T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014

Postprzez maciex1995 » 19 paź 2013, o 20:09

Górnik dotychczas głównie tracił w końcówkach, ale teraz proszę, drugi raz z rzędu trybuny przy Roosevelta(a raczej sektory od strony ul. Piłsudskiego, bo od strony Roosevelta trybuna jest nadal zamknięta) eksplodują w ostatniej minucie! W przerwie siedziałem z głową zatopioną w dłoniach. Jednak już w 2005 roku nauczyliśmy się, że piłka nie uznaje zdania "już po meczu". W 91. minucie byliśmy w dupie, ale gdy upłynęła 92. minuta, to sytuacja obróciła się o 180 stopni. Górnik w raju, Śląskowi Wrocław została czarna rozpacz. Z 3 punktów zrobiło im się 0, dla nas - na odwrót. Górnik wszedł na pozycję lidera, a dzisiaj Wisła przegrała po raz pierwszy w sezonie i trochę im odskoczyliśmy. Czekamy na ruch Legii, która może nas ponownie wyprzedzić, ale jeżeli nie wygrają z Piastem, to tylko zrówna się z nami punktami lub nawet będzie mieć jedno "oczko" straty.
maciex1995

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez elooplfc » 5 lis 2013, o 12:58

Siema, jeździ ktoś z forum na Cracovie? W tym sezonie nie licząc falstartu grają genialnie. W tym sezonie Legia jest poza zasięgiem ale myślę że mają szansę na TOP 3. Trener Wojciech Stawowy zrobił z beniaminka ligową potęgę, i gra tiki taką w 4-3-3 (to co nie wyszło Brendanowi). Jak usłyszałem zapowiedzi Stawowego miałem mieszane uczucia, co to tiki taki w tak drewnianej lidze jednak myliłem się. Z resztą ta akcja podsumowuję wszystko http://www.youtube.com/watch?v=QznXfLL-KY8
Obrazek
elooplfc

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Cappy » 5 lis 2013, o 13:05

elooplfc napisał(a):Siema, jeździ ktoś z forum na Cracovie? W tym sezonie nie licząc falstartu grają genialnie. W tym sezonie Legia jest poza zasięgiem ale myślę że mają szansę na TOP 3. Trener Wojciech Stawowy zrobił z beniaminka ligową potęgę, i gra tiki taką w 4-3-3 (to co nie wyszło Brendanowi). Jak usłyszałem zapowiedzi Stawowego miałem mieszane uczucia, co to tiki taki w tak drewnianej lidze jednak myliłem się. Z resztą ta akcja podsumowuję wszystko http://www.youtube.com/watch?v=QznXfLL-KY8

Ja chodzę ;)
Pamiętaj rodaku, CRACOVIA znaczy KRAKÓW

Obrazek
Cappy

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez BRX » 5 lis 2013, o 14:04

elooplfc napisał(a):Siema, jeździ ktoś z forum na Cracovie? W tym sezonie nie licząc falstartu grają genialnie. W tym sezonie Legia jest poza zasięgiem ale myślę że mają szansę na TOP 3. Trener Wojciech Stawowy zrobił z beniaminka ligową potęgę, i gra tiki taką w 4-3-3 (to co nie wyszło Brendanowi). Jak usłyszałem zapowiedzi Stawowego miałem mieszane uczucia, co to tiki taki w tak drewnianej lidze jednak myliłem się. Z resztą ta akcja podsumowuję wszystko http://www.youtube.com/watch?v=QznXfLL-KY8

Spokojnie , Piast Gliwice w swoim pierwszym sezonie zakwalifikował się do europejskich pucharów a sami widzimy jak to wygląda teraz. Choć , rzeczywiście Cracovia pozytywnie zaskakuje.
BRX

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Nooldir » 6 gru 2013, o 13:35

Mój komentarz bierze udział w ostatniej części konkursu Canal+ Sport na Facebooku, będę wdzięczny za pomoc w postaci waszych lajków :)

Komentarz - "Zawisza - zabójca o maślanej twarzy"

https://www.facebook.com/CANALplussport ... 0637412975

Z góry dzięki!
Nooldir

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez John » 6 gru 2013, o 14:07

Masz ode mnie lajka, bo Niebiesko-Czarna Duma pokazuje jak można grać w piłkę! Masełko to przekozak i boję się jego niechybnego transferu do innego klubu prawie tak bardzo jak o Suareza. :)
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."
John

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Nooldir » 6 gru 2013, o 14:44

Nie bój nic, już Osuch coś wymyśli z czwartej ligi argentyńskiej ;) Dzięki!
Nooldir

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 6 gru 2013, o 22:09

Ogląda ktoś w jakich warunkach atmosferycznych odbywa się mecz Lech-Wisła?:)
Kibice śpiewają "Pada śnieg, pada śnieg":)
PonuryGrabarz

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PatrykOwenFan » 15 gru 2013, o 01:12

John napisał(a):Masz ode mnie lajka, bo Niebiesko-Czarna Duma pokazuje jak można grać w piłkę! Masełko to przekozak i boję się jego niechybnego transferu do innego klubu prawie tak bardzo jak o Suareza. :)

Zapewne zmartwi Cię jeszcze bardziej to co działo się na meczu z Lechem. Rozumiem różne przyjaźnie chuliganów z Bydgoszczy ale takiego cyrku nie pamiętam. I choć w Polsce sympatyzuje z Legią to z racji iż mieszkam na Kujawach mocno trzymam kciuki za Zawiszę i nie mogę się nadziwić co wyprawiają Ci... chuligani w sprawie z Osuchem.
Osuch to jest człowiek który z bagna Bydgoskiego zrobił pogromce najsilniejszych klubów ekstraklasy najchętniej powieszono by go na płocie. Nie wiem czy Ci "pseudo" kibice swoim zachowaniem chcą być postrachem 30-50 dziadków oglądających mecze Bydgoskiej A klasy? Bo tam prowadzi ich droga.

Ja proponuję pogadać z kibicami Polonii Warszawa jaki to prestiż drzeć się w 4 lidze o potędze ich klubu. Z tym że KIBICE Polonii walczyli z właścicielami którzy niszczyli ich klub to Ci z Zawiszy niszczą klub który wciąż się umacnia w Polsce. Jak mówi przysłowie nie gryzie się ręki która Cię karmi...
Jestem przekonany że gdyby Osuch objął teraz np Polonię, wprowadziłby ją znów do ekstraklasy i w debiutanckim sezonie jego rządów Polonia ograła by Wisłę, Śląsk a w szczególności Legię nosili by go na rękach. Tylko po co jak można śpiewać "Osuch pedał bo się sprzedał" ...
PatrykOwenFan

Postprzez rafalqu » 1 mar 2014, o 15:36

28.02.2014 - Chorzów - 24 Kolejka Ekstraklasy
Ruch - Widzew 2:1 (1:0)

89 Minuta. Gra w przewadze jednego zawodnika. Wynik 2-1. Czerwona latarnia ligi dla której każdy punkt jest niesamowicie istotny. Wniosek nasuwa się sam, wszyscy zawodnicy z Łodzi powinni gryźć trawę aby wyrwać cenny punkt.

Sytuacja niżej jest policzkiem od zawodników dla wszystkich sympatyków Widzewa. Ostatnie minuty meczu, 6(!!) zawodników STOJĄCYCH(!!) na pozycji spalonej i oczywiście długa piłka ze swojej połowy.

Kpina, z taką chęcią, determinacją, motywacją do gry to już mogą się żegnać z Ekstraklasą.

https://www.facebook.com/FutbolInaczej/ ... 9378662504

Kpina.
Obrazek
rafalqu

Postprzez w0rst » 1 mar 2014, o 15:46

Ogólnie Ekstraklasa to kpina.
Nikt poważnie nie inwestuje w football, a każdy chce dobrych wyników. Był jeden tylko pan w ostatnich latach, ale był niecierpliwy i nie konsekwentny.
Mój były nauczyciel geografii dość brutalnie zareagował na temat nowego systemu. Powiedział tylko, że lepiej by było zmniejszyć liczbę drużyn o połowę. Tak żeby utrzymać było się ciężko, a dostać jeszcze bardziej.
Obrazek
w0rst

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kinio25LFC » 1 mar 2014, o 15:50

jestem pod wielkim wrażeniem tego, że ktoś jeszcze ogląda te kopaniny. Od jakichś 3-4 lat sobie odpuściłem i szczerze powiem, że można te niecałe dwie godziny spożytkować o wiele lepiej, do tego bez straty zbędnych nerwów. Trzeba dać organizmowi szansę w nierównej walce z nerwicami społecznymi, które podobno dotykają już 65% społeczeństwa :)
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
kinio25LFC

Postprzez Ralf088 » 1 mar 2014, o 16:17

kinio25LFC napisał(a):jestem pod wielkim wrażeniem tego, że ktoś jeszcze ogląda te kopaniny. Od jakichś 3-4 lat sobie odpuściłem i szczerze powiem, że można te niecałe dwie godziny spożytkować o wiele lepiej, do tego bez straty zbędnych nerwów. Trzeba dać organizmowi szansę w nierównej walce z nerwicami społecznymi, które podobno dotykają już 65% społeczeństwa :)

Nie dziwię się że nie możesz tego oglądać, bo jak jesteś przyzwyczajony do angielskich boisk to wiemy jaka jest przewaga;) Jednak niektóre mecze są w miarę okej, może nie są to widowiska na najwyższym poziomie jednak emocje są na dobrym poziomie :) Jakoś też nie lubiłem oglądać polskiej Ekstraklasy, ale polubiłem Koronę Kielce i jak mam tylko czas to chętnie popatrzę na ich mecze;)
Ralf088

Postprzez rafalqu » 1 mar 2014, o 19:16

Ralf088 napisał(a):
kinio25LFC napisał(a):jestem pod wielkim wrażeniem tego, że ktoś jeszcze ogląda te kopaniny. Od jakichś 3-4 lat sobie odpuściłem i szczerze powiem, że można te niecałe dwie godziny spożytkować o wiele lepiej, do tego bez straty zbędnych nerwów. Trzeba dać organizmowi szansę w nierównej walce z nerwicami społecznymi, które podobno dotykają już 65% społeczeństwa :)

Nie dziwię się że nie możesz tego oglądać, bo jak jesteś przyzwyczajony do angielskich boisk to wiemy jaka jest przewaga;) Jednak niektóre mecze są w miarę okej, może nie są to widowiska na najwyższym poziomie jednak emocje są na dobrym poziomie :) Jakoś też nie lubiłem oglądać polskiej Ekstraklasy, ale polubiłem Koronę Kielce i jak mam tylko czas to chętnie popatrzę na ich mecze;)

Wiesz, Ekstraklasę mam podaną na tacy, w wyśmienitej jakości, z dobrym komentarzem. Czemu miałbym nie oglądać.. Zawsze tam jest więcej błędów do analizowania i takich rzeczy..
Obrazek
rafalqu

Postprzez 1010Arx » 10 maja 2014, o 21:18

Nie oglądałem Ekstraklasy od kilku miesięcy, głównie z braku czasu, ale też nie miałem ochoty na to patrzeć po kilku kopaninach... Dziś z braku jakiś konkretnych alternatyw włączyłem spotkanie Lech-Górnik i muszę powiedzieć, że po pierwszej połowie jestem zaskoczony. Gra wygląda naprawdę dobrze, kilka akcji Lecha z wysokiej półki, sporo ładnych indywidualnych akcji (Pawłowski :shock: , niestety Linetty się nie popisał...), a bramka Sobolewskiego... Wow, po prostu wow, stadiony świata. Gra sie toczy w szybkim tempie, wygląda to bardzo dobrze, jak nie Ekstraklasa.
Tu mam pytanie, czy ktoś śledzi te rozgrywki w miarę regularnie, czy sporo spotkań tak wygląda, czy to jednorazowy wybryk? Szczerze, to gdyby było chociaż 1-2 takie spotkania co kolejkę, to może skusiłbym się pooglądać czasami, zwłaszcza że najlepsze ligi się w ten weekend zwijają.
Obrazek
1010Arx

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ekstraklasa