Bundesliga

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Bundesliga

Postprzez Yvette » 21 lip 2016, o 17:15

Gotze oficjalnie w BVB

@down
Podczas spotkania doszło do połączenia trzech zespołów Ballspiel – Verein Borussia 1909 Dortmund, Britannia Dortmund i Rhenania Dortmund i utworzenia jednego tworu, którego pełna nazwa brzmiała Ballspiel Verein Borussia Dortmund.

wikipedia
Ostatnio edytowano 21 lip 2016, o 18:50 przez Yvette, łącznie edytowano 1 raz
Yvette

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez DrGonzo » 21 lip 2016, o 18:46

Yvette napisał(a):Gotze oficjalnie w BVB

I to jest chyba najlepsza dla niego opcja. Wróci na stare śmieci i odbuduje formę (przynajmniej takie mam przeczucia). Start, zważywszy na nastawienie kibiców BVB w stosunku do niego, może mieć trudny, ale da chłopak radę. Moim zdaniem decyzja Bayernu o jego sprzedaży była zbyt pochopna. Goetze ma dopiero 24 lata a wszyscy traktują go jakby był już w pełni ukształtowanym piłkarzem. Nie zdziwiłbym się gdyby jego historia potoczyła się podobnie jak było to w przypadku De Bruyne. Pogra rok w Borussii po czym kupi go jakiś większy klub, np. PSG, za grube hajsy.

PS. Tak z innej beczki... Zawsze zastanawiało mnie dlaczego Borussia ma napisane w herbie BvB. Wie ktoś może?
DrGonzo

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez snajper » 21 lip 2016, o 18:53

30 sek w google:

Ballspiel Verein Borussia Dortmund.
"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy"
snajper

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez LFC4ever » 5 sie 2016, o 16:38

http://zzapolowy.com/tam-gdzie-konczy-s ... o-serwisu/

Jeśli chodzi o świat piłki, to chyba sprawa bez precedensu. Moim zdaniem wielki błąd Bayernu.
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Komar » 5 sie 2016, o 17:12

LFC4ever napisał(a):http://zzapolowy.com/tam-gdzie-konczy-sie-pasja-a-zaczyna-biznes-bayern-monachium-nakazal-zamkniecie-najwiekszego-polskiego-serwisu/

Jeśli chodzi o świat piłki, to chyba sprawa bez precedensu. Moim zdaniem wielki błąd Bayernu.

Może mają za mało kliknięć
Komar

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MenToS » 17 gru 2016, o 23:38

Mamy dopiero Grudzień a Bayern Monachium szykuje już transfery na lato. Dobrze poinformowany Bild w najnowszym artykule poinformował, iż nowymi nabytkami Bawarczyków będą Sebastian Rudy i Niklas Sule (ten drugi obserwowany był również przez nas). Seb Rudy nie będzie kosztował nic natomiast za jednego z najbardziej utalentowanych obrońców w lidze zapłacą ... uwaga.. 25 mln euro. Jak na promocji. Ehh. Aż mi się smutno zrobiło :oops:
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Nole » 17 gru 2016, o 23:54

MenToS napisał(a):Mamy dopiero Grudzień a Bayern Monachium szykuje już transfery na lato. Dobrze poinformowany Bild w najnowszym artykule poinformował, iż nowymi nabytkami Bawarczyków będą Sebastian Rudy i Niklas Sule (ten drugi obserwowany był również przez nas). Seb Rudy nie będzie kosztował nic natomiast za jednego z najbardziej utalentowanych obrońców w lidze zapłacą ... uwaga.. 25 mln euro. Jak na promocji. Ehh. Aż mi się smutno zrobiło :oops:

Zostało jeszcze kilku dobrych obrońców do wyciągnięcia także nie ma nad czym płakać ;) Poza tym raczej nie mieliśmy na niego większych szans także luzik.
Nole

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Prezes » 18 gru 2016, o 02:05

Zawsze mnie ciekawi jak to jest że Bayern takie perełki wyciąga za grosze. Kluby z Buli wolą wzmacniać własną ligę czy jay jak. Rozumiem przypadki tanich klauzul czy kończących się kontraktów jak Lewego ale Sule miał jeszcze 2,5 roku ważnego kontraktu. Nie chce mi się wierzyć że nikt by nie dał więcej za takiego obrońcę. Ciekawe czy i my puścimy oko w kierunku Bundesligi po kolegę dla Matipa i zastępstwo Sakho.
Prezes

Postprzez MenToS » 30 mar 2017, o 12:58

Dahoud od następnego sezonu zawodnikiem BVB. Informacja potwierdzona przez oficjalne konta obu drużyn. Kontrakt podpisany na 5 lat
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

Postprzez CRX2 » 16 cze 2017, o 12:12

Corentin Tolisso przechodzi do Bayernu za 41,5 miliona euro, co jest rekordem transferowym Bayernu (patrząc na ich kadrę może to zaskakiwać). Ligą francuską interesuję się średnio, chociaż jakieś pojedyncze nazwiska słyszałem lub kojarzę zawodników... tego gościa w ogóle - ktoś mógłby coś wiecej o nim napisać? Trochę wstyd, że rekord transferowy, a ja o nim w życiu nie słyszałem.
CRX2

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez aqalfc » 30 cze 2017, o 12:13

Macie może jakieś linki gdzie można obejrzeć cały mecz RB Salzburg, tak by zobaczyć Keitę przez więcej niż zbitki na YT ?
aqalfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Suchar » 30 cze 2017, o 12:44

http://forum.rojadirecta.es/search.php?searchid=10761922

Niestety do pobrania. Postaram się poszukać czegoś do obejrzenia online.

e:
Spróbuj jeszcze tutaj
http://fullmatchsports.com/fullmatch/bundesliga-2016-2017/
Obrazek
Suchar

Postprzez Mudrikos » 11 lip 2017, o 14:10

Piszę tu bo nie ma (nie wiem czemu) tematu dot. transferów po za BPL.

James Rodriguez odchodzi do Bayernu na 2 letnie wypożyczenie z opcją wykupienia. Co bardzo ciekawe za każdy sezon wypożyczenia Bayern zapłaci po 5kk euro, a wykup za ~35kk. Tak więc kupią go za łączą wartość 45 mln euro co już teraz jest tak wielką promocją, że nie zdziwiłbym się gdybym zobaczył tam 145 mln zamiast 45 :lol:
Mudrikos

Postprzez kadam » 11 lip 2017, o 15:22

o nie zauwazylem, ze napisales to w tym topicu. napisalem to samo w transferach PL, w konktekscie dojenia angielskich klubów. zapewne dojdą tam jeszcze jakies dodatkowe zmienne typu liczba wystepow, bramek, asyst itd.
Obrazek
kadam

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Yvette » 11 lip 2017, o 16:22

45 mln euro za Jamesa, a Swansea odrzuca 40 mln funtów za Sigurdssona xd

inb4, wiem, że są to różne sytuacje, w Realu Kolumbijczyk jest zbędny i jego płaca jest sporym obciążeniem dla budżetu, a dla łabędzi Gylfi to największy skarb i piłkarz, który utrzymuje ich w Premier League.
Yvette

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne