Bundesliga

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Bundesliga

Postprzez Django » 20 lip 2017, o 10:04

Bayern wycenił Renato Sanchesa na 48 milionów euro. Nie znam się, nie oglądam BL - czy to jest podobny typ piłkarza do Keity i dlaczego jest od niego gorszy?
Miłośnik czeskich piw oraz szkockich whisky.
Django

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez pitero » 20 lip 2017, o 10:10

Sanches to przehajpowany w mediach piłkarz, a Keita to gość który jakimś cudem ominął te zachwyty dziennikarzy. Trochę dziwne biorąc pod uwagę osiągnięcia obu panów i statystyki jakie wykręcają. Keita w swoim debiutanckim sezonie w Bundeslidze zdetronizował dokonania Sanchesa w Portugalii. Sanches jest młodszy i może jeszcze sporo się poprawić, ale jego gra w Bayernie nigdy nie przekonywała. Jakby to powiedział Tomasz Hajto - "On ma 20 lat, ale ja jego formy jeszcze nie widziałem". Poza fartem w postaci rykoszetu w meczu z nami nie widziałem jego żadnej konkretnej akcji w ofensywie. Taki Vidal czy Thiago to go po kątach na treningach mogą rzucać.

Lepiej nie patrzeć na porównania statów na Squawce, bo raz, że Sanches sporo grał z ławki, a dwa to Keita go miażdży pod każdym względem.
Obrazek
pitero

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

hasloo

Postprzez hubsondj » 15 sie 2017, o 17:58

Witam,

Czy korzystał ktoś z serwisu viagogo? Chce zakupić bilety na Bundeslige. Jest się czego obawiać? Jak wygląda płatność itp. Z góry dzięki za wszystkie porady.
"w każdej drużynie musi być ośmiu zawodników do noszenia pianina oraz trzech, którzy potrafią na tym cholerstwie grać" - Bill Shankly
hubsondj

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Nole » 16 sie 2017, o 22:41

Benedikt Howedes jest zdecydowany opuścić Schalke w tym okienku, W tym celu skontaktował się z Angielskimi klubami. Jak dla mnie idealny zawodnik dla nas ; Doświadczony, jeden z lepszych na swojej pozycji w BL, a dodatkowo grał już kiedyś razem z Matipem co także by nam pomogło. Mimo wszystko pewnie się po niego nie zgłosimy ;)
Nole

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Artur09lfc » 19 sie 2017, o 21:25

Jak zaprezentował się Keita w dzisiejszym meczu z Schalke? Oglądał ktoś? Szczerze widziałem może z 5min w drugiej połowie i w tym czasie miał świetny odbiór, zrobił super akcję w środku pola, przyjął piłkę na klatę, od razu odjechał od przeciwnika, ograł drugiego, tamten go szarpał, a on jeszcze dziurkę założył. Jeszcze miał super sytuację, ale Farhmann świetnie obronił. Dużo zrobił w te kilka minut i komentatorzy go bardzo chwalili. Może ktoś rozwinąć opis jego występu?
Artur09lfc

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ligi zagraniczne