Liverpool - Wolverhampton

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Postprzez qensheimer » 11 maja 2019, o 16:40

Obrazek
Obrazek
Data Niedziela 12 maja, godzina 16.00
Arbiter Martin Atkinson
Transmisja w polskiej TV CANAL+ Family, godzina 15.55 (komentują Pełka i Nahorny)
CANAL+ Sport (transmisja łączona), godzina 15.55
H2H w Premier League
6 Zwycięstwa 1
3 U siebie 0
3 Na wyjeździe 1
Remisy 2
Forma w Premier League
Liverpool
Newcastle (W) 2:3
Huddersfield (D) 5:0
Cardiff (W) 0:2
Chelsea (D) 2:0
Southampton (W) 1:3
Wolverhampton
Fulham (D) 1:0
Watford (W) 1:2
Arsenal (D) 3:1
Brighton (D) 0:0
Southampton (W) 3:1
Przewidywane 11stki
Liverpool (1-4-3-3)
Alisson - Alexander-Arnold, Lovren, van Dijk, Robertson - Milner, Fabinho, Wijnaldum - Salah, Origi, Mane
Wolverhampton (1-3-5-2)
Rui Patricio - Bennett, Coady, Boly - Doherty, Dendoncker, Ruben Neves, Joao Moutinho, Jonny Castro - Jimenez, Jota

W skrócie. Ostatni finał w lidze.
Ostatnia kolejka sezonu 2018/2019 Premier League. Liverpool zajmuje w tabeli drugie miejsce z jednopunktową stratą do Manchesteru City. Jeśli The Reds marzą o mistrzostwie, muszą pokonać Wolverhampton i liczyć na potknięcie Obywateli.
qensheimer

1 year of membership

Re: Liverpool - Wolverhampton

Postprzez Wrubel84 » 11 maja 2019, o 16:44

Ja pokazały ostatnie dni WSZYSTKO jest możliwe, nikogo nie można od razu skreślać i niczego przesądzać. My musimy zagrać swoje, pokonać Wilki. To proste. Co się wydarzy na innym stadionie, nie mamy na to wpływu, ale powinniśmy być dobrej myśli. Jak pokazała historia Manchestery do ostatniej minuty walczyły o tytuł. Może i nam się uda świętować ?

Skład moim zdaniem taki jak na Barcelone. Matip w obronie, Origi w ataku, Salah zamiast Shaqa od początku.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Fesaczi121 » 11 maja 2019, o 22:21

Chce powiedzieć tylko jedno, jutro wielki dzień.
Fesaczi121

1 year of membership

Postprzez Redzik90 » 11 maja 2019, o 22:25

Trzeba zacząć szukać ruskiego streama, bo nie zniosę zakończenia sezonu z Nahornym w roli głównej. 😁
Redzik90

Postprzez ynwa19 » 11 maja 2019, o 22:28

Oby ta niedziela była dla nas!-:)
Musimy szybko wyjść na prowadzenie ponieważ nie ma co patrzeć(a przynajmniej zawodnicy i Jürgen) na to co się dzieje w Brighton.Trzeba zapewnić sobie spokój na własnym podwórku.A skład jest moim zdaniem oczywisty czyli to samo co z Barcą tylko Mo za Shaqa pod warunkiem wyleczenia kontuzjowanych(bez Keity I Firmino naturalnie).

A co do meczu City to powtórzę niemieckie powiedzonko"nie masz żadnej szansy.....wykorzystaj ją!"
Brighton musi strzelić gola-wtedy możemy liczyć na remis bo jak wiadomo nadzieja umiera ostatnia.

A tak marginesie: my w 1 rundzie zdobyliśmy 51 pkt! a MC 44 a aktualnie w drugiej my 43 a oni.....51! wygrywając 17 z 18 spotkań-no ja pitolę.

Come on LFC!-:)
Po tytuł mistrza Anglii w sezonie 2018/2019
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Flymf » 11 maja 2019, o 22:57

To już jutro, AB odbierze nagrodę złotych rękawic, Mo złotego buta no i cały zespół puchar PL. Szkoda mi trochę City, bo potknięcie się na Brighton to ewenement no ale cóż, wystarczyło nie gubic punktów z CP czy Newcastle.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AlbertRiera » 11 maja 2019, o 23:55

O nas jestem jakiś niesamowicie spokojny. Jesteśmy w gazie. Według mnie mamy siły na jutrzejszy mecz, wróca Salah, będzie chciał coś strzelić, żeby zostać królem strzelców.

Gorzej z Brighton, ale czuję, że jutro się postawią. Pożegnanie Bruno, ich kapitana, oby gryźli murawę jak Newcastle z nami, to wtedy City będzie miało gorąco - oczywiście nie można wykluczać, że City i tak wtedy wygra, ale oby jutro natrafili na zespół, który im nic za darmo nie daje, nie odpuszcza i który w końcu wbija im bramki!

Typy: my 3-0, Brighton 2-2...
AlbertRiera

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 12 maja 2019, o 01:25

Flymf napisał(a):To już jutro, AB odbierze nagrodę złotych rękawic, Mo złotego buta no i cały zespół puchar PL. Szkoda mi trochę City, bo potknięcie się na Brighton to ewenement no ale cóż, wystarczyło nie gubic punktów z CP czy Newcastle.

Wiesz co? Widzę tutaj zmianę taktyki pod publikę, że jesteś teraz z nami po dobrej stronie.

Nie spinam się, ale zazwyczaj kiedy psioczyłeś na nasz zespół, to lepiej na tym wychodziliśmy, więc lepiej edytuj posta😃

P.S tak, wiem, że z Twoich ust, to mógł być tylko sarkazm.

Aktualnie jestem na kawalerskim i wracam jutro o 16, na ostatni mecz w sezonie PL. Nie będę sobie psuć humoru.

City 2:1 w plecy.
The Reds 3:0 do przodu.

Liverpool po tytuł!
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez urban12 » 12 maja 2019, o 03:43

Będziemy mistrzem Anglii, zobaczycie! jestem wypity i mam wizję, zdobędziemy to!
Na stronie "Klopp12"
urban12

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez werbatin » 12 maja 2019, o 09:32

A więc to już dziś.

To dziś ta spokojna niedziela zamieni się dla Nas wszystkich w cudowny dzień, to dziś wydarzy się coś, co będzie do Nas dochodzić przez parę miesięcy.

To dziś, to już dziś.
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez fellipe1892 » 12 maja 2019, o 10:04

Dla mnie już jesteśmy zwyciezcami tego sezonu niewazne co się wydarzy. Tytuł najlepszego wicemistrza w historii i najlepszy powrót w LM.
Dzisiaj oczywiście 3 punkty i świętujemy najlepszy sezon w historii współczesnej LFC. Głowy do góry. WE ARE LIVERPOOL AND THIS IS ANFIELD
Obrazek
since 1996
fellipe1892

Postprzez MikiMauss » 12 maja 2019, o 10:17

Wygrana na pożegnanie sezonu w naszej Świątyni. 97 pkt na koncie. Na to nas stać, bez wątpliwości. I tylko 1 pytanie, jak Brighton pożegna się ze swoimi kibicami. Nawet jak w tym sezonie nie uda się zdobyć tytułu, to mamy doskonałą bazę, żeby powalczyć w następnych. Nawet z "petromonstrum" City.
MikiMauss

Postprzez Wrubel84 » 12 maja 2019, o 10:44

Zanim sie zacznie szalona niedziela. Zanim dowiemy się jak skończy sie sezon PL dla naszej drużyny.
Jestem niesamowicie dumny z drużyny, z trenera, z zawodników, z kibiców. To co przeżyliśmy w tym sezonie było niesamowite, dla mnie już są najlepszą drużyną w PL i na świecie. Nieważne jak dzisiaj się skończą mecze, czy wygramy, czy sami sobie utrudnimy zdobycie mistrzostwa, nieważne. Jestem z nich bardzo dumny. To jest Liverpool, to znaczy więcej.
Wrubel84

Postprzez AlbertRiera » 12 maja 2019, o 12:30

Oby to była szalona niedziela. Fajnie by było, jakbyśmy prowadzili 3-0 i wszedł OX na parę minut...

A Brighton niech obejrzy sobie jak Newcastle ograło City 2-1 https://www.youtube.com/watch?v=bzMglhRCz6w - pomimo tego, że straciło gola w 25 sekundzie. Nigdy nie można się poddawać!
AlbertRiera

Postprzez Wrubel84 » 12 maja 2019, o 13:20

AlbertRiera napisał(a):Oby to była szalona niedziela. Fajnie by było, jakbyśmy prowadzili 3-0 i wszedł OX na parę minut...

A Brighton niech obejrzy sobie jak Newcastle ograło City 2-1 https://www.youtube.com/watch?v=bzMglhRCz6w - pomimo tego, że straciło gola w 25 sekundzie. Nigdy nie można się poddawać!

Kim jesteś i co zrobiłeś z Albertem 😉 ?
Fajnie by było jakby Brighton nawet zremisowało, nam to wystarczy.
Wrubel84

Następna strona

Powrót do Mecze