Który z polskich klubów lubisz najbardziej?

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Który z polskich klubów lubisz najbardziej?

Postprzez Eskimos » 18 lip 2013, o 16:01

Lech Poznań
Obrazek
Eskimos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez czerwony21 » 18 lip 2013, o 16:27

Jutro zaczyna się nowy sezon naszej ligi. Narzekamy na nią, krytykujemy..., ale to nasza liga i chyba każdy się cieszy, że się znów zaczyna :D .
Temat o kibicowaniu, więc wypowiem się i ja. Otóż kibicuję Górnikowi Zabrze. Dlaczego? Mieszkam w Rudzie Śląskiej, więc można powiedzieć, że na stadion rzut kamieniem :D.
Mam spore nadzieje na ten sezon - co prawda Skorupski sprzedany, ale klubowi była ta kasa niezbędna. Został trener Nawałka, więc pewien poziom musi być utrzymany, zobaczymy co z Prezesem. Liczę na miejsce w grupie mistrzowskiej, a tam wszystko się może zdarzyć 8) . Udanych emocji w oczekiwaniu na BPL. :P
czerwony21

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez amant1892 » 18 lip 2013, o 16:50

Kolejorz! :)
"Liverpool FC został stworzony dla mnie, a Ja dla Liverpoolu" - Bill Shankly
amant1892

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Maciek2111 » 18 lip 2013, o 17:17

Moim klubem jest Piast Gliwice z powodów zamieszkania jak i czysto sportowych :)
Maciek2111

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Czerwona123 » 18 lip 2013, o 17:31

Jagiellonia Białystok ;-)
Czerwona123

Postprzez Maestro » 5 sie 2013, o 18:14

Śląsk Wrocław , w tym sezonie mają dobrą kadrę . Myślę że powalczą w lidze i o awans do ligi Europy , po świetnym meczu z Belgami jest szansa.
Obrazek
Maestro

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Zyska » 5 sie 2013, o 18:18

Maestro napisał(a):Śląsk Wrocław , w tym sezonie mają dobrą kadrę . Myślę że powalczą w lidze i o awans do ligi Europy , po świetnym meczu z Belgami jest szansa.

Sorry ale zabrzmiało jak typowy sezoniak :D

Żeby nie było offa - Wisla Puławy, jak ktoś kojarzy to fajnie :D II liga.
Obrazek
Zyska

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PatrykOwenFan » 5 sie 2013, o 18:29

Maestro napisał(a):Śląsk Wrocław , w tym sezonie mają dobrą kadrę . Myślę że powalczą w lidze i o awans do ligi Europy , po świetnym meczu z Belgami jest szansa.

Nie przepadam za Śląskiem, ale tylko ze względu na koszykarską drużynę ;P Szczerze mówiąc Śląsk dawno nie miał tak udanego okienka jak w tym roku. Paixao i Plaku robią różnice na boisku plus Mila oraz Sobota i robi się dosyć ciekawa linia ataku. Mówi się że najsłabszą formacją wrocławian jest obrona, a wg mnie środek pomocy. Kaz jest z każdym rokiem gorszy, oglądałem mecz z Belgami i grał fatalnie, masa niedokładnych podań niezbyt wiele przechwytów miał też kilka ciekawych zagrań ale nie można kogoś trzymać 90min na boisku bo może mu wyjdzie mu strzał życia i padnie gol...
Mówi się że kontrakt ma podpisać Cezary Wilk zaraz po tym jak rozwiąże kontrakt z Wisła, w zeszłym sezonie był chyba najlepszym zawodnikiem Wiślaków.
PatrykOwenFan

Postprzez Maestro » 5 sie 2013, o 18:37

Zyska napisał(a):

Sorry ale zabrzmiało jak typowy sezoniak :D

Żeby nie było offa - Wisla Puławy, jak ktoś kojarzy to fajnie :D II liga.

Miałem na myśli że kadra Śląska jest dużo mocniejsza w tym sezonie niż w poprzednim, przez źle sformułowane zdanie, mogło tak to zabrzmieć
Obrazek
Maestro

Poprzednia strona

Powrót do Ekstraklasa