Primera Division

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Primera Division

Postprzez sebix129 » 7 maja 2018, o 10:13

Ten ich "szpaler" wg mnie był żałosny ... jakbym widział własnego psa liżącego się po jajach. Najlepsze jest to że oni w tym wincyj niż klubie mają pretensje do realu że im szpaleru nie zrobili ale sami takowego w grudniu nie wykonali argumentując to tym że nie brali udziału w tych rozgrywkach ... przecież logicznie jest żeby zagrać na klubowym mundialu trzeba najpierw wygrać LM a w niej przecież brali udział ... ten klub z roku na rok coraz bardziej traci w moich oczach a kiedyś ich nawet lubiłem.
sebix129

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Anty » 7 maja 2018, o 10:30

Jyuuken napisał(a):żadnego fair play, respektu, tylko aktorstwo, brak szacunku i żenada. Nie wyobrażam sobie żeby w lidze angielskiej miałoby coś takiego nastąpić, mimo nienawiści wobec klubu, to jednak jest sport.

Kluby klubami, ale kibice CFC od stu lat śpiewający jedynie o Stevenie to podobny stopień żenady.
Obrazek
Anty

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Jyuuken » 7 maja 2018, o 12:59

Anty napisał(a):
Jyuuken napisał(a):żadnego fair play, respektu, tylko aktorstwo, brak szacunku i żenada. Nie wyobrażam sobie żeby w lidze angielskiej miałoby coś takiego nastąpić, mimo nienawiści wobec klubu, to jednak jest sport.

Kluby klubami, ale kibice CFC od stu lat śpiewający jedynie o Stevenie to podobny stopień żenady.

Wiadomo, że tak ale kibice to jednak osobna bajka.
Jyuuken

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 9 maja 2018, o 08:46

Stanowisko dyrektora generalnego ATM Gila Marina w spawie sprzedaży Griezmanna:

Spoiler:

Pewnie skończy się tak, że Griezmann tam wyląduje, ale cieszyłbym się gdyby ktoś ich odpowiednio ustawił. Już artykuł mówiący o tym, że kupili od nas rezerwowego za 150 mln euro, bez którego w podstawowej 11 gramy lepiej, był ciekawym psztyczkiem w nos. Choćby dlatego musimy się dostać do LM - żeby trafić na wincyjniżklub i utrzeć nosa tym błaznom. Bez Iniesty nie ma już zupełnie niczego, co można by szanować w tym klubie.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez sebix129 » 10 maja 2018, o 14:12

Czegoś się ten Theo jednak w tym realu nauczył

https://youtu.be/bctSgainnMc?t=9m40s
sebix129

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Jack92 » 31 maja 2018, o 12:57

Zidane odchodzi z Realu. Coś czuję, że przejdzie do Premier League, może Chelsea.

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=a ... i&id=81504
Jack92

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Juluz » 31 maja 2018, o 13:22

- Klub potrzebuje zmiany, nowego trenera, nowej motywacji, metodologii pracy, żeby mógł dalej wygrywać - powiedział Zidane na konferencji prasowej.

Ciekawe czy ma to związek z ostatnimi słowami Ronaldo? Zidane chyba chce odejść dopóki jest na szczycie i zapamiętany w Hiszpanii przez to, co osiągnął z Realem w LM.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

Postprzez qensheimer » 31 maja 2018, o 13:24

Jack92 napisał(a):Zidane odchodzi z Realu. Coś czuję, że przejdzie do Premier League, może Chelsea.

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=a ... i&id=81504

Nie odejdzie do innego klubu jak na razie. Jak sam mówił musi odpocząć, presja i praca w tak wielkim klubie na pewno jest męcząca, ale nie myślałem, że tak szybko to nastąpi. I co to znowu Perez tam będzie kombinował? Conte?
qensheimer

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Mikes92 » 31 maja 2018, o 13:28

Słyszałem że ma objąć reprezentacje Francji, jeśli nie pójdzie im na mundialu.
Mikes92

Postprzez Eskimos » 31 maja 2018, o 13:30

Podobno już dogadane:

Obrazek
Obrazek
Eskimos

Postprzez BadBoy1920h » 31 maja 2018, o 14:02

Mikes92 napisał(a):Słyszałem że ma objąć reprezentacje Francji, jeśli nie pójdzie im na mundialu.

Ja słyszałem, o Izolatorze Boguchwała.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mikes92 » 31 maja 2018, o 14:22

BadBoy1920h napisał(a):
Mikes92 napisał(a):Słyszałem że ma objąć reprezentacje Francji, jeśli nie pójdzie im na mundialu.

Ja o Twoim świetnym poczuciu humoru i ciętej ripoście.
Mikes92

Postprzez BadBoy1920h » 31 maja 2018, o 14:24

Mikes92 napisał(a):
BadBoy1920h napisał(a):

Ja o Twoim świetnym poczuciu humoru i ciętej ripoście.

Człowieku, piszesz jakieś zwykłe wypociny... słyszałem. Słyszałeś od kolegi, czy słyszałeś, że ktoś komuś powiedział?
Jak czytałeś, to wklej tu linka czy coś..

Pomijając przy tym wszystkim fakt, że decyzja Zidana jest niespodziewana i nadeszła nagle. Więc nie jest to możliwe, by były już jakieś głosy, co do jego przyszłości. Tym bardziej w dwie godziny po ogłoszeniu decyzji !
Więc nie dziw się, że tak reaguje, bo wychodzi na to, że sobie to wymyśliłaś. Jeśli nie, to tak jak pisze, podeślij linka.

erni9292 napisał(a):

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mikes92 » 31 maja 2018, o 14:38

BadBoy1920h napisał(a):
Pomijając przy tym wszystkim fakt, że decyzja Zidana jest niespodziewana i nadeszła nagle. Więc nie jest to możliwe, by były już jakieś głosy, co do jego przyszłości. Tym bardziej w dwie godziny po ogłoszeniu decyzji !
Więc nie dziw się, że tak reaguje, bo wychodzi na to, że sobie to wymyśliłaś. Jeśli nie, to tak jak pisze, podeślij linka.

Masz wysyp artykułów o jego odejściu z Realu i w wielu z nich piszą o możliwości przejęcia kadry Francji. Nie będę rzucał linkami bo to są zwykłe plotki. Była też kiedyś jego wypowiedź, że byłby chętny ją poprowadzić. Dlatego myślę, że byłoby to możliwe i chciałem sprawdzić co inni o tym myślą.

Możesz się zgadzać, możesz się nie zgadzać a możesz też zachować się jak buc - Twoja sprawa. Myślę, że forum powinno służyć właśnie do takich dyskusji, ale możemy też obrzucać się gównem, a potem dziwić się, że moderatorzy reagują.
Nie pozdrawiam.
Mikes92

Postprzez BadBoy1920h » 31 maja 2018, o 15:10

Wygooglowałem sobie "odejście Zidana z Realu" i na 10 przeczytanych artykułów, nie znalazłem żadnej wzmianki o chęci przejęciu reprezentacji Francji.
Może jak poproszę Cię grzecznie, to w końcu go tu wkleisz?

Może być priv, żeby nie robić więcej syfu.

erni9292 napisał(a):

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne