Primera Division

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Primera Division

Postprzez Rafael7 » 19 cze 2019, o 11:11

Joao Felix o krok od Atletico Madryt. Kwota? Klauzula w wysokości 120 mln 8)
Benfica wczoraj zaprzeczyła w sprawie jakiegokolwiek transferu, a chłopak dziś rzekomo przechodzi testy medyczne.
Kwota wydaję się abstrakcyjna, ale transfer Mbappe pokazał, że czasem warto podjąć duże ryzyko.
Super miejsce do dalszego rozwoju. Brak jakiejkolwiek konkurencji, liga skrojona pod profil zawodnika.

https://www.google.com/amp/s/www.przegl ... t08bzs.amp
Rafael7

1 year of membership

Postprzez hjk95 » 19 cze 2019, o 11:17

Rafael7 napisał(a):Joao Felix o krok od Atletico Madryt. Kwota? Klauzula w wysokości 120 mln 8)
Benfica wczoraj zaprzeczyła w sprawie jakiegokolwiek transferu, a chłopak dziś rzekomo przechodzi testy medyczne.
Kwota wydaję się abstrakcyjna, ale transfer Mbappe pokazał, że czasem warto podjąć duże ryzyko.
Super miejsce do dalszego rozwoju. Brak jakiejkolwiek konkurencji, liga skrojona pod profil zawodnika.

https://www.google.com/amp/s/www.przegl ... t08bzs.amp

Oraz Siemone. który będzie kazał mu harować w obronie, zapomnieć o finezyjnych zagraniach i murować bramkę przy 1-0. No nie wiem czy dla Felixa Athletico to idealny wybór.
hjk95

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bugi » 19 cze 2019, o 13:05

A w Hiszpanii ciekawie na rynku transferowym.
Najpierw Griezzman ogłosił, że opuszcza Atletico, fanboje Barcy już się podjarali, zupełnie tak samo jak rok temu gdy Griezzman ostatecznie się wypiął na całą Barcelonę, tak samo miesza teraz i w mojej opinii znów ich oleje :D
Druga sprawa to Neymar, który chce podobno wrócić do Barcy. Znów tam w katalonni się napalili na taki transfer ale wg mnie czy go kupią czy nie i tak będą frajerami. Jesli kupią, to pewnie kwota okolo 300mln (gdzie sprzedawali go za 200mln w życiowej formie i dwa lata młodszego) jesli nie kupią, to pewnie saga transferowa będzie się ciągnęła do końca i zostaną z niczym :lol: Pewniak De Ligt też już się zaczyna wahać ;)
W Hiszpanni będzie ciekawie tego lata.
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MichaLFC » 19 cze 2019, o 14:14

Griezmann trafi do Barcelony tylko ogłoszenie nastąpi po pierwszym lipca ponieważ wtedy aktywuje się klauzula na mocy której będzie mógł odejść za 120mln euro.
Co do Neymara to sądzę, że jeszcze zostanie na jeden sezon w Paryżu, chyba że Mbappe dostał jakieś potajemne pozwolonie na odejście za rok. W takim wypadku wątpię, aby szejki pozwoliły na odejście swoich dwóch największych gwiazd w jednym okienku.
Barcelony po zakupie Griezmanna zapewne nie stać na Neymara, ewentualnie ktoś z dwójki Dembele/Coutinho + nie mała gotówka.

W Realu też już zaczęły się zmiany, a to pewnie nie koniec. Być może Bale + gotówka za Neymara.
Fakt, ciekawe okienko w Hiszpanii.

~E: down : A no tak zapomniałem, że piłkarzom tej klasy zmiana skrzydła stanowi taki problem, że po przeciwnej stronie boiska nie potrafią już kopnąć piłki. Istnieje też coś takiego jak wymiana pozycji, mogli by się podczas meczu rotować stronami. Idąc Twoim tokiem myślenia to nie powinniśmy ściągać Salaha bo tam już był Mane i Salah zupełnie nie potrzebny w takim razie. Jakoś zmiana flanki Mane źle nie wyszła. Po za tym nie trenuję Realu więc to nie mój cyrk, ale myślę że Zidane jakoś by to sobie poukładał.
Ostatnio edytowano 19 cze 2019, o 17:20 przez MichaLFC, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

MichaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez everlast » 19 cze 2019, o 17:04

A jak będzie grać Real skoro Hazard i Neymar grają na tej samej pozycji? Hazard na szpicy słabo się sprawdzał a Neymar się tam nienadaje..
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Fanlive94 » 19 cze 2019, o 18:33

Bugi.
Oni chcą Neymara kupić za gotówkę + Dembele/Robal/Umtiti, czyli graczy na wylocie, albo nawet chcą oddać dwóch naraz, więc jak już przytaczasz plotkę, to przytocz dokładnie.
Fanlive94

1 year of membership

Postprzez bugi » 19 cze 2019, o 19:11

Fanlive94 napisał(a):Bugi.
Oni chcą Neymara kupić za gotówkę + Dembele/Robal/Umtiti, czyli graczy na wylocie, albo nawet chcą oddać dwóch naraz, więc jak już przytaczasz plotkę, to przytocz dokładnie.

Przecież przytoczyłem dokładnie. Przeliczając na gotówkę taki transfer wyjdzie w granicach 300mln więc w czym problem? Chybva nie sądzisz, że Barcelona kupi go taniej niż sprzedała? Inaczej, PSG im nie sprzeda go taniej.
Obrazek
bugi

Postprzez KaylorLFC » 19 cze 2019, o 21:34

Obrazek

Chyba coraz bliżej potwierdzenia.
Obrazek
KaylorLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mariano » 27 lip 2019, o 21:34

Niektórzy powiedzą, że może za wcześnie, ale dla mnie już można powiedzieć, że Joao Felix to wyjątkowy zawodnik. On ma wszystko, absolutnie wszystko żeby być światowej klasy dziesiątką, takim cofniętym napastnikiem albo ofensywnym pomocnikiem. Bajeczna technika, nieprawdopodobny przegląd pola, zmysł do gry kombinacyjnej, świadomosć "uliczek" na boisku, ostatnie podanie, strzał z obu nóg, do tego nie wiem czemu ale jakoś widzę w tym chłopaku że on po prostu się nie boi, że nie uważa się absolutnie za gorszego i może konkurować z najlepszymi, wczoraj Ramosowi prawie rulete założył ale Sergio go sfaulował. Dla mnie ten chłopak to geniusz, Atletico będzie miało z niego mega pociechę, on ma wszystko, absolutnie wszystko żeby rządzić i dzielić na boisku przez wiele wiele lat. Jest dokładnie tym czego klub z Madrytu potrzebował - czyli kreatywnością z przodu. Duża odwaga wydać tyle kasy, moim zdaniem transfer zaprocentuje.
Mariano

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 1 wrz 2019, o 22:56

Wyścig żółwiów pod tytułem "nie chcę wygrać tej śmiesznej ligi" z Barceloną i Realem na czele ruszył.
Ciekawe kedy wywalą łysego z Realu?
Obrazek
bugi

Postprzez Aldor » 2 wrz 2019, o 09:53

Zabawna sytuacja jak lysy teraz bedzie przez rok dowodzi, ze jest jednak kiepskim trenerem (szok, niedowierzanie), a puchary zdobywal majac zostawionego samograja z CR na czele. :lol:
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Fanlive94 » 2 wrz 2019, o 12:54

Bo tak jest. Wszystko im się posypało po odejściu CR7, a nie Zidana. Padaka grana przez Farsę też mnie bardzo cieszy :)
Fanlive94

1 year of membership

Postprzez bugi » 10 lis 2019, o 14:22

Barcelona to jednak nie umie w te transfery. Dembele, Cau, Grizman, wszyscy łącznie kosztowali 400mln i każdy okazał się niewypałem :lol:
Oczywiście, można liczyć, że sie podniosą ale ludzie za takie pieniądza muszą dać jakość drużynie od pierwszego wybiegnięcia na boisko w koszulce nowego klubu.
Obrazek
bugi

Postprzez zawad2 » 10 lis 2019, o 15:16

Aldor napisał(a):Zabawna sytuacja jak lysy teraz bedzie przez rok dowodzi, ze jest jednak kiepskim trenerem (szok, niedowierzanie), a puchary zdobywal majac zostawionego samograja z CR na czele. :lol:

Ale jednym z głównych atutów menagera jest nieprzeszkadzanie piłkarzom.
Wcale nie jest wykluczone, że gdyby przyszedł trener z warsztatem to Real nie ugrał by tyle co ugrał.
Weźmy takiego Bielsę, tytan pracy, taktyk.... , a de facto za dużo nie wygrał przez ostatnie 30 lat. Często szybko kończąc przygodę z prowadzonymi ekipami.
zawad2

1 year of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 10 lis 2019, o 16:12

[email protected] tekst z 2 września. Obecnie Real jest na jakiejś tam fali wznoszącej, więc nie miał by taki post absolutnie żadnego sensu.
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ligi zagraniczne