Ligue 1

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Ligue 1

Postprzez PyrkaLFC » 9 mar 2015, o 18:04

http://www.express.co.uk/sport/football ... -Liverpool artykuł z przed tygodnia, o tym, że Divock, po podpisaniu kontraktu, zapomniał zabrać łba z powrotem ze sobą do Francji. Kolejna kolejka a o jego grze nie można powiedzieć nic specjanego, mam nadzieje, że nie wskoczy do drużyny Fabiów, czy Aspasów, jak już tu wyląduje...

Za to inny napastnik z Francji (bardzo tutaj pożądany, również i przeze mnie), Lacazette, wraca po kontuzji trafiając 2 gole (23 gole, 7 asyst) a, OL wygrywa na wyjeździe z Montpellier 1-5. Jestem ciekaw gdzie ten karabin wyląduje... w sumie oprócz niego Nabil Fekir - 21 lat (9 goli, 8 asyst), to też nieprzeciętny grajek, również trafił 2 gole w ostatnim meczu. Obydwaj panowie to wychowankowie Lyonu. To się nazywa niezła szkółka ;)
Obrazek
"Każdy się kiedyś wyspowiada, jak okradał czas i siebie z marzeń i z realizowania planów" - O.S.T.R.
PyrkaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Shinoda » 9 mar 2015, o 19:07

Akurat szkolenie młodzieży to zawsze wysoko oceniałem u Francuzów. Do tego grona dodałbym jeszcze Holendrów. A ten sezon Lige 1 jest wyjątkowo ciekawy. Aż 3 kluby biją się o mistrza co ostatnimi laty nie miało miejsca. :)
Shinoda

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez HubertPL » 9 maja 2015, o 21:41

Ntep marnuje dziś karnego.
Obrazek
HubertPL

2 years of membership2 years of membership

Postprzez july600lfc » 9 maja 2015, o 22:01

A Lyon przegrywa 3-0 z Caen, co sprawia, że PSG jest już niemal pewne zdobycia tytułu.
To samo dzieje się w Hiszpanii, gdzie Real remisuje 2-2 z Valencią i Barcelona może już właściwie zacząć świętować. ;)
july600lfc

Postprzez KaylorLFC » 13 lip 2015, o 21:10

Stephan El Shaarawy w AS Monaco, na razie wypożyczenie za 3mln a potem za transfer definitywny 13mln euro, dlaczego my nie potrafiliśmy się za takie śmieszne pieniądze Nim zainteresować?
Obrazek
KaylorLFC

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Asahi » 13 lip 2015, o 21:15

KaylorLFC napisał(a):Stephan El Shaarawy w AS Monaco, na razie wypożyczenie za 3mln a potem za transfer definitywny 13mln euro, dlaczego my nie potrafiliśmy się za takie śmieszne pieniądze Nim zainteresować?

Serio pytasz? Mało Ci jednego Staridża i szukasz mu kumpla do szpitala?
Obrazek
Asahi

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez josif » 13 lip 2015, o 21:25

może gdyby założyli mu stalowe ścięgna..ale nawet to nie gwarantuje braku kontuzji w jego przypadku.
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

Postprzez filarowicz » 27 sie 2015, o 22:59

Kurzawa w PSG, może to okazja do kupna Digne?
jest Gomez, ale może lepiej dać go jako zmiennika Clyne'a,a Flanagana dać na wypożyczenie żeby odżył po kontuzji.
filarowicz

Postprzez Brendon » 27 sie 2015, o 23:02

Digne przeniósł się do Romy.
Obrazek
Brendon

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Kodi » 8 sty 2016, o 18:13

Alexandre Lacazette odrzucił ofertę klubu z Premier League. Lyon otrzymał propozycję od Newcastle opiewającą na 22 miliony euro i zaakceptował ją. Wydawało się, że transfer reprezentanta Francji jest już na ostatniej prostej. Okazało się jednak, że piłkarz nie chce grać dla "Srok".

Jak twierdzą zagraniczne media, Lacazette wciąż ma nadzieję na to, że spróbuje go sprowadzić klub mający szansę na grę w Lidze Mistrzów. Na St James’ Park w przyszłym sezonie raczej nie miałby na to szans, bowiem drużyna prowadzona przez Steve'a McClarena zajmuje obecnie dopiero 18. miejsce w Premier League.

Nie wiem ile w tym prawdy , ale jeżeli w lato ciągle będzie do wyciągnięcia za te 20 baniek to Liverpool mógłby się zainteresować :wink:
Obrazek
Kodi

Postprzez pitero » 8 sty 2016, o 18:22

Zaraz, a czasem latem prezes Lyonu nie mówił, że trzeba za niego dobre 40-50 baniek dać?
Obrazek
pitero

Postprzez JanMat » 8 sty 2016, o 18:50

Kodi napisał(a):Alexandre Lacazette odrzucił ofertę klubu z Premier League. Lyon otrzymał propozycję od Newcastle opiewającą na 22 miliony euro i zaakceptował ją. Wydawało się, że transfer reprezentanta Francji jest już na ostatniej prostej. Okazało się jednak, że piłkarz nie chce grać dla "Srok".

Jak twierdzą zagraniczne media, Lacazette wciąż ma nadzieję na to, że spróbuje go sprowadzić klub mający szansę na grę w Lidze Mistrzów. Na St James’ Park w przyszłym sezonie raczej nie miałby na to szans, bowiem drużyna prowadzona przez Steve'a McClarena zajmuje obecnie dopiero 18. miejsce w Premier League.

Nie wiem ile w tym prawdy , ale jeżeli w lato ciągle będzie do wyciągnięcia za te 20 baniek to Liverpool mógłby się zainteresować :wink:

Nie chce mi sie wierzyć , że Lyon zaakceptował tą ofertę ich najlepszy zawodnik , jest zimowe okienko transferowe , pozbywać się swojej gwiazdy w środku sezonu , proszę was , będą walczyć na pewno o LM w przyszłym sezonie . Raczej odejdzie w lato i to za większe siano do czołowego klubu , trochę zawiewa mi to promowaniem Lacazetta :?:
Obrazek
JanMat

Postprzez aqalfc » 8 sty 2016, o 19:00

Sęk w tym, że Lacazette jest bardzo mocno pokłócony z Aulasem, a i jego relacje z Genesio nie są najlepsze. Jeśli Lyon chce coś jeszcze na napastniku zarobić to jest to ostatni dzwonek, bo po tym co on wygadywał w gazetach i telewizji nie ma opcji, by ktoś za Francuzem tęsknił w Lyonie.
aqalfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez JanMat » 15 sty 2016, o 15:19

Ostatnio Lacazette zadeklarował , że myśli o przenosinach do PL i może to nastąpić w lato po Euro 2016.
Jakoś mam dziwne przeczucie że Klopp po niego sięgnie i sam Francuz skończy na Anfield- ale to takie moje zdanie :D
http://www.skysports.com/football/news/ ... eague-move
Obrazek
JanMat

Postprzez DonMateo » 31 sty 2016, o 03:24

Jestem w szoku jak zdominowana przez PSG została Ligue 1. Nikt im nie jest w stanie zagrozić. Po 22 kolejkach mają zdobyte 60/66 możliwych punktów :shock:. Drugie AS Monaco traci 21 punktów i do tego ma 1 mecz rozegrany więcej. Można mówić, że w Niemczech czy Hiszpanii zawsze szybko znany jest mistrz kraju, ale nic nawet nie ma podejścia do tegoroczych rozgrywek we Francji.
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"
DonMateo

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne