Serie A

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Serie A

Postprzez akhrem9 » 17 sty 2017, o 12:21

Odpycha mnie ta komercja od futbolu. Wszystko dla zwiększenia przychodów są w stanie zrobić kluby i federacje. Zmienić herb dla ,,nowych rynków", czy wymazać legendarne nazwisko z nazwy stadionu jak zamierza Real. FIFA prawie rezygnuje z eliminacji zwiększając liczbę uczestników fazy finałowej do prawie 50 podczas, gdy w LM ogranicza się miejsca dla tych biedniejszych. W złym kierunku to zmierza, nie wiem czy chcę na to patrzeć.
akhrem9

1 year of membership

Postprzez luksi93 » 17 sty 2017, o 12:37

Przecież my już mamy dość minimalistyczny herb/logo.

Obrazek

Ten z przed 2012 został jednak i jest nadal używany w różnych celach. Oficjalny to jednak tylko Liverbird i napis L.F.C.
Y.N.W.A
luksi93

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Aldor » 17 sty 2017, o 12:44

luksi93 napisał(a):Przecież my już mamy dość minimalistyczny herb/logo.

Obrazek

Ten z przed 2012 został jednak i jest nadal używany w różnych celach. Oficjalny to jednak tylko Liverbird i napis L.F.C.

Nie. To nie stary "zostal jednak i jest nadal uzywany w roznych celach" tylko ten na koszulkach jest uzywany jedynie na koszulkach, a wszedzie indziej jest normalny herb Liverpoolu. Na stronie, na Main Stand, w grafikach telewizji, na oficjalnej stronie EPL, wszedzie.
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez w0rst » 17 sty 2017, o 13:36

Zwłaszcza ze Liverbird występował juz na koszulkach kiedys. A to co prezentuje stara dama to cos okropnego.
Obrazek
w0rst

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Radbug » 17 sty 2017, o 14:00

I pomyślcie sobie, ze ktoś przytuli miliony euro za narysowanie w paincie literki J na czarnym tle,chociaż...teraz powoli układa mi się wszystko w logiczną całość...w końcu to Włochy.
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

1 year of membership

Postprzez Khazim » 17 sty 2017, o 14:07

Nie porównujmy Liverbird'a do tego czegoś. U nas postawiono na swojego rodzaju minimalizm i "pełny" herb zastąpiono jego nieodłącznym, historycznym i jakby na to nie spojrzeć najważniejszym elementem. Tego typu praktyka jest dla mnie czymś całkowicie normalnym. Z resztą mieliśmy jej przykłady również na naszym polskim podwórku - czarna "elka" w przypadku Legii czy też biała gwiazda w przypadku Wisły. Natomiast Juventus postanowił całkowicie porzucić swój historyczny herb na rzecz loga, które moim zdaniem powinno się znaleźć co najwyżej na jakiejś serii gadżetów, a nie na piersiach piłkarzy.

Patrząc na to zdjęcie poniżej to gdyby mi nikt nie powiedział, że to koszulki Juve to pomyślałbym, że Jeep poszedł w ślady RedBulla i teraz ma swój klub piłkarski - Jeep FC
Ostatnio edytowano 17 sty 2017, o 16:37 przez Khazim, łącznie edytowano 1 raz
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ScoobyDoo » 17 sty 2017, o 16:19

Herb i barwy to rzecz swieta. Ciekawe co na to fani Juve?
ScoobyDoo

1 year of membership

Postprzez PyrkaLFC » 17 sty 2017, o 16:21

Logo rzeczywiście jest fatalne, ale za to koszulki są doj*bane :)

Obrazek

@Down Jaka akcja xD dobra, to ja już może poczytam książkę... :D
Ostatnio edytowano 17 sty 2017, o 22:05 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
"Każdy się kiedyś wyspowiada, jak okradał czas i siebie z marzeń i z realizowania planów" - O.S.T.R.
PyrkaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez MenToS » 17 sty 2017, o 16:50

@Pyrka

To tylko jeden z tysięcy fanowskich projektów jakie można znaleźć w internecie :P Wyglądają fajnie ale nie ma co liczyć na takie stroje. Szkoda, bo niektórzy graficy robią naprawdę fantastyczne projekty
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez kam15 » 17 sty 2017, o 17:17

@Pyrka
to wyglada jak malowanie samochodow sportowych z koncowki ubieglego wieku :p
sama koszulka ladna, ale te paski...taka...oldschool'owa... :3
kam15

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Flaszek » 17 sty 2017, o 17:35

@PyrkaLFC
Czionka z Premier League na plecach nie dała Ci do myślenia? :P
Flaszek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez jusup » 17 sty 2017, o 20:41

Khazim napisał(a):Nie porównujmy Liverbird'a do tego czegoś. U nas postawiono na swojego rodzaju minimalizm i "pełny" herb zastąpiono jego nieodłącznym, historycznym i jakby na to nie spojrzeć najważniejszym elementem. Tego typu praktyka jest dla mnie czymś całkowicie normalnym. Z resztą mieliśmy jej przykłady również na naszym polskim podwórku - czarna "elka" w przypadku Legii czy też biała gwiazda w przypadku Wisły. Natomiast Juventus postanowił całkowicie porzucić swój historyczny herb na rzecz loga, które moim zdaniem powinno się znaleźć co najwyżej na jakiejś serii gadżetów, a nie na piersiach piłkarzy.
(...)

W klasycznej heraldyce (choć nie wiem, na ile herby klubów czerpią z tych zasad) występuje zawsze coś takiego jak herb i godło. Jeśli przenieść tu to rozumowanie, to Livebird jest po prostu godłem, stanowiącym główny element herbu klubu. Czyli dokładnie jak legijna L-ka czy biała gwiazda na herbie Wisły. Jak godłem Polski wg zasad heraldyki jest po prostu biały orzeł, a herbem biały orzeł w czerwonym polu itp itd. (choć w konstytucji opisano herb nazywając go godłem)

Czyli formalnie tu nie ma żadnych zmian w przypadku Liverpoolu ostatnio, jest tylko decyzja czy umieszczać same godło, czy pełny herb
jusup

Postprzez MenToS » 10 lut 2017, o 23:06

Dawno tak nie żałowałem, że dany zawodnik do nas nie trafił jak w przypadku Piotrka Zielińskiego. Ależ się przyjemnie patrzy na jego grę i na to jak się rozwija.
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

Postprzez Kurtz » 10 lut 2017, o 23:47

Mam cichą nadzieję, że rzucimy monetą, Klopp pokarze, że jest uparty itd... i wyrwiemy go z Napoli.
A prawdę mówiąc, to poza oczywistymi pozycjami, właśnie ktoś taki jest potrzebny w Liverpoolu. Patrz Hendo-Can
Kurtz
Kurtz

Postprzez DonMateo » 11 lut 2017, o 01:16

:roll:
Kurtz napisał(a):Mam cichą nadzieję, że rzucimy monetą, Klopp pokarze, że jest uparty itd... i wyrwiemy go z Napoli.
A prawdę mówiąc, to poza oczywistymi pozycjami, właśnie ktoś taki jest potrzebny w Liverpoolu. Patrz Hendo-Can

Piotrek ma klauzulę wykupu 70 mln euro, także tego...
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"
DonMateo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne