Nasz stosunek do Realu

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Nasz stosunek do Realu

Postprzez kotu151 » 9 lis 2009, o 15:25

http://sport.interia.pl/raport/Barcelon ... onaldo,139
Oby okazało się to prawdą , bo nie lubię Realu.Jak tak dalej będzie, to czeka ich wyprzedaż i z całego serca im tego życzę.
Obrazek
kotu151

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez piotrolka » 5 lip 2010, o 17:11

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Real- ... caid=1a781

Pewnie to plotka jakich wiele podczas trwającego okienka transferowego, mimo to wkurza mnie gdy słyszę że real chce tego, real chce tamtego... Gdy jakiś piłkarz zaczyna wyróżniać się grą czy to w swoim klubie, czy reprezentacji, zaraz znajduje się na celowniku drużyny z Madrytu, którą stać na wielkie zakupy. Widać ze w tym klubie nie liczy się wychowywanie swoich młodych zawodników, tylko podbieranie piłkarzy innym klubom. Gdy słyszę hasło real madryt, to porostu odczuwam jakiś wstręt do tego klubu...
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez LookAss » 5 lip 2010, o 20:07

Ahh ta wiara w plotki rzucane przez poważne serwisy. Tylko ten Liverpool jest od nich wolny na całe szczęście! A jak już się jakaś pojawi to próżno w nich gwiazd szukać. Nie to co taki Real :roll:
Obrazek
LookAss

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez KACZOREK » 5 lip 2010, o 20:28

Co do Realu to nie lubię ich ze względu na politykę transferową i nastawienie na marketing. Zagarnianie znakomitych piłkarzy i nieliczenie się z trenerem. "Macie grać efektownie i wygrać WSZYSTKO co możliwe." Capello wygrał im ligę to go zwolnili. Odkąd Mourinho odszedł z Chelsea życzyłem mu dobrze, nawet jak najlepiej. Ale teraz chcę, aby Real miał 4 miejsce w lidze. Niech wszyscy wiedzą, że liczy się drużyna, a nie same nazwiska. Ilu piłkarzy pod przejściu do Realu piłkarsko się cofnęło?

Gra w Realu jest jak cukierki. Fajnie, smacznie, ale w końcu mamy zepsute zęby albo nawet cukrzycę.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
KACZOREK

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Gacunio91 » 5 lip 2010, o 20:36

Nie lubię ich i to w większości przez powody wymienione przez Kaczorka - polityka transferowa, podejście do trenerów(trochę mi to JW przypomina :D ). Dodatkowo fakt, że tam gra Krystyna a przede wszystkim jestem kibicem Barcelony także nie mogę kibicować Realowi ;)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ligi zagraniczne