Letnie okienko transferowe 2013

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Letnie okienko transferowe 2013

Postprzez Guadki » 24 maja 2013, o 14:04

Chyba jeszcze nikt nie założył tematu, a już dzieje się dość sporo.

Guillem Balague pisze na swoim twitterze że Barca i Real walczą o Neymara. Barca niby była już dogadana, kiedy to nagle Real rzucił na stół , uwaga , 100 mln euro !!!

Ponadto Goal i Mirror sport podają, że Ashley Williams (nasz rzekomy cel ) jest już praktycznie piłkarzem Arsenalu.
PROUD TO BE RED!
Guadki

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Re: Okienko transferowe lato 2013

Postprzez Jetzu » 24 maja 2013, o 14:07

1. Przeniósłbym to do działu ligi europejskie.

2. Neymar jeszcze wyląduje w Madrycie jeśli Barcelona dalej będzie się tak ośmieszała ze swoimi ofertami, według tego co idzie znaleźć w internecie ich ostatnia oferta wynosiła 23 mln € (+10 które już wcześniej zapłacili), trochę kpina ;)

@DOWN

Neymar udowodnił strzelając 20 goli w 32 meczach dla kadry Brazylii, ostatni raz podobny wynik osiągnął nie kto inny jak sam Ronaldo - ten gruby ;)
Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 14:19 przez Jetzu, łącznie edytowano 1 raz
Jetzu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez chomikLFC » 24 maja 2013, o 14:14

Za zawodnika któremu kontrakt kończy się w przyszłym sezonie. Real daje 30 mln Santosowi, a dokładnie to leci tak : Real Madryt zamierza zaoferować 100 milionów euro za Neymara (30 milionów dla Santosu, Grupy DIS i TEISA) i 60 milionów dla ojca zawodnika. Pozostałe 10 milionów ma zostać w rezerwie, gdyby Santos nie zgodził się na 30 milionów i zażądał więcej. Jeśli chodzi o kontrakt, piłkarz jest już całkowicie dogadany z Barceloną. Królewscy mają oferować zawodnikowi podobne warunki. Teraz wszystko zależy od Santosu. Wychodzi na to, że Ojciec Neymara sporo na nim zarobi ;) Jeżeli chodzi o samego zawodnika to jest dobry, ale dałbym za niego powyżej 40 mln skoro za rok kończy mu się kontrakt. Przypominam, że za Van Persiego Arsenal dostał ~25 mln, a Borussia za Lewego też prawdopodobnie dostanie tyle samo, ale oni udowodnili swoją wartość strzelając po 30 goli w sezonie ;)

@Jetzu

Ja wiem, że Neymar jest dobrym zawodnikiem i uważam go za duży talent i również uważam, że Barca za mało za niego daje, lecz ta kwota Realu (30 mln) jest dobra, ewentualnie można podnieść ją o 5 mln ponieważ mimo wszystko jemu kończy się kontrakt i te 40 mln to trochę przy dużo ;) Oczywiście to tylko moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać ;)
Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 14:48 przez chomikLFC, łącznie edytowano 1 raz
chomikLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez futbolarel » 24 maja 2013, o 14:28

Stoke City odrzuciło transfer request N'zonziego:

The guardian

Chłopak już w Blackburn pokazywał, że umie się przepchnąć i oddać strzał. Liverpool powinien się nim zainteresować.
futbolarel

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez dymos » 24 maja 2013, o 14:42

Czy ktos jeszcze mysli jak ja, ze Neymar spuchnie w Europie? Obawiam sie, ze za duzo presji jest na jego barki kladzione. Gdybym byl Neymarem ( :D ), zostalbym w Brazylii. Pieniadze zarabia podobne do CR7, jest Bogiem - ludzie go kochaja, reklamy tez, jest celebryta. Ma zapewniony byt w bogatej lidze brazylijskiej, moze atakowac status legendy Pelego w Santosie i mialby z glowy porownywanie go do Messiego;p.

Real powinien sciagnac Bale'a i jakiegos napadziora na szpice. Pomyslec Bale - Falcao/Aguero - Ronaldo . móóóóóóóózg boom!

EDIT. Wedlug mnie udowadnia, ze jest jednym z najlepszych bedac w Brazylii. To taki utarty slogan, ze udowodni dopiero w Europie. Udowadniali to na Mundialu co poniektorzy. To jest impreza, gdzie udowadniasz, ze wszystkich zostawiasz w tyle. Ale to moje podejscie. Nie mam we lbie tylko kasy.
Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 15:34 przez dymos, łącznie edytowano 1 raz
dymos

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Jetzu » 24 maja 2013, o 14:48

Może Neymar ma w głowie coś więcej niż tylko kasa? Umie chłopak grać w piłkę, to nie podlega wątpliwości. Zarobił na tym już krocie mimo młodego wieku, może ma ambicje żeby udowodnić wszystkim, że jest najlepszy?
Jeśli zostałby do końca kariery w Santosie nigdy nie mógłby być poważnie brany pod uwagę do wyboru najlepszego piłkarza świata, jak będzie grał w Europie jest to możliwe.

Facet nie jest taki głupi jak nam się wszystkim wydaje, dobrze prowadził póki co swoją karierę i zobaczymy co dalej z tego wyniknie.
Jetzu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Eskimos » 24 maja 2013, o 17:38

Monaco potwierdziło, że porozumiało się w sprawie pozyskania Jamesa Rodrígueza i João Moutinho. Za obu zawodników łącznie zapłaci 70 mln euro.

PSG robi się mała konkurencja :)
Obrazek
Eskimos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Guadki » 24 maja 2013, o 17:45

Chłopak ma talent nie da sie ukryć, ale moim zdaniem w realu czy barcelonie choćby nasz Sturrigde spokojnie strzelałby po 20-25 bramek na sezon. Poziom ligi jest zbyt niski w porównaniu do wspomnianych drużyn, dlatego 20 bramek w Premier League jest większym osiągnięciem niż 30 w la liga.
[b]
Confirmation on the fee - AS Monaco paid Porto €70m for both James Rodríguez and João Moutinho. (Source: RMC)[/b]

Ja pierdziele co sie dzieje w tej Francji :)

No i tak bardziej lokalnie:

[b]Manuel Pellegrini is expected to start work at Manchester City on June 3. (Source: Telegraph)[/b]
Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 17:52 przez Guadki, łącznie edytowano 2 razy
PROUD TO BE RED!
Guadki

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Kostuch » 24 maja 2013, o 17:50

Aż, szkoda zawodników. Z jednej strony zarobią sobie kupę kasy ale z drugiej zostali pewnie sprzedani jak mięcho przez Porto. Najlepszy przykład Thiago Silva miał facet ambicje a musie się meczyć w Ligue 1. A weź później odkup takiego gracza jak ktoś za niego wcześniej dał tyle kasy.
Kostuch

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Brendan » 24 maja 2013, o 18:17

Nie Neymar ma łeb na karku, tylko jego tata. Wchodzi mu z butami w karierę i nadzoruje każdy ruch, a to prędzej czy później doprowadzi do jakiegoś konfliktu, który pewnie trochę namiesza. Według mnie Brazylijczyk powinien wybrać opcję bezpieczną i zostać do MŚ2014 w Santosie, żeby przypadkiem nie wrócił za rok do ojczyzny jako mały, niepewny, wypalony Neymar, już nie gwiazda z plakatów fanów Santosa.

Według mnie w sumie pewny jest transfer Fellainiego do ManU (Guardian podaje takie info), a to oznacza, że Moyes się zbroi. Ciekaw jestem tylko czy to oznacza, że duch Alexa będzie go tylko bacznie obserwował z góry, bo sznurki leżą i czekają żeby nimi ciągnąć. Były szkoleniowiec Tofików na początku pracy na OT może być tylko marionetką SAFa, a to może im nie wyjść na zdrowie, bo raczej nie da się mu tak po prostu podporządkować. Ciekaw jestem w przyszłym sezonie "nowego" Manchesteru, bo za młody jestem żeby pamiętać innego szkoleniowca mułów niż Gumożuj.

Williams w Arsenalu raczej defensywy nie uratuje, bo tam trzeba gruntownej przebudowy. W zasadzie jakiś poziom prezentuje tam tylko Gibbs. Wenger musi spiąć poślady, bo przyszły sezon, dzięki wymianie trenerów w całej czołówce, to niebywała okazja żeby wskoczyć na jakieś wyższe miejsca.
Brendan

Postprzez grunwald » 24 maja 2013, o 18:35

Brendan napisał(a):Williams w Arsenalu raczej defensywy nie uratuje, bo tam trzeba gruntownej przebudowy. W zasadzie jakiś poziom prezentuje tam tylko Gibbs. Wenger musi spiąć poślady, bo przyszły sezon, dzięki wymianie trenerów w całej czołówce, to niebywała okazja żeby wskoczyć na jakieś wyższe miejsca.

Ci powiem, że jako druga defensywa Premier League to faktycznie potrzebują, nawet nie gruntownej przebudowy, a REWOLUCJI rzekłbym.

btw. Monaco szybciutko może namieszać we francuskiej lidze, jak w Paryżu z 200k tygodniówki zabierają 140k. ;)
Jurgen ufam Tobie.
grunwald

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez wisnia1892 » 24 maja 2013, o 19:12

Jetzu napisał(a):1. Przeniósłbym to do działu ligi europejskie.

2. Neymar jeszcze wyląduje w Madrycie jeśli Barcelona dalej będzie się tak ośmieszała ze swoimi ofertami, według tego co idzie znaleźć w internecie ich ostatnia oferta wynosiła 23 mln € (+10 które już wcześniej zapłacili), trochę kpina ;)

@DOWN

Neymar udowodnił strzelając 20 goli w 32 meczach dla kadry Brazylii, ostatni raz podobny wynik osiągnął nie kto inny jak sam Ronaldo - ten gruby ;)

1. Ogólnie to jest temat spekulacje transferowe, nie wiem co ten temat wnosi nowego.
2. A jaka propozycja była by idealna dla Neymara? 100mln ? Proszę cię, skoro Hazard i Gotze kosztowali 35 mln to i on nie powinien kosztować więcej
I’m prepared to scour the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger hiding in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.
wisnia1892

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Bonsky » 24 maja 2013, o 19:18

wisnia1892 napisał(a):1. Ogólnie to jest temat spekulacje transferowe, nie wiem co ten temat wnosi nowego.

Punkt drugi regulaminu tematu "Spekulacje transferowe" :

2) Jest to sub-forum dotyczące Liverpoolu oraz temat dotyczący TYLKO transferów wokół Liverpool FC.

Tutaj możemy podyskutować o transferach niezwiązanych z LFC.
Bonsky

Postprzez Brendan » 24 maja 2013, o 19:30

grunwald napisał(a):
Ci powiem, że jako druga defensywa Premier League to faktycznie potrzebują, nawet nie gruntownej przebudowy, a REWOLUCJI rzekłbym.

Chodziło mi tu raczej ot to w jaki frajerski sposób potrafili tracić bramki, ale zwracam honor, bo rzeczywiście nie wiedziałem jak dobrze wyglądają na papierze.
Brendan

Postprzez Guadki » 25 maja 2013, o 12:27

Pare ciekawostek z rana:

David Moyes is considering a bid for Marouane Fellaini. The Belgian has a £24million release clause in his contract. (Source: Guardian)

Arsenal are monitoring Wayne Rooney's situation, with the club ready to alter their wage structure to bring in a big name. (Source: Mirror)

José Mourinho wants to bring midfielder Luka Modrić with him to Chelsea. (Source: ESPN)

Tak jak Modric w Chelsea i Fellaini w United wydają się bardzo prawdopodobne, tak Rooneya w Arsenalu nie jestem w stanie sobie wyobrazić.
PROUD TO BE RED!
Guadki

Następna strona

Powrót do Ligi zagraniczne