Fulham - Liverpool FC

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Fulham - Liverpool FC

Postprzez grzyb » 17 mar 2019, o 17:50

Django napisał(a):Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że tak się to skończy. Klop nie nauczył się jeszcze, że na wyjazdach w PL NIE GRA się na pół gwizdka, najmniejszym nakładem sił!! Mam nadzieję, że dostaniemy w pi**ę, stracimy jakiekolwiek szanse na tytuł, ale Klopp wyciągnie JAKIEKOLWIEK wnioski z tego. A jak nie to Bayern czeka.

Napij się piwa, nie wiem przełącz na TVN czy inny Polsat. Po co masz się denerwować.
Głupi niepotrzebny błąd zobaczymy czy cokolwiek chłopaki będą w stanie zrobić. Szkoda ze z ławki misza wchodzić Origi i Milner.

Edit
Mówiłem
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Django » 17 mar 2019, o 17:53

roberthum napisał(a):Brak zwycięstwa w tym meczu ostatecznie pogrzebie nasze szanse w walce o mistrzostwo.

Obrazek

grzyb napisał(a):
Django napisał(a):Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że tak się to skończy. Klop nie nauczył się jeszcze, że na wyjazdach w PL NIE GRA się na pół gwizdka, najmniejszym nakładem sił!! Mam nadzieję, że dostaniemy w pi**ę, stracimy jakiekolwiek szanse na tytuł, ale Klopp wyciągnie JAKIEKOLWIEK wnioski z tego. A jak nie to Bayern czeka.

Napij się piwa, nie wiem przełącz na TVN czy inny Polsat. Po co masz się denerwować.
Głupi niepotrzebny błąd zobaczymy czy cokolwiek chłopaki będą w stanie zrobić. Szkoda ze z ławki misza wchodzić Origi i Milner.

Ten błąd nie spowodowałby u mnie żadnej reakcji gdybyśmy mięli jaja i prowadzili 3-0. A tak gramy jak cioty i na szczęście karny nas ratuje (nie widziałem w jakich okolicznościach).
Ostatnio edytowano 17 mar 2019, o 17:53 przez Django, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez JohnnyMnemonic » 17 mar 2019, o 17:53

Ja tam osobiście nie widzę błędu VVD, bardziej Milnera, który posłał świecę przed pole karne i Alissona, który nie potrafi złapać w ręce piłki zagranej główką, jakiegoś wylewu dostał :/
Dalej wierzę, że wygramy, trzymamy kciuki i walczymy/
JohnnyMnemonic

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez aro8 » 17 mar 2019, o 17:54

Dlaczego już nas skreslaliście 15 minut przed końcem przy remisowym wyniku?
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kinio25LFC » 17 mar 2019, o 17:55

JEEEEEEST, 2-1. MILNER!!!!! JESZCZE SIĘ CZOŁGAMY! :)

Sorry za capsLK :)
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
kinio25LFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez wicked93 » 17 mar 2019, o 17:56

Ktoś normalny skreślał? Po prostu oczywistym był błąd drużyny(według mnie największa winę ponosi Milner) i każdy to skomentował :)
wicked93

Postprzez kinio25LFC » 17 mar 2019, o 17:58

Teraz tylko nie wiadomo czy lepiej dobić ten mecz i cisnąć na 3-1 czy autobus stawiać. A niby takie Fulham... BPL jest przewrotna.
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
kinio25LFC

Postprzez roberthum » 17 mar 2019, o 17:58

Django, weź sobie jakis urlop od oglądania, bo Twoje posty sa pozbawione sensu. OD razu jakies strzępienie ryja uskuteczniasz, a juz życzenie porażki to w ogóle hit, który nie powinien paść
roberthum

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Django » 17 mar 2019, o 18:00

aro8 napisał(a):Dlaczego już nas skreslaliście 15 minut przed końcem przy remisowym wyniku?

Bo nie od wczoraj oglądam LFC i pamiętam doskonale, czym takie gole się kończyły.

A Salah to chyba nic nie strzeli już w tym sezonie. Gdyby drużyna miała jaja i prowadziła 3-1 to karnego nie musiałby strzelać Milner to by sobie wtedy Salah doszlusował do Aguero w licznie strzelonych goli...

@Robertum - "zabraniasz" mi wyrażania swoich myśli w miejscu do tego stworzonym?? Chcesz wprowadzać cenzurę rozumiem?? AA, zapomniałem, na tym forum należy wyrażać opinie zgodne z tym, co myśli większość, zapomniałem, jej...

:D
Obrazek
Django

Postprzez kinio25LFC » 17 mar 2019, o 18:04

Jest. Dowiezione. Pacjent przeżył.
Ostatnio edytowano 17 mar 2019, o 18:10 przez kinio25LFC, łącznie edytowano 2 razy
kinio25LFC

Postprzez MILF » 17 mar 2019, o 18:05

Są 3 pkt. Mamy lidera. :wink:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez roberthum » 17 mar 2019, o 18:05

Django napisał(a):
aro8 napisał(a):Dlaczego już nas skreslaliście 15 minut przed końcem przy remisowym wyniku?

Bo nie od wczoraj oglądam LFC i pamiętam doskonale, czym takie gole się kończyły.

A Salah to chyba nic nie strzeli już w tym sezonie. Gdyby drużyna miała jaja i prowadziła 3-1 to karnego nie musiałby strzelać Milner to by sobie wtedy Salah doszlusował do Aguero w licznie strzelonych goli...

@Robertum - "zabraniasz" mi wyrażania swoich myśli w miejscu do tego stworzonym?? Chcesz wprowadzać cenzurę rozumiem?? AA, zapomniałem, na tym forum należy wyrażać opinie zgodne z tym, co myśli większość, zapomniałem, jej...

:D

Cóż, widac czytania ze zrozumieniem jeszcze nie opanowałeś. Gdzie ja zabraniam, jaka cenzura? Proponowałbym przewietrzyć pomieszczenie w którym jesteś, bo siedzisz w oparach... absurdu

Co do mevzu, to zagraliśmy bardzo słabo biorąc pod uwage fakt, że graliśmy z jedną z najgorszych drużyn w tym sezonie. Daliśmy sobie strzelić głupia bramkę przez co wprowadziliśmy niepotrzebna nerwowość. Błąd w tej sytuacji popełnił najpierw Milner, potem nie popisał się VvD (też zawalił i to koncertowo) i na końcu nie popisał się również A. Becker. Na szczęście tym razem po stracie bramki było widac chęć ruszenia do przodu i próba uratowania sytuacji- coś czego brakowało z WHU, Leicester, Evertonem i United. na szczęście udało się wywieźć 3 pkt i tylko szkoda mi, że znów na boisku nie zobaczyliśmy Xerdana choć na pare minut
roberthum

Postprzez ForFuner » 17 mar 2019, o 18:12

Tak siadacie na Alissona, ale Van Dijk wcale nie zachował się lepiej. Nie spojrzał gdzie jest Alisson, a jego podanie do Beckera było słabe i upadło przed zawodnikiem. Do bramkarza jak się gra trzeba mieć pewność, że gra mu się do rak.
Obrazek
ForFuner

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez D1di » 17 mar 2019, o 18:17

ForFuner napisał(a):Tak siadacie na Alissona, ale Van Dijk wcale nie zachował się lepiej. Nie spojrzał gdzie jest Alisson, a jego podanie do Beckera było słabe i upadło przed zawodnikiem. Do bramkarza jak się gra trzeba mieć pewność, że gra mu się do rak.

Oczywiście ten gol to błąd VVD, kto myśli inaczej ten mam klapki na oczach jaki to VVD jest idealny.
D1di

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez kadam » 17 mar 2019, o 18:20

oczywiscie Milner tez ta swieca nie pomogl.
kadam

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze