Ligi Europejskie

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Ligi Europejskie

Postprzez Hills » 9 paź 2013, o 19:04

Jak widać nie tylko w Polsce dzieją się rzeczy dziwne. Ciekawe, czy "sympatyzowanie z CKSA Sofia" to coś a la "Ryan Giggs trenerem Liverpoolu FC"?
Hills
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez polik » 9 paź 2013, o 19:04

Johnny Szostie napisał(a):kilkunastu ultrasów Lewskiego Sofia wbiło się na konferencję prasową nowego trenera, rozebrali go z klubowych ciuchów i wygonili, bo ponoć sympatyzuje z ich odwiecznym rywalem, CSKA Sofia.

Prawda, ale należy dodać, że ten trener osiągał fantastyczne wyniki ze swoim poprzednim zespołem. Przejął klub z drugiej ligi, awansował a potem jako beniaminek wygrał całą ligę, w tym sezonie jego Łudgorec także jest na pierwszej pozycji. Levski natomiast zajmuje 6 lokatę.
Ale co takiego zrobił Ivaylo Peteva? Kiedy prowadził Razgrad Petev przyznał, że w dzieciństwie kibicował CSKA Sofia.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Gebe » 9 paź 2013, o 19:08

CzerwonyBartek napisał(a):Hahaha :D Jebłem. Niektórzy to mają najebane w pałach. Ale dałbym wiele żeby zobaczyć tą sytuacje. Pseudokibole niszczą sport. Dziwie się ,że nikt z tym tak naprawde nic nie robi. Jak kolega wybierał się na mecz wisły z legią to tematem głównym nie było nadchodzące widowisko tylko to czy czasem od kogoś nie dostanie wpierdolu

No tak to nie skorumpowane fify, uefy czy szejki którzy przepłacają za piłkarzy niszczą ten sport tylko kibole ;) Donald, to Ty? A podczas meczu nie wychodź z domu bo mówię Ci, nie wrócisz żywy. :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Gebe

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 10 paź 2013, o 16:45

To że kluby często tracą spore sumy przez pozamykane stadiony to nie wina kiboli? Albo odpalane race, przedmioty rzucane w zawodników. Piłka jest niszczona przez wiele czynników ale pseudokibice niewątpliwie również dorzucają swoją cegiełkę
The world is yours
CzerwonyBartek

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez arek1993 » 10 paź 2013, o 17:43

@UP
Lewackie media zrobiły ci wodę z mózgu. Chociaż to potrafią robić doskonale. Tusk nie zamknął stadionów dlatego że GARSTKA chuliganów awanturowała się na stadionach. Stadiony zamknął, dlatego że zauważył iż kibice oprócz wspierania klubów angażują się w sprawy własnego kraju. Tuskowi to przeszkadzało i postanowił ukarać "kiboli". Pseudo kibice w Polsce przynajmniej dla mnie jest problemem zdecydowanie przesadzonym. Co się dzieję w Bułgarii czy w innych Rosjach to mało mnie obchodzi, gdyż system zrobił swoje.
arek1993

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Xabi14Alonso » 10 paź 2013, o 17:55

CzerwonyBartek napisał(a):To że kluby często tracą spore sumy przez pozamykane stadiony to nie wina kiboli?

Kiboli? Za to, że tak jak ci z Legii odpalają race? To jest chore! Przepisy UEFA są chore, że traktują fanatyków jako pseudokibiców. A jeśli ktoś nie uważa, że futbol nie potrzebuje fanatyków, to zapraszam na Anfield, posiedzieć sobie i porozmawiać z pakolami, azjatami i innymi ludźmi którzy z hymnu znają tylko słowa you'll never walk alone.
"I believe we can look forward to the day when we win the title." — Jamie Carragher
Xabi14Alonso

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PatrykOwenFan » 10 paź 2013, o 18:45

arek1993 napisał(a):@UP
Lewackie media zrobiły ci wodę z mózgu. Chociaż to potrafią robić doskonale. Tusk nie zamknął stadionów dlatego że GARSTKA chuliganów awanturowała się na stadionach. Stadiony zamknął, dlatego że zauważył iż kibice oprócz wspierania klubów angażują się w sprawy własnego kraju. Tuskowi to przeszkadzało i postanowił ukarać "kiboli". Pseudo kibice w Polsce przynajmniej dla mnie jest problemem zdecydowanie przesadzonym. Co się dzieję w Bułgarii czy w innych Rosjach to mało mnie obchodzi, gdyż system zrobił swoje.

Co Ty ćpasz człowieku?
1.UEFA zamknęła stadion Legii na mecz z Apollonem za : transparenty,race i rasistowskie okrzyki
2.Zamknięcie stadionu Widzewa na mecz z Cracovią, za co? Odpalenie rac przez co przerwano spotkanie
3.Zamknięcie trybuny na Lechu, za co ? "Litewski chamie, klęknij przed polskim panem"
4.Śląsk Wrocław- prawdopodobnie zamkną 2 trybuny, gości i ultrasów Śląska. Za co? Transparenty, flary, achtungi za derby z Zagłębiem
Wymieniać dalej?

W żadnym europejskim kraju nie zamyka się stadionów za nic. Skoro najważniejsza federacja piłkarska na świecie mówi że nie toleruje rasizmu, pirotechniki , obraźliwych transparentów a mimo to kibice mają to gdzieś to skończyła się taryfa ulgowa i posypały się kary.Po to jest prawo żeby go przestrzegać.To tak samo jakbyś jechał pijany samochodem i zatrzymała Cię Policja."-Kierowca pił?-A no piłem. -Brawo tak dalej obywatelu, może w końcu uda Ci się kogoś zabić". Jeśli już to stadiony zamyka policja lub wojewoda. Dlaczego? A no dlatego że ktoś musi przestrzegać prawa, gdyby nie wojewoda to sankcje przez pewien czas wymierzała by UEFA ale też zapewne do czasu bo jeśli nie widziałaby że Polska z nimi nie współpracuje to wykluczyła by naszą piłkę kopaną ze struktur FIFA i UEFA...
Gdyby nie te nakazy i zakazy Uefy to rasizm nie przejawiałby się rzucaniem bananów czy wyzwiskami tylko skopaniem piłkarza w trakcie meczu.
Myśl czasem, ja też nie toleruje naszego rządu ale to co Ty piszesz to efekt tony prochów
PatrykOwenFan

Postprzez Aer » 10 paź 2013, o 19:14

O zapewne ludzi, którzy biją po mordach dla zabawy i wywieszają transparenty "je*** żydów" interesują najbardziej sprawy państwa, a już nie mówię o tym, że chciałoby im się angażować w politykę. To tak poza tematem, szkoda kierować ten temat na tory polityczne :)
Aer

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez arek1993 » 10 paź 2013, o 20:30

PatrykOwenFan napisał(a):

Co Ty ćpasz człowieku?
1.UEFA zamknęła stadion Legii na mecz z Apollonem za : transparenty,race i rasistowskie okrzyki
2.Zamknięcie stadionu Widzewa na mecz z Cracovią, za co? Odpalenie rac przez co przerwano spotkanie
3.Zamknięcie trybuny na Lechu, za co ? "Litewski chamie, klęknij przed polskim panem"
4.Śląsk Wrocław- prawdopodobnie zamkną 2 trybuny, gości i ultrasów Śląska. Za co? Transparenty, flary, achtungi za derby z Zagłębiem
Wymieniać dalej?

W żadnym europejskim kraju nie zamyka się stadionów za nic. Skoro najważniejsza federacja piłkarska na świecie mówi że nie toleruje rasizmu, pirotechniki , obraźliwych transparentów a mimo to kibice mają to gdzieś to skończyła się taryfa ulgowa i posypały się kary.Po to jest prawo żeby go przestrzegać.To tak samo jakbyś jechał pijany samochodem i zatrzymała Cię Policja."-Kierowca pił?-A no piłem. -Brawo tak dalej obywatelu, może w końcu uda Ci się kogoś zabić". Jeśli już to stadiony zamyka policja lub wojewoda. Dlaczego? A no dlatego że ktoś musi przestrzegać prawa, gdyby nie wojewoda to sankcje przez pewien czas wymierzała by UEFA ale też zapewne do czasu bo jeśli nie widziałaby że Polska z nimi nie współpracuje to wykluczyła by naszą piłkę kopaną ze struktur FIFA i UEFA...
Gdyby nie te nakazy i zakazy Uefy to rasizm nie przejawiałby się rzucaniem bananów czy wyzwiskami tylko skopaniem piłkarza w trakcie meczu.
Myśl czasem, ja też nie toleruje naszego rządu ale to co Ty piszesz to efekt tony prochów

Nie zamierzam odpowiadać w stylu "co ty ćpiesz"? Bo to jest zwykła dziecinada i pokazuję tylko twój poziom. Oczywiście nie akceptuje takich zachowań, ale tak jak pisałem to jest GARSTKA w porównaniu ile osób znajduję się na stadionie. Dlaczego ma cierpieć masa niewinnych ludzi. Jestem za tym, aby tak jak na wyspach załatwiano sprawę. Czyli łapano ludzi odpowiedzialnych i wymierzanie im olbrzymiej kary.
Nie powinno być tak, aby przez maksymalnie kilka tysięcy osób zamykano dostęp dla wszystkich kibiców, to jest jawna niesprawiedliwość. Po za tym stosujesz argumenty jak lewackie media, czyli rzucasz argumentem i nie zastanawiasz się czy to ma jakieś drugie dno.
W przypadku Lecha ponoć było tak że na Litwie zostali ostro potraktowanie przez tamtejszą publiczność, ale o tym się nie mówi bo po co, po za tym prześladowanie Polaków na Litwie, także powody do odpowiedzi były jak najbardziej uzasadnione. Oczywiście reakcja była przesadzona, jednak gdyby na transparencie było ładne hasło nikt by nie zareagował. Bez odbioru.
arek1993

Ligi Europejskie

Postprzez notabene » 28 sty 2014, o 00:48

Orientuje sie ktos na kiedy zostal przesuniety mecz pomiedzy Dundee United a St. Johnstone?
Obrazek
"What´s the noise, Bill?"
"That´s the sound of the boys coming up the hill."
notabene

Postprzez aqalfc » 8 lut 2014, o 11:49

Tragiczna wiadomość napłynęła z Ukrainy. Jak podał Szachtar Donieck 25-letni zawodnik Szachtara Maicon zginął w wypadku samochodowym w Doniecku. Straszna informacja.
aqalfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez LyzwaLFC » 12 mar 2014, o 11:03

Jak podaje Di Marzo: Andrzej VB zostanie trenerem Zenitu, ma podpisać 4-letni kontrakt.
Ostatnio edytowano 12 mar 2014, o 11:42 przez LyzwaLFC, łącznie edytowano 1 raz
LyzwaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez SlawekLFC » 12 mar 2014, o 11:39

UP

Wylądował kot na 4 łapy.
Ewangelia wg. Świętego Mateusza 10:33 "kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie"

http://www.youtube.com/watch?v=8nWCsVudn5U

STOP MORDOWANIU DZIECI
SlawekLFC

Postprzez polik » 17 mar 2014, o 19:17

Gol z 85 minuty, podczas meczu Guimaraes z Pacos de Ferreira.
http://www.meczyki.pl/obrazki,12663

Ciekawostka dotyczące Grześka Krychowiaka:
Krzysztof Marciniak napisał(a):Biorąc pod uwagę średnią not z L'equipe Krychowiak jest na 12. miejscu w lidze. Jego wynik-5,83. Zlatan jest liderem-6,36
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

Postprzez dymos » 3 kwi 2014, o 22:33

Przeglądam sobie z nudów transfermarkt. Transfery, składy znanych drużyn, aż w końcu trafiam na ligę belgijską. Wylęgarnia telentów. Już od kilku lat mlodych Belgow co nie miara. Gwiazda goni gwiazdę. Polecam przejrzeć składy Liege i Anderlechtu a tutaj:

Youri Tielemans, lat 16, defensywny pomocnik, 28 meczy w sezonie, w tym 4 mecze Ligi Mistrzów!
Aleksandar Mitrovic, lat 19, napastnik, 41 meczy w sezonie, 22 bramki, 7 asyst (akurat on jest Serbem)
Massimo Bruno, lat 20, skrzydlowy, 40 meczy, 12 bramek, 7 asyst.
Michy Batshuayi, lat 20, napastnik, 47 meczy, 22 bramki, 6 asyst
Imoh Ezekiel, lat 20, napastnik, 40 meczy, 13 bramek, 10 asyst
Maxime Lestienne, lat 21, lewy skrzydlowy, 34 mecze, 11 bramek, 18 asyst

Szok! Zwłaszcza Ci, których wyróżniłem. Kosmos. 16-latek gra w Lidze Majstrów, podczas gdy jego rowiesnicy hoduja pierwszego dziewiczego wąsa.
dymos
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne