Nasz stosunek do Romy

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Postprzez icerox » 10 sty 2007, o 01:42

[quote:46d3c8e3de=Randez]Nie lubiê Romy... Moj± ulubion± w³osk± dru¿yn± jest Juve, które ostatniojest dosyæ niesprawiedliwie traktowane... Wiadomo, ¿e korupcja to bulwersuj±ca sprawa, ale Milanowi postanowiono takie same zarzuty, ale jak± karê dostawali oni a jak± Juve :(?

Co do Romy... Nie lubie ich... Totti, to faktycznie Wielki pi³karz, symbol Romy, ale jego zachowanie jest szczeniackie, jakbym czasami oglada³ moje kochane 5 ligowe Karkonsze a nie wielk± dru¿ynê.[/quote:46d3c8e3de]

bo nad milanem czuwa Berlusconi :) mowi ci to nazwisko cos ?? ogladalem o nim dokument..czlowiek jest tak postawiony ze milanowi wlos z glowy nie spadnie dopuki on zyje.

Roma?? okej...ani cacy ani be.. Totti?? pilkarsko swietny, ale pluniecie w Poulsena i rowniez motyw jak obydwoma nogami stana na pilkarza z premedytacja (nie pamientam kiedy i na kogo ale napewno ktos to pamienta) sprawiaja ze szacunku dla tego goscia nie mam za grosz..
Obrazek
icerox

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Bercik » 10 sty 2007, o 12:01

Ma³o mnie obchodzi ROMA jak i ca³a w³oska liga z ich wszyszystkimi zespo³ami w niej graj±cymi, ale za WYJ¡TKIEM Juventusu :)

pozdro :wink:
Bercik

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Slayer » 10 sty 2007, o 13:20

Ja wam powiem ¿e nawet lubiê Romê. Lubiê ich za to ¿e... No nie wiem czemu. Tak samo nie wem czemu lubie LFC. Poprostu lubiê ich i tyle.
Slayer

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez dede » 8 lut 2007, o 00:39

Ja Rome takze lubie. Trudno powiedziec dlaczego, moze dlatego ze zawsze lubie tych z metaforycznych drugich miejsc, nie Inter a Roma, nie Barcelona a Valencia, nie Lyon a Marsylia. Wogole pamietam ze kilka lat temu bardzo lubilem ogladac poczynania Romy w LM z Montella, Delvechio i Tottim w skladzie.Po za tym zespol w ktorym gram ma bardzo podobne stroje do tych Rzymian, wiec mi kolor lezy :P Mam duzy szacunek do Tottiego jako pilkarza a poza boiskiem nie obchodzi mnie to zbytnio.Poza tym tam we Wloszech pilkarze maja taka podniete z dostaniem czerwonej kartki, ze to jest wazniejsze niz gole :D wszyscy tylko z lokciami sie pchaja albo jakies inne glupie faule- to jest mentalnosc Wlochow chyba taka! Liga Wloska mi jednak nie pasuje, tak samo jak hiszpanska ktorej nie moge lyknac...takie wolne tempo!
Obrazek
dede

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Ramzi » 8 lut 2007, o 15:17

Teraz czas na moja refleksje :wink:
Nigdy nie mialem nic przeciwko Romie. Malo tego to jest moj ulubiony zespol we Wloskiej Serie A, ktora po przetrzebieniu sil po aferze Calciopoli wciaz jest silna.
Lubie ten zespol bo maja ladne barwy klubowe, inne od wiekszosci. A ze lubie indywidualistow, to lubie takze ich.
Tottiego szanuje tylko z tego powodu, ze ciagle gra w Romie, choc gra ich przez wiele sezonow dawala wiele do zyczenia, a on konsekwentnie, odrzucal oferty innych klubow, a wiele ich ostrzylo sobie nan zeby. Poza tym gosc rozbroil mnie dowcipami o sobie i lbem do interesow. Wszystkie dowcipy o sobie opublikowal w ksiazce a dochod przeznaczyl na cele dobroczynne. Wiec i serce ma duze, nie mysli tylko o kasie.
I ostatni powod. Jestem wielkim oredownikiem talentu Rumuna Christiana Chivu, a on wlasnie w Romie najbardziej sie wypromowal. Z tego samego powodu lubie tez Ajax.

PZDR
Wieczny pesymista :wink:

- Szpilman...
- Ein gute Name fur den Pianist.
Ramzi

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Jamie » 1 sty 2008, o 13:46

Do Romy nic nie mam.
Ogolnie nie przepadam za wloskimi klubami.
No moze takim malym wyjatkiem jest Inter.
Jamie

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Juventino » 1 sty 2008, o 14:23

...
Ostatnio edytowano 26 lip 2010, o 16:05 przez Juventino, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Juventino

Postprzez Ibiz » 1 sty 2008, o 14:45

Rome lubie tak jak cala wloska pilke - czyli delikatnie mowiac nie przepadam za tym zespolem.
Choc przyznaje ze wielkim szacunkiem darze Tottiego.
No i Mancini - koles ktorego bardzo bym chcial zobaczyc w Lfc 8)
Ibiz

Postprzez sensej » 1 sty 2008, o 14:48

Roma bylaby zapewne moim ulubionym klubem (no moze zaraz za Interem) gdyby nie Liverpool. Nie pytajcie dlaczego bo nie bede znal odpowiedzi. Sprawa wyglada przyjaznie podobna jak bylo z Liverpoolem-poprostu milosc od pierwszego wejrzenia tyle, ze z Roma jak i Interem byla to jedynie zauroczenie.

Szacunek, sympatia i sentyment pozostanie.
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

Postprzez PePe » 1 sty 2008, o 14:53

Jezeli chodzi o Serie A to Rome darze najwiekszym szacunkiem. Graja kapitalna dynamiczna pilke, najlepsza w lidze wloskiej...jezeli chodzi o inne kluby z tej ligi to pozostawie to bez komentarza... :dry:
PePe

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Jamie » 1 sty 2008, o 15:02

Juventino napisał(a):Bo to nie jest wloski klub. :wink:

Musze sie z Toba zgodzic. ;)
Jamie

Re: Nasz stosunek do Romy

Postprzez dawidos » 3 sty 2010, o 22:32

Bardzo lubię Romę w zasadzie nie wiem dlaczego ale zaraz po LFC jest moim ulubionym klubem. Cenię ich za to że w nudnej włoskiej lidze potrafią zaprezentować ofensywny futbol, który jest bardzo przyjemny dla oka. Podoba mi się również fakt że dają grac w pierwszej drużynie swoim wychowankom.
dawidos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Blady3Miasto » 28 lut 2010, o 01:41

Bardzo lubię Rome (Daniele De Rossi wg. Mnie najlepszy pomocnik po Gerro na świecie) podoba mi się w tym klubie stosunek do wychowanków oraz fanatyczni kibice Romy
Obrazek
Obrazek
Braci się nie traci ARKA &CRACOVIA
Blady3Miasto

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Blady3Miasto » 28 lut 2010, o 02:10

wg mnie tak, chodzi mi o środkowych pomocników nie off i nie patrząc na grę Gerro w tym sezonie
Obrazek
Obrazek
Braci się nie traci ARKA &CRACOVIA
Blady3Miasto

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Ciuras » 28 lut 2010, o 08:45

Wracając zaś do samej Romy... z włoskich drużyn najbardziej lubię właśnie ekipę Giallorossich. Z uwagą śledzę ich wyniki, od czssu do czasu w przerwie na ogladanie Premier League zerkam na jej mecze na Cyfrze :) Po fatalnym początku powoli ,ale systematycznie pięli się w górę tabeli. W okolicach grudnia żywiłem nadzieję (chyba przed meczem naszym z Arsenalem), że przykład z Romy weźmie Liverpool... niestety tak się nie stało. Oba kluby: Roma i Liverpool były (i po części nadal są) w troszkę podobnej sytuacji. Tzn. problemy natury finansowej nagłaśniane przez media, nieprzyjemny szum wokół finansów klubów, słaba gra z początku sezonu, rozczarowanie postawą drużyny...
Roma obecnie jest trzecia w tabeli z tylko 5cioma punktami straty do lidera Interu. Mam nadzieję, że jak do gry wróci Totti i Toni Roma zakończy sezon na czele tabeli :)
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne