Wolverhampton - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto wygra?

Wolverhampton
1
3%
Remis
9
26%
Liverpool
24
71%

Liczba głosów : 34

Wolverhampton - Liverpool

Postprzez zalewsky » 22 sty 2020, o 15:33

Obrazek
Rozgrywki Premier League
Data Czwartek 23 stycznia, godzina 21.00
Arbiter Michael Oliver
Transmisje Canal+ Sport 2 - 20.55

H2H & Forma
W erze Premier League obie drużyny stanęły na przeciwko siebie 11. razy. Osiem pojedynków skończyły się zwycięstwem piłkarzy Liverpoolu, z tego pięć u siebie i trzy na wyjeździe. Padły dwa remisy i tylko raz Wilkom udało się pokonać The Reds (1:0 na Anfield w grudniu 2010 roku). Ostatnie cztery pojedynki w lidze to same zwycięstwa do zera podopiecznych Jurgena Kloppa. Natomiast kiedy przyszło się mierzyć Liverpoolowi z Wolverhampton w FA Cup, to nieco lepiej wygląda ta statystyka na korzyść ekipy prowadzonej przez Nuno Espirito Santo. W edycjach Pucharu Anglii z sezonu 2016/17 i 2018/19 to właśnie Wilki dwukrotnie eliminowały Liverpool w dość wczesnych fazach tych rozgrywek.

Aktualna ligowa forma:
Obrazek

Statystyki (średnia na mecz)
Obrazek

Arbitrzy
Sędzią głównym spotkania będzie Micheal Oliver. Darren Cann, Dan Robathan wspomagą arbitra głównego przy liniach z chorągiewkami. Techniczym sędzią mianowany został Paul Tierney, a w wozie VAR zasiadać będą Craig Pawson i Derek Eaton.

Sytuacje kadrowe
Willy Boly, Diogo Jota, Ruben Vinagre nie będą dostępni na najbliższe spotkanie ze względu na odniesione urazy.

W kadrze gości zabraknie Jamesa Milnera, Naby'ego Keity, Nathaniela Clyne'a. Dejan Lovren powrócił w tym tygodniu do treningów.

Ciekawostki i fakty
Liverpool wygrał zaledwie 25% ligowych spotkań rozgrywanych w czwartki. Jest to najniższy wskaźnik wygranych w danym dniu w całej stawce w historii Premier League.

The Reds jest niepokonany od sierpnia 1981 roku w meczach ligowych rozgrywanych na stadionie Wilków (3 remisy, 3 zwycięstwa).

Mohamed Salah był bezpośrednio zaangażowany w 88 bramek w 93 meczach Premier League dla Liverpoolu.

Przewidywane składy
Wolverhampton 1-3-4-3
Rui Patricio - Dendoncker, Coady, Saiss - Doherty, Joao Moutinho, Ruben Neves, Jonny Castro - Neto, Raul Jimenez, Adama Traore

Liverpool 1-4-3-3
Alisson - Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk, Robertson - Oxlade-Chamberlain, Henderson, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mane
zalewsky
Redaktor

Re: Wolverhampton - Liverpool

Postprzez kamil6 » 22 sty 2020, o 16:18

Jedziemy na mega wymagajacy teren, z publicznoscia ktora potrafi wyjatkowo podgrzac atmosfere i podkrecic zawodnikow, takie male Anfield. Nie ma ekipy ktora lubi jezdzic na Molineux Stadium, jezeli wygramy to po ciezkim i wymagajacym spotkaniu, nie wrozyl bym zadnych gladkich 3 punktow, gdzies widzialem ze Sadio moze nie wyjsc w pierwszej jedenastce kosztem Divocka, na pewno oslabieniem dla Wilkow bedzie brak Joty, ciezkie zadanie przed VvD bo musi uporac sie Jimenezem ktory warunkami dorownuje Holendrowi, moj typ to 1:1/1:2 aczy kolwiek patrzac wstecz na spotkanie z Lisami to mozna sie spodziewac wszystkiego, co by nie bylo jedziemy tam po trzy punkty i tego sie trzymajmy
YNWA!
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez PiotrGos » 22 sty 2020, o 16:55

@Kamil6 : Zgadzam się z Tobą, że jest to wymagający teren, ale mam przeczucie, że nasi szybko zamkną to spotkanie.
Obstawiam 3:0 z czego dwie bramki w pierwszej odsłonie spotkania.
PiotrGos

2 years of membership2 years of membership

Postprzez kamil6 » 22 sty 2020, o 17:18

PiotrGos napisał(a):@Kamil6 : Zgadzam się z Tobą, że jest to wymagający teren, ale mam przeczucie, że nasi szybko zamkną to spotkanie.
Obstawiam 3:0 z czego dwie bramki w pierwszej odsłonie spotkania.

Mordo oby, oby...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

Postprzez kacciq » 22 sty 2020, o 17:45

Według mnie to będzie drugi mecz w tym sezonie, w którym stracimy punkty. Mieliśmy ostatnio już przesadnie dużo szczęścia, że przez 7 meczów nikt nie strzelił nam gola (zwłaszcza Tottki i United). Tym razem nam się tak nie upiecze, a ofensywa nie zdoła tego nadrobić. Wilki już w pierwszym meczu nas mocno postraszyły i to na Anfield. Obstawiam 1-1, ewentualnie 2-1 dla Wilków.
Ale spokojnie, to tylko moje przeczucie, a dodatkowo postawię 1X u buka, więc i tak pewnie wygramy :lol:

Jeśli jednak pod koniec spotkania będziemy mieli bezpieczne prowadzenie, to baaardzo chciałbym zobaczyć debiut Minamino w PL :roll:
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez paranormalnY » 22 sty 2020, o 18:09

Mecz o u utrzymanie, dosłownie, 3 pkt. zapewnią matematyczne miejsce w top17 :D
love the game hate the business
Obrazek
paranormalnY

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez endless » 22 sty 2020, o 18:23

Mecz faktycznie bardzo trudny. Wolves są świetnie zorganizowani i na Molineux nikomu przyjemnie nie jest. Po LFC chyba najbardziej charakterny zespół w PL w tym sezonie - w ostatniej kolejce znowu odrobili dwubramkową stratę i wygrali. Nałapali dużo remisów, ale porażek mają tyle samo co City. Posiadają w składzie kilku fajnych graczy i dobrze się czują w grze z mocnymi przeciwnikami. Jimenez to wyśmienity napastnik, a i Traore coraz bardziej potrafi namieszać. Na pewno będzie ciekawy i wyrównany mecz.
endless

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez rafalqu » 22 sty 2020, o 18:37

paranormalnY napisał(a):Mecz o u utrzymanie, dosłownie, 3 pkt. zapewnią matematyczne miejsce w top17 :D

Myślę że masz błąd obliczeniowy xd
Obrazek
rafalqu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez omnia » 22 sty 2020, o 18:43

rafalqu napisał(a):
paranormalnY napisał(a):Mecz o u utrzymanie, dosłownie, 3 pkt. zapewnią matematyczne miejsce w top17 :D

Myślę że masz błąd obliczeniowy xd

Założył, że każdy w każdym meczu zdobędzie 3 punkty, a i tak się nie zgadza xd
omnia

Postprzez adamkif » 22 sty 2020, o 21:23

zalewsky napisał(a):Ciekawostki i fakty

Dodam tylko od siebie że LFC zdobył 91 z możliwych 93 możliwych punktów.
Od 18 spotkań LFC jest niepokonany na wyjeździe.
W ostatnich 31 spotkaniach LFC strzelał conajmniej 1 gola.
Po ostatniej wygranej LFC ustanowił rekord klubu strzelając conajmniej 1 gola we wszystkich meczach od początku sezonu (22 mecze).
A Sadio Mane strzelił 3 gole w ostatnich dwóch potyczkach w Wilkami.

I kto się kogo ma bać? My ich czy oni Nas? 😁😁😁
adamkif

Postprzez Ralf088 » 22 sty 2020, o 21:34

Wydaje mi się, że po takiej świetnej passie, to my się nie boimy naszego przeciwnika, tylko my się boimy ewentualnych konsekwencji gdybyśmy zremisowali albo przegrali. Ja już sobie to wyobrażam co tu się będzie działo jeżeli przegramy jakiś mecz. Oczywiście niech ta passa trwa jak najdłużej, ale musimy być też przygotowani na to że do końca sezonu nie będziemy wszystkiego wygrywać i nam noga też sie pośliźnie tylko poprzez wypracowanie takiej przewagi jaką mamy nie odbije nam się to jakąś czkawką. Do każdego meczu podchodzić jakby to był decydujący mecz o mistrzostwo i będzie dobrze :)
Ralf088

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Edamskiser » 22 sty 2020, o 21:51

Ralf088 napisał(a):Wydaje mi się, że po takiej świetnej passie, to my się nie boimy naszego przeciwnika, tylko my się boimy ewentualnych konsekwencji gdybyśmy zremisowali albo przegrali. Ja już sobie to wyobrażam co tu się będzie działo jeżeli przegramy jakiś mecz. Oczywiście niech ta passa trwa jak najdłużej, ale musimy być też przygotowani na to że do końca sezonu nie będziemy wszystkiego wygrywać i nam noga też sie pośliźnie tylko poprzez wypracowanie takiej przewagi jaką mamy nie odbije nam się to jakąś czkawką. Do każdego meczu podchodzić jakby to był decydujący mecz o mistrzostwo i będzie dobrze :)

Wlasnie, ze wygramy wszystko do konca! Ja w to szczerze wierze i juz nawet nie mysle o samym mistrzostwie jako takim, a o nowych 'Invincibles' :) W zeszlym sezonie na 12-13 kolejek przed koncem tez przewijalo sie stwierdzenie 'Liverpool ani City nie wygraja wszystkich spotkan do konca sezonu' - jak bylo chyba nie musze (niestety) przypominac. Teraz mamy raptem kilka spotkan wiecej niz w tamtym momencie - dlaczego chlopaki mieliby nie dac rady?
Ostatnio edytowano 23 sty 2020, o 00:21 przez Edamskiser, łącznie edytowano 1 raz
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez consigliere » 22 sty 2020, o 21:53

kamil6 napisał(a):na pewno oslabieniem dla Wilkow bedzie brak Joty, ciezkie zadanie przed VvD bo musi uporac sie Jimenezem ktory warunkami dorownuje Holendrowi
YNWA!

myślę że jeszcze cięższy mecz czeka Robertsona.
nie wyolbrzymiałbym też tej nieobecności Joty, zastępujący go Neto prezentuje się nie gorzej.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

Postprzez kamil6 » 22 sty 2020, o 22:27

consigliere napisał(a):
kamil6 napisał(a):na pewno oslabieniem dla Wilkow bedzie brak Joty, ciezkie zadanie przed VvD bo musi uporac sie Jimenezem ktory warunkami dorownuje Holendrowi
YNWA!

myślę że jeszcze cięższy mecz czeka Robertsona.
nie wyolbrzymiałbym też tej nieobecności Joty, zastępujący go Neto prezentuje się nie gorzej.[/quote

Ale ten Neto wydaje sie sie taki jedno wymiarowy, tylko lewa noga i jazda po dlugosci linii. Bedzie musial sie Trent wykazac, jednak jezeli przejmiemy inicjatywe to beda grali jedynie kontra, co do Traore to zgadzam sie, ciezki sprawdzian czeka Andiego, ten Traore to mutant i pilkarski atleta jakich malo
kamil6

Postprzez Redi » 22 sty 2020, o 22:42

@up

Akurat ostatnio grali odwrotnie i mam wrazenie, ze analizujac gre obronna TTA i Robertsona, znowu zdecyduja sie na Traore z lewej strony i Neto z prawej, scinajacego na lewa
Redi

Następna strona

Powrót do Mecze