Letnie okienko transferowe 2013

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Letnie okienko transferowe 2013

Postprzez Guadki » 24 maja 2013, o 14:04

Chyba jeszcze nikt nie założył tematu, a już dzieje się dość sporo.

Guillem Balague pisze na swoim twitterze że Barca i Real walczą o Neymara. Barca niby była już dogadana, kiedy to nagle Real rzucił na stół , uwaga , 100 mln euro !!!

Ponadto Goal i Mirror sport podają, że Ashley Williams (nasz rzekomy cel ) jest już praktycznie piłkarzem Arsenalu.
PROUD TO BE RED!
Guadki

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Re: Okienko transferowe lato 2013

Postprzez Jetzu » 24 maja 2013, o 14:07

1. Przeniósłbym to do działu ligi europejskie.

2. Neymar jeszcze wyląduje w Madrycie jeśli Barcelona dalej będzie się tak ośmieszała ze swoimi ofertami, według tego co idzie znaleźć w internecie ich ostatnia oferta wynosiła 23 mln € (+10 które już wcześniej zapłacili), trochę kpina ;)

@DOWN

Neymar udowodnił strzelając 20 goli w 32 meczach dla kadry Brazylii, ostatni raz podobny wynik osiągnął nie kto inny jak sam Ronaldo - ten gruby ;)
Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 14:19 przez Jetzu, łącznie edytowano 1 raz
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez chomikLFC » 24 maja 2013, o 14:14

Za zawodnika któremu kontrakt kończy się w przyszłym sezonie. Real daje 30 mln Santosowi, a dokładnie to leci tak : Real Madryt zamierza zaoferować 100 milionów euro za Neymara (30 milionów dla Santosu, Grupy DIS i TEISA) i 60 milionów dla ojca zawodnika. Pozostałe 10 milionów ma zostać w rezerwie, gdyby Santos nie zgodził się na 30 milionów i zażądał więcej. Jeśli chodzi o kontrakt, piłkarz jest już całkowicie dogadany z Barceloną. Królewscy mają oferować zawodnikowi podobne warunki. Teraz wszystko zależy od Santosu. Wychodzi na to, że Ojciec Neymara sporo na nim zarobi ;) Jeżeli chodzi o samego zawodnika to jest dobry, ale dałbym za niego powyżej 40 mln skoro za rok kończy mu się kontrakt. Przypominam, że za Van Persiego Arsenal dostał ~25 mln, a Borussia za Lewego też prawdopodobnie dostanie tyle samo, ale oni udowodnili swoją wartość strzelając po 30 goli w sezonie ;)

@Jetzu

Ja wiem, że Neymar jest dobrym zawodnikiem i uważam go za duży talent i również uważam, że Barca za mało za niego daje, lecz ta kwota Realu (30 mln) jest dobra, ewentualnie można podnieść ją o 5 mln ponieważ mimo wszystko jemu kończy się kontrakt i te 40 mln to trochę przy dużo ;) Oczywiście to tylko moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać ;)
Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 14:48 przez chomikLFC, łącznie edytowano 1 raz
chomikLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez futbolarel » 24 maja 2013, o 14:28

Stoke City odrzuciło transfer request N'zonziego:

The guardian

Chłopak już w Blackburn pokazywał, że umie się przepchnąć i oddać strzał. Liverpool powinien się nim zainteresować.
futbolarel

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez dymos » 24 maja 2013, o 14:42

Czy ktos jeszcze mysli jak ja, ze Neymar spuchnie w Europie? Obawiam sie, ze za duzo presji jest na jego barki kladzione. Gdybym byl Neymarem ( :D ), zostalbym w Brazylii. Pieniadze zarabia podobne do CR7, jest Bogiem - ludzie go kochaja, reklamy tez, jest celebryta. Ma zapewniony byt w bogatej lidze brazylijskiej, moze atakowac status legendy Pelego w Santosie i mialby z glowy porownywanie go do Messiego;p.

Real powinien sciagnac Bale'a i jakiegos napadziora na szpice. Pomyslec Bale - Falcao/Aguero - Ronaldo . móóóóóóóózg boom!

EDIT. Wedlug mnie udowadnia, ze jest jednym z najlepszych bedac w Brazylii. To taki utarty slogan, ze udowodni dopiero w Europie. Udowadniali to na Mundialu co poniektorzy. To jest impreza, gdzie udowadniasz, ze wszystkich zostawiasz w tyle. Ale to moje podejscie. Nie mam we lbie tylko kasy.
Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 15:34 przez dymos, łącznie edytowano 1 raz
dymos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Jetzu » 24 maja 2013, o 14:48

Może Neymar ma w głowie coś więcej niż tylko kasa? Umie chłopak grać w piłkę, to nie podlega wątpliwości. Zarobił na tym już krocie mimo młodego wieku, może ma ambicje żeby udowodnić wszystkim, że jest najlepszy?
Jeśli zostałby do końca kariery w Santosie nigdy nie mógłby być poważnie brany pod uwagę do wyboru najlepszego piłkarza świata, jak będzie grał w Europie jest to możliwe.

Facet nie jest taki głupi jak nam się wszystkim wydaje, dobrze prowadził póki co swoją karierę i zobaczymy co dalej z tego wyniknie.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Eskimos » 24 maja 2013, o 17:38

Monaco potwierdziło, że porozumiało się w sprawie pozyskania Jamesa Rodrígueza i João Moutinho. Za obu zawodników łącznie zapłaci 70 mln euro.

PSG robi się mała konkurencja :)
Obrazek
Eskimos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Guadki » 24 maja 2013, o 17:45

Chłopak ma talent nie da sie ukryć, ale moim zdaniem w realu czy barcelonie choćby nasz Sturrigde spokojnie strzelałby po 20-25 bramek na sezon. Poziom ligi jest zbyt niski w porównaniu do wspomnianych drużyn, dlatego 20 bramek w Premier League jest większym osiągnięciem niż 30 w la liga.
[b]
Confirmation on the fee - AS Monaco paid Porto €70m for both James Rodríguez and João Moutinho. (Source: RMC)[/b]

Ja pierdziele co sie dzieje w tej Francji :)

No i tak bardziej lokalnie:

[b]Manuel Pellegrini is expected to start work at Manchester City on June 3. (Source: Telegraph)[/b]
Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 17:52 przez Guadki, łącznie edytowano 2 razy
PROUD TO BE RED!
Guadki

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Kostuch » 24 maja 2013, o 17:50

Aż, szkoda zawodników. Z jednej strony zarobią sobie kupę kasy ale z drugiej zostali pewnie sprzedani jak mięcho przez Porto. Najlepszy przykład Thiago Silva miał facet ambicje a musie się meczyć w Ligue 1. A weź później odkup takiego gracza jak ktoś za niego wcześniej dał tyle kasy.
Kostuch

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Brendan » 24 maja 2013, o 18:17

Nie Neymar ma łeb na karku, tylko jego tata. Wchodzi mu z butami w karierę i nadzoruje każdy ruch, a to prędzej czy później doprowadzi do jakiegoś konfliktu, który pewnie trochę namiesza. Według mnie Brazylijczyk powinien wybrać opcję bezpieczną i zostać do MŚ2014 w Santosie, żeby przypadkiem nie wrócił za rok do ojczyzny jako mały, niepewny, wypalony Neymar, już nie gwiazda z plakatów fanów Santosa.

Według mnie w sumie pewny jest transfer Fellainiego do ManU (Guardian podaje takie info), a to oznacza, że Moyes się zbroi. Ciekaw jestem tylko czy to oznacza, że duch Alexa będzie go tylko bacznie obserwował z góry, bo sznurki leżą i czekają żeby nimi ciągnąć. Były szkoleniowiec Tofików na początku pracy na OT może być tylko marionetką SAFa, a to może im nie wyjść na zdrowie, bo raczej nie da się mu tak po prostu podporządkować. Ciekaw jestem w przyszłym sezonie "nowego" Manchesteru, bo za młody jestem żeby pamiętać innego szkoleniowca mułów niż Gumożuj.

Williams w Arsenalu raczej defensywy nie uratuje, bo tam trzeba gruntownej przebudowy. W zasadzie jakiś poziom prezentuje tam tylko Gibbs. Wenger musi spiąć poślady, bo przyszły sezon, dzięki wymianie trenerów w całej czołówce, to niebywała okazja żeby wskoczyć na jakieś wyższe miejsca.
Brendan

Postprzez grunwald » 24 maja 2013, o 18:35

Brendan napisał(a):Williams w Arsenalu raczej defensywy nie uratuje, bo tam trzeba gruntownej przebudowy. W zasadzie jakiś poziom prezentuje tam tylko Gibbs. Wenger musi spiąć poślady, bo przyszły sezon, dzięki wymianie trenerów w całej czołówce, to niebywała okazja żeby wskoczyć na jakieś wyższe miejsca.

Ci powiem, że jako druga defensywa Premier League to faktycznie potrzebują, nawet nie gruntownej przebudowy, a REWOLUCJI rzekłbym.

btw. Monaco szybciutko może namieszać we francuskiej lidze, jak w Paryżu z 200k tygodniówki zabierają 140k. ;)
Jurgen ufam Tobie.
grunwald

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez wisnia1892 » 24 maja 2013, o 19:12

Jetzu napisał(a):1. Przeniósłbym to do działu ligi europejskie.

2. Neymar jeszcze wyląduje w Madrycie jeśli Barcelona dalej będzie się tak ośmieszała ze swoimi ofertami, według tego co idzie znaleźć w internecie ich ostatnia oferta wynosiła 23 mln € (+10 które już wcześniej zapłacili), trochę kpina ;)

@DOWN

Neymar udowodnił strzelając 20 goli w 32 meczach dla kadry Brazylii, ostatni raz podobny wynik osiągnął nie kto inny jak sam Ronaldo - ten gruby ;)

1. Ogólnie to jest temat spekulacje transferowe, nie wiem co ten temat wnosi nowego.
2. A jaka propozycja była by idealna dla Neymara? 100mln ? Proszę cię, skoro Hazard i Gotze kosztowali 35 mln to i on nie powinien kosztować więcej
I’m prepared to scour the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger hiding in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.
wisnia1892

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Bonsky » 24 maja 2013, o 19:18

wisnia1892 napisał(a):1. Ogólnie to jest temat spekulacje transferowe, nie wiem co ten temat wnosi nowego.

Punkt drugi regulaminu tematu "Spekulacje transferowe" :

2) Jest to sub-forum dotyczące Liverpoolu oraz temat dotyczący TYLKO transferów wokół Liverpool FC.

Tutaj możemy podyskutować o transferach niezwiązanych z LFC.
Bonsky

Postprzez Brendan » 24 maja 2013, o 19:30

grunwald napisał(a):
Ci powiem, że jako druga defensywa Premier League to faktycznie potrzebują, nawet nie gruntownej przebudowy, a REWOLUCJI rzekłbym.

Chodziło mi tu raczej ot to w jaki frajerski sposób potrafili tracić bramki, ale zwracam honor, bo rzeczywiście nie wiedziałem jak dobrze wyglądają na papierze.
Brendan

Postprzez Guadki » 25 maja 2013, o 12:27

Pare ciekawostek z rana:

David Moyes is considering a bid for Marouane Fellaini. The Belgian has a £24million release clause in his contract. (Source: Guardian)

Arsenal are monitoring Wayne Rooney's situation, with the club ready to alter their wage structure to bring in a big name. (Source: Mirror)

José Mourinho wants to bring midfielder Luka Modrić with him to Chelsea. (Source: ESPN)

Tak jak Modric w Chelsea i Fellaini w United wydają się bardzo prawdopodobne, tak Rooneya w Arsenalu nie jestem w stanie sobie wyobrazić.
PROUD TO BE RED!
Guadki

Następna strona

Powrót do Ligi zagraniczne