MK Dons - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: MK Dons - Liverpool

Postprzez czarodziej » 25 wrz 2019, o 22:02

Mitchell napisał(a):Ciekawi mnie co Jurgen widzi w Adasiu na pozycji defensywnego pomocnika?

(numer) Mascherano

:D :D :D
czarodziej

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez horrypaz » 25 wrz 2019, o 22:11

nogami słabo ale jak dał ze łba to pięknie
horrypaz

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Szmuggler » 25 wrz 2019, o 22:12

Uderzenie z głowy to dosłownie jedyna rzecz, która mu w tym meczu wyszła xD Strzelił ładnie trzeba mu przyznać.
Szmuggler

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez michalfc8 » 25 wrz 2019, o 22:22

James gra tak jakby walczył o pierwszy skład. Do tego bramka i asysta. Lovren w formie jak zwykle ;d
Obrazek
michalfc8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kuj » 25 wrz 2019, o 22:26

Lovren do spółki z Gomezem chcą dzisiaj koniecznie dać coś MK Dons.
Kuj

Postprzez wokawojz » 25 wrz 2019, o 22:40

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że młode wilki pokazały się z dużo lepszej strony niż bardziej doświadczeni zawodnicy?
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D
wokawojz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LiverpoolIsRed » 25 wrz 2019, o 22:42

Eliott ogromny pech. Zasluzyl na bramke, a taki Hoever z ktorego bylo wiecej problemow niz pozytku zaliczyl trafienie heh
LiverpoolIsRed

Postprzez Jyuuken » 25 wrz 2019, o 22:42

wokawojz napisał(a):Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że młode wilki pokazały się z dużo lepszej strony niż bardziej doświadczeni zawodnicy?

Jak dla mnie jedynie Milner pokazał doświadczenie, na resztę niestety szkoda czasu.
Grunt, że młodziaki mega mi się podobały (chociaż moja matka stwierdziła, że Eliott jest starszy ode mnie a ja mam 27 lat :D).
Jyuuken

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Mitchell » 26 wrz 2019, o 14:32

O Adasiu już pisałem. Z tej mąki chleba nie będzie. Nie urodził się na tej pozycji i nie powinien na niej umierać.

Gomez po bardzo dobrej pierwszej połowie chyba się czymś zaraził od partnera z obrony. Lovrenovirus dopadł go w szatni. Na drugą połowę wyszedł już poważnie zakażony. Zalecałbym szybkie 2-3 dawki Matiposinu lub Virgilosolu po 90 minut każda.

Nie podobał mi się Kelleher. Skrajnie nieodpowiedzialna interwencja. Może surowa opinia ale innymi kryteriami oceniam bramkarzy czy stoperów a zupełnie innymi pomocników czy napastników. To decyzje są kluczowe w tylnych formacjach. Wystarczy jedna. Nawet kolejnych dziesięć dobrych nie pomoże. Zepsułeś kolegom mecz. Taki Dejan nie dlatego został klubowym memem, że jest za wolny, mało zwrotny, skoczny czy agresywny. Został Lovrenem, bo podejmuje stosunkowo dużo złych decyzji.
A wracając do bramkarza, wybronił to co w niego szło. Udane parady. Dobrze się ustawiał. Miał szczęście. Niedoceniany czynnik na tej pozycji.

Hoever zagrał dziś "na Arnolda". Słabo z tyłu, bramka z przodu. Nawet się uśmiechałem po tym golu.
To jednak za duże uproszczenie z mojej strony. Młody był tak naprawdę niewidoczny. Nie widziałem go ani pod jednym ani pod drugim polem karnym. Pod koniec meczu wszystkie zagrożenia szły jego sektorem.

Keita bardzo daleko od kadry meczowej. Ox bliżej. Obaj potrzebowali tych minut jak powietrza. Poszukiwanie formy u Naby'ego zaczyna mi przypominać Świętego Graala. Zastanawiam się czy on kiedykolwiek istniał czy to tylko legendy. Nie wierzę, że do następnej rundy nic mu nie będzie. Po prostu nie wierzę.

Elliot i Jones. Dwa lata różnicy a na boisku jej nie widziałem. Trochę się pokazali. Różnie się mogą rozwinąć. Ten starszy może coś na poziomie dolnych rejestrów Premier. Będzie bez szału ale stabilnie.
Młodszy dużo widzi. Ma przyzwoite przyspieszenie i balans ale braki w szybkości. Umie wypracować dwa metry przewagi ale nie potrafi jej utrzymać. Sposobem poruszania, przyjęciem, techniką przypomina mi takiego jednego dzieciaka który był chyba rok starszy, grał w Championship. Bale na niego wołali. Bardzo przydałoby się popracować nad szybkością. W tym wieku to jeszcze możliwe.
I uciekać z tego klubu. Choćby na wypożyczenie. Grać, grać i jeszcze raz grać.

Dokładnie tego nie zrobił Brewster. Trochę przespał i teraz zderzenie z dorosłymi facetami jest bolesne. Już od roku powinien się obijać po niższych ligach. Dla własnego dobra i rozwoju. Wczoraj zagrał bez błysku ale mnie się podobał z innych powodów. Bardzo starał się grać jak Firmino. Wychodził, pokazywał się, odgrywał, robił przestrzeń z której korzystali Keita i Jones. Z takim graczem w składzie innym jest łatwiej. Gra się klei. Dojrzały występ jak na nastolatka.
Ech... gdyby miał jeszcze siłę, technikę czy oczy Firmino... Trochę dużo tych "gdyby" :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez everlast » 26 wrz 2019, o 14:54

Jak miał Brewster iść rok temu gdziekolwiek jak jedynie do lekarza mógł iść? Chłopak potrenuje pół roku pod okiem Jurgena i w styczniu pójdzie. Teraz nie było sensu wypozyczac, bo po straconym zeszłym sezonie tych treningów z pierwszą drużyna było za mało.
everlast

Postprzez consigliere » 26 wrz 2019, o 19:07

Mitchell napisał(a):Młodszy dużo widzi. Ma przyzwoite przyspieszenie i balans ale braki w szybkości. Umie wypracować dwa metry przewagi ale nie potrafi jej utrzymać. Sposobem poruszania, przyjęciem, techniką przypomina mi takiego jednego dzieciaka który był chyba rok starszy, grał w Championship. Bale na niego wołali. Bardzo przydałoby się popracować nad szybkością. W tym wieku to jeszcze możliwe.
I uciekać z tego klubu. Choćby na wypożyczenie. Grać, grać i jeszcze raz grać.

Elliott imo nie ma nic z Bale'a. Gareth to był żywioł, wulkan energii, niebezpieczny ale i chaotyczny, surowy pod względem technicznym. Elliott gra w sposób bardziej dojrzały, mniej brytyjski, widać też że dużo lepiej radzi sobie na małej przestrzeni.
Parę lat temu z Fulham odszedł inny lewonożny skrzydłowy, Patrick Roberts. i to bardziej do niego bym porównał Elliotta. raz z racji stylu (chociaż Roberts robił wówczas większe wrażenie), dwa z powodu bardzo wczesnego transferu do wielkiego klubu. Patrick stosunkowo szybko został wypożyczony, wcale to jednak jego karierze nie posłużyło. no bo czego też miał się nauczyć w lidze, w której 90% zawodników nie potrafi grać w piłkę? pomny między innymi właśnie doświadczeń Robertsa w Szkocji sceptycznie podchodziłem do tych wypożyczeń uzdolnionych wychowanków do Glasgow Rangers. Elliotowi transfer tymczasowy na tym etapie również bym odradzał, żaden trener na Wyspach nie zaopiekuje się nim lepiej niż Klopp.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez wicked93 » 27 wrz 2019, o 08:51

Mitchell napisał(a):
Dokładnie tego nie zrobił Brewster. Trochę przespał i teraz zderzenie z dorosłymi facetami jest bolesne. Już od roku powinien się obijać po niższych ligach. Dla własnego dobra i rozwoju. Wczoraj zagrał bez błysku ale mnie się podobał z innych powodów. Bardzo starał się grać jak Firmino. Wychodził, pokazywał się, odgrywał, robił przestrzeń z której korzystali Keita i Jones. Z takim graczem w składzie innym jest łatwiej. Gra się klei. Dojrzały występ jak na nastolatka.
Ech... gdyby miał jeszcze siłę, technikę czy oczy Firmino... Trochę dużo tych "gdyby" :)

Brewster miał bardzo poważną kontuzję i rok do końca kontraktu. To dlatego nie poszedł na wypożyczenie
wicked93

Postprzez MILF » 28 wrz 2019, o 12:25

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez wikonek » 28 wrz 2019, o 12:32

https://twitter.com/_pauljoyce/status/1 ... ksWIluaF1U

Byc moze skonczy sie tylko na grzywnie, w 2014 roku Sunderland byl w podobnej sytuacji i skonczylo sie na koniecznosci zaplaty, bez wykluczenia.
wikonek

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Mecze