Serie A

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Serie A

Postprzez Kurtz » 11 lut 2017, o 01:50

DonMateo napisał(a)::roll:
Kurtz napisał(a):Mam cichą nadzieję, że rzucimy monetą, Klopp pokarze, że jest uparty itd... i wyrwiemy go z Napoli.
A prawdę mówiąc, to poza oczywistymi pozycjami, właśnie ktoś taki jest potrzebny w Liverpoolu. Patrz Hendo-Can

Piotrek ma klauzulę wykupu 70 mln euro, także tego...

Wiem wiem, gdzieś widziałem informację o klauzuli. Czepiasz się nie tego co trzeba :P
Moja nadzieja jest tak cicha, że prawie niesłyszalna.
Skupmy się na tym, że taki grajek jest w Liverpoolu potrzebny.
Kurtz
Kurtz

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Yvette » 13 lut 2017, o 23:04

Oglądam sobie mecz Lazio z Milanem i tak patrzę na grę Felipe Andersona - świetny piłkarz. Szybki, wytrzymały, z dobrym dryblingiem, z atomowym uderzeniem i przebojowy. W tym sezonie 3 bramki i 10 asyst. Myślę, że w przypadku awansu do LM byłaby spora szansa, aby go wyciągnąć.
Yvette

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mudrikos » 17 mar 2017, o 11:44

Mudrikos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez liverpoolek » 29 maja 2017, o 11:14

Warto wspomnieć że Francesco Totti zakończył piłkarską karierę.
24 lata w Romie...Takich piłkarzy już nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek jeszcze będą. Jeden z ostatnich, jak nie ostatni grajek z tej starej futbolowej gwardii.

Warto obejrzeć film z pożegnania. Osobiście ryczałem jak bóbr.
https://www.youtube.com/watch?v=YSaSfynTTiI
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Elebele » 29 cze 2017, o 00:07

Byłem zaskoczony polityką transferową Milanu. Dzisiaj jestem zszokowany. Bor(e)iniego za 6 melonów kupili ;)
Elebele

Postprzez CRX2 » 3 lip 2017, o 21:38

No Milan szaleje - do Boriniego dorzucili... Calhanoglu. Także łącznie:
Mateo Musacchio
Franck Kessie
Ricardo Rodriguez
André Silva
Fabio Borini
Hakan Calhanoglu
CRX2

Postprzez Barilla » 12 lip 2017, o 00:45

Douglas Costa wypożyczony do Juventusu na dwa lata za 6 mln euro za sezon i opcja wykupu za 40mln która po odpowiedniej ilości występów z opcji ma stać się przymusem (ostatnie to akurat spekulacje, aczkolwiek prawdopodobne).
Trzeba przyznać że Juve potrafi robić dobre transfery, Alvesa czy Khedirę wyciągnęli za darmo, Pogbę opchnęli za 100mln i zastąpili Pjaniciem za 1/3 tej kwoty, teraz zapewniają sobie naprawdę dobrego skrzydłowego za 12 mln na dwa lata a jak wywalczy sobie miejsce w pierwszej jedenastce na stałe to 52 mln jak na dzisiejsze kwoty i tak nie będzie jakąś wygórowaną sumą.
Dość powiedzieć że poza Igłą ich drugim najdroższym piłkarzem pozostaje Buffon kupiony SZESNAŚCIE lat temu :D A że spłacił się z nawiązką to chyba nikogo przekonywać nie trzeba.
Barilla

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez DrGonzo » 12 lip 2017, o 09:09

Barilla napisał(a):Douglas Costa wypożyczony do Juventusu na dwa lata za 6 mln euro za sezon i opcja wykupu za 40mln która po odpowiedniej ilości występów z opcji ma stać się przymusem (ostatnie to akurat spekulacje, aczkolwiek prawdopodobne).

Jest ktoś zorientowany dlaczego tak łatwo pozbywają się Costy? Nie pasuję do wizji Ancelottiego, złapał ogromny regres formy, jakieś kwasy z jego udziałem...? Pamiętam tego zawodnika z rewelacyjnych występów w Bayernie, a teraz taka sytuacja.
DrGonzo

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Aldor » 12 lip 2017, o 09:48

Raczej bez jakiegos konkretnego powodu, najwyrazniej przegral rywalizacje o wyjsciowa jedenastke, a chce grac w podstawie, dodatkowo Bayern kupil sobie w promocji Jamesa Rodrigueza wiec juz mocna konkurencja jeszcze urosla.
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ArtuDitu » 12 lip 2017, o 13:22

Douglas po genialnej rundzie jesiennej 15/16 (wybrany był w niej najlepszym piłkarzem BuLi, o ile dobrze pamiętam) strasznie zgasł. Irytował dryblingiem prowadzącym donikąd, spamował wrzutkami niczym nasz Hames Milner, oddawał masę kompletnie nieprzygotowanych strzałów zza pola karnego, all in all jego obecność na boisku była destrukcyjna dla gry drużyny większość czasu. Przez dwa lata spędzone w Monachium miał całych 6 miesięcy dobrej gry, więc Niemcy stwierdzili, że lepiej go opchnąć dalej niż kisić na ławce i oglądać, jak wartość rynkowa spada, tym bardziej że sam Brazylijczyk pozycją rezerwowego nie był specjalnie zainteresowany.

Imho to może być dobry piłkarz dla Juve (brakuje im dynamicznych dryblerów, którzy odciążaliby Dybalę z podwojonego krycia), ale nie nazwałbym 46m euro za gościa, który przez 18 miesięcy grał poniżej oczekiwań specjalnie dobrym dealem. Za podobne pieniądze Bayern zgarnąć może klasę lepszego Jamesa Rodrigueza, za podobne pieniądze my kupujemy błyszczącego przez ostatnie 2.5 roku w Serie A Salaha, a City przechwytuje 22-letnią gwiazdkę półfinalisty LM i mistrza Francji. Tbh byłem zdziwiony, że Włosi nie zbili ceny do max 40m euro.
Obrazek
ArtuDitu

Postprzez Barilla » 12 lip 2017, o 14:14

Jak się okaże za cienki na 46mln to nie bedzie grał i opcja wykupu nie będzie wtedy obowiązywać, dlatego uważam ten deal za dobry. Gdyby zapłacili 46 mln z góry to też uważał bym że to przesada, ale właśnie w tym rzecz że jak okaże się tyle nie warty to zapłacą 2x6 mln i za dwa sezony wróci do Bayernu.

Edit:
ArtuDitu napisał(a):Większość informacji, które widziałem wcześniej na twitterze mówiły o obowiązku w wykupu, więc byłem sceptyczny. Oficjalka Juventusu pisze o opcji, więc wygląda koniec końców na przyzwoity deal.

I tak gwoli ścisłości, wypożyczony jest na rok. :P

Faktycznie, wczoraj wszyscy pisali o dwóch sezonach dziś o jednym. IMO jeszcze lepiej dla Juve.
Ostatnio edytowano 12 lip 2017, o 19:12 przez Barilla, łącznie edytowano 1 raz
Barilla

Postprzez DrGonzo » 12 lip 2017, o 16:08

OK, dzięki, teraz rozumiem. Ja go pamiętałem z samych dobrych/bardzo dobrych występów, ale nie śledzę szczególnie Bundesligi.

Przy okazji napiszę: Transfer 17-letniego Przemka Bargiela z Ruchu Chorzów do AC Milan został potwierdzony ok. 2h temu. Ciekawe czy chłopak sobie tam poradzi.
DrGonzo

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez ArtuDitu » 12 lip 2017, o 18:36

Barilla napisał(a):Jak się okaże za cienki na 46mln to nie bedzie grał i opcja wykupu nie będzie wtedy obowiązywać, dlatego uważam ten deal za dobry. Gdyby zapłacili 46 mln z góry to też uważał bym że to przesada, ale właśnie w tym rzecz że jak okaże się tyle nie warty to zapłacą 2x6 mln i za dwa sezony wróci do Bayernu.

Większość informacji, które widziałem wcześniej na twitterze mówiły o obowiązku w wykupu, więc byłem sceptyczny. Oficjalka Juventusu pisze o opcji, więc wygląda koniec końców na przyzwoity deal.

I tak gwoli ścisłości, wypożyczony jest na rok. :P
Obrazek
ArtuDitu

Postprzez Yvette » 13 lip 2017, o 22:41

Bonucci prawdopodobnie jutro w Milanie za 40 mln euro
http://gianlucadimarzio.com/it/calciome ... -le-ultime
Yvette

Postprzez Barilla » 13 lip 2017, o 23:28

Dziwny ruch jak dla mnie na kilku płaszczyznach.
Dlaczego Juve pozwala odejść swojemu podstawowemu obrońcy, zwłaszcza że Barzagli ma już 36 lat i pewnie będzie grał coraz mniej? Chiellini też już młodszy nie będzie.
Dlaczego sam Bonucci mając oferty z Chelsea i PSG woli iść do pogrążonego od kilku dobrych lat w przeciętności Milanu?
Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Barilla

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne