Lotto Ekstraklasa 2016/17

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Lotto Ekstraklasa 2016/17

Postprzez MixonLFC » 5 mar 2018, o 17:47

Zgadza sie ze uderzenie to czerwień ale marciniaka broni to ze interpretuje to jako odepchniecie. Tak jak pisalem jako kibic Legii nie ciesze sie z takiego zwycięstwa a wrecz jest mi wstyd ale i tak marciniak w tych sytuacjach mogl zrovic to co zrobil, a mogl tez dac czerwo i nie gwizdac karnego. Mecz do zapomnienia
MixonLFC

Postprzez PyrkaLFC » 5 mar 2018, o 18:40

MixonLFC napisał(a):Zgadza sie ze uderzenie to czerwień ale marciniaka broni to ze interpretuje to jako odepchniecie.

Interpretuje uderzenie jako odepchnięcie^^ tak to go rzeczywiście broni...

@Down
https://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E

Dobra ch*j z tym propsujmy buractwo zamiast gry w piłkę, będzie więcej Jędrzejczyków i Pazdanów w kadrze.
Ostatnio edytowano 5 mar 2018, o 21:44 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 1 raz
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MixonLFC » 5 mar 2018, o 21:35

pokaż mi w tej sytuacji uderzenie ?
MixonLFC

Postprzez DzidekLFC » 29 kwi 2018, o 17:05

Bartosz Frankowski (ten, który wczoraj nie wyrzucił z boiska Emira Dilavera, mimo użycia VAR) nie poprowadzi finału Pucharu Polski.

W trybie nagłym, zastąpi go sędzia meczu Legia - Korona (najlepiej poprowadzone spotkanie w tej kolejce), czyli Piotr Lasyk.
Dla sędziego z Bytomia to będzie najważniejsze spotkanie prowadzone w dotychczasowej karierze.
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."
DzidekLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez micer222 » 20 maja 2018, o 20:24

Mecz Lech Legia przerwany i prawdopodobnie będzie walkower. Mi jako kibicowi LFC i Lecha również jest wstyd za kibiców którzy psują poraz kolejny wizerunek polskiej piłki i się dziwie dlaczego nie ma tak zaostrzonych przepisów jak to jest w PL
micer222

2 years of membership2 years of membership

Postprzez FootballClub » 20 maja 2018, o 20:32

Komentatorzy: formalnie nie znamy mistrza.
Szczegółem jest to, że Jaga odebrała już medale za wicemistrzostwo. To niby kto tym mistrzem może zostać jak wicemistrza znamy?

Ja to wiem, ale mówienie, ze formalnie mistrza nie znam przy jednoczesnym odebraniu przez Jage medalow za wicemistrzostwo to trzeba już być kretynem.
Ostatnio edytowano 20 maja 2018, o 20:48 przez FootballClub, łącznie edytowano 1 raz
FootballClub

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez micer222 » 20 maja 2018, o 20:38

Walkower będzie dla legii i tyle. Lech i tak nie miał szans na wyższe miejsce
micer222

Postprzez carlsberg » 20 maja 2018, o 20:53

Kibiców Lecha mogę zrozumieć ( nie usprawiedliwiać) , bo piłkarze kolejny mecz oddali, a chyba nie trzeba mówić jak wielkim upokorzeniem jest fakt świętowania Legii na stadionie Lecha... Tragiczne błędy przy obu bramkach...

Cóż dla mnie jako chłopaka z Białegostoku wicemistrzostwo po raz drugi smakuje jak porażka, śmieszne to jest biorąc pod uwagę fakt że drużyna osiągnęła po raz drugi z rzędu tak na prawdę więcej niż można było tego oczekiwać, a dla kibiców Lecha to jest kolejny policzek że tak na prawdę drugi raz z rzędu umożliwili największemu rywalowi świętowanie tytułu, gdy Kolejorz już tak na prawdę nie grał o nic... :roll:

No i ten VAR :lol: Wiadomo w końcu czemu bramka dla Wisły na 1:2 nie została uznana?
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez micer222 » 20 maja 2018, o 21:06

O postawie piłkarzy nawet nie ma co gadać. Przepraszam jako fan za taką żenującą grę i tą zadyme potem. Mam nadzieje że nie wywalą Lecha z pucharów ale nie ździwiła by mnie ta decyzja
micer222

Postprzez BadBoy1920h » 20 maja 2018, o 21:22

micer222 napisał(a):O postawie piłkarzy nawet nie ma co gadać. Przepraszam jako fan za taką żenującą grę i tą zadyme potem. Mam nadzieje że nie wywalą Lecha z pucharów ale nie ździwiła by mnie ta decyzja

Nie wyrzuca Lecha z pucharów, bo Polskie podwórka nie ma nic wspólnego, z rozgrywkami Europejskimi.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 20 maja 2018, o 21:22

Dopóki w szatni Lecha są takie kasztany jak Łukasz Trałka - człowiek kłoda, czy Radosław Majewski, Lech nie ma czego szukac w eliminacjach do Ligi Europejskiej, więc dla własnego dobra, lepiej żeby kończył ligę na miejscach <4. To oczywiście nie usprawiedliwia trzody kibiców, chociaż przy takich właścicielach i takiej polityce, dziwię się, że na murawę nie leciały granaty.
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
PyrkaLFC

Postprzez MILF » 20 maja 2018, o 21:57

carlsberg napisał(a):Kibiców Lecha mogę zrozumieć ( nie usprawiedliwiać) , bo piłkarze kolejny mecz oddali, a chyba nie trzeba mówić jak wielkim upokorzeniem jest fakt świętowania Legii na stadionie Lecha... Tragiczne błędy przy obu bramkach...

Cóż dla mnie jako chłopaka z Białegostoku wicemistrzostwo po raz drugi smakuje jak porażka, śmieszne to jest biorąc pod uwagę fakt że drużyna osiągnęła po raz drugi z rzędu tak na prawdę więcej niż można było tego oczekiwać, a dla kibiców Lecha to jest kolejny policzek że tak na prawdę drugi raz z rzędu umożliwili największemu rywalowi świętowanie tytułu, gdy Kolejorz już tak na prawdę nie grał o nic... :roll:

No i ten VAR :lol: Wiadomo w końcu czemu bramka dla Wisły na 1:2 nie została uznana?

Sędzia "dopatrzył" się faulu Stiliča w środkowej części boiska.
Fatalna decyzja jak dla mnie.

Sędziowie nadużywają VAR w Polsce..
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez pitero » 21 maja 2018, o 00:59

MILF napisał(a):
carlsberg napisał(a):Kibiców Lecha mogę zrozumieć ( nie usprawiedliwiać) , bo piłkarze kolejny mecz oddali, a chyba nie trzeba mówić jak wielkim upokorzeniem jest fakt świętowania Legii na stadionie Lecha... Tragiczne błędy przy obu bramkach...

Sędzia "dopatrzył" się faulu Stiliča w środkowej części boiska.
Fatalna decyzja jak dla mnie.

Sędziowie nadużywają VAR w Polsce..

Nie ma takiego czegoś jak nadużywanie VAR. Po prostu sędzia w busie ogląda sytuację, daje sygnał głównemu na słuchawkę, że dojrzał coś podejrzanego i sugeruje, żeby podbiegł i sam to sprawdził. Tutaj akurat byli jednomyślni, ale z kolei ostatnio w pucharze Niemiec ewidentna sytuacja na karnego zakończyła się brakiem jedenastki mimo konsultacji z sędzią VAR i oglądaniem na monitorze. Zdecydowanie więcej dobrego niż złego zrobił VAR. To był debiutancki sezon, operacja na żywym organizmie. Trochę przyspieszyli wprowadzenie tego systemu, ale na pewno w przyszłości to się opłaci. Zawsze na koniec sezonu było mnóstwo kontrowersji, wypaczonych meczów, a w tym sezonie było tego zdecydowanie mniej.
Obrazek
pitero

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez michaello724 » 21 maja 2018, o 02:00

Var stał się pożywką dla kiepskich trenerów i drużyn do uzasadniania swojej słabości- skandaloza itd. To był debiutancki sezon i liczę że w kolejnych wprawa zrobi swoje i choć nadal kontrowersje będą to chciałbym aby był on na tyle godny zaufania że krytykujący go będą narażali się na śmiesznośc. Sezon jak dla mnie padaka i choć większość wiedzy o tej lidze czerpię z misji futbol a nie z meczów to i tak uważam że sam sezon tragedia a zakonczenie tylko to podsumowało. To co działo się dziś i w finale pucharu Polski to skandal,ale pisanie że to był skandal nic nie zmieni a race przeszkadzające w meczach to norma. Liczę że po kilku upokorzeniach z rzędu Boniek użyje mocnej altyrerii i pogada ze spółką ekstraklasa bo jako kibic nie znoszę dzielenia trybun razem z takimi patolami którzy pod płaszczykiem kibicowania chcą po prostu coś odwalić i popsuć i czuć się jak ktoś ważny
michaello724

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez bibe » 21 maja 2018, o 08:38

Czy tylko ja nie ogarniam tego jak można się ekscytować Polską piłką kopaną? Przecież to są jakieś kpiny z ludzi. Raz że poziom jest po prostu tragiczny, a dwa to co odwalają pieprzeni kibole jest po prostu dla mnie niepojęte... Jak można niszczyć, bić się, ryzykować zdrowie czasami i życie z powodu klubu, który dodatkowo prezentuje sobą jakiś żałosny poziom piłkarski? Jak dla mnie to mogą pozamykać te stadiony w cholerę i będzie spokój. Niech pieniądze z piłki idą na inne dyscypliny, w których mamy szansę coś osiągnąć i przestańmy wspierać tą patologię. A jak kiboli tak ciągnie na stadion, to może niech się wszyscy z zamkną na 1 stadionie i wykończą, skoro lubią bitki i chcą oddawać życie za ukochany klub.
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da...
bibe

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ekstraklasa