Primera Division

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Primera Division

Postprzez Mufi » 23 sie 2017, o 10:46

Django napisał(a):Niemcy podobnie jak my postawili sprawę jasno. My od razu mówiliśmy, że Cou nie jest na sprzedaż, a w Dortmundzie żądają 150 milionów. Coraz bardziej bawi mnie ten "wincyj niż klup" biegając z otwartym workiem kasy to tu to tam :D

Dembele w BVB nie jest TAK WAŻNYM piłkarzem jak Cou w LFC. 150 mln za Niego to będzie interes życia BVB.
Mufi

1 year of membership

Postprzez urban12 » 25 sie 2017, o 17:13

Ousmane Dembele oficjalnie piłkarzem FC Barcelony,Klub zapłacił za napastnika 105 milionów euro + 40 milionów w bonusach. Klauzula odstępnego w umowie zawodnika będzie opiewać na 400 milionów euro.
Na stronie "Klopp12"
urban12

2 years of membership2 years of membership

Postprzez deekuu » 17 wrz 2017, o 14:40

https://twitter.com/SkySportsNews/statu ... 0044599296

Ousmane Dembele z Barcelony nie zagra już prawdopodobnie do końca roku.

UNLUCKEEEEE
deekuu

Postprzez PyrkaLFC » 19 gru 2017, o 22:35

ATM planuje złożyć skargę na Barcelone, za romanse z Griezmannem.
http://transfery.info/108915,goraco-w-s ... dzie-pozew

No gdyby Barca wyłapała Bana, to albo Coutinho musiałby zostać, albo musieliby szybko zrobić zakupy przez zakazem i cena mocno by skoczyła. Jaka piękna informacja, trzymam kciuki za Fifę :)
"Champagne for my real friends, Real pain for my sham friends"
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 19 gru 2017, o 22:59

O jejku, oby. Ja nikomu nie życzę źle ale w moim mniemaniu Barcelona robi transfery po prostu 'brzydko'. Szopki piłkarzy, wypowiedzi prezydenta, najprawdopodobniej nakręcanie zależnych tabloidów. Jakieś dziwne ultimata w postaci teraz albo nigdy. To wszystko sprawia, iż najnormalniej w świecie przyjął bym taką informacje z uśmiechem na ustach
The world is yours
CzerwonyBartek

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 20 gru 2017, o 09:23

PyrkaLFC napisał(a):ATM planuje złożyć skargę na Barcelone, za romanse z Griezmannem.
http://transfery.info/108915,goraco-w-s ... dzie-pozew

No gdyby Barca wyłapała Bana, to albo Coutinho musiałby zostać, albo musieliby szybko zrobić zakupy przez zakazem i cena mocno by skoczyła. Jaka piękna informacja, trzymam kciuki za Fifę :)

Przecież ten ban co kiedyś więcej niż klub dostał to jakaś kpina i teraz jesli do czegoś dojdzie będzie podobnie. Dostajecie bana, ale najpierw możecie zrobić transfery...
Zakaz powinien obowiązywać z miejsca szczególnie że w przypadku więcej niż klubu byłaby to recydywa.
PonuryGrabarz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez DzidekLFC » 2 sty 2018, o 23:50

FC Barcelona poinformowała, że Ousmane Dembele otrzymał od lekarzy zielone światło do gry!

Francuz pauzował od 16 września. Nabawił się wówczas w meczu z Getafe kontuzji mięśniowej.

Skrzydłowy Barcy ma otrzymać kilka minut od Ernesto Valverde w wyjazdowym meczu Pucharu Króla przeciwko Celcie Vigo.
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."
DzidekLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez grzyb » 3 lut 2018, o 15:44

Wchodzę sobie zobaczyć wyniki a tu niespodzianka Eibar 5:1Sevilla 😳 Ogląda ktoś ?? Co sie dzieje w tym klubie ostatnio to ja nie nie mam pytań
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

Postprzez akhrem9 » 3 lut 2018, o 16:19

Raz, że na wyjazdach radzą sobie bardzo słabo. Dwa, że trenerem jest Montella. Trzy, po latach sukcesów dopadł ich kryzys jak Real. Dawny dyrektor sportowy siedzi chyba już w Romie. Polityka transferowa opiera się na wypożyczeniach, wypalonych już chyba graczy. Może potrwać niczym się ogarną, ale będzie trudno.
Sevilla gra bardzo słabo i trudno się ją ogląda. Wysoko ustawiona obrona, brak pomysłu z przodu i technicznie też nieciekawie. Mam wykupiony pakiet w Eleven i jestem zaskoczony mitem o cudownej technicznej La Lidze. Większość zespołów jest naprawdę bardzo słaba.
Fajnie ogląda się Celtę i Betis, które zawsze dążą do strzelenia o tego gola więcej.
akhrem9

Postprzez LukasLFC » 3 lut 2018, o 16:38

Jeśli już masz eleven to polecam zając się Bundesliga, wg mnie o niebo lepiej się ogląda
LukasLFC

Postprzez Django » 3 lut 2018, o 17:13

LukasLFC napisał(a):Jeśli już masz eleven to polecam zając się Bundesliga, wg mnie o niebo lepiej się ogląda

Nie wiem czy dalej jest w Eurosporcie, ale na C+ również leci dużo meczów BL.
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez LukasLFC » 3 lut 2018, o 17:26

Tak to prawda Django m.in. wczoraj transmitowali BvB z Koln, świetny mecz ;) mowa o C+ bo z tego co mi wiadomo na Eurosporcie już długo nikt nie widział Bundesligi
LukasLFC

Postprzez Rafael7 » 26 lut 2018, o 20:34

Carrasco z Atletico, właśnie trafił do Chin, za kwotę rzędu... 30-42mln. Jakiś totalny absurd.
Rafael7

Postprzez urban12 » 26 lut 2018, o 21:40

Rafael7 napisał(a):Carrasco z Atletico, właśnie trafił do Chin, za kwotę rzędu... 30-42mln. Jakiś totalny absurd.

Gaitan również, za 18 mln podobno.
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez Yvette » 26 lut 2018, o 23:24

Ludzie odpowiedzialni za budowę stadionu Atletico są powiązani z tym chińskim klubem i Atletico wisiało im jeszcze chyba 50 mln euro. Ogólnie coś takiego
Yvette

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne