Letnie okienko transferowe 2013

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Letnie okienko transferowe 2013

Postprzez 1010Arx » 2 wrz 2013, o 19:47

http://www1.skysports.com/football/news ... ibor-kozak
Libor Kozak w AV. Czyżby w Birmingham szykowali się pomału do sprzedaży Benteke zimą.
Obrazek
1010Arx

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez matys87 » 2 wrz 2013, o 20:17

nasz cel transferowy:
Oficjalnie: Alderweireld piłkarzem Atlético
transakcja wyniosła 7m Euro
edit: małe sprostowanie były potencialny cel transferowy
Ostatnio edytowano 2 wrz 2013, o 20:59 przez matys87, łącznie edytowano 1 raz
matys87

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LyzwaLFC » 2 wrz 2013, o 20:21

matys87 napisał(a):nasz cel transferowy:
Oficjalnie: Alderweireld piłkarzem Atlético
transakcja wyniosła 7m Euro

Przecież przez całe okno pisze się, ze Alderweireld NIE JEST celem Liverpoolu.
LyzwaLFC

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez MenToS » 2 wrz 2013, o 20:59

United obejdą się jednak smakiem!?

Obrazek
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez mar1ur » 2 wrz 2013, o 21:28

cos tam wiadome o jakis naszysz transferach???????
mar1ur

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez hulus » 2 wrz 2013, o 21:31

Dziś Arsene Wenger sprzedaje duszę diabłu. Jestem totalnie rozczarowany nie tym, że rywal zostanie wzmocniony genialnym zawodnikiem. Czuję niesmak, bo futbol, który pokochałem jako dziecko powoli umiera, kiedy widzi się Francuza tracącego trzeźwe spojrzenie i dołączającego do szaleństwa, z którym przecież tak mocno zawsze walczył.

Kibice Arsenalu dostaną wielki powód do radości. Skończą krzyczeć "wydaj pieniądze" do Wengera. Przestaną wspominać o jego odejściu i nawet zaczną liczyć dni do wygrania ligi. Ja się tylko zastanawiam czy zdają sobie sprawę z tego, że jakby ułamek tych pieniędzy postarano się o pozostanie RvP to dziś może już nie musieliby niczego liczyć.

Szaleństwo trwa a w Liverpoolu spokój. Wydaliśmy grosze jak na tak mocno wzmocnioną kadrę. Mamy wszystko co potrzeba a na pewno starczy to do stycznia. Wtedy może znowu zapolujemy i znajdziemy kolejne złoto jak ostatnio. Aha. Suarez został i jest lepszy niż ktokolwiek w tej lidze. Niech mi ktoś jeszcze raz napisze, że Tottenham wygrał okienko to popłaczę się ze śmiechu. Właśnie widziałem Tottenham na prezentacji w Madrycie i tam powędrują ich marzenia i sukcesy.
hulus
Redaktor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez dominic » 2 wrz 2013, o 21:39

Hulus dajesz sygnał do spisywania pierwszych przemyśleń dotyczących nie tyle całego okienka, co również dnia dzisiejszego.
Mnie też zadziwiła reakcja Wengera - nie spodziewałem się, że jest w stanie zapłacić tyle za 1 gracza. Powiedzmy sobie szczerze, kibice The Gunners się cieszą, bo Mesut Ozil to świetny gracz i wzmocnienie składu, ale płacenie za niego 50 mln to czyste szaleństwo i przejaw aktu desperacji Wengera. Oby się na tym nie przejechali. Dla mnie transfer przepłacony o jakieś 20 baniek.

W sumie to ta oferta spadła Realowi jak z nieba. Transfer Bale'a zwraca im się w 50 procentach.

Aha, Romelu Lukaku w Evertonie na najbliższy sezon. Wypożyczenie.
!!!
dominic

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Qwerty » 2 wrz 2013, o 21:47

hulus napisał(a):Czuję niesmak, bo futbol, który pokochałem jako dziecko powoli umiera, kiedy widzi się Francuza tracącego trzeźwe spojrzenie i dołączającego do szaleństwa, z którym przecież tak mocno zawsze walczył.

Mam nadzieję, że UEFA z tym zacznie walczyć na poważnie, bo kiedyś nie było mowy o takich transferach. Futbol był bardziej wyrównany i wierzcie mi, że nie było tylu "kibiców" PSG, czy City.
A to, że Wenger postanowił wydać tak dużą kwotę jest zdecydowanie spowodowane naciskiem ze strony kibiców.

hulus napisał(a): Właśnie widziałem Tottenham na prezentacji w Madrycie i tam powędrują ich marzenia i sukcesy.

:lol:
wczoraj znalazłem tweeta nawiązującego po trochu do twojej wypowiedzi.
Szło to jakoś tak:
Nie dziwcie się, że rezerwy Tottenhamu przegrywają z Arsenalem, podczas gdy ich pierwsza drużyna ma testy w Madrycie.
Qwerty

Postprzez aefka » 2 wrz 2013, o 22:00

dominic napisał(a):Hulus dajesz sygnał do spisywania pierwszych przemyśleń dotyczących nie tyle całego okienka, co również dnia dzisiejszego.
Mnie też zadziwiła reakcja Wengera - nie spodziewałem się, że jest w stanie zapłacić tyle za 1 gracza. Powiedzmy sobie szczerze, kibice The Gunners się cieszą, bo Mesut Ozil to świetny gracz i wzmocnienie składu, ale płacenie za niego 50 mln to czyste szaleństwo i przejaw aktu desperacji Wengera. Oby się na tym nie przejechali. Dla mnie transfer przepłacony o jakieś 20 baniek.

W sumie to ta oferta spadła Realowi jak z nieba. Transfer Bale'a zwraca im się w 50 procentach.

Aha, Romelu Lukaku w Evertonie na najbliższy sezon. Wypożyczenie.

A moim zdaniem, jeśli Ozil przejdzie do Arsenalu za 50 milionów euro, będzie jednym z niewielu NIEPRZEPŁACONYCH transferów tego lata. Niemiec to jest świetna jakość. Tyle ile on asystuje, czy strzela goli to głowa mała. Zaraz mi powiecie, że gra z ogórkami w La Liga jednak to nie jest tak, że oni się przed nimi kładą. Uważam Mesuta za jednego z 3 najlepszych 10 na świecie. Ostatnio w Realu grał na skrzydle, dlatego trochę słabiej, jednak ten zawodnik jest fenomenalny. Nasz Coutinho, to mu może czyścic buty niestety. Może kiedyś będzie tak dobry jak Niemiec. Jeśli transfer dojdzie do skutku, będę się cieszył, że zobaczymy takiego zawodnika w PL, jednak szkoda, że w drużynie głównego rywala do TOP4 :(
Obrazek
aefka

Postprzez ManiacK » 2 wrz 2013, o 22:01

UEFA coś z tym zrobi.. szkoda tylko, że Platini zapewne faworyzując PSG nie powie słowa na to, że ich sponsorem jest firma ich właściciela, czyli mogą ciągnąć kasy ile wlezie tak, jak do tej pory. Jeśli to będzie dozwolone, to PRAWIE NIC się nie zmieni w kwestii takich klubów, jak $ity czy P$G.
ManiacK

Postprzez MarcinLFC77 » 2 wrz 2013, o 22:05

Qwerty napisał(a):Futbol był bardziej wyrównany i wierzcie mi, że nie było tylu "kibiców" PSG, czy City.

Z tym City to akurat mocno nie trafiłeś. Znaczna częśc kibiców z Manchesteru (miasta) jest za City, nie za United. I to nie od czasów szejków.

Lukaku kolejny sezon wypożyczenie. Wątpie, że on kiedyś doczeka się swojej szansy. Tam stawia się na nazwiska (Torres) a nie na talent (Sturridge, Lukaku)
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez
MarcinLFC77

Postprzez Eskimos » 2 wrz 2013, o 22:12

Fellaini poprosił oficjalnie o transfer. Belga chce sprowadzić Manchester United.
Obrazek
Eskimos

Postprzez 1010Arx » 2 wrz 2013, o 22:16

Coś dziwnie cicho zrobiło się w sprawie Turkoniemca w Arsenalu. Chodzą słuchy, że Real wcale jednak nie chce go sprzedać, co stawiało by Arsenal pod ścianą. Dwie godziny do końca okienka, wszystkie "towary" przebrane, nadzieję kibiców rozbudzone i dupa. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak czuliby się kibice Arsenalu, którzy cały dzień napalali się na ten transfer, zresztą jaki dzień, oni się 2 miesiące napalają na jakikolwiek większy transfer, a jak do tej pory praktycznie nic się nie wydarzyło.

Dwa wolne transfery, jakiegoś młodego francuza z 2 ligi i wypalonego Włocha, który nigdy zresztą nie był dobrym zawodnikiem. Do tego wypożyczenie bramkarza, który jest sprowadzony na ławkę/trybuny. Paskudnie by to wyszło, jedyny plus to taki, że chociaż nie sprzedali nikogo z podstawowego składu.
Obrazek
1010Arx

Postprzez filuuuu » 2 wrz 2013, o 22:22

Naszym ostatnim transferem jest utrzymanie Suareza i to powinno nam wystarczyć. Juz niedlugo Urus wybiegnie na trawe i zapomnimy o sadze transferowej, ktora miala miejsce tego lata. Powinnismy byc dumni, z tego, ze malymi kroczkami budujemy solidny zespoł. Stawiamy na młodych,co przyniesie nam duzo pozytywnych wspomnien. Wystarczy na dzis- mozna isc spac. Za 2 tygodnie walczymy dalej, a w styczniu liczymy na kolejne podboje transferowe czerwonej strony Liverpool'u. Dziekuje Dobranoc!
--------------------------------------------------------------
Jeżeli coś jest głupie i działa, to nie jest głupie!
Once red always red! Kibic od 05.2005!
filuuuu

Postprzez Qwerty » 2 wrz 2013, o 22:29

MarcinLFC77 napisał(a):
Qwerty napisał(a):Futbol był bardziej wyrównany i wierzcie mi, że nie było tylu "kibiców" PSG, czy City.

Z tym City to akurat mocno nie trafiłeś. Znaczna częśc kibiców z Manchesteru (miasta) jest za City, nie za United. I to nie od czasów szejków.

Czy ja gdzieś napisałem, że chodzi mi o miejscowych? Nie. Rzecz jasna chodziło mi o sezonowców z całego świata.
Qwerty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne