Nasz stosunek do Romy

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Postprzez lfc » 7 sty 2007, o 22:16

Sorki, sorki teraz sie zastanowilem i racja to nie bylo na EURO ale to siê sta³o.Nawet na c+ do¶æ nie dawno byl jaki¶ mecz LFC i to wspomniali(wynik³o z rozmowy komentatorów).
LFC grali z rom± pare razy jeszcze jak Gerro nie byl kapitanem...
Obrazek
lfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Dynia » 7 sty 2007, o 22:19

[b:42744ade68]Ja te¿ nie przepadam za tym zespo³em,zawsze jesli chodzi o lige w³osk± wo³a³em Juve albo Inter,jedynie Roma ma dobrych kibiców,przynajmniej tak s³ysza³em[/b:42744ade68]
Dynia

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez tilburg » 7 sty 2007, o 22:48

a ja wrzuce trzy slowa, i powiem, ze ROMA to chyba moj ulubiony klub z tej nudnej serie A... szkoda ze w tym sezonie juz tak odstaja od interu...
... ciezko jest mi powiedziec, dlaczego ich jakos specjalnie lubie, ale swoj udzial w tym ma tez zachowanie Tottiego;
pomimo jego czasem chamskich i prostackich zachowac, uwazam go za swietnego pilkarza, no i w koncu, ta jego lojalnosc i oddanie klubowi...mam nadzieje ze Stevenowi tez to imponuje i ze pojdzie w jego slady

aha, jeszcze cos, na stronie Romy, LFC jest podany jako "nieprzyjaciel" :? z angielskich klubow, podobny zaszczyt kopnal jeszcze tylko Leeds...
THIS IS ANFIELD
tilburg

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez jajos-tbg » 7 sty 2007, o 22:50

[b:bdad321b84]Co tu du¿o pisaæ... niczym mi Roma nie zawini³a, lubiê ich. Czasami im kibicujê, np w starciach z Milanem. Jedynie nie znoszê Tottiego !!![/b:bdad321b84]

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.
jajos-tbg

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Ola » 8 sty 2007, o 00:02

Wiem, ¿e podczas Euro naplu³ komu¶ w twarz w meczu z Dani± i odcierpia³ za to, gdy¿ zawieszono go na bodaj¿e 3 mecze, wiec juz wiecej na tych¿e mistrzostwach nie zagra³(a poza tym to przeprosi³ za to). Wiem te¿, ¿e czêsto symuluje faule i owszem, nie popieram ani nie pochwalam tego typu zachowañ, jednak mimo wszystko darze tego pi³karza sympati± (mo¿e dlatego ¿e jest ca³kiem przystojny? :) ). Tak serio lubie go za jego grê, jest ¶wietnym pi³karzem, ma ch³op niez³± technikê i mocny strza³. Pamiêtam jak w ostanim sezonie z³amal kostkê, czy cos tam sobie zrobi³ w ka¿dym razie z noga. W ca³ym Rzymie podobno by³a ¿a³oba :) swiadczy to o tym jak wielki i wazny jest to pi³karz dla W³ochów, dlatego nie zale¿y go potêpiac za zachowania z przesz³osci.

Podobna sytuacja dzia³a sie niedawno, chodzi mi o Zidanea, który nadal uwa¿any jest za jednego z najlepszych pi³karzy ¶wiata, pomimo tego co zrobi³ na ostatnich M¦.

Tak wiêc podsumowuj±c :) Wybaczamy wszelkie postêpki, zapominamy o nich a skupiamy siê na umiejêtnosciach, jak± dani gracze prezentuj± :) Ka¿demu moze zdarzyc sie jakas wpadka, wieksza lub mniejsza...
Obrazek

“A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are.”
Ola

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez IcemanEvo » 8 sty 2007, o 15:38

[b:9bd9443e92]Co do mojego zdania na temat Romy... jest mi ona obojêtna tak jak i Totti, chocia¿ najlepsze w Tottim jest oddanie klubowi i przez tyle lat w Romie gra...

Ale Totti, Roma i Serie A jest dla mnie raczej obojêtna...[/b:9bd9443e92]
Obrazek
IcemanEvo

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Juventino » 8 sty 2007, o 16:01

...
Ostatnio edytowano 23 sty 2009, o 14:40 przez Juventino, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Juventino

Postprzez Sheree » 8 sty 2007, o 16:06

mam stosunek wybitnie neutralny do tego¿ klubu :happy:
(w sumie nie lubiê ligi w³oskiej, ale je¿eli brat rodzony i cioteczny s± kibicami Juve i uwielbiaj± w³osk± pi³kê, to jako¶ to muszê ¶cierpieæ) :dry:
Obrazek

"Rockstars are not cool!" Graham Coxon.
Sheree

Postprzez Kamil » 8 sty 2007, o 16:48

W sumie to Roma jest mi ca³kie obojêtna, ale wole ¿eby wygra³a ona ni¿ Lazio czy Juventus. A co do Tottiego to z w³oskich pi³karzy po Cannavaro to go najbardziej lubie.

Pozdro 8)
Kamil

Postprzez AirCanada » 8 sty 2007, o 16:53

[b:a982451397]Totti to pi³karz, któremu bez w±tpienia, nie patrz±c ju¿ na jego niektóre chamskie zagrania nale¿y siê wielki szacunek. Na pewno to gracz godny podziwu. Dla fanów Romy jest on kim¶ takim jak dla Nas Stevie G. Mimo zagranicznych ofert z Realu chocia¿by nigdy nie zdecydowa³ siê zostawiæ Rzymu i chwa³a mu za to.

Romê najbardziej lubiê ze wszystkich w³oskich ekip.[/b:a982451397]
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Daniel » 8 sty 2007, o 17:05

Ja tam ca³ej Serie A nie lubiê, wogóle mnie ten klimat, styl gry, stadiony i kibice- nic mnie nie krêci. Roma...to klub który jako jedyny chyba obok Fiorentiny jako tako lubiê. G³ównie za spraw± dawnych sukcesów (no nie tak dawnych, pamiêtam j± doskonale z czasów gry Nakaty, Batistuty, Cafu i reszty). G³êboko w szafie le¿y jeszcze koszulka Tottiego, ale w barwach reprezentacji. Lubiê go tak jak mówi³ Across za lojalno¶æ wobec sto³ecznego klubu. Jeden z niewielu wyj±tków w tym kraju gdzie zawodnik ca³ym sercem identyfikuje siê z barwami klubowymi.
Tak wiêc do ASR nic nie mam a je¶li jej kibice nas nie lubi± za pora¿ki w pucharach, to my tymbardziej nie powinni¶my mieæ ¿adnych ¿alów. Bo i za co? :)

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Postprzez Torm^^ » 8 sty 2007, o 17:14

Na temat Heysel:
[quote:defebe42e1]Minê³o dwadzie¶cia lat, ale ten obraz nie zatraci³ swojej szokuj±cej si³y. Wiêkszo¶æ ¶wiadków zgodzi siê, ¿e przemoc rozpoczê³a siê bardzo wcze¶nie, mniej wiêcej na 90 minut przed pierwszym gwizdkiem sêdziego. Stadion by³ pe³en ¶piewaj±cych ludzi, a tak¿e wrogiej atmosfery pomiêdzy kibicami obu dru¿yn. Niektórzy fani Liverpoolu t³umaczyli t± wrogo¶æ wydarzeniami z poprzedniego Fina³u Pucharu Europy w Rzymie, gdy The Reds pokonali gospodarzy po rzutach karnych. Po tym, jak kibice Liverpoolu opuszczali Stadion Olimpijski, rzymscy tifosi zaczêli obrzucaæ ich kamieniami i innymi przedmiotami. Nie mia³o ¿adnego znaczenia to, ¿e fani Juve nie mieli wiele wspólnego z tamtymi lud¼mi: kibice Liverpoolu byli tego dnia w takim nastroju, ¿e nie zamierzali odpu¶ciæ ¿adnemu W³ochowi.[/quote:defebe42e1]

Widaæ po prostu rzymskie komuchy nie lubi± tych kapitalistycznych Angoli :D.
Torm^^

Postprzez kubus89 » 8 sty 2007, o 17:41

Co do Romy. Mój ulubiony w³oski klub!!!Jeden z ulubionych ogólnie:D Bardzo lubiê patrzeæ na ich grê. Stawiaj± na m³odo¶æ i to równie¿ jest plus dla nich:) Maj± wspania³ych, oddanych kibiców i te derby z lazio......Ogólnie mówi±c zarabisty klub:D

Co do Tottiego:) Uwielbiam tego gracza. Jeden z moich idoli pi³karskich. Jak Air juz wspomnial wielki szacunek za bycie wiernym Romie w dobrych i z³ych chwilach. Zdarza mu siê graæ chamsko ale nikt nie jest doskona³y:)

Pozdrowienia dla wszystkich Kibiców, wszystkich klubów:D
kubus89

Postprzez Randez » 8 sty 2007, o 20:35

Nie lubiê Romy... Moj± ulubion± w³osk± dru¿yn± jest Juve, które ostatniojest dosyæ niesprawiedliwie traktowane... Wiadomo, ¿e korupcja to bulwersuj±ca sprawa, ale Milanowi postanowiono takie same zarzuty, ale jak± karê dostawali oni a jak± Juve :(?

Co do Romy... Nie lubie ich... Totti, to faktycznie Wielki pi³karz, symbol Romy, ale jego zachowanie jest szczeniackie, jakbym czasami oglada³ moje kochane 5 ligowe Karkonsze a nie wielk± dru¿ynê.
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!
Randez

Postprzez liverbird_91 » 10 sty 2007, o 00:34

Niezbyt interesuje sie lig± w³osk±, bo jako¶ mi nie le¿y ich styl gry. Dlatego te¿ nie mam tam jaki¶ ulubionych i znienawidzonych zespo³ów. Oczywi¶cie pewne kluby lubie bardziej, inne mniej, ale ogólnie to mi to dynda. Kluby ze stolicy - Rzymu jako¶ najmniej mi zawadzaj±. AS Rome traktuje ca³kowicie neutralnie. Tak samo z reszt± jak Lazio.

Szanuje ich du¿e zas³ugi i osi±gniêcia. Podziwiam ich równie¿ za Tottiego, który okazuje ogromne przywi±zania do barw klubowych. Jednak nie mogê powiedzieæ, ¿e jako¶ darzê go wiêksz± sympati±. Ale wola³bym, ¿eby to oni wygrali ligê w³osk±, a nie Milan lubi Inter.
'Nie ma chleba bez jedzenia' - nowe staropolskie przysÂłowie :D
MĂłwie akcentem rolniczo-wiejskim...<lol2>
liverbird_91

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne