Polscy pilkarze za granica

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Polscy pilkarze za granica

Postprzez TJHicks » 9 maja 2010, o 00:41

Wasyl wrócił na boisko w meczu przeciwko Sint-Truidense, bardzo dobra wiadomość. Dosyć szybko się pozbierał po takiej kontuzji.Oby udało mu się awansować do pierwszej 11 w kolejnym sezonie.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Gacunio91 » 9 maja 2010, o 22:43

Oczywiście jak każdy mam tą nadzieję chociaż trzeba wziąć pod uwagę, że jest to raczej występ symboliczny i gest w stronę kibiców, nie mniej jednak cieszy i to bardzo :)

Chociaż Jeleń rozegrał cały mecz i nie strzelił bramki to Ludovic Obraniak zaliczył bardzo ważną asystę:
"Ludo" pomógł pokonać świeżo upieczonego mistrza Francji, Olympique Marsylia! Wszedł na boisko
w 68 minucie, a w 80 minucie asystował przy bramce na 2:2 autorstwa Tulio de Melo. Lille wygrało 3:2, po golu Debuchy'ego w 90 minucie! Do zakończenia rozgrywek pozostała tylko jedna kolejka.
(poniżej asysta):
http://w516.wrzuta.pl/film/0F3ruHYKjjV/lille_om_2_2_goal

Ponadto często zapominany Maciej Żurawski strzelił kolejną bramkę dla Omonii Nikozja(wygrała 4:2 z Anorthosis)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Intel » 21 lip 2010, o 17:51

"Podbijający niemiecką Bundesligę Robert Lewandowski szybko doczekał się wyróżnienia. Profesjonalny, międzynarodowy serwis zajmujący się transferami oraz newsami piłkarskimi IMScouting.com docenił przepięknego gola Polaka w zeszłotygodniowym sparingu jego Borussii Dortmund ze Sportfreunde Lotte."

http://www.youtube.com/watch?v=5gEvRYx16BQ

Proszę, proszę. Zawsze go lubiłem. Mam nadzieję, że kiedyś jak już zdobędzie złotą piłkę, to trafi do Liverpoolu. :lol:
Intel

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez piotrolka » 30 paź 2010, o 20:28

Tomasz Cywka strzela 2 bramki dla Derby w meczu z Watfordem. Wynik meczu 4:1.
Coś cicho o naszym drugim Polaku grającym w Championship, a dokładnie Radku Majewskim, który w poprzednim sezonie strzelił kilka ważnych bramek dla Nottingham, a jego drużyna włączyła się do walki o awans do Premiership.
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez KamolLFC » 20 lis 2010, o 18:16

Lewandowski w super formie z WKS 2 bramki , teraz w meczu z Freiburgiem wchodzi przy stanie 1:0 dla Freiburga w 70min, 5min pozniej strzela bramke na 1:1 . Aktualny wynik 1:2 dla BVB

A I PUDLO ROKU NA SWIECIE Blaszczykowskiego :shock:
"Wychowując się w Huyton, nauczyłem się nienawidzić Manchesteru United,
ich fanów, piłkarzy, trenera, pracowników, maskotki każdego związanego z Old Trafford."
Steven Gerrard
KamolLFC

Postprzez LFCpiter2647 » 20 lis 2010, o 18:24

No,Robert w formie.Ładna główeczka i do tego jeszcze Piszczek kolejna asysta dla BVB :) A Borussia gra tak jak my w sezonie 2008/2009 :wink:
Obrazek
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są ci, którzy chcą tu być." - Kenny Dalglish
LFCpiter2647

Postprzez Pioro » 20 lis 2010, o 18:51

Błaszczykowski :shock: :shock:
Jak to zobaczyłem to myślałem, że się poleje ze śmiechu.
A główka Lewego całkiem fajna. I ta fartowna asysta Piszczka...
Widzę, że ta polska kolonia w Borussi całkiem nieźle sobie radzi.
Pioro

Postprzez liverpoolek » 20 lis 2010, o 19:01

Pioro napisał(a):Błaszczykowski :shock: :shock:
Jak to zobaczyłem to myślałem, że się poleje ze śmiechu.
A główka Lewego całkiem fajna. I ta fartowna asysta Piszczka...
Widzę, że ta polska kolonia w Borussi całkiem nieźle sobie radzi.

Całkiem nieźle? Ona im zdobędzie majstra :P

A Kuba trochę się podpalił z tym wykończeniem, mógł przyjąć w spokoju piłkę i strzelić, a tak to mu jeszcze podskoczyła delikatnie i klaps roku gotowy. Ważne że się Klopp trochę z tego nawet śmiał
:)
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez FankaLFC » 20 lis 2010, o 19:08

Jakby ktoś szukał:

http://www.youtube.com/watch?v=8O4GeDnTDCg

Kuba sprawia, że wraca mi miłość do halówy :D Bo nawet najwięksi robią takie błędy, dobrze wiedzieć :wink:
"Najlepszą obroną jest atak" Liverpool FC 2013-...
FankaLFC

Postprzez Jetzu » 21 lis 2010, o 15:55

Tomasz Cywka strzela swojego gola nr 4 w barwach Derby w tym sezonie

http://www.youtube.com/watch?v=tE5i0Ov8hhs

Ludo strzela zwycięską bramkę dla Lille w 78 minucie meczu z Monaco ustalając wynik spotkania na 2:1.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

Postprzez Oskar » 3 sty 2011, o 21:12

Paweł Kieszek - bramkarz FC Porto ... w meczu Pucharu Ligi Portugalskiej. Szkoda mi go trochę :( http://www.youtube.com/watch?v=7xQpYoldeeo
Oskar

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez lidzbarszczanin » 3 sty 2011, o 21:17

Oskar napisał(a):Paweł Kieszek - bramkarz FC Porto ... w meczu Pucharu Ligi Portugalskiej. Szkoda mi go trochę :( http://www.youtube.com/watch?v=7xQpYoldeeo

Widziałem wcześniej tą bramkę i też mi jest troche jego żal po to przecież nasz rodak.Trzymaj się Paweł i życzę ci wygryzienia Heltona z bramki choc takimi interwencjami będzie o to trudno o ile jeszcze dostanie jakąś szanse bo niestety czasami tak bywa :dry:
lidzbarszczanin

Postprzez Jetzu » 27 lut 2011, o 19:52

Kamil Grosicki strzelił dzisiaj hat-tricka, a jego Sivasspor wygrał 4:2 u siebie z Manisasporem.

Młody Polak ma na swoim koncie już 5 bramek od czasu przeprowadzki do Turcji z Białegostoku.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

Postprzez Nutty Buddy » 27 lut 2011, o 19:54

Nie zagrzeje tam miejsca długo coś czuję. Strzelam że w lipcu trafi do jakiego Fenerbahce albo Galaty.
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Jetzu » 12 lut 2012, o 17:58

Obraniak strzelił dzisiaj 2 bramki w wygranym przez jego Bordeaux meczu z poprzednim klubem pomocnika LOSC Lille.

Bordeaux wygrało spotkanie 5:4, Obraniak strzelił w 17 minucie bramkę na 2:1 oraz ustanowił wynik spotkania strzałem w doliczonym czasie gry, chwilę po tym jak również w doliczonym czasie gry wyrównał Noulan Roux.
Obrazek
Jetzu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne