Nasz stosunek do Chelsea

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Nasz stosunek do Chelsea

Postprzez Sochal » 5 kwi 2005, o 11:48

Zalozylem ten temat, aby dowiedziec sie jak bardzo nie lubicie/nienawidzicie Chelsea Londyn. Ja osobiœcie tego klubu nienawidze najbardziej jak tylko mozna. Wole juz "ku******" Sreal. Najbardziej denerwuj¹ mnie Jose Mourinho i Roman Abramowicz. Moze troszke na nich powyklinam :twisted:.

Mourinho wkurzyl mnie juz, kiedy sedzia zagwizdal po raz ostatni w poprzednim finale Ligi Mistrzow. Wtedy Jose w ogole nie zareagowal na to, ze wygral ze swoj¹ tamtejsz¹ druzyn¹ (Porto) Champions League, a kiedy po raz pierwszy byl na konferencji prasowej (byl juz trenerem Chelsea) usmiechal i œmial sie :evil:. PoŸniej incydent w finale Curling Cup i meczu z Barcelon¹, poza tym przez niego kariere musial zakonczyc jeden z najlepszych sedziow œwiata, Anders Frisk :evil:.

Mojej nienawiœci do Abramowicza tlumaczyc raczej nie trzeba. Chlop ma fure kasy i kupuje najdrozszych zawodnikow. Chcialbym zaznaczyc, ze nie zna sie na pilce noznej. Napisze jeszcze raz. ON ÂSCIÂAGA NAJDROÂZSZYCH, NIE NAJLEPSZYCH!

A co Wy o tym myœlicie?

Pozdro 600 dla wszystkich! :)
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez dede » 5 kwi 2005, o 15:20

Ogolnie: Nie nawidze
Szczegolnie: Duff, Terry, Gudjohnsen i Maurinho- ten czlowiek o debil. Sieje spustoszenie w pilce noznej. Jakieœ afery wymyœla przez co s¹ same klopoty, Frisk zrezygnowal (w meczu z Barc¹ byl faul na bramkarzu a on tego nie zauwazyl, poza tym dobry sedzia),/// Macha krzywym ryjem do fanow maurinho, jest nonszalancki i wogole debil. Ale zna sie na pilce i tu trzeba sie zgodzic. Jako trener dobry, jako czlowiek debil. I tu wlaœnie sie nie zgadzam nie kupuje wcale zadnych gwiazd. Kupuj¹ pilkarzy dobrych ale nie supergwiazdy i tu moim zdanim tkwi ich potega. Caly zespol jest bardzo silny, ale nie gwiazdorski. A to ze Ci co sprzedaj¹ sobie skorzystuj¹ z kieszeni Abramowicza to nie ich wina, Ci pilkarze s¹ mniej warci (NP DROGBA KOSZTOWAÂL ON 30MLN FUNTÓW A CISSE 14MLN FUNTÓW gdzie tu logika jak CISSE JEST LEPSZY) niz za nich zaplacono. Z calej chelsea szanuje tylko cecha i robbena :wink:
Obrazek
dede

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez AcRoSs » 5 kwi 2005, o 16:23

Chelsea nie lubie, jednak nie nienawidze. Maj¹ duzo kasy to kazdy wie. Abramowicz szasta ni¹ na prawo i na lewo. Mourinho jak to podkreœlil Dede trener-dobry, czlowiek-debil :lol: myœle, iz jest to w 100% trafne stwierdzenie :!: Napewno trenerem jest bardzo dobrym, zna sie na fachu co udowodnil zdobywaj¹c puchar Ligi Mistrzow w ubieglym sezonie z Porto i zmierza po kolejny z "The blues". Maj¹ œwietnych pilkarzy tj. Robben, Terry, ktorych bym chetnie zobaczyl w koszulkach "The Reds". Chelsea zawsze byla mi obojetna, jednak "narazili" mi sie tymi zwyciestwami nad "The Reds" w tym sezonie :? :D
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Daniel » 5 kwi 2005, o 19:34

To ja w takiej kolejnoœci jak Wy:

Stosunek do Chelsea: raczej obojetny, bo powinniœmy patrzec na siebie, a nie krytykowac dobre zespoly. Jednak denerwuje mnie to, ze obecnie aby stworzyc dobry team wystarczy tylko kasa. Bo co innego prezentuje za sob¹ Abramowicz? Tylko kase. Takich klubow nie lubie, ale nie moge powiedziec, ze nienawidze. Zapewne wiekszoœc, przed przyjœciem Abramowicza mial do Chelsea stosunek obojetny. moj taki pozostaje.

Moj stosunek do Mourinho: Ten facet w Londynie strasznie sie wycwaniaczyl. Szanuje Go jako troenera, gdyz z Porto zdobyl UEFA I Champions League, o tytule mistrza Portugralii juz nie wspominaj¹c. W pewnym numerze "Pilki noznej" czytalem ciekawy artykul o jose. Autor pisze w nim m.in., ze Mourinho robi sie powoli drugim symbolem Premiership (pierwszym byl Beckham). Dostaje kupe kasy i Mu sie w glowie coœ poprzewracalo. Moj szacunek do niego znacznie spadl

Moj stosunek do Abramowicza: Do tego faceta nie mam kompletnie nic, poza jednym- pienišdze chce zarabiac na futbolu. I nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze robi to w sposob inny od calej reszty. Jest to chyba jedyny klub, ktory dzieki wplywom jednej osoby zgarnia prawie wszystko, mnozšc przez to spore sumy pieniedzy. Aczkolwiek zanim wkrecil sie w pilkarski biznes, pracowal ciezko na swoje dotychczasowe dochody.

Gdyby byl to temat o Man U to moje slowa bylyby nieco ostrzejsze.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Aramis » 5 kwi 2005, o 23:09

Po ostatnim incydencie(02.04.2005r o 21.37)wiele klubow jednoczy sie i pogadza.Jest teraz czas(mi sie wydaje)pojednania a nie nienawidzenia.
Mimo wszystko ja Chelsea nie nie lubie.Nie mam wyrobionej opinii o tym klubie. Gdyby trener Chelsea nie byl dobry, to nie doprowadzilby Porto do zwyciestwa w Lidze Mistrzow.
Aramis

Postprzez Sochal » 6 kwi 2005, o 09:54

Daniel ====> ciezko ?!?!?! Wszystko na ciemnych interesach, pamietam, bo nie dawno sie taty pytalem to mi opowiedzial, jaki z Abramowicza cwaniak. Wszystko zarobil na oszustwach! :evil:
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

Postprzez dede » 6 kwi 2005, o 11:38

Aramis napisał(a):Po ostatnim incydencie(02.04.2005r o 21.37)wiele klubow jednoczy sie i pogadza.Jest teraz czas(mi sie wydaje)pojednania a nie nienawidzenia.

W Anglii to raczej nie obowi¹zuje, wiekszoœc ludzi nie jest Katolikami. Zespoly sie raczej nie pojednoj¹. Nwet nie wiem czy w niedziele na meczu Evertonu byl jakas minuta ciszy, w¹tpie. :?
Obrazek
dede

Postprzez Daniel » 6 kwi 2005, o 12:46

levy napisał(a):Daniel ====> ciezko ?!?!?! Wszystko na ciemnych interesach, pamietam, bo nie dawno sie taty pytalem to mi opowiedzial, jaki z Abramowicza cwaniak. Wszystko zarobil na oszustwach! :evil:

Ale jak¹ masz pewnoœc, ze wszystkie jego pieni¹dze zarabiane byly na oszustwach :?: Niestety nie masz zadnej. Ja wiem, ze w Rosji wszystko jest mozliwe, ale zeby tyle mln zarobic kantuj¹c ludzi to chyba lekka przasada.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Postprzez Aramis » 6 kwi 2005, o 12:55

Wydaje mi sie jednak dede, ze ten temat jest o naszym stosunku do Chelsea a nie o stosunku kibicow LFC w Anglii.Chodzi tu o Polakow, a my sie jednoczymy i pogazamy.
Jest to czas przyjazni dla nas - Polakow.Anglici w tym momencie malo mnie obchodza!!!
Aramis

Postprzez dzemek » 6 kwi 2005, o 15:27

prawie tak jak wiekszoœc ktora tutaj sie wypowiedziala:
Nie lubie tego klubu.Bo meczu z Liverpoolem w finale Carling Cup nalezala sie kara jednemu z najgorszch trenerow-mourinho.Ma kase od abramowicza to sie moze rzšdzic.Po meczu z Barcelonš wkurzylem sie dosyc bardzo.Bayernu ogolnie tez nie lubie, ale jestem za nimi.A co do pierwszej wypowiedzi: uwazam ze nie ma gorszego klubu niz sreal.

P.S.Na moje nieszczeœcie zmienili nam nazwe sklepu z hypernova na.....real,- :evil:
dzemek

Postprzez Krzysiek » 6 kwi 2005, o 18:48

Moj stosunek do Chelsea do czasu przejecia zespolu przez Abramowicza byl obojetny.Nie moge tez powiedziec ze znienawidzilem zespol po tym fakcie.Wkurza mnie po prostu ze tacy ludzie jak Abramowicz czy Perez niszcz¹ istote futbolu jak¹ jest wychowywanie wlasnych pilkarzy i robi¹ z tego zwykly biznes.Ale coz Abramowicz kiedyœ odejdzie, a Chelsea jako marka bedzie trwac dalej.
Osobn¹ kwesti¹ jest Mourinho.Moze i nie jest to czlowiek glupi,trudno mi powiedziec bo nie znam go osobiœcie,ale ewidentnie odbila mu sodowa i brak mu choc odrobiny pokory.Dlatego zawsze o nim pisze Jose "Sodowa" Mourinho.Facet krytykuje wszystko i wszystkich,chelpi sie zdobyciem Champions League,oskarza sedziow o wypaczanie wynikow a zapomnial ze dzieki wlaœnie ewidentnym pomylkom sedziow wygral to trofeum z Porto.Gdyby nie sedziowie jego przygoda z CL skonczyla by sie na Old Trafford i dalej bylby zwyklym prowincjonalnym trenerem jakich jest cala masa.

Pozdrawiam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez ktośka » 6 kwi 2005, o 21:16

Jezeli chodzi o mnie to jest to drugi klub na liœcie najbardziej przeze mnie nie lubianych[zdecydowanie wygrywa srenchester].Do samej druzyny jakoœ nic za szczegolnie nie mam.Wkurza mnie Romek i te jego pieni¹zde albo wierni"fani",ktorzy dwa lata temu byli wiernymi"fanami" srealu.Jednak jakieœ 60% nienawiœci do tego klubu stanowi Mourinho.Tak jak juz kilka osob napisalo,trenerem jest dobrym i na pilce sie zna,ale jako czlowiek to goœciu jest po prostu zalosny.jest zarozumialy i krytykuje chyba kazdego.Po finale Carling Cup nie lubilam go strasznie,ale w meczu z Barc¹ to juz przegi¹l.Ja to bym chciala zobaczyc jego mine jakbyœmy tak z czelsi w polfinale LM wygrali..
ktośka

Postprzez AirCanada » 7 kwi 2005, o 00:45

Nie mam zamiaru sie wyrozniac z tlumu :) Tez nie lubie Chelsea i jest na mojej czarnej liœcie obok Manchesteru United i Realu Madryt. Nigdy nie lubilem druzyn z grubym portfelem szastaj¹cych pieniedzmi na lewo i prawo. Patrz¹ na nazwisko pilkarza, spodoba im sie i go sobie kupuj¹. To nieuczciwe, ze w futbolu jest coraz bardziej zauwazalny podzial na mniejszych i wiekszych. Cenilem sobie zawsze zespolu budowane m¹drze za rozs¹dne pieni¹dze oparte na wychowankach. Chelsea do takich z pewnoœci¹ nie nalezy. Poza tym to klub bez wiekszej tradycji i pucharow, wiec nie wiem czym sie podniecaj¹ Ci fani Chelsea. Chcialbym, zeby Romek kiedyœ sie znudzil odszedl z Londynu a CFC spuœciliby do 3 ligi :wink:

Mourinho to klasyka...Czlowiek glupi, zadufany w sobie, arogancki, uwazaj¹cy siebie za najm¹drzejszego na œwiecie, nie potrafi¹cy znieœc chociazby drobnej krytyki. To co wyczynial podczas meczow z Liverpoolem czy Barcelon¹ wola o pomste do nieba.

Pozdrawiam
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez ZAPI » 8 kwi 2005, o 09:28

Ja rowniez bardzo ale to bardzo nie lubie chelsea. Mam nadzieje ze odpadna z Bayernem ta bramka Ballacka na 4:2 dala nadzieje Bayernowi. Do momentu przejscia abramowicza do chelsea ta druzyna ani mnie parzyla ani ziebila ale teraz ich nienawidze. jedynymi zawodnikami w chelsea ktorych jeszcze w miare szanuje sa Lampard, Terry, Cole co nieznaczy ze to sa moi jacys idole itp. ale kolesie sa dobzi z kolei bardzo nie lubie robbena, drogby i tych wszystkich ktorych kupil abramowicz
ZAPI

Czy Reijkard gadaÂł z Friskiem?

Postprzez dede » 8 kwi 2005, o 22:37

Przeczytalem w gazecie, ze jednak doszlo do rozmowy Frank Reijkard - Anders Frisk. Reijkard poszedl do szatni sedziego glownego gdzie wstep byl wzbroniony w przerwie meczu. Reijkard probowal dyskutowac o sytuacjach w pierwszej polowie, ale nie probowal namawiac arbitra do sedziowania pod Barce. Podobno sprawozdanie to napisal sam Sedzie Frisk w raporcie do UEFY.

Wiec Mourinho nie wymyœlil tej calej afery i teraz Chelsea zastanawia sie czy wyslac list do UEFA czy zostawic to juz w spokoju. Mourinhio jest niezadowolony, poniewaz klub nie pomaga mu w "walce" z UEFA itp.

Ciekaw jak to naprawde bylo. Mourinho dostal bana a moze byl bez winy, a co mnie to obchodzi i tak na to zasluzyl :lol:
Obrazek
dede

Następna strona

Powrót do Ligi zagraniczne