Puchar Polski

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Puchar Polski

Postprzez Khazim » 24 wrz 2014, o 23:23

Gra Ruchu w tym sezonie to spora zagadka. Trzecie miejsce na koniec zeszłego sezonu, walka w dobrym stylu o europejskie puchary, a dzisiaj w lidze na dziewięć spotkań wygrali tylko jedno. Chociaż w naszej lidze takie sytuacje to raczej nie są niespodzianki. Nie pierwszy raz takie rzeczy oglądamy w pucharze.

Nie wiem czemu piszesz o cenach biletów na mecze tej trzecioligowej Ostrovii, ale bilety na młyn Ruchu Chorzów są w stałej cenie, czyli po 8 złotych, niezależnie czy to rozgrywki krajowe czy europejskie. :wink:
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez foxtrote92 » 3 maja 2016, o 12:15

Nie wiem czy ktoś jeszcze oglądał wczorajszy Puchar Polski, ale to co tam ujrzałem to jest po prostu obraz nędzy i rozpaczy.
Pierwsze to poziom sportowy tego nędznego widowiska. Na to naprawdę się ciężko patrzyło. Lech nie potrafił wymienić 3 podań. Każdemu piłka odskakiwała na 3 metry jak już pokusił się o przyjęcie, a jedyna bramka padła po dośrodkowaniu Lechity we własne pole karne. Przecież to był kryminał.
Druga sprawa to "kibice" o ile przyśpiewki, ogólna wrzawa i oprawa naprawdę imponowały tak zupełnie niezrozumiała dla mnie fascynacja marną pirotechniką w tym kraju jest naprawdę problemem. Co to ma być, że mecz trwa 110 minut bo na stadionie nic nie widać? Ręce opadają jak się to widzi.

@PyrkaLFC
Fakt race wyglądają super tylko wszystko z umiarem. Da się zrobić tak, żeby jednak meczu nie przerywać. No, a rzucanie rac to tak jak piszesz masakra. Pamiętam te czasy jak Lech potrafił powieźć City czy Juve. Naprawdę oczy krwawią jak się ogląda polskie drużyny, bo Legia w tym meczu lepeszego poziomu nie pokazała.
Ostatnio edytowano 3 maja 2016, o 14:57 przez foxtrote92, łącznie edytowano 1 raz
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.
foxtrote92

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 3 maja 2016, o 12:41

@Foxtrote92 Czy ja dobrze zrozumiałem? Piszesz, że tam w ogóle był jakiś poziom? Kilka lat temu imho Lech grał najładniejszą piłkę w Polsce (dokładnie za Franza i Zielińskiego). Dziś bezapelacyjnie gra najbrzydszą. Parodia zawodników, parodia trenera, parodia tego pięknego sportu. Jak wlączyłem potem derby Londynu, to się czułem jak bym zarzucił ekstazy i oglądał mecz w tempie x8.

Co do kibiców, uwielbiam race, nawet kosztem tych kilku dodatkowych minut, fajnie to wygląda w połączeniu z oprawą, śpiewem, bębnami - naprawdę spoko opcja. Natomiast rzucanie rac na murawę, nie wspominając już o rzucaniu nimi w zawodnika to jak dla mnie straszne zacofanie. Wstyd mi za kibiców z Poznania, uważam bywalców Kotła za jedną z najlepiej dopingujących ekip w Polsce (Let's all do the Poznan), natomiast po wczorajszych popisach pozostał u mnie ogromny niesmak. Ode mnie otrzymali żółtą kartkę. Z Lecha frustracja wylewa się w każdym możliwym miejscu, strasznie mi smutno z tego powodu, żal co się dzieje z tą drużyną.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ElFirmino » 3 maja 2016, o 15:03

Fajne te race, pomyślimy o takich w Niecieczy jak sędzą będzie Kwiatkowski ;). Tak jak pisze PyrkaLFC; oprawa, przyśpiewki, race fajna sprawa, ale rzucanie nimi w zawodników jest żałosne. Jak dla mnie Lech gra takie dno że szkoda gadać przyjęcia na poziomie... nawet nie będę pisał jakim, bezsensowne podania i te strzały- widzą, że zawodnik mu zablokował piłkę, a i tak dalej kopią.
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Rahk8 » 3 maja 2016, o 15:18

PyrkaLFC napisał(a):Jak wlączyłem potem derby Londynu, to się czułem jak bym zarzucił ekstazy i oglądał mecz w tempie x8.

Ja oglądałem Derby z Brighton i jak potem włączyłem na tę bezładną kopaninę, którą niektórzy nazywają meczem to zrobiło mi się słabo. Już nawet pomijając to, że 5min po włączeniu była 10minutowa przerwa. Dobrze, że chociaż bramkę widziałem, choć patrząc na to jaka była to myślałem, że transmitują mecz z najbliższego orlika.

E:
@Down Byli już w rękach szejków mieli w składzie m.in. Silvę, Kompanego, Adebayora czy Adama Johnsona.
Ostatnio edytowano 3 maja 2016, o 18:19 przez Rahk8, łącznie edytowano 2 razy
Rahk8

Postprzez josif » 3 maja 2016, o 18:14

No trzeba przyznać, że wtedy jak Lech był w grupie z MC i Juve to grali bardzo fajnie. Ale to jeszcze chyba Lech miał Lewego w składzie, a MC nie był w rękach Szejków. :)
War. War never changes
josif

Postprzez FootballClub » 3 maja 2016, o 19:30

josif napisał(a):No trzeba przyznać, że wtedy jak Lech był w grupie z MC i Juve to grali bardzo fajnie. Ale to jeszcze chyba Lech miał Lewego w składzie, a MC nie był w rękach Szejków. :)

Lech nie miał już Lewego, a MC był w rękach Szejków. :)
FootballClub

Postprzez ElFirmino » 3 maja 2016, o 19:45

Proponuję przenieść dyskusję na temat tego meczu do wątku "Humor".
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 4 maja 2017, o 18:59

foxtrote92 napisał(a):No, a rzucanie rac to tak jak piszesz masakra.

PyrkaLFC napisał(a):Natomiast rzucanie rac na murawę, nie wspominając już o rzucaniu nimi w zawodnika to jak dla mnie straszne zacofanie. Wstyd mi za kibiców z Poznania

ElFirmino napisał(a):oprawa, przyśpiewki, race fajna sprawa, ale rzucanie nimi w zawodników jest żałosne

Piszecie tak, jakby te sytuacje miały miejsce na finale PP. Czy ja będąc na tym meczu coś przeoczyłem? Jakaś raca wylądowała na boisku, lub byla rzucona w zawodnika? Bo jakoś sobie przypomnieć nie mogę.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez deebo » 4 maja 2017, o 19:06

A Ty co teraz? Daty pomyliłeś czy ja czegoś nie ogarniam?
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez FootballClub » 4 maja 2017, o 19:35

Widzę, kolega żyje jeszcze meczem sprzed roku :D
FootballClub

Postprzez tyszek » 4 maja 2017, o 20:03

Pewnie śmiga na Internet Exprlorer :lol:
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

Postprzez BadBoy1920h » 4 maja 2017, o 20:59

Haha ale dojebałem haha.
Wybaczcie...
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ekstraklasa