Wasze druzyny lokalne

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wasze druzyny lokalne

Postprzez MarianoItaliano » 13 lip 2013, o 19:15

Kibicuję drużynie z miejscowości w której się wychowałem, czyli Polonii z Iłowa. Właśnie zaliczyliśmy spadek z 4 ligi po słabym sezonie( pierwszy sezon w 4 lidze od lat... wielu. ) Szkoda. :(
Druga miłość to Polonia Warszawa, od nie dawna 4 ligowa. Mam nadzieję że powrót na salony nie potrwa zbyt długo i że już nie trafia się Nam tacy ...właściciele.
Nigdy nie zginie POLONIA nigdy nie zginie!!!
MarianoItaliano

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Zyska » 9 sie 2015, o 12:29

Witam

Orientujecie się może czy poza dochodami z jakiś umów sponsorskich drużyny z najniższych polskich lig (umówmy się na ligi B-klasa, A-klasa i Okręgówka) mają jakieś inne dochody na przykład od wojewódzkich związków piłki nożnej?
Czy gdy brakuje sponsora, wszelkie dojazdy, stroje czy nawet sędziego muszą pokrywać z własnej kieszeni?

E: Dzięki za odpowiedzi :wink:
Ostatnio edytowano 9 sie 2015, o 12:58 przez Zyska, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Zyska

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AirCanada » 9 sie 2015, o 12:44

Tak, z własnej kieszeni wszystko Kolego. Związki nie pomagają finansowo, na pewno nie u nas w kujawsko-pomorskim.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Negrys » 9 sie 2015, o 12:47

Plus opłaty za licencje, kartki, zglaszanie zawodników , sedziowie to zabiera wielką część z klubowych kas... ;(
Negrys

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez snajper » 9 sie 2015, o 12:59

U nas klase A i B sponsoruje gmina. Program wspieranie kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców. Kwota na jedna runde w A klasie to dotacja okolo 14 000zl z czego mozna pokryć oplaty za sędziów wyjazdy licencje sprzet sportowy i wszystko co jest potrzebne do utrzymania boiska i szatni

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy"
snajper

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez LyzwaLFC » 9 sie 2015, o 13:26

Zyska napisał(a):Witam

Orientujecie się może czy poza dochodami z jakiś umów sponsorskich drużyny z najniższych polskich lig (umówmy się na ligi B-klasa, A-klasa i Okręgówka) mają jakieś inne dochody na przykład od wojewódzkich związków piłki nożnej?
Czy gdy brakuje sponsora, wszelkie dojazdy, stroje czy nawet sędziego muszą pokrywać z własnej kieszeni?

E: Dzięki za odpowiedzi :wink:

U mnie gmina się dorzuca, ale są to bardzo małe pieniądze, praktycznie wszystko finansuje prezes klubu ze swojej kieszeni.
LyzwaLFC

Postprzez Negrys » 12 sie 2015, o 21:40

LyzwaLFC napisał(a):U mnie gmina się dorzuca, ale są to bardzo małe pieniądze, praktycznie wszystko finansuje prezes klubu ze swojej kieszeni.

daj go do nas! ;)
Negrys

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 28 lip 2016, o 16:08

Trzeba odświeżyć temat :) Bytomska Polonia - Żyjemy nadal :)
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

Postprzez LFCwmoimsercu » 28 lip 2016, o 16:52

GKS Bełchatów - umieramy? Ech.. umowa z PGE nie została przedłużona choć wygasła już miesiąc temu, banery PGE wciąż wiszą na stronie i stadionie. Długi sięgają kilku milionów złotych. Do tego rzecznik prasowy, który został prezesem i... zrobił bardzo fajny skład. Jeśli będą sponsorzy i uda się zamknąć budżet to jestem spokojny o awans do 1. Ligi.
Skład: Lenarcik - Pisarczuk, Klepczyński, Grolik, Szymorek - Rachwał, Lenartowski - Papikyan, Andrzejczak, Bartosiak - Krzywicki.
Większość ograna w Ekstraklasie czy też 1. Lidze, przyszedł nowy trener - Andrzej Konwiński, który awansował rok temu do 1. Ligi z Kluczborkiem.

Jeśli finanse pozwolą - będzie w porządku.
Obrazek
LFCwmoimsercu

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez RedJcoB » 28 lip 2016, o 17:14

Nawet nie wiedziałem, że taki temat istnieje :D Łysica Bodzentyn IV liga
"We have to change from doubters to believers - NOW!"
RedJcoB

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez kokso » 29 lip 2016, o 07:29

Dąb Przybyszów IV Liga, zaliczyli degradację z III , Dąb Przybyszów II który jest w A klasie, i nawet sam czasem pobiegam :)
Obrazek
kokso

Postprzez ramar » 29 lip 2016, o 09:22

BadBoy1920h napisał(a):Trzeba odświeżyć temat :) Bytomska Polonia - Żyjemy nadal :)

Jak tam samopoczucie po odpadnięciu z Pucharu Polski? :badhappy:
ramar
Moderator

Postprzez BadBoy1920h » 29 lip 2016, o 10:34

ramar napisał(a):
BadBoy1920h napisał(a):Trzeba odświeżyć temat :) Bytomska Polonia - Żyjemy nadal :)

Jak tam samopoczucie po odpadnięciu z Pucharu Polski? :badhappy:

Od kilku lat takie same, jeśli chodzi o rozgrywki PP :wink: od kilku lat nic się nie zmienia... Ludzie są przyzwyczajeni do słabej gry w Pucharze... Niestety...
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

Postprzez tomiKG » 29 lip 2016, o 11:18

Ja mam takie cztery lokalne kluby, którym kibicuję i wyniki bacznie obserwuję:

1. Resko Karcino (Klasa A Koszalin) - od 2011 roku jestem tam kierownikiem drużyny.
2. Rasel Dygowo (IV liga zachodniopomorska) - od 2015 roku jestem w tym klubie spikerem.
3. Kotwica Kołobrzeg (II liga) - mieszkam w Kołobrzegu prawie całe życie, na mecze Kotwicy chodzę od 1998 roku, a w latach 2007-2014 pracowałem jako spiker, prowadziłem też przez jakiś czas stronę klubową.
4. Elana Toruń (III liga gr. II) - w latach 90. gdy byłem dzieciakiem, dziadek zabierał mnie regularnie na mecze II ligi i od tego zaczęła się moja miłość do piłki nożnej. Pierwszy mecz Elany zaliczyłem już w 1993 roku. W 1997 roku Elana była bliska awansu do ekstraklasy (wtedy I ligi), ale w końcówce sezonu przegrała walkę o awans z Pogonią Szczecin i Dyskobolią Grodzisk Wlkp.
WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART!
tomiKG

Postprzez Jack92 » 28 sie 2016, o 11:09

Pamiętacie Zawiszę Bydgoszcz, który zdobył Puchar Polski i jeszcze niedawno grał w Ekstraklasie? Dużo się porobiło do tego czasu w Bydgoszczy i dziś tamta drużyna nie istnieje a kibice reaktywowali drużynę jako SP Zawisza Bydgoszcz.

Zawisza debiutuję w tym sezonie w B klasie czyli w 8 lidze. Swój pierwszy mecz Zawisza zaliczył wczoraj z... Wisłą Fordon tak więc derby miasta :D Moja Wisła wygrała 2-1.

Poniżej dwa filmiki z oprawy kibiców Zawiszy a także bramki strzelonej przez jednego z ich piłkarzy. Na oprawę wydali pewnie więcej niż roczny budżet Wisły.

https://www.youtube.com/watch?v=ka_cgmmpkDA

https://www.youtube.com/watch?v=F4Fi_hv8VB8
Jack92

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ekstraklasa