Serie A

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Serie A

Postprzez consigliere » 26 sie 2016, o 21:44

Gabigol jest niezły. We Włoszech gorsi napastnicy błyszczeli..jeżeli de Boer wszystko poukłada to spokojnie mogą walczyć o wicemistrza
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez JasLFC » 28 sie 2016, o 11:01

Co sądzicie o zmianie w przepisach, dotyczącymi tego, że za przewinienie w polu karnym nie ma już czerwonych kartek? Dla mnie przepis troche głupi, przykład z ostatniego meczu Napoli-Milan, gdzie gracz upadając, wypchnął piłkę ręką z lini bramkowej i oprócz oczywiscie karnego, tylko żółta kartka. Niepojęta rzecz dla mnie.
JasLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez romic96 » 28 sie 2016, o 11:08

JasLFC napisał(a):Co sądzicie o zmianie w przepisach, dotyczącymi tego, że za przewinienie w polu karnym nie ma już czerwonych kartek? Dla mnie przepis troche głupi, przykład z ostatniego meczu Napoli-Milan, gdzie gracz upadając, wypchnął piłkę ręką z lini bramkowej i oprócz oczywiscie karnego, tylko żółta kartka. Niepojęta rzecz dla mnie.

Bez sensu. Wiadomo, że każdy zawodnik będzie wolał żółtą kartkę + karny niż pewny gol

Edit:
Faktycznie, teraz obejrzałem sytuację i decyzja sędziego jak najbardziej prawidłowa. Albo przywilej + zółta, albo karny + czerwona. Sędzia wybrał pierwszą opcję bo coś takiego w tym przypadku jak czerwo + gol nie może mieć miejsca. Według zasad jeżeli należy się czerwona kartka to gra jest natychmiastowo zatrzymywana więc później możliwy jest tylko rzut karny.
Ostatnio edytowano 28 sie 2016, o 11:42 przez romic96, łącznie edytowano 2 razy
romic96

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Muszka » 28 sie 2016, o 11:29

JasLFC napisał(a):Co sądzicie o zmianie w przepisach, dotyczącymi tego, że za przewinienie w polu karnym nie ma już czerwonych kartek? Dla mnie przepis troche głupi, przykład z ostatniego meczu Napoli-Milan, gdzie gracz upadając, wypchnął piłkę ręką z lini bramkowej i oprócz oczywiscie karnego, tylko żółta kartka. Niepojęta rzecz dla mnie.

Zdajesz sobie sprawę, że to była zupełnie inna sytuacja niż faul? Zatrzymał on piłkę ręką i dostał by czerwoną, gdyby było to powstrzymaniem drużyny przeciwnej od zdobycia bramki. A skoro bramka padła pół sekundy później to nie powstrzymał ich od zdobycia gola, więc tylko żółtą dostał.
Muszka

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez 1010Arx » 17 sty 2017, o 09:04

Juventus postanowił zmienić herb :? :lol: :lol:
Obrazek

Edit: W zasadzie to chyba po prostu postanowili sobie, że zmienią. Może im sie stary znudził. Tyle wyczytałem na polskiej stronie Juventusu:
"Prezentacja, przeprowadzona przez prezydenta klubu Andreę Agnellego miała miejsce na specjalnie zorganizowanym bankiecie, który odbywa się w Narodowym Muzeum Nauki i Technologii im. Leonarda da Vinci w Mediolanie."

"Innowacja oznacza postęp bez zapominania o tym, kim się jest. Nasze fundamenty zawsze znajdowały się na boisku i to się nie zmieni. Zebraliśmy się tu dziś, by zaprezentować przyszłość Juventusu. Aby rozwijać się, musimy wciąż triumfować na boisku i zmieniać nasze podejście poza nim, by osiągać nowe szczyty. Nowe logo jest symbolem stylu życia Juventusu" - przemawiał ze sceny sternik klubu.
Ostatnio edytowano 17 sty 2017, o 09:24 przez 1010Arx, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Aldor » 17 sty 2017, o 09:17

1010Arx napisał(a):Juventus postanowił zmienić herb :? :lol: :lol:
Obrazek

Co to za gowno, wyglada jak z jakiejs amatorskiej ligi amerykanskiej.

KTos zna okolicznosci tej zmiany, co ich podkusilo?
Obrazek
Aldor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez hulus » 17 sty 2017, o 10:06

Bede musial moj szalik i czapke z pomponem z dziecinstwa przerobic a potem wyrzucic, bo takiej "nowoczesnej" ikonki nie zniese.
hulus
Redaktor

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Diamne » 17 sty 2017, o 10:09

Serio tylko mnie podoba się nowe logo Juve?
''Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.''
Diamne

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Przemko » 17 sty 2017, o 10:19

Diamne napisał(a):Serio tylko mnie podoba się nowe logo Juve?

Jak najbardziej serio :(
Obrazek
Przemko

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 17 sty 2017, o 10:28

może kierowali się odbiorem na rynku chińskim? Skoro takiego wafla jak Pogba puścili do United za 100mln, to do Chin opierdzielą go za 300 :D
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez pitersikorka » 17 sty 2017, o 10:30

Mi też się podoba. Teraz kluby przechodzą na proste wzory. Kwestia czasu jak Liverpool zmieni.
pitersikorka

Postprzez Adryyan » 17 sty 2017, o 10:50

Mają rozmach skur****ny :D Nie no, cenią sobie minimalizm... Pewnie otrzymali sporą ilość pieniędzy od kogoś, kto zdecydował na takie logo... Nie jest brzydki, ale kurcze, to jest legendarne Juve, a nie jakieś Frosinone czy inne Pescary.
Adryyan

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez YNWAmate » 17 sty 2017, o 11:33

Obrazek
YNWAmate

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Aldor » 17 sty 2017, o 12:00

pitersikorka napisał(a):Mi też się podoba. Teraz kluby przechodzą na proste wzory. Kwestia czasu jak Liverpool zmieni.

Osobiscie wtedy prawodpodobnie zakoncze kibicowska kariere jezeli chodzi o ten klub, aczkolwiek wcale nie obawiam sie takiego zdebilnialego obrotu spraw w Liverpoolu. Zbyt duze wkurwienie kibicow, ten klub jest jednak w tej chwili calkiem dobrze zarzadzany.
Ten... herb tfu, to logo wyglada fatalnie. Klub pilkarski powinien miec dumny herb, w szczegolnosci taki klub jak Juventus czy Liverpool, a nie smieszne, minimalistyczne logo, nie obrazujace zupelnie niczego, rodem z pol-amatorskich lig amerykanskich.

Fajne logo do jakiejs smiesznej gierki w stylu fifa street czy czegos takiego.
Obrazek
Aldor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Anty » 17 sty 2017, o 12:10

Podobno jakaś kreatywna kompania pracowała nad tym przez ROK.

Artyści, kuffa ich mać.
Obrazek
Anty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne