Serie A

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Serie A

Postprzez akhrem9 » 17 sty 2017, o 12:21

Odpycha mnie ta komercja od futbolu. Wszystko dla zwiększenia przychodów są w stanie zrobić kluby i federacje. Zmienić herb dla ,,nowych rynków", czy wymazać legendarne nazwisko z nazwy stadionu jak zamierza Real. FIFA prawie rezygnuje z eliminacji zwiększając liczbę uczestników fazy finałowej do prawie 50 podczas, gdy w LM ogranicza się miejsca dla tych biedniejszych. W złym kierunku to zmierza, nie wiem czy chcę na to patrzeć.
akhrem9

2 years of membership2 years of membership

Postprzez luksi93 » 17 sty 2017, o 12:37

Przecież my już mamy dość minimalistyczny herb/logo.

Obrazek

Ten z przed 2012 został jednak i jest nadal używany w różnych celach. Oficjalny to jednak tylko Liverbird i napis L.F.C.
Y.N.W.A
luksi93

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Aldor » 17 sty 2017, o 12:44

luksi93 napisał(a):Przecież my już mamy dość minimalistyczny herb/logo.

Obrazek

Ten z przed 2012 został jednak i jest nadal używany w różnych celach. Oficjalny to jednak tylko Liverbird i napis L.F.C.

Nie. To nie stary "zostal jednak i jest nadal uzywany w roznych celach" tylko ten na koszulkach jest uzywany jedynie na koszulkach, a wszedzie indziej jest normalny herb Liverpoolu. Na stronie, na Main Stand, w grafikach telewizji, na oficjalnej stronie EPL, wszedzie.
Obrazek
Aldor

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez w0rst » 17 sty 2017, o 13:36

Zwłaszcza ze Liverbird występował juz na koszulkach kiedys. A to co prezentuje stara dama to cos okropnego.
Obrazek
w0rst

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Radbug » 17 sty 2017, o 14:00

I pomyślcie sobie, ze ktoś przytuli miliony euro za narysowanie w paincie literki J na czarnym tle,chociaż...teraz powoli układa mi się wszystko w logiczną całość...w końcu to Włochy.
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

Postprzez Khazim » 17 sty 2017, o 14:07

Nie porównujmy Liverbird'a do tego czegoś. U nas postawiono na swojego rodzaju minimalizm i "pełny" herb zastąpiono jego nieodłącznym, historycznym i jakby na to nie spojrzeć najważniejszym elementem. Tego typu praktyka jest dla mnie czymś całkowicie normalnym. Z resztą mieliśmy jej przykłady również na naszym polskim podwórku - czarna "elka" w przypadku Legii czy też biała gwiazda w przypadku Wisły. Natomiast Juventus postanowił całkowicie porzucić swój historyczny herb na rzecz loga, które moim zdaniem powinno się znaleźć co najwyżej na jakiejś serii gadżetów, a nie na piersiach piłkarzy.

Patrząc na to zdjęcie poniżej to gdyby mi nikt nie powiedział, że to koszulki Juve to pomyślałbym, że Jeep poszedł w ślady RedBulla i teraz ma swój klub piłkarski - Jeep FC
Ostatnio edytowano 17 sty 2017, o 16:37 przez Khazim, łącznie edytowano 1 raz
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ScoobyDoo » 17 sty 2017, o 16:19

Herb i barwy to rzecz swieta. Ciekawe co na to fani Juve?
ScoobyDoo

Postprzez PyrkaLFC » 17 sty 2017, o 16:21

Logo rzeczywiście jest fatalne, ale za to koszulki są doj*bane :)

Obrazek

@Down Jaka akcja xD dobra, to ja już może poczytam książkę... :D
Ostatnio edytowano 17 sty 2017, o 22:05 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 1 raz
https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC/comments/8jvxyw/ynwsa_summer_2018/
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MenToS » 17 sty 2017, o 16:50

@Pyrka

To tylko jeden z tysięcy fanowskich projektów jakie można znaleźć w internecie :P Wyglądają fajnie ale nie ma co liczyć na takie stroje. Szkoda, bo niektórzy graficy robią naprawdę fantastyczne projekty
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez kam15 » 17 sty 2017, o 17:17

@Pyrka
to wyglada jak malowanie samochodow sportowych z koncowki ubieglego wieku :p
sama koszulka ladna, ale te paski...taka...oldschool'owa... :3
kam15

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Flaszek » 17 sty 2017, o 17:35

@PyrkaLFC
Czionka z Premier League na plecach nie dała Ci do myślenia? :P
Flaszek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez jusup » 17 sty 2017, o 20:41

Khazim napisał(a):Nie porównujmy Liverbird'a do tego czegoś. U nas postawiono na swojego rodzaju minimalizm i "pełny" herb zastąpiono jego nieodłącznym, historycznym i jakby na to nie spojrzeć najważniejszym elementem. Tego typu praktyka jest dla mnie czymś całkowicie normalnym. Z resztą mieliśmy jej przykłady również na naszym polskim podwórku - czarna "elka" w przypadku Legii czy też biała gwiazda w przypadku Wisły. Natomiast Juventus postanowił całkowicie porzucić swój historyczny herb na rzecz loga, które moim zdaniem powinno się znaleźć co najwyżej na jakiejś serii gadżetów, a nie na piersiach piłkarzy.
(...)

W klasycznej heraldyce (choć nie wiem, na ile herby klubów czerpią z tych zasad) występuje zawsze coś takiego jak herb i godło. Jeśli przenieść tu to rozumowanie, to Livebird jest po prostu godłem, stanowiącym główny element herbu klubu. Czyli dokładnie jak legijna L-ka czy biała gwiazda na herbie Wisły. Jak godłem Polski wg zasad heraldyki jest po prostu biały orzeł, a herbem biały orzeł w czerwonym polu itp itd. (choć w konstytucji opisano herb nazywając go godłem)

Czyli formalnie tu nie ma żadnych zmian w przypadku Liverpoolu ostatnio, jest tylko decyzja czy umieszczać same godło, czy pełny herb
jusup

Postprzez MenToS » 10 lut 2017, o 23:06

Dawno tak nie żałowałem, że dany zawodnik do nas nie trafił jak w przypadku Piotrka Zielińskiego. Ależ się przyjemnie patrzy na jego grę i na to jak się rozwija.
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Kurtz » 10 lut 2017, o 23:47

Mam cichą nadzieję, że rzucimy monetą, Klopp pokarze, że jest uparty itd... i wyrwiemy go z Napoli.
A prawdę mówiąc, to poza oczywistymi pozycjami, właśnie ktoś taki jest potrzebny w Liverpoolu. Patrz Hendo-Can
Kurtz
Kurtz

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez DonMateo » 11 lut 2017, o 01:16

:roll:
Kurtz napisał(a):Mam cichą nadzieję, że rzucimy monetą, Klopp pokarze, że jest uparty itd... i wyrwiemy go z Napoli.
A prawdę mówiąc, to poza oczywistymi pozycjami, właśnie ktoś taki jest potrzebny w Liverpoolu. Patrz Hendo-Can

Piotrek ma klauzulę wykupu 70 mln euro, także tego...
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"
DonMateo

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne