Serie A

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Serie A

Postprzez OWeN » 13 lip 2017, o 23:32

Barilla napisał(a):Dziwny ruch jak dla mnie na kilku płaszczyznach.
Dlaczego Juve pozwala odejść swojemu podstawowemu obrońcy, zwłaszcza że Barzagli ma już 36 lat i pewnie będzie grał coraz mniej? Chiellini też już młodszy nie będzie.
Dlaczego sam Bonucci mając oferty z Chelsea i PSG woli iść do pogrążonego od kilku dobrych lat w przeciętności Milanu?
Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...

Barzagli odchodzi prawdopodobnie przez konflikt z Maxim. Pojawiły się głosy, że przez niego odszedł też Alves chociaż według mnie tutaj powodem była też znaczna podwyżka Alvesa w PSG.

Barzagli chce zostać w Serie A. Po transferach Milanu można mieć jakąś nadzieję, że coś tam w końcu się ruszy. Jakby nie było Milan jest wielkim klubem i być może dlatego Barzagli właśnie im się zaoferował
Obrazek
OWeN

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PePe » 13 lip 2017, o 23:37

Po pierwsze Bonucci był w konflikcie z Allegrim i dlatego odszedł z Juve. Dlaczego nie mocna Chelsea Londyn lub PSG? Leonardo ma poważnie chore dziecko i dlatego chciał zostać za wszelką cenę we Włoszech. AC Milan wraca na właściwe tory więc to chyba mimo wszystko w tym momencie najlepszy wybór jeżeli chodzi o Serie A. Oczywiście nie licząc Napoli. :)
PePe

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez stu94 » 12 sie 2017, o 12:31

Matuidi ponoć za 20 mln w Juventusie. Można? Pewnie że tak. To tak apropo polityki lfc wedle której tylko Keita i Van dijk zasługuje na transfer do naszego klubu.
Ja osobiście uważam że Matudi był by dobrym transferem Szczególnie jeśli spojrzymy na kwotę.
stu94

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez licznerek » 22 paź 2017, o 13:38

stu94 napisał(a):Matuidi ponoć za 20 mln w Juventusie. Można? Pewnie że tak. To tak apropo polityki lfc wedle której tylko Keita i Van dijk zasługuje na transfer do naszego klubu.
Ja osobiście uważam że Matudi był by dobrym transferem Szczególnie jeśli spojrzymy na kwotę.

A propos tego tematu, oglądałem wczoraj Napoli - Inter. Świetny mecz rozegrał Skriniar, rocznik 95, kupiony przez Inter za 23 miliony euro po bardzo udanych dla niego Mistrzostwach Europy u21, gdzie grał bardzo dobrze. Na tym samym Euro nasz Grujić grał słabiutko. Zastanawiam się, co się stało z naszą polityką transferową skupiającą się na kupowaniu młodych zawodników i ich rozwijaniu. Mamy w obronie beznadziejnego Lovrena, a alternatywą dla niego jest Klavan, którego kupiliśmy, gdy miał 31 lat. Nasz środek obrony prezentuje tak niski poziom, że jest wielu zawodników, którzy natychmiastowo by go podnieśli, a nie trzeba płacić za nich wielkich pieniędzy. Za każdym razem, gdy o tym pomyślę, to można się tylko wkurzać na głupotę osób, które są odpowiedzialne za taki stan rzeczy.

Co do samego spotkania, zaskoczyła mnie dobra organizacja gry w obronie Interu, dotąd uważałem Spallettiego za trenera ofensywnego, którego zespoły grają fajną piłkę, ale mniej dbają o obronę. Inter oglądałem dopiero drugi raz w tym sezonie, ale wczoraj wyglądali naprawdę dobrze i są pierwszym zespołem, który nie stracił gola w meczu z Napoli w Serie A od lutego. Imponujące.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek
Redaktor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Marcin16 » 22 paź 2017, o 14:37

Mnie też Inter zaimponował, organizacją, spokojem i odpowiedzialnością. Trzeba powiedzieć, że ten sezon zapowiada się naprawdę smakowicie. Pytanie jak długo maszyna o nazwie Juve będzie się zacinać (w sumie i tak gdyby Dybala lepiej strzelał karne byłaby liderem) oraz jak długo Mertens i Insignie będą w takiej jak dotychczas formie i dyspozycji fizycznej, bo o ile na skrzydle rezerwowy Ounas coś czasem pokaże, o tyle za Belga kompletnie nie ma kto grać. W tym aspekcie polityka transferowa Napoli przypomina naszą, największy mankament zespołu nie został w żaden sposób naprawiony w lecie, a wręcz się pogłębił (odejście Pavolettiego). Niemniej jednak zachęcam do śledzenia wydarzeń na półwyspie :D
Marcin16

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ligi zagraniczne