Liverpool - Chelsea

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liverpool - Chelsea

Postprzez Egalot » 15 kwi 2019, o 11:26

bugi napisał(a):Coraz mocniej zaczynam się denerwować tym, że wiele wskazuje na to, że wygrywając wszystkie 4 mecze do końca sezonu nie będzie tytułu. To byłby chyba jakiś przypadek nigdy niespotykany, że drużyna mająca jedną porażkę w lidze... jej nie wygra,

W sezonie 08/09 mieliśmy dwie porażki, ale od groma remisów.
Mnie też denerwuje ta niepewność. Jak City wygra do końca wszystko - a niestety jest w stanie tego dokonać, to musztarda po obiedzie. I nawet tryumf w Lidze Mistrzów nie będzie tak smakował. Ciągle liczę na Tottki i Sona z Allim. W nich największa nadzieja.
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Flymf » 15 kwi 2019, o 14:37

werbatin napisał(a):@FLYMF

@DJANGO

Żyjecie? Niesamowicie czekam na Waszą opinie ostatniego meczu na Anfield.

werbatin napisał(a):Mija dzień i tu dalej są tylko dwie strony...

HALO, djanga i inne flymfy. Żyjecie?

Pawełku,
gdybyś zignorował swój ból dolnych części pleców to zauważył byś że swoją opinię wyraziłem już przed meczem. Zresztą o czym tu gadać skoro mistrza już chyba mamy pewnego? Dzięki naszej świetnej grze w styczniu i lutym, a nie, czekaj...
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez werbatin » 15 kwi 2019, o 14:44

Flymf napisał(a):

@DJANGO

Gdybyś zignorował swój ból dolnych części pleców to zauważył byś że swoją opinię wyraziłem już przed meczem. Zresztą o czym tu gadać skoro mistrza już chyba mamy pewnego? Dzięki naszej świetnej grze w styczniu i lutym, a nie, czekaj...

Gdybym mógł prosić o opinie gry Liverpoolu w tym meczu. Nie można wyrażać opinii o meczu przed meczem, f** logic tak troszeczkę.

Pozdrawiam i liczę na opinie o grze Liverpoolu w ostatnim meczu na Anfield, gorąco ściskam i całuję.
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Flymf » 15 kwi 2019, o 14:53

werbatin napisał(a):
Flymf napisał(a):

@DJANGO

Gdybyś zignorował swój ból dolnych części pleców to zauważył byś że swoją opinię wyraziłem już przed meczem. Zresztą o czym tu gadać skoro mistrza już chyba mamy pewnego? Dzięki naszej świetnej grze w styczniu i lutym, a nie, czekaj...

Gdybym mógł prosić o opinie gry Liverpoolu w tym meczu. Nie można wyrażać opinii o meczu przed meczem, f** logic tak troszeczkę.

Pozdrawiam i liczę na opinie o grze Liverpoolu w ostatnim meczu na Anfield, gorąco ściskam i całuję.

Pawełku,
przed meczem już napisałem że trzeba dać z siebie wszystko, więc skoro Liverpool wygrał to nie uwierzysz, ale widocznie zrobili to czego oczekiwałem. Także zasmucę cię brakiem narzekania, może następnym razem ¯\_(ツ)_/¯

P.S Nie wiem czy wiesz, ale nawet jak wygramy każdy mecz w lidze po 5-0 to niewiele to zmieni. Takie wyniki to trzeba było robić w styczniu/lutym. Także standardowo, musimy patrzeć na innych.
Ostatnio edytowano 15 kwi 2019, o 14:55 przez Flymf, łącznie edytowano 3 razy
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AlbertRiera » 15 kwi 2019, o 14:53

Przestańcie się spierać, zobaczymy co przyniosą następne mecze.

City troszkę w końcówce meczu z Crystal Palace miało nerwową, a jak potoczy się mecz sobotni (już o 13:30), to będzie zależeć wiele od meczu w środę w LM. Z jednej strony Tottenham ma korzystny wynik z pierwszego meczu i strzelając w środę gola stawia siebie w dobrej pozycji (Obywatele muszą wbić wtedy 3), niemniej jednak ciężko ocenić, kto będzie bardziej po środzie zmęczony - czy Tottki, które pewnie przyjadą się bronić i będą dużo biegać za piłką, czy City, które będzie musiało być mocno skoncentrowane przez cały mecz (chyba, że szybko wbiją 3 gole, czego wykluczyć nie można).

Czasu już nie cofniemy, ale jeżeli wygramy ostatnie 4 mecze, a nie zdobędziemy mistrzostwa, jego stratę będzie należało cofnąć bądź do serii remisów ze stycznia i lutego, a szczególnie wobec bojaźliwej gry na Old Trafford i Goodison Park (z West Hamem graliśmy po prostu póki co najgorszy mecz w sezonie, a z Leicester nie pomógł sędzia, gdzie karny na Keicie był ewidentny i nie można powiedzieć, że tam nie próbowaliśmy) bądź dla innych kluczowym meczem okaże się wyjazd na Etihad, gdzie trochę za łatwo po pięknym wyrównaniu daliśmy się złapać na kontrę na 2-1 - tam nam zabrakło rozwagi, która nas do tej pory cechuje w tym sezonie.
AlbertRiera

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez werbatin » 15 kwi 2019, o 14:57

Flymf napisał(a):Pawełku,
(...)

Nie wiem od kiedy jesteśmy na Ty, ale jak pamięć mam dobrą to sobie nie przypominam, szczególnie, że Twoje imię jest mi obce.

Pozdrawiam :)
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Flymf » 15 kwi 2019, o 14:58

werbatin napisał(a):
Flymf napisał(a):Pawełku,
(...)

Nie wiem od kiedy jesteśmy na Ty, ale jak pamięć mam dobrą to sobie nie przypominam, szczególnie, że Twoje imię jest mi obce.

Pozdrawiam :)

Pawełku,
niestety ale spotkaliśmy się już kiedyś. Co prawda było to z dobre 4 lata temu, ale pamiętam jak dziś :)
Flymf

Postprzez everlast » 15 kwi 2019, o 15:58

Flymf napisał(a):. Zresztą o czym tu gadać skoro mistrza już chyba mamy pewnego? Dzięki naszej świetnej grze w styczniu i lutym, a nie, czekaj...

Rozgrywamy najlepszy sezon w historii,a ciagle sa glosy, ze na wlasne zyczenie stracilismy mistrza. Leicester zdobylo mistrza z 81pkt - my juz mamy wiecej. Nie bardzo mamy wplyw na to ,ze City ma w tym momencie tak mocna na PL druzyne.
Nie wszystko jest w naszych rekach, ale ile druzyn jest w stanie wygrac 14 spotkan pod rzad?(w FM nawet ciezko cos takiego zrobic) - a tyle musi wygrac City.
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Flymf » 15 kwi 2019, o 20:17

everlast napisał(a):
Flymf napisał(a):. Zresztą o czym tu gadać skoro mistrza już chyba mamy pewnego? Dzięki naszej świetnej grze w styczniu i lutym, a nie, czekaj...

Rozgrywamy najlepszy sezon w historii,a ciagle sa glosy, ze na wlasne zyczenie stracilismy mistrza. Leicester zdobylo mistrza z 81pkt - my juz mamy wiecej. Nie bardzo mamy wplyw na to ,ze City ma w tym momencie tak mocna na PL druzyne.
Nie wszystko jest w naszych rekach, ale ile druzyn jest w stanie wygrac 14 spotkan pod rzad?(w FM nawet ciezko cos takiego zrobic) - a tyle musi wygrac City.

Nie neguję tego że jest to najlepszy sezon, zresztą tutaj niema czego negować, bo fakty mówią same za siebie. Po prostu jak zawsze nie postawiliśmy kropki nad i(w decydującym momencie), chociażby w meczu z Man U, które jest okrutnie słabe.
Flymf

Postprzez PyrkaLFC » 15 kwi 2019, o 20:26

Flymf napisał(a):
everlast napisał(a):

Nie neguję tego że jest to najlepszy sezon, zresztą tutaj niema czego negować, bo fakty mówią same za siebie. Po prostu jak zawsze nie postawiliśmy kropki nad i(w decydującym momencie), chociażby w meczu z Man U, które jest okrutnie słabe.

Jasne, że mieliśmy słabe mecze(United, czy oba derbowe spotkania). Nie znam szczerze mówiąc drużyny, który by nie miała. Nie mniej, ciągle wiele osób zapomina o tym, że super zajebiści angielscy sędziowie okradli nas z 4 punktów (Arsenal i Leicester - przy tym mecz z Lisami to była po prostu już naprawdę bezczelna jawna wyje*ka).
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Mecze