Serie A

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Serie A

Postprzez Jetzu » 20 maja 2013, o 18:55

Jestem zaskoczony że nie ma tematu na temat ligi włoskiej na forum.

Tak więc, Juventus skutecznie obronił wywalczony rok temu tytuł, Milan rzutem na taśmę utrzymał miejsce w Lidze Mistrzów wygrywając 2:1 ze Sieną w ostatni weekend.

A chciałem napisać o Serie A ze względu na to, że wszystko wskazuje iż nowym trenerem wice-mistrza Włoch - Napoli zostanie znany tu wszystkim bardzo dobrze Rafa Benitez.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: Serie A

Postprzez antistar » 20 maja 2013, o 19:52

Jetzu napisał(a):Jestem zaskoczony że nie ma tematu na temat ligi włoskiej na forum.

Tak więc, Juventus skutecznie obronił wywalczony rok temu tytuł, Milan rzutem na taśmę utrzymał miejsce w Lidze Mistrzów wygrywając 2:1 ze Sieną w ostatni weekend.

A chciałem napisać o Serie A ze względu na to, że wszystko wskazuje iż nowym trenerem wice-mistrza Włoch - Napoli zostanie znany tu wszystkim bardzo dobrze Rafa Benitez.

Nie ma? Wydawało mi się, że jest właśnie ;)
Juventus potwierdził swoją klasę i to, że oskarżenia o kupowanie meczów, torując sobie tym samym drogę po Scudetti, były bezpodstawne. Bardzo jestem ciekaw ruchów transferowych Conte w nadchodzącym okienku. Czy kogoś, oprócz pomocnika i rezerwowego napastnika potrzebują?

Tak, Rafa ma 48h na potwierdzenie prowadzenia Napoli. Mam nadzieję, że się zgodzi i życzę mu jak najlepiej.

edit: może nie tyle kupienie, ile szemrane interesy związane z sędziami, źle się wyraziłem
Ostatnio edytowano 20 maja 2013, o 20:22 przez antistar, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
antistar

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez mazi » 20 maja 2013, o 20:10

Mało brakło, a Milanu zabrakło by w lidze mistrzów. Troche pomógł im sędzia i ten karny na Ballotelim :d. Ale tak raz od czasu patrząc na lige włoską, według mnie słusznie zabrali im to jedno miejsce w lidze mistrzów na rzecz niemiec.
TAK
mazi

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ewerthon » 20 maja 2013, o 20:13

antistar napisał(a):Juventus potwierdził swoją klasę i to, że oskarżenia o kupowanie meczów, torując sobie tym samym drogę po Scudetti, były bezpodstawne.

W tym sezonie znacznie więcej kontrowersji było w meczach w udziałem Milanu, ostatnio wczoraj. A i polecam poszerzenie swojej wiedzy w temacie Calciopoli, bo Juventusowi nigdy nie udowodniono kupienie żadnego meczu. To stwierdzenie jest błędnie powtarzane przez polskie media, które nie mają bladego pojęcia o sprawie. Przykład? Ostatnio w serwisach telewizji polskiej podali, że Juve zdobyło 31 mistrzostwo, choć oficjalnie było to 29. Wszystko wskazuję na to, że sugerowali się transparentami na stadionie, co jest przecież nie warte żadnego komentarza.

antistar napisał(a): Bardzo jestem ciekaw ruchów transferowych Conte w nadchodzącym okienku. Czy kogoś, oprócz pomocnika i rezerwowego napastnika potrzebują?

Potrzebują jeszcze lewego wing-backa i zastępcy środkowego obrońcy.
ewerthon

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Hills » 20 maja 2013, o 21:27

Kompletnie mi się nie widzi zestawienie Rafa Benitez - Napoli. Był już raz we Włoszech, nie wyszło. Można dyskutować dlaczego - że objął stanowisko po Mou, że gracze wspięli się na wyżyny i potem odbiło się to na ich formie etc etc etc, ale jak dla mnie Hiszpan idealnie pasuje do ligi hiszpańskiej, angielskiej lub... francuskiej. Fajnie by było ujrzeć Beńka na ławce chociażby w PSG. Coś się tam mówi o odejściu Ancelottiego do Realu, więc może Rafa wykorzysta tę okazję..?

Żadnych takich plotek nie widziałem, ot tak sobie fantazjuje :roll:
Hills
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez lewus » 24 maja 2013, o 21:39

http://napoli24h.pl/news.php?readmore=543

Juz oficjalnie Rafa w Napoli. Potwierdził to prezes włoskiego klubu. Ciekaw jestem za ile pójdzie Cavani. Rafa przychodzi w momencie, w którym największa gwiazda klubu prawdopodbnie odejdzie. Zobaczymy jak się potoczą jego losy i klubu.
lewus

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez LFC4ever » 24 maja 2013, o 21:50

Już raz Benitez był postawiony w takiej sytuacji. Kiedy przyszedł do nas, to z klubu odchodził Owen. Jak to się skończyło to wiemy, zwycięstwem w LM. Życzę mu wielu sukcesów i może za 2 sezony się spotkamy. :wink:
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez fredie » 24 maja 2013, o 22:30

Szkoda, że nie będzie Benka w BPL, bo to w Anglii jest jego miejsce.
fredie

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez RemigiouLFC » 24 maja 2013, o 22:38

lewus napisał(a):http://napoli24h.pl/news.php?readmore=543

Juz oficjalnie Rafa w Napoli. Potwierdził to prezes włoskiego klubu. Ciekaw jestem za ile pójdzie Cavani. Rafa przychodzi w momencie, w którym największa gwiazda klubu prawdopodbnie odejdzie. Zobaczymy jak się potoczą jego losy i klubu.

Za 63 miliony, bo taką ma klauzulę :)
Obrazek
RemigiouLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Guadki » 25 maja 2013, o 12:21

Guillem Balague ‏@GuillemBalague 2 h

So as I said, Rafa hasn't signed for Napoli yet (he's in USA).If PSG or Madrid don't sort Ancelotti's future soon he might.Chess game played

Po krótce, Rafa niczego jeszcze nie podpisał, czeka na rozwój sytuacji z PSG i Realem. Więc ta stronka Napoli troszke sie ośmieszyła.
PROUD TO BE RED!
Guadki

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Gandak » 30 maja 2013, o 20:08

Rafa podpisał już kontrakt z Napoli ( http://napoli24h.pl/news.php?readmore=564 ),a sprawa z Cavanim rozwiąże się za ok. 2 tygodnie ( http://napoli24h.pl/news.php?readmore=571 http://napoli24h.pl/news.php?readmore=579 )
Gandak

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez lstyle » 7 cze 2013, o 13:31

Imponujace plany Juventusu

Swietna inicjatywe wystosowal Juventus, ktory ma w planach wybudowac swoje wlasne "miasteczko" za bagatela 350 mln €.

W skład Juventus Area mają wejść: centrum handlowe, multipleks kinowy, hotel, osiedle mieszkaniowe, a przede wszystkim nowe centrum treningowe i siedzibę klubu. Cała inwestycja - razem z rewitalizacją dzielnicy - ma wynieść 345 mln euro, z czego 185 mln przeznaczy Juventus, a 160 prywatni inwestorzy. Równocześnie przebudowany zostanie ośrodek treningowy w Vinovo, gdzie powstanie akademia Juventusu (siedziba zespołów młodzieżowych) i Juventus College.

http://www.solojuve.com/oficjalny/350_m ... o_juve.php

Na papierze wszystko swietnie wyglada, ciekaw jednak jestem jak to bedzie wygladalo w przyszlosci. Choc mnie osobiscie dziwi, ze tak wielkie pieniadze przelewala sie przez "stara dame". Nowy stadion, gigantyczna inwestycja, do tego dojda potensjalne transfery. Nie moge sie doczekac efektu Juve za jakies 3-5 lat.
In Rodgers I Trust.
lstyle

Postprzez Jetzu » 19 cze 2013, o 18:14

Legenda Milanu, Włoch Gennaro Gattuso został dzisiaj ogłoszony jako nowy menadżer drużyny Palermo.

http://palermocalcio.it/it/1213/news/sc ... p?id=28563
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

Postprzez Gebe » 19 cze 2013, o 18:21

Jetzu napisał(a):Legenda Milanu, Włoch Gennaro Gattuso został dzisiaj ogłoszony jako nowy menadżer drużyny Palermo.

http://palermocalcio.it/it/1213/news/sc ... p?id=28563

Jestem ciekaw jak sobie poradzi w roli menadżera, kto wie może uda mu się awansować do Serie A z Palermo :)
Obrazek
Gebe

Postprzez antistar » 26 cze 2013, o 20:04

Carlos Tevez w Juve. Jako, że to mój drugi, zaraz po LFC, ulubiony klub, muszę przyznać, iż jestem bardzo zadwolony z tego transferu. Doda to agresywności i konkurencji (chociaż trochę) w zespole. A jak wszyscy wiemy Tevez jest gwarancją 10 czy nawet 15 goli w sezonie.
Jedyne czego się obawiam, to to, że prawdopodobnie dostanie koszulkę z nr 10.
Obrazek
antistar

Następna strona

Powrót do Ligi zagraniczne