Nasz stosunek do Chelsea

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Nasz stosunek do Chelsea

Postprzez grunwald » 9 mar 2011, o 19:54

Stosunek do Chelsea... w sumie to obojętny, ostatnio nawet to zacząłem im współczuć, Torres za 50 mln, a może się stać najgorszym transferem sezonu. Ogólnie do The Blues nigdy jakieś sympatii nie czułem, tak jaki i jakiejkolwiek nienawiści. Osobiście mam jednego kumpla, który kibicuje CFC od kilku lat. Facet lubi ich nie za pieniądze, a za graczy pokroju Lamparda, czy Terry'ego. A przypomniało mi się jak zasłyszałem opowieść o pewnym nastoletnim kibicu Chelsea. Chłop no powiedzmy w wieku 1-2 gimnazjum. Pokój obtapetowany logami The Blues. Piórniki, plecaki, kubki, spodenki, kurtki, korki, piłki, majtki, skarpetki, czy nawet szczoteczki (sic!) z logiem Londyńczyków. Zaciekawiony jego miłością kolega (kibic Realu) podszedł do niego i zapytał co sądzi o występach Hasselbaink'a ze wcześniejszych lat. "Kibic" groźnie odrzekł, że pi*rdolą go Realowe gwiazdeczki, obrócił się na pięcie i w niebieskiej koszuleczce pobiegł dopingować ulubieńców w kolejnym meczu :).
Jurgen ufam Tobie.
grunwald

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Jaszczur91 » 9 mar 2011, o 20:44

grunwald napisał(a):Facet lubi ich nie za pieniądze, a za graczy pokroju Lamparda, czy Terry'ego.

Znaczy się podziwia facetów kopulujących z żonami kumpli z drużyny? :badhappy:

Nie wiem po co ta cała dyskusja, Chelsea to mały klub z historią długą i bujną jak włosy Reiny. Równie dobrze moglibyśmy porozmawiać o tym, co sądzimy o Stoke, Wimbledonie albo Scunthorpe. :wink:
Moje analizy dla EPL Index: http://eplindex.com/author/pawelwolecki
Jaszczur91
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez pigula147 » 11 mar 2011, o 00:54

Jaszczur91 napisał(a):
grunwald napisał(a):Facet lubi ich nie za pieniądze, a za graczy pokroju Lamparda, czy Terry'ego.

Znaczy się podziwia facetów kopulujących z żonami kumpli z drużyny? :badhappy:

Dobrze, że gość nie podziwia z CFC też Mutu i A. Cola. Jeden to handlarz kokainą, a drugi strzela do niewinnych studentów. Ta drużyna kojarzy mi się z mafią- Abramowicz to ojciec chrzestny, Terry to alfons, Mutu zajmował się dilerką, a Cole porachunkami.
Jak się spojrzy na Smerfy to w ogóle ciekawe przypadki się tam trafiają.

Edit: Oki, z tym handlarzem przesadziłem, ale nie zaprzeczysz że zawieszony za zażywanie był.
Ostatnio edytowano 11 mar 2011, o 01:34 przez pigula147, łącznie edytowano 1 raz
pigula147

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez far » 11 mar 2011, o 01:23

Jeśli nie masz pojęcia o ani jednym, ani drugim przypadku, to proszę cię bardzo nie wypowiadaj się. Przynajmniej nie na tym forum.
Mój stosunek do Chelsea jest raczej negatywny. Ale staram się nie zniżać do waszego poziomu, czyli dzieciaków obrażających klub, ich zawodników i kibiców. Jasne, kibice Chelsea to w 70% małolaci a zawodnicy nadają się do kryminału/na leczenie.
Później przelecicie z płaczem na nasze forum jak gdzieś w internecie znajdziecie tekst obrażający naszych graczy. Zdajecie sobie sprawę ilu ludzi na świecie nienawidzi Stevena Gerrarda? Kibiców którzy nie mają pojęcia o piłce, w większości ich wypowiedzi to fluganie na inne kluby/"nienawidzenie" jest bardzo dużo. Ale to są bardzo młodzi, niedojrzali ludzie. I nie brakuje nich u nas, także na forum. Ba! Jest ich coraz więcej.

E: I jak to się dla niego skończyło? Jak potraktowała go Chelsea? Poczytaj o tym.
Ostatnio edytowano 11 mar 2011, o 01:53 przez far, łącznie edytowano 1 raz
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
far

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Danny9 » 11 mar 2011, o 01:53

Popieram użytkownika wyżej. Ludzie, można nie lubić przykładowo Messiego(tak, jak ja go nie lubię), ale potrafię przyznać, że jest geniuszem. Nie przepadam za tym człowiekiem, ale trzeba być obiektywnym i przyznaję rację, że Leo jest jednym z najlepszych piłkarzy świata, o ile nie najlepszym.

Jaki jest mój stosunek do Chelsea? Cóż mogę napisać? Zaskoczeniem nie będzie, że napiszę iż mój stosunek do CFC jest negatywny. Na to składa się wiele czynników, ale wpływu żadnego na to nie miał transfer Torresa. Gdyby chciał, zostałby. Londyńskiej drużyny nie lubię dlatego, że uważam ten zespół za drużynę gwiazdeczek, która nigdy nic wielkiego nie osiągnie. Z całym szacunkiem do Chelsea oczywiście. Cóż, my nie patrzmy jaki jest stosunek nasz, do CFC, tylko bardziej skupmy się, jakimi jesteśmy naprawdę fanami naszej, Liverpoolskiej ekipy. Zagłębmy się w historię tak pięknej drużyny, zwanej Liverpool Football Club, a nie na obrażaniu, wyzywaniu Chelsea. Chyba tyle w temacie...Bless!
Danny9

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Tuny70 » 11 mar 2011, o 10:01

z kolei moje odczucia do CFC są bardziej ... stonowane. Bardziej są oni w dolnej części klubów PL za którymi nie przepadam. A może inaczej : są w pierwszej piątce angielskich klubów , którym kibicuje. Tak zgadza się - są takie momenty ( ostatnio coraz częściej ) , że trzymam kciuki za The Blues. Np w Lidze Mistrzów - zresztą wtedy kibicuje WSZYSTKIM angielskim drużynom z jednym drobnym wyjątkiem :badhappy: - oraz w ich starciach z drużynami z wielkiej czwórki - no może ostatnio "piątki" . Roman tyle wpakował tam kasy , że niech Sybirak się cieszy, że taki team sobie dobrał. Pokazał , że za "mnogadziengów" można niestety kupić tytuł. Nie jest to dobre ale w tą stronę idzie współczesny futbol - jak to się drzewiej mówiło u mnie w piaskownicy - nie wsadzisz , nie wyjmiesz. Co prawda wielkie nakłady na zawodników często nie gwarantują tytułów ( MC, Real ) ale taka jest obecnie tendencja w piłce. Mam nadzieję , że Liverpool dzięki nowym właścicielom i chociażby styczniowym zakupom dołączył do grona klubów wydających grubą gotówę tam gdzie trzeba ale szukający również wschodzą gwiazdy i dorastające talenty ( Comolli ) .

I na koniec - jak tu Chelsea nie lubić jak pokonujemy ich ostatnio częściej niż , takie Stoke czy B`pool :lol: .
Tuny70

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kokosso » 11 mar 2011, o 10:39

Zgadzam się z Jetzu jesli chodzi o impuls każdy ma jakiś . Tylko że Liverpool daje prawdziwe impulsy by pokochać tą drużynę a impuls w postaci nowego właściciela jest taki ( nie wiem jakiego dobrać słowa by mi zaraz nie usunęli posta ) do luftu.
A wracając do tematu Chelsea - mam ich głęboko i to bardzo . Strasznie mnie irytuje pojawianie się kibiców ze względu na siano lub z powodu jakiegoś transferu i pod tym względem są dla mnie gorsi od szlamu .
Obrazek
kokosso

Postprzez kamalfc5 » 11 mar 2011, o 11:24

Chelsea...
hm, jeden z klubow angielskich, za ktorymi nigdy nie przepadalam.
Jeszce przed Ambramowiczem, to byla przecietna druzyna. Przeciez Oni nigdy nie grali wczesniej w Lidze Mistrzow, a wraz z przyjsciem Romka, rok pozniej Mourinho, nagle stala sie jedna z druzyn"Top 4". Doprowadza mnie to do szalu, jakze fakt,ze nagle maja milion kibicow na calym swiecie. A gdzie byli Ci kibice? Moze garstka to ich byla i jestem pewna,ze to glownie w Anglii zapewne za sprawa Wlocha Ginafrano Zoli. A czy jacys "kibice" Chelsea pamietaja w ogole Ranieriego? :oops:

a teraz "kibice sezonowcy" kochaja Torresa i takie to troche zalosne. Szanuje ich jako klub, poniewaz uwazam,ze trzeba kazdy klub szanowac, ale dla mnie to nie jest najwyzsza polka i nigdy nie bedzie. Moze w przeciagu najblizszych stu lat cos sie zmieni, ale watpie w to.

Cieszy mnie,ze nasz klub ma kibicow na dobre i na zle, nie jak "niektore" inne kluby..

i szczerze musze powiedziec, ze wole Leeds United niz Chelsea. Leeds maly klub troche zdzialal kilka lat temu, moze i nie wygrali nic, ale co grali w Lidze Mistrzow, jeszcze za czasow Kewella czy Smitha...

pozdrawiam.
Pamietajcie kochani "Blue is not the Colour"!
Nikt nigdy nie był, nie jest i nie będzie większy niż Nasz klub.
kamalfc5

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ligi zagraniczne