze klub zyskalby mnostwo pieniedzy, to i zaczeliby grac normalnie.
Takie jest moje podejœcie do tego klubu, i z pewnoœci¹ nie zmieni sie ono zbyt predko.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Postprzez Mona » 7 lis 2004, o 19:00

Uh, ja tez "nie przepadam" za tym klubem. Wedlug mnie jest mocno przereklamowany, przez te wszystkie gwiazdeczki, ktore tam graj¹. Nie mowie oczywiœcie o wszystkich, bo cenie, np. Morientesa i chcialabym jak to sie ostatnio mowilo aby przeszedl do The Reds, ale np. o takim Beckhamie czy Zidane. Oni chyba sie uwazaja za najwspanialszy klub na œwiecie i to jest bl¹d. Co do Owena nie wiem jak mogl zostawic Liverpool dla takiego klubu. Z radoœcia wspominam rok 1981 kiedy dokopalismy im w finale LM.
Mona
Biochemiczny

Postprzez Aramis » 15 lis 2004, o 18:59

Ja sie z Realu œmieje.Druzyna,ktora w skladzie ma Beckhama,Figo,Ronaldo,Zidana,Carlosa,Semuela itd.powinna bezproblemowo wygrywac kazdy mecz.Dlaczegotak nie jest???BO NAZWISKA NIE GRAJÂA!!!Graj¹ umiejetnoœci.Kupili Owena bo doœc nienajlepszym sezonie i to temu dowodzi.A tak wogole,to najwiekszym bledem Realu bylo zwolnienie Del Bosque.Nie lubie goœcia i to nawet bardzo,ale za jego czasow Real reprezentowal lepsz¹ gre.Real powinien kupic kogoœ mniej znanego a lepszego i nie przereklamowanego.I dlatego nie lubie "galacticos"
Aramis

Następna strona

Powrót do Ligi zagraniczne