Polscy pilkarze za granica

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Polscy pilkarze za granica

Postprzez TJHicks » 9 maja 2010, o 00:41

Wasyl wrócił na boisko w meczu przeciwko Sint-Truidense, bardzo dobra wiadomość. Dosyć szybko się pozbierał po takiej kontuzji.Oby udało mu się awansować do pierwszej 11 w kolejnym sezonie.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Gacunio91 » 9 maja 2010, o 22:43

Oczywiście jak każdy mam tą nadzieję chociaż trzeba wziąć pod uwagę, że jest to raczej występ symboliczny i gest w stronę kibiców, nie mniej jednak cieszy i to bardzo :)

Chociaż Jeleń rozegrał cały mecz i nie strzelił bramki to Ludovic Obraniak zaliczył bardzo ważną asystę:
"Ludo" pomógł pokonać świeżo upieczonego mistrza Francji, Olympique Marsylia! Wszedł na boisko
w 68 minucie, a w 80 minucie asystował przy bramce na 2:2 autorstwa Tulio de Melo. Lille wygrało 3:2, po golu Debuchy'ego w 90 minucie! Do zakończenia rozgrywek pozostała tylko jedna kolejka.
(poniżej asysta):
http://w516.wrzuta.pl/film/0F3ruHYKjjV/lille_om_2_2_goal

Ponadto często zapominany Maciej Żurawski strzelił kolejną bramkę dla Omonii Nikozja(wygrała 4:2 z Anorthosis)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Intel » 21 lip 2010, o 17:51

"Podbijający niemiecką Bundesligę Robert Lewandowski szybko doczekał się wyróżnienia. Profesjonalny, międzynarodowy serwis zajmujący się transferami oraz newsami piłkarskimi IMScouting.com docenił przepięknego gola Polaka w zeszłotygodniowym sparingu jego Borussii Dortmund ze Sportfreunde Lotte."

http://www.youtube.com/watch?v=5gEvRYx16BQ

Proszę, proszę. Zawsze go lubiłem. Mam nadzieję, że kiedyś jak już zdobędzie złotą piłkę, to trafi do Liverpoolu. :lol:
Intel

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez piotrolka » 30 paź 2010, o 20:28

Tomasz Cywka strzela 2 bramki dla Derby w meczu z Watfordem. Wynik meczu 4:1.
Coś cicho o naszym drugim Polaku grającym w Championship, a dokładnie Radku Majewskim, który w poprzednim sezonie strzelił kilka ważnych bramek dla Nottingham, a jego drużyna włączyła się do walki o awans do Premiership.
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez KamolLFC » 20 lis 2010, o 18:16

Lewandowski w super formie z WKS 2 bramki , teraz w meczu z Freiburgiem wchodzi przy stanie 1:0 dla Freiburga w 70min, 5min pozniej strzela bramke na 1:1 . Aktualny wynik 1:2 dla BVB

A I PUDLO ROKU NA SWIECIE Blaszczykowskiego :shock:
"Wychowując się w Huyton, nauczyłem się nienawidzić Manchesteru United,
ich fanów, piłkarzy, trenera, pracowników, maskotki każdego związanego z Old Trafford."
Steven Gerrard
KamolLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LFCpiter2647 » 20 lis 2010, o 18:24

No,Robert w formie.Ładna główeczka i do tego jeszcze Piszczek kolejna asysta dla BVB :) A Borussia gra tak jak my w sezonie 2008/2009 :wink:
Obrazek
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są ci, którzy chcą tu być." - Kenny Dalglish
LFCpiter2647

Postprzez Pioro » 20 lis 2010, o 18:51

Błaszczykowski :shock: :shock:
Jak to zobaczyłem to myślałem, że się poleje ze śmiechu.
A główka Lewego całkiem fajna. I ta fartowna asysta Piszczka...
Widzę, że ta polska kolonia w Borussi całkiem nieźle sobie radzi.
Obrazek
Pioro

Postprzez liverpoolek » 20 lis 2010, o 19:01

Pioro napisał(a):Błaszczykowski :shock: :shock:
Jak to zobaczyłem to myślałem, że się poleje ze śmiechu.
A główka Lewego całkiem fajna. I ta fartowna asysta Piszczka...
Widzę, że ta polska kolonia w Borussi całkiem nieźle sobie radzi.

Całkiem nieźle? Ona im zdobędzie majstra :P

A Kuba trochę się podpalił z tym wykończeniem, mógł przyjąć w spokoju piłkę i strzelić, a tak to mu jeszcze podskoczyła delikatnie i klaps roku gotowy. Ważne że się Klopp trochę z tego nawet śmiał
:)
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez FankaLFC » 20 lis 2010, o 19:08

Jakby ktoś szukał:

http://www.youtube.com/watch?v=8O4GeDnTDCg

Kuba sprawia, że wraca mi miłość do halówy :D Bo nawet najwięksi robią takie błędy, dobrze wiedzieć :wink:
"Najlepszą obroną jest atak" Liverpool FC 2013-...
FankaLFC

Postprzez Jetzu » 21 lis 2010, o 15:55

Tomasz Cywka strzela swojego gola nr 4 w barwach Derby w tym sezonie

http://www.youtube.com/watch?v=tE5i0Ov8hhs

Ludo strzela zwycięską bramkę dla Lille w 78 minucie meczu z Monaco ustalając wynik spotkania na 2:1.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

Postprzez Oskar » 3 sty 2011, o 21:12

Paweł Kieszek - bramkarz FC Porto ... w meczu Pucharu Ligi Portugalskiej. Szkoda mi go trochę :( http://www.youtube.com/watch?v=7xQpYoldeeo
Oskar

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez lidzbarszczanin » 3 sty 2011, o 21:17

Oskar napisał(a):Paweł Kieszek - bramkarz FC Porto ... w meczu Pucharu Ligi Portugalskiej. Szkoda mi go trochę :( http://www.youtube.com/watch?v=7xQpYoldeeo

Widziałem wcześniej tą bramkę i też mi jest troche jego żal po to przecież nasz rodak.Trzymaj się Paweł i życzę ci wygryzienia Heltona z bramki choc takimi interwencjami będzie o to trudno o ile jeszcze dostanie jakąś szanse bo niestety czasami tak bywa :dry:
lidzbarszczanin

Postprzez Jetzu » 27 lut 2011, o 19:52

Kamil Grosicki strzelił dzisiaj hat-tricka, a jego Sivasspor wygrał 4:2 u siebie z Manisasporem.

Młody Polak ma na swoim koncie już 5 bramek od czasu przeprowadzki do Turcji z Białegostoku.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

Postprzez Nutty Buddy » 27 lut 2011, o 19:54

Nie zagrzeje tam miejsca długo coś czuję. Strzelam że w lipcu trafi do jakiego Fenerbahce albo Galaty.
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Jetzu » 12 lut 2012, o 17:58

Obraniak strzelił dzisiaj 2 bramki w wygranym przez jego Bordeaux meczu z poprzednim klubem pomocnika LOSC Lille.

Bordeaux wygrało spotkanie 5:4, Obraniak strzelił w 17 minucie bramkę na 2:1 oraz ustanowił wynik spotkania strzałem w doliczonym czasie gry, chwilę po tym jak również w doliczonym czasie gry wyrównał Noulan Roux.
Obrazek
Jetzu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne