Lotto Ekstraklasa 2016/17

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Lotto Ekstraklasa 2016/17

Postprzez list3r » 22 maja 2018, o 08:58

pitero napisał(a):"Nie wiem jak można oglądać Ekstraklasę".

Ehh...pokolenie modern football. Zero przywiązania do swojego klubu, tylko od razu pójście na łatwiznę i oglądanie ekskluzywnego futbolu za miliardy dolarów. 100x bardziej wolę oglądać mecz na stadionie z żywiołowym dopingiem i czuć dumę kiedy moje miasto odnosi sukcesy niż oglądać futbol zagraniczny, gdzie bogate kluby mają swoich kibiców jak klientów w supermarkecie.

Jedni lubia Beatlesow i Rolling Stones, a inni Zenka Martyniuka ;)

Btw. Moj kolega twierdzi, ze kibicie w Polsce dziela sie na dwie grupy: tych co lubia pilke nozna i tych co ogladaja ekstraklase ;)
list3r

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 22 maja 2018, o 09:05

list3r napisał(a):Btw. Moj kolega twierdzi, ze kibicie w Polsce dziela sie na dwie grupy: tych co lubia pilke nozna i tych co ogladaja ekstraklase ;)

Spoiler:

Hehe coś w tym jest ;)

Osobiście jedyny powód dla mnie do oglądania ekstraklasy jest taki, że jst to 90 min kiedy mogę spotkać się z wieloma znajomymi w jednym miejscu, a nie zawsze mam na to czas. Ekstraklasa to jest właśnie taka towarzyska piłka - do oglądania tak jak BPL to jest mega trudna i oglądanie jej wymaga chyba koncentracji na jakimś wysokim levelu, ale tak żeby spotkac znajomych, pogadać z każdym, wypić piwo, powiedzieć barmance że ładnie wygląda i przy okazji łypnąć okiem na telewizor - idealna :)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez pitero » 22 maja 2018, o 09:48

list3r napisał(a):Jedni lubia Beatlesow i Rolling Stones, a inni Zenka Martyniuka ;)

Można lubić i jedno i drugie, ale na weselu do Beatelsów i Rolling Stones nigdy się nie zabawiałem.
pitero

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez list3r » 22 maja 2018, o 12:48

O! Dobre porownanie! Ekstraklasa jest przasna jak wesele po polnocy. Raz na kwartal mozna pojsc ;)
list3r

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Django » 22 maja 2018, o 14:35

Zazwyczaj omijam szerokim łukiem mecze extrasraki w TV, ale z okazji tego, że Miedź Legnica na 97% awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej będę w przyszłym sezonie na dwóch meczach naszej kopaniny:

Pogoń Szczecin vs Miedź Legnica
Miedź Legnica vs Pogoń Szczecin.

W L-cy wychowałem się i mieszkałem 23 lata, 11 już mieszkam w Szczecinie :)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ekstraklasa