Ekstraklasa 2008/2009

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Ekstraklasa 2008/2009

Postprzez Koszmar » 15 lip 2008, o 12:45

Ekstraklasa 2008/2009
Jak narazie martwi mnie brak transferow Wiselki, ale zobaczymy moze ich nie beda potrzebowali ;] tyle co obronca srodkowy jest potrzebny na gwalt........ lech poznan kurde mol ma zajebiscie silny sklad.... cos czuje ze powojuja w Pucharze UEFA....... legia to samo, tylko nie az tak jak lech........ WKS mnie zaskoczyl i swoja obrotnoscia co do transferow i wygrana 4:0(!) z Crvena Zvezda :shock: szok! Arkadiusz Mysona przeszedl do Lechii, ale kurcze fajnie by bylo gdyby tak dolaczyl jeszcze Robert Szczot, bo dobry jest i moze jeszcze Jarka..:D doszli tez Gajtkowski i Cacic ale niczego o nich nie wiem :/.... i co najpiekniejsze, az mi sie lezka w oku zakrecila
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,kategoria.html to wyglada po prostu pieknie
My wierzymy.....tylko w BKS!! Hej Lechio! Oo nasz Oo nasz!!
Obrazek.
Koszmar

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Ciuras » 15 lip 2008, o 13:17

Lech poprzez swoja bardzo dobra polityke transferowa w ostatnich kilku sezonach idzie na Mistrza. Jesli Lewandowski wypali beda naprawde blisko tytulu.
A tak po za tym... i tak nie wiadomo jakie zespoly rozpoczna lige w Ekstraklasie :) :) :)
Taki bajzel w naszej pilce skutecznie zniecheca mnie od zajmowanie sie nia.
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez licznerek » 15 lip 2008, o 14:33

Szczott dobry, ale w Jagielloni juz jest. Tam to maja pake i pieniadze, tyle ze 2.liga za korupcje. Kosowski mowil, ze Jaga oferowala mu wieksza pensje od Wisly, tak samo Lewandowskiemu tez dawala najwiecej, ale on wybral Lecha. Wisla moim zdaniem sie wypali i mistrza zdobedzie Legia Warszawa. Ale zobaczymy ciekawa walke. Lech Poznan swietne transfery. Arboleda jeden z najlepszych zawodnikow Esktraklasy, Lewandowski podobno najzdolniejszy z mlodych, Peszko niczego sobie, Stilic podobno bardzo dobry.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek

Postprzez Ciuras » 15 lip 2008, o 15:04

Pomorsko - Trojmiejski watek sie zrobil :)

Pzdr
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

Postprzez konradlfc » 15 lip 2008, o 15:19

Polska Liga? :lol: obejrzec posmiac sie czemu nie :wink: ,ale ze lech bedzie mistrzem? legia? moze wisla? w tej lidze kazdy ma szanse na mistrza i nie widze tu zadnego emocjonujacego sezonu bedzie jak co roku ;] kopanina i jeszcze raz kopanina i ktoras z druzyn bedzie swietowac jesienia mistrza bo pewnie juz jest ustawione kto nim nim jest :roll:

EDIT: Takie mecze sie zdarzaja raz na 3miesiace :wink: mozliwe ,ze ten sezon bedzie wygladac inaczej ,ale jakos przekonania nie mam i tak czy siak bedzie dominowac Wisla i Legia .Sensej=> poki PZPN sie nie poprawi,nie zaczna powstawac szkolki dla mlodych chlopakow oraz obozy treningowe nie bedziemy istniec w Europie takie jest moje zdanie.
Ostatnio edytowano 15 lip 2008, o 17:33 przez konradlfc, łącznie edytowano 1 raz
konradlfc

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Koszmar » 15 lip 2008, o 15:19

NOoo z tym wypaleniem sie Wisly to watpie prawde mowiac, bo w zimowym okienku tez wywalili z transferami jak armaty..... legi moim zdaniem jest silna ale najlepiej jak narazie zapowiada sie lech....coz zobaczymy, ciekawie nam sie liga zapowiada... ale coz i tak wiadomo ze to LECHIA GDANSK wygra Ekstraklase :D bo arki jak nie ma tak nie ma w grupie szczesliwcow Ekstraklasy :lol: :lol:
Obrazek.
Koszmar

Postprzez sensej » 15 lip 2008, o 15:36

@konradlfc - tez bylem tak nastawiony na nasza ojczysta Orange Ekstraklase poki nie obejrzalem w ostatnim sezonie kilku meczy czolowych klubow... To ze mistrz rundy jesiennej zostaje rowniez mistrzem na koniec roku nie znaczy, ze liga traci na emocjach. Nie obchodzi mnie bardzo kto wygra lige, czy mecze sa ustawiane i dla kogo ale dobrze jest usiasc w niedzielne popoludnie i obejrzec mecz np miedzy Wisla a Kolporterem, uwierz albo nie ale zawsze myslalem, ze sa to widowiska tak emocjonujace jak 6liga brazylijska ale to tylko mity. Wcale jakiejs kopaniny i przypadku nie ma w tych spotkaniach ktore mialem szczescie ogladac. Ten sezon z pewnoscia bede bardziej sledzil i ogladal pojedyncze mecze. Od zawsze kibicowalem/sympatyzowalem za Wisla Krakow i Cracovia i tym razem nie bedzie inaczej. Lubie ogladac mecze Lecha Poznan ale nie sadze by w tym sezonie cos zwojowali w lidze procz pucharu. Legia silna jak zawsze ale jedynie na 2 miejsce i zostaja im cos zwojowac w Europie...
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Randez » 16 lip 2008, o 12:55

Koszmar, ja sobie czasami zadaje pytanie, czy Ty piszesz cos po przemysleniach, czy tylko rzucasz swoje fantazje...

jak narazie martwi mnie brak transferow Wiselki, ale zobaczymy moze ich nie beda potrzebowali ;]

No jasne, ze nie... Wisla to potega pokroju Liverpoolu FC, oni Lige Mistrzow z marszu zdobeda, bo eliminacje to przeciez formalnosc....

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze na ta chwile Wisla ma slabsza druzyne od Legii i Lecha :)

legia to samo, tylko nie az tak jak lech

Eee? Reprezenant Polski i najlepszy srodkowy w Polsce Maciej Iwanski, Jeden z najlepszych srodkowych obroncow Pance Kumbev, dobrze ograny w Polsce Piotrek Rocki, i 2 Hiszpanow Arruabarrena i "Tito" to dla Ciebie gorsze transfery niz, wielka niewiadoma Lewandowski, Peszko, ktory juz w OE sie nie sprawdzil? Dobrym transferem jest Arboleda.

Arkadiusz Mysona przeszedl do Lechii, ale kurcze fajnie by bylo gdyby tak dolaczyl jeszcze Robert Szczot, bo dobry jest i moze jeszcze Jarka..Very Happy

Do tego jeszcze Jano Mucha, Arek Glowacki, Tomek Kielbowicz, Grzesiu Rasiak z Markiem Saganowskim i macie mistrza :)

A tak calkiem powaznie:

W tym roku licza sie 3 druzyny:

Legia - mlodosc + kilku zawodnikow z doswiadczeniem
Lech - juz w tamtym roku mieli aspiracje na mistrza, niezle transfery, powalcza z Legia.
Wisla - doswiadczeni zawodnicy

Ale w tym roku poziom ligi bedzie SLABIUTKI. Zobaczcie ilu beniaminkow... To jest ku*** chore...
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!
Randez

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Koszmar » 21 lip 2008, o 12:12

Zabawne ze piszesz ze Wisla nie jest potega pokroju Liverpool....... nie jest oczywiscie ale zauwaz ze zremisowala ostatnio z potega jaka jest Liverpool.... i rozumiem ze trudno wyczuc przez internet kwestie z "przymruzeniem oka" no ale mogles sie jkednak bardziej wysilic i zauwazyc ze tak wlasnie napisalem o braku transferow...... i nie wiem czy gorsza druzyne od legii czy lecha ma WIsla, bo jakos legia ledwo zremisowala z FK Homel, ktory to potega juz na pewno nies jtest... a i z Wisla lefwo wygrali w superpucharze ekstraklasy, a Wisla byla w skladzie rezerwowym...
najlepszym srodkowym Polski jest moim zdaniem Gargula :wink: ale dobra...jesli uwazasz ze lech zrobil zle transfery no to sory... nie am o czym gadac Lewandowski wielki talent Arboleda i ten Bosniak co go ARSENAL chcial kupic ale pozwolenia na prace nie dostal :wink: faktycznie cienizna1 legia tez bardzo dobre transgery zrobila ale mysle ze to lech lepiej wyjdzie na swoich zakupach.....
i co do ostatniej kwestii.... pewnie po prostu nie czytasz roznych odpowiednich stron, boJarka moze przejsc do Lechii na wypozyczeniu a i byla kwestia Szczota ale jest juz chyba zamknieta.... :wink: a i mysle ze beniaminki wcale nie ebda takie slabe....WKS bardzo sie wzmocnil Lechia nie musi :D zobaczymy Ja osobiscie uwazam ze ten sezon bedzie calkiem ciekawy :) i obym mial racje
i tak jeszcze dobry artykul co do emczu o Superpuchar http://www.wislakrakow.com/www/showarti ... leid=18542
Obrazek.
Koszmar

Postprzez Olaf » 21 lip 2008, o 12:34

Koszmar napisał(a):Zabawne ze piszesz ze Wisla nie jest potega pokroju Liverpool....... nie jest oczywiscie ale zauwaz ze zremisowala ostatnio z potega jaka jest Liverpool....

...zauwaz ze Liverpool sezon temu przegral z Kaiserslautern , a w linii pomocy przez jakis czas gral Jose Reina. W zremisowanym spotkaniu z Wisla gralo 22 zawodnikow LFC, gdzie duza czesc nie wacha murawy EPL przez caly sezon. Wiec z calym szacunkiem, nie porownuj tych druzyn na podstawie takiego meczu...
...sorry za Offtopa

Moj blad Koszmar , ale nie co do Reiny , a co do roku ( to bylo 2 sezony temu ) , a na potwierdzenie Reiny jako pomocnika http://www.lfc.pl/dzialy.php?typ=kod&id=29&mid=175
Ostatnio edytowano 24 lip 2008, o 11:08 przez Olaf, łącznie edytowano 1 raz
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Koszmar » 24 lip 2008, o 10:22

Fakt...ale w tym meczu reina w pomocy nie gral... i badz co badz ale 1/2 skladu Liverpoolu byla podstawa wiec wiesz.... 1:1 DLA wISLY Z lIVERPOOLEM JEST BARDZO DOBRYM WYNIKIEM I BYLBY TAKIM DLA WIEEEELU WIEEELU DRUZSYN NIE TYLKO z Polski...sorry za capsa wcisnal mi ise :P
Obrazek.
Koszmar

Postprzez majki » 24 lip 2008, o 10:37

http://www.sportowefakty.pl/pilka/2008/ ... ie-widzew/
I niech mi ktos teraz ktos powie, ze Polska pilka staje sie coraz lepsza i gonimy zachodnie kraje-nasza pilka smierdzi-to jest lagodne okreslenie na to co sie dzieje w ekstraklasie i PZPN.
To jest po prostu parodia, w jakim normalnym i cywilizowanym kraju dzien! przed rozpoczeciem rozgrywek ekstraklasy nie wiadomo kto w niej zagra.
Takie rzeczy dzieja sie tylko w Polsce, skoro nie potrafimy sobie poradzic z wszechobecna smierdzaca korupcja to wprowadzmy kuratora do PZPN, zawiesmy rozgrywki, ale nie, nie zrobimy tego, bo przeciez UEFA zawiesi nas w prawach czlonka...gow... prawda, jak bylo w Rosji? Putin caly zwiazek rozwiazal, wymienil wszystkich ludzi i co na to UEFA? Pogadala troche i tyle, musiala zaczac rozmawiac z nowymi ludzmi w Rosyjskiej pilce bo po prostu nie miala wyjscia, i jakie sa tego efekty? Zenit-Puchar UEFA, reprezentacja-wspanialy wystep na EURO.
Jest tez drugi sposob, aby wymienic tych ludzi, nie zrobia to co we Wloszech-caly zwiazek podal sie do dymisji, nie bylo zadnego ale, byly zdecydowane kroki aby oczyscic pilke z korupcji, byly wyroki i nie patrzono czy ukarany klub jest zasluzony czy nie, po prostu karano...
Brak slow na to co sie dzieje...
'Sa na ziemi rzeczy, ktore sie filozofom nie snily...wiekszosc z nich jest w Polsce"
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

Postprzez Brewka » 24 lip 2008, o 10:52

Majki wlasnie takowa kwestie mialem zamiar poruszyc.

Przeciez to jest istna komedia. Po prostu cyrk na kolkach.
Afera goni afere. Nikt nie wie kiedy, gdzie, jak, po co i dlaczego zostanie oszukany tak naprawde. Naprawde smutno mi jak patrze na to wszystko.
Kompromitacja na calej linii. Tu ich degraduja, tu znowu beda jednak grali w ekstraklasie.
Polonia Bytom zagra w ekstraklasie bo dostala licencje, ktorej w zadnym wypadku nie powinna dostac. Zaglebie wraca, bo... nikt nie wie czemu. Mozna wymieniac i wymieniac.

Ja juz dawno bylem zdania by zawiesic to w dzialalnosci an rok, czy nawet na dwa ( ! ) zrobic z tym raz na zawsze porzadek, wszystkie licencje od nowa, kazdy kto byl zamieszany w korupcje placi jakas kare, czy cos, pozniej juz na przeszlosc uwagi nie zwracamy, zaczynamy od nowa, i jesli bedzie tak znowu, od razu dozywotnia dyskwalifikacja. Takie moje zdanie
Obrazek
Brewka

Postprzez kostucha » 24 lip 2008, o 11:13

Brewka napisał(a):Majki wlasnie takowa kwestie mialem zamiar poruszyc.

Przeciez to jest istna komedia. Po prostu cyrk na kolkach.
Afera goni afere. Nikt nie wie kiedy, gdzie, jak, po co i dlaczego zostanie oszukany tak naprawde. Naprawde smutno mi jak patrze na to wszystko.
Kompromitacja na calej linii. Tu ich degraduja, tu znowu beda jednak grali w ekstraklasie.
Polonia Bytom zagra w ekstraklasie bo dostala licencje, ktorej w zadnym wypadku nie powinna dostac. Zaglebie wraca, bo... nikt nie wie czemu. Mozna wymieniac i wymieniac.

Ja juz dawno bylem zdania by zawiesic to w dzialalnosci an rok, czy nawet na dwa ( ! ) zrobic z tym raz na zawsze porzadek, wszystkie licencje od nowa, kazdy kto byl zamieszany w korupcje placi jakas kare, czy cos, pozniej juz na przeszlosc uwagi nie zwracamy, zaczynamy od nowa, i jesli bedzie tak znowu, od razu dozywotnia dyskwalifikacja. Takie moje zdanie

Na nasza lige nie ma rady, bo w zarzadzie nie ma nikogo z jajami. Jakbysmy zaczeli prawziwe zmiany okazaloby sie, ze w I lidze graja druzyny okregowe a UEFA by zawiesila nas w rozgrywkach europejskich na 5 lat. Tego kazdy sie obawia, bo z tad ida pieniadze. Ktos by musial wziac na siebie odpowiedzialnosc za wszystkie kary etc. i powiedziec stop- formujemy nowa lige, nie ekstraklase tylko Pierwsza Lige Polska, za korupcje dajemy kary tak wielkie by klub ledwo sie podniosl i pzesuniecie do ligi okregowej. Dziekujemy zyczymy milej gry.
Wyobrazasz sobie, ze na to by siezgodzily druzyny? Polowa z zawodnikow by pouciekala. Kluby tego nie chca i same blokuja takie decyzje.... polskie realia.
kostucha

Postprzez Brewka » 24 lip 2008, o 11:22

'Polowa zawodnikow by pouciekala' Niech uciekaja. U nas grac nie musza i tak od poczatku wiedza jaki bedzie wynik. :D

A tak na powaznie juz:
Wiem, ze sie nikt nie zgodzi na cos takiego, ale jest to jedyne wyjscie z obecnego BAGNA.
Teraz jest zenada, a zenada bedzie trwala jeszcze dlugi dlugi okres czasu. Bo tak jak powiedziales nikt na to nie pojdzie.
Niestety, ale dopoki nasza liga nie bedzie zreformowana dopoty i reprezentacja sukcesu nie odniesie.
Obrazek
Brewka

Następna strona

Powrót do Ekstraklasa