Liverpool FC - Chelsea FC

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liverpool FC - Chelsea FC

Postprzez Paviola » 14 sie 2019, o 22:07

Co za asysta Firo. Wow! Właśnie dlatego Mane na lewym musi grać
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MILF » 14 sie 2019, o 23:07

Mam mega wątpliwości. Muszę zobaczyć ujęcie z innej kamery..
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 14 sie 2019, o 23:07

Mam nadzieję że ostatni raz "Pani" jakakolwiek sędziuja mecz o stawkę....
Ręki w polu karnym nie widzi
Spalone z 10 sek opóźnieniem
Brak czerwca dla krewkiego azp
No i ten karny....
Bez jaj
Dosłownie
Kirkbyboy

Postprzez SzymonW » 14 sie 2019, o 23:11

Panie niech sędziują siatkówkę, a nie piłkę. Karny totalnie z dupy. Jeszcze powinno być żółtko za symulkę.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez hrust » 14 sie 2019, o 23:11

Matip dramat dzis... ile akcji i sytuacji miala Chelsea po jego niedokladnych podaniach...?
hrust

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MILF » 14 sie 2019, o 23:13

Kirkbyboy napisał(a):Mam nadzieję że ostatni raz "Pani" jakakolwiek sędziuja mecz o stawkę....
No i ten karny....
Bez jaj
Dosłownie

Odnośnie spalonych - takie przepisy weszły, lepiej się wstrzymać i dostać podpowiedź z wozu niż się pośpieszyć i zrobić babola.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez pearlfc » 14 sie 2019, o 23:14

Karny oczywiście bezpodstawny, ale naprawdę Chelsea postawiła dziś bardzo trudne warunki. Nie rozumiem skąd ten optymizm na forum przed spotkaniem. Nasza obrona gra słabo, ale przynajmniej 10 niełatwych interwencji Matipa i Gomeza. Moim zdaniem leżymy w środku pola i to może zdecydować.
pearlfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez july600lfc » 14 sie 2019, o 23:14

MILF napisał(a):
Kirkbyboy napisał(a):Mam nadzieję że ostatni raz "Pani" jakakolwiek sędziuja mecz o stawkę....
No i ten karny....
Bez jaj
Dosłownie

Odnośnie spalonych - takie przepisy weszły, lepiej się wstrzymać i dostać podpowiedź z wozu niż się pośpieszyć i zrobić babola.

Otóż to. A odnośnie karnego to jest przecież var i dostała potwierdzenie z wozu.
Zamiast czepiać się sedziowania czepmy się naszej gry, bo jest mega fatalna i to cud, że jesteśmy w dogrywce, a nie przegraliśmy.
july600lfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kulsky » 14 sie 2019, o 23:17

Nasz środek pola to jest jakieś nieporozumienie. Cała ofensywa na barkach Salaha Mane i Firo, dno. Klopp już mnie denerwuje wystawiając drewniany środek, tam nikt nie potrafi wyprowadzić akcji.
Obrazek
kulsky

Postprzez list3r » 14 sie 2019, o 23:23

july600lfc napisał(a):Otóż to. A odnośnie karnego to jest przecież var i dostała potwierdzenie z wozu.
Zamiast czepiać się sedziowania czepmy się naszej gry, bo jest mega fatalna i to cud, że jesteśmy w dogrywce, a nie przegraliśmy.

Z tym Var to zabawne bo ogladam transmisje na zagranicznje stacji i tam komentatorzy powiedzli cos w stylu "Nie rozumiem dlaczego dostala potwierdzenie, ze karny jest. Czy to dlatego, ze uznali ze nie popelnila razacego bledu (SIC!) czy moze zadecydowaly inne wzgledy (znaczaca pauza)". Krotko mowiac zasugerowali, ze nie podwazyli jej decyzji zeby ladnego kobiecego debiutu nie spie*dolic zmienianiem jej decyzji.
list3r

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez mrocznystefan » 14 sie 2019, o 23:32

I po makale. Kolejny do kolekcji Jurgena finał przejebany w karnych.
mrocznystefan

Postprzez sebix129 » 14 sie 2019, o 23:33

Lubię oglądać konkursy rzutów karnych ale nie w wykonaniu naszego klubu i coś czuję że znowu będzie to samo
sebix129

Postprzez july600lfc » 14 sie 2019, o 23:33

list3r napisał(a):
july600lfc napisał(a):Otóż to. A odnośnie karnego to jest przecież var i dostała potwierdzenie z wozu.

Z tym Var to zabawne bo ogladam transmisje na zagranicznje stacji i tam komentatorzy powiedzli cos w stylu "Nie rozumiem dlaczego dostala potwierdzenie, ze karny jest. Czy to dlatego, ze uznali ze nie popelnila razacego bledu (SIC!) czy moze zadecydowaly inne wzgledy (znaczaca pauza)". Krotko mowiac zasugerowali, ze nie podwazyli jej decyzji zeby ladnego kobiecego debiutu nie spie*dolic zmienianiem jej decyzji.

Ah, to możliwe. No karny był trochę dyskusyjny, ale zaufałem, że var potwierdził decyzję.
Co do naszej gry podtrzymuje, fatalna i ciężko się to dzisiaj oglądało.
july600lfc

Postprzez Ralf088 » 14 sie 2019, o 23:34

Jednak umiemy strzelać te karne :D Szczescie pomogło ! YNWA!
Ostatnio edytowano 14 sie 2019, o 23:48 przez Ralf088, łącznie edytowano 1 raz
Ralf088

Postprzez Flymf » 14 sie 2019, o 23:34

Szkoda, dodatkowy puchar mógł wpaść, no cóż, zobaczymy co dalej.

@edit
Nareszcie
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze