Bundesliga

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Bundesliga

Postprzez Django » 20 lip 2017, o 10:04

Bayern wycenił Renato Sanchesa na 48 milionów euro. Nie znam się, nie oglądam BL - czy to jest podobny typ piłkarza do Keity i dlaczego jest od niego gorszy?
Django

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez pitero » 20 lip 2017, o 10:10

Sanches to przehajpowany w mediach piłkarz, a Keita to gość który jakimś cudem ominął te zachwyty dziennikarzy. Trochę dziwne biorąc pod uwagę osiągnięcia obu panów i statystyki jakie wykręcają. Keita w swoim debiutanckim sezonie w Bundeslidze zdetronizował dokonania Sanchesa w Portugalii. Sanches jest młodszy i może jeszcze sporo się poprawić, ale jego gra w Bayernie nigdy nie przekonywała. Jakby to powiedział Tomasz Hajto - "On ma 20 lat, ale ja jego formy jeszcze nie widziałem". Poza fartem w postaci rykoszetu w meczu z nami nie widziałem jego żadnej konkretnej akcji w ofensywie. Taki Vidal czy Thiago to go po kątach na treningach mogą rzucać.

Lepiej nie patrzeć na porównania statów na Squawce, bo raz, że Sanches sporo grał z ławki, a dwa to Keita go miażdży pod każdym względem.
Obrazek
pitero

hasloo

Postprzez hubsondj » 15 sie 2017, o 17:58

Witam,

Czy korzystał ktoś z serwisu viagogo? Chce zakupić bilety na Bundeslige. Jest się czego obawiać? Jak wygląda płatność itp. Z góry dzięki za wszystkie porady.
"w każdej drużynie musi być ośmiu zawodników do noszenia pianina oraz trzech, którzy potrafią na tym cholerstwie grać" - Bill Shankly
hubsondj

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Nole » 16 sie 2017, o 22:41

Benedikt Howedes jest zdecydowany opuścić Schalke w tym okienku, W tym celu skontaktował się z Angielskimi klubami. Jak dla mnie idealny zawodnik dla nas ; Doświadczony, jeden z lepszych na swojej pozycji w BL, a dodatkowo grał już kiedyś razem z Matipem co także by nam pomogło. Mimo wszystko pewnie się po niego nie zgłosimy ;)
Nole

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Artur09lfc » 19 sie 2017, o 21:25

Jak zaprezentował się Keita w dzisiejszym meczu z Schalke? Oglądał ktoś? Szczerze widziałem może z 5min w drugiej połowie i w tym czasie miał świetny odbiór, zrobił super akcję w środku pola, przyjął piłkę na klatę, od razu odjechał od przeciwnika, ograł drugiego, tamten go szarpał, a on jeszcze dziurkę założył. Jeszcze miał super sytuację, ale Farhmann świetnie obronił. Dużo zrobił w te kilka minut i komentatorzy go bardzo chwalili. Może ktoś rozwinąć opis jego występu?
Artur09lfc

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Juluz » 28 wrz 2017, o 15:23

ESPN: Carlo Ancelotti wyrzucony z Bayernu Monachium!

Ciekawe czy u nas by zrobił coś więcej niż w Bayernie :dry:
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez pdg90 » 28 wrz 2017, o 16:14

Juluz napisał(a):ESPN: Carlo Ancelotti wyrzucony z Bayernu Monachium!

Ciekawe czy u nas by zrobił coś więcej niż w Bayernie :dry:

Nope :)
pdg90

Postprzez Anty » 28 wrz 2017, o 17:02

Z obecną kadrą - nie. Jednak na pewno miałby inne poglądy na transfery i wzmocnienia poszczególnych formacji. Swoją drogą, świetny manago. I zaskakująco gorące głowy w Bayernie.
Obrazek
Anty

Postprzez Yvette » 28 wrz 2017, o 18:09

Carlo nie jest przyzwyczajony do pracy z tak słabą kadrą. Ja w Kloppa wierzę, w FSG nie. W ogóle jak sobie pomyślałem, że taki Lovren będzie biegać za Mbappe czy Neymarem, to zawrotów głowy dostałem. Gdzie z taką obroną na salony, litości.
Yvette

Postprzez sc0user » 28 wrz 2017, o 18:27

Yvette napisał(a):Carlo nie jest przyzwyczajony do pracy z tak słabą kadrą. Ja w Kloppa wierzę, w FSG nie. W ogóle jak sobie pomyślałem, że taki Lovren będzie biegać za Mbappe czy Neymarem, to zawrotów głowy dostałem. Gdzie z taką obroną na salony, litości.

Kadra nie jest "tak słaba", by Carlo nie mógł jej poprowadzić, trenować. Carlo jest trenerem o innej osobowości i podejściu.
Jest stonowany, dostojny, siedzi, a wokół kręcą się jego asystenci, trenerzy. Tam każdy wie co ma robić, wszystko na chodzić jak w zegarku. On pasuje do klubów wielkich, a nie takich jak my. Nam potrzeba kogoś takiego jak Klopp, Simeone czy Emery czyli "wariatów" w pozytywnym tego słowa znaczeniu. FSG każdemu podetnie skrzydła, bo kasa w obecnych czasach to w piłce must have. Mistrz Anglii w naszym wykonaniu byłby taką samą romantyczną historią do marsz Leicester, no może troszkę przesadzam, ale na pewno są 4 jak nie 5 ekip, które mają więcej argumentów za tym, by być przed nami w wyścigu o puchar Premier League.
Podejrzewam, że gdyby wtedy przejęli nas chińczycy i także zatrudniliby Rodgersa, to Irlandczyk z północy nadal byłby trenerem.
sc0user

Postprzez consigliere » 28 wrz 2017, o 19:17

Moim zdaniem nie.

Bayern zrobił błąd zatrudniając Ancelottiego. Już pod koniec kadencji Guardioli widać była że ten zespół potrzebuje świeżej krwi. Ancelotti to utytułowany trener, ale on zawsze faworyzował rutyniarzy (w tym tkwi sekret dobrej atmosfery i ogólnie sympatii jaką się we wszystkich klubach wśród piłkarzy cieszył) więc chyba było do przewidzenia że ten projekt nie ma prawa wypalić.
she smell like gift from god
consigliere

Postprzez Juluz » 7 paź 2017, o 14:25

Oficjalnie: Jupp Heynckes został trenerem Bayernu.

Informacja już od kilku dni widnieje w internecie. Uważacie, że to dobry ruch ze strony Bayernu?
Według mnie to zależy. Heynckes zszedł ze sceny z cholernie dużym przytupem, bo dla przypomnienia "w ostatnim sezonie swojej kariery zdobył Puchar Niemiec, Superpuchar Niemiec, Mistrzostwo Bundesligi oraz Ligę Mistrzów". Teraz jeśli nie uratuje Bayernu, może nadszarpać swoje dobre imię. Plus dla niego za odwagę i w pewnym sensie cohones.

Gdy się tak nad tym zastanawiam, to Bayern i tak nie miał dużo opcji i wybrał chyba tę najlepszą. Tuchel z tego, co obiło mi się o uszy ne był mile widziany w Bayernie. Obił mi się także o uszy temat trenera Hoffenheim, ale zupełnie nie rozumiem wielkiego "boom" na niego, bo nie interesuję się Bundesligą. Kto poza Heynckes'em mógł trafić do Bayernu? Według mnie nikt.
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

Postprzez Ralf088 » 7 paź 2017, o 14:42

A wydaje mi sie ze powinieneś zrozumieć Bum na Juliana nagelsmanna. Chłopak ma 30 lat, i odkąd przejął Wieśniaków, to drużyna jakby poczuła że można grać tak w piłkę. Oczywiście nie wiadomo jakby się prezentował w lepszym klubie, ale ten trener ma mega potencjał i można się spodziewać że za kilka lat przejmie jakiś Bayern czy inny topowy zespół.

Odonośnie nowego trenera Bayernu, wydaje mi się że zbliżające sie miesiące będą decydujące dla losów Lewandowskiego. Od popularnego wywiadu Lewego dla niemieckiej gazety, różne reakcje władz na decyzje Roberta, wydaje mi się że coś tam może śmierdzieć. Jeżeli Bayern nie zaprezentuje się tak w tym sezonie, nie obroni mistrza, w LM również nie zajdą za daleko, to wydaje się że Robert spróbuje w Realu.
Ralf088

Postprzez Rahk8 » 7 paź 2017, o 15:41

Ralf088 napisał(a):można się spodziewać że za kilka lat przejmie jakiś Bayern czy inny topowy zespół.

Wiele na to wskazuje, że Bayern przejmie już od początku następnego sezonu.
Rahk8

Postprzez consigliere » 7 paź 2017, o 15:43

Real juz teraz ma trzech kosztownych 30-latkow w ataku i teraz jeszcze mialby przyjsc Lewy? Pobozne zyczenie polskich pismakow ktore nie ma prawa sie ziscic. Lewandowski zreszta nie pasuje do Ronaldo, Real bedzie sie rozgladal za kims wszechstronniejszym (i mlodszym).

Co do Heynckessa..na powtorke z jego ostatniego sezonu bym nie liczyl, kadra Bayernu za Ancelottiego bardzo sie zestarzała. Jupp jest rozwiazaniem krotkoterminowym, ma oczyscic atmosfere..latem pewnie rozejrza sie za kims nowym.
she smell like gift from god
consigliere

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne