Ligi Europejskie

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Ligi Europejskie

Postprzez WiniPL » 13 sie 2014, o 20:51

bugi napisał(a):http://www.livesports.pl/mecz/tfKKu1En/#szczegoly-meczu
Ciekawie ;) 18-0 robi wrażenie

To nie jest ta drużyna,która grała z Lechem?
I think about a special place, that’s when the darkness fades,
That special place is Anfield, the place where dreams are made.
WiniPL

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez LFCwmoimsercu » 22 wrz 2014, o 21:38

Jak ktoś interesuje się ligą portugalską, to prawa do pokazywania jej nabył Sportklub.
Właśnie leci mecz Academica vs Estoril.
Obrazek
LFCwmoimsercu

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PiotrekB » 25 sty 2015, o 22:55

Belgijscy łowcy głów... :roll:

Obrazek

Standard Liege: Decapitated head banner greets Steven Defour

Belgian football officials reacted angrily after a banner depicting the severed head of Steven Defour greeted the Anderlecht midfielder on his return to former club Standard Liege.

http://www.bbc.com/sport/0/football/30975769

Ciekawe co zrobiłyby nasze media gdyby taka historia wydarzyła się w Polsce - publicznie wezwałaby do zaorania stadionów? :D
Obrazek
PiotrekB
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MenToS » 25 sty 2015, o 23:03

@Up

W trakcie trwania meczu Defour otrzymał podanie od kolegi z drużyny i kopnął piłkę w stronę ludzi trzymających ten baner.. Dostał za to czerwoną kartkę..

Nie rozumiem służb porządkowych, które w takiej sytuacji powinny nakazać, aby kibice schowali ten baner, a jeżeli by tego nie zrobili to po prostu wyrzucić ich ze stadionu
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

Postprzez Johnny Szostie » 25 sty 2015, o 23:09

nie no.. "na zachodzie, to se Panie poradzili.. nie to, co ta dzicz kibolska tutaj.." :lol:
Johnny Szostie

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Jetzu » 25 lut 2015, o 21:15

W Grecji po ostatnich zamieszkach rząd "zawiesił profesjonalną piłkę do odwołania".

Co sądzicie o takim obrocie spraw? http://www.bbc.com/sport/0/football/31627613
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Rahk8 » 25 lut 2015, o 21:29

Jetzu napisał(a):W Grecji po ostatnich zamieszkach rząd "zawiesił profesjonalną piłkę do odwołania".

Co sądzicie o takim obrocie spraw? http://www.bbc.com/sport/0/football/31627613

Jak to?! Ja myślałem, że tylko w Polsce są kibole.

Już dwa razy zawiesili ligę w tym sezonie z podobnego powodu więc w sumie nie wiem czy ma to jakiś sens. Może po jeszcze kilku takich przypadkach coś to da. Jest to na pewno pokazanie logiki " nie umiecie się zachować to meczów nie będzie", ale czy do takiej hołoty kiedykolwiek dotrze, że przemoc nie da im nic, a wręcz przeciwnie jeszcze coś zabierze?
W Polsce by to nie przeszło, bo jak to rząd zabrania tym wielkim patriotom "kibicowania".

Tak w ogóle to mam pytanie. Zwycięzca tegorocznej LE dostaje prawo udziału w LM w przyszłym sezonie.
1. Czy jeśli zwycięzca ma zapewniony awans dzięki pozycji w tabeli to czy otrzymuje je finalista? Czy może to miejsce automatycznie wędruje do kraju zwycięskiej drużyny?
Rahk8

Postprzez InExtremista » 25 lut 2015, o 22:04

PiotrekB napisał(a):Obrazek

Tak zupełnie odchodząc od samej treści, jest tu ktoś kto mi powie skąd oni biorą takie ogromne banery? :lol: :lol: :lol:
InExtremista

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Elthiryel » 25 lut 2015, o 23:55

Z tego co wiem, u nas organizacje kibicowskie same się organizowały i robiły zrzutki na szycie takich dużych transparentów, a nawet sami szyli.

@Rakh8
Finalista nie dostaje awansu ani miejsce nigdzie nie wędruje. Po prostu jeden zespół więcej będzie miał awans bezpośrednio do fazy grupowej bez kwalifikacji jeżeli nikt nie będzie potrzebował awansu z miejsca za wygranie pucharu.
Dokładniej masz tu: http://en.wikipedia.org/wiki/2015%E2%80 ... stribution
Elthiryel

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez DonMateo » 22 maja 2016, o 23:42

Ależ wyrównane są finały pucharów krajowych w tym roku! united wygrywa z Crystal Palace dopiero po dogrywce, tam samo Juve z Milanem a Bayern z Borussią wygrywa dopiero po karnych ;oo A teraz Sevilla walczy z Barcą. I oczywiście mamy dogrywkę...

Ewentualnie piłkarze mogą być już zmęczeni sezonem, a to z kolei może zapowiadać bardzo zaskakujące Mistrzostwa Europy!
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"
DonMateo

Postprzez Nicco » 12 sie 2016, o 01:40

Słyszeliście o planowanej reformie dotyczącej europejskich pucharów ?
Stracić na tym mają słabsze zespoły. Otóż rozgrywki tracą na popularności i przynoszą coraz mniej zysków. Dzieje się tak przez jakość meczów. Kibice nie mają ochoty oglądać meczu, np. Real-Malmoe czy Barcelona-BATE.
Wstępny plan aby uatrakcyjnić rozgrywki jest taki, że udział w LM zapewniony mają 3 pierwsze drużyny lig angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i włoskiej ORAZ drużyna nie ta która zajmie 4-tą lokatę w tabeli lecz ta z najbogatszą przeszłością w LM.
Jak dla mnie, miodzio. 8)
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

Postprzez ManiacK » 12 sie 2016, o 01:43

viewtopic.php?f=4&t=4299#p425525
polecam przeglądać "Nowe Posty"

Nicco napisał(a):Jak dla mnie, jestem oczywiście za. 8)

W życiu nie chciałbym widzieć Liverpoolu w LM, do której dostałby się tylnymi drzwiami.
Tylko poprzez rywalizację sportową. Inaczej może jak my i United znajdziemy się w Top3, to może Nottingham Forest pójdzie do LM? Oczywiście jak tylko uda im się awansować do BPL 8)
ManiacK

Postprzez S47 » 8 paź 2016, o 21:55

Nic konkretnego ale dam to jako cielawostke...Dziś w meczu Towarzyskim z Lewski Sofia w barwach Galatasaray zadebiutował 14 latek Mustafa Kapi...
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Postprzez SlawekLFC » 9 paź 2016, o 09:28

Sądząc po nazwisku jest pochodzenia arabskiego, dzieci z tamtejszych stron świata a także afryki szybciej dojrzewają fizycznie niż ich biali czy żółci rówieśnicy. Swoją drogą jak się przepisy mają do takich wydarzeń? Jaka jest dolna granica wieku piłkarza w pierwszym składzie pierwszego zespołu?
Ewangelia wg. Świętego Mateusza 10:33 "kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie"

http://www.youtube.com/watch?v=8nWCsVudn5U

STOP MORDOWANIU DZIECI
SlawekLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez kostucha » 5 lut 2017, o 04:04

http://de.soccerway.com/national/scotla ... se/r35877/

Widać, że BR to nie jest jednak żaden trener. MImo, że to tylko liga szkocka to jednak warto zauważyć, że zanotowanie na tym etapie rozgrywek jedynie jednego potknięcia, będącego de facto remisem, jest całkiem imponujące. Średnia zdobywanych punktów przez Celtic za jego włądzy to 2,38.
Bardzo mnie cieszy, że odbudował swoje imię w Celticu. Może ze względu na brak presji obecnej w Melwoodjego metody znów odnoszą efekt? Oby w przyszłym roku był w stanie pokazać coś więcej z dostępną kadrą Celticu w LM. Fajnie by było jakby udowownił, że pieniążki to nie wszystko.

3mam kciuki!
kostucha

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ligi zagraniczne