Bayern Monachium - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Bayern Monachium - Liverpool

Postprzez MILF » 13 mar 2019, o 22:57

Kodi napisał(a):Z Firmino gramy póki co w 10.

Poza tym kilka dziwnych kompletnie niecelnych podań po których normalnie Klopp dostaje piany w ustach, ale awans po 45 minutach jest w naszych rękach.

:shock:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MichaLFC » 13 mar 2019, o 23:02

Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie oglądając ten mecz, ale Nasi poruszają się jakby mieli jakieś odważniki na nogach. Jest okazja żeby dojść szybciej do rywala, przesunąć się szybciej, zamknąć strefe, a tutaj truchcik na spokojnie. Ja rozumiem, że nie musimy gonić wyniku jak wczoraj Juve, które zapieprzało aż miło, ale mam odczucie że jak Bayern podkręci tempo w drugiej połowie to może być słabo. Może tylko mi się tak wydaję, ale takie odniosłem wrażenie. Firmino słabo, sporo strat. Trent za dużo nie potrzebnych piłek do przodu. Mane przy bramce zabawa. Szkoda tego swojaka, ale cóż. Czekamy na drugą połowę.
Obrazek

MichaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Paviola » 13 mar 2019, o 23:33

Trzeba przyznać, że Klopp doskonale wiedział co robi wystawiając rzemieślników w środku, ale też Bayern o wiele słabszy niż malowany. Nie jestem wstanie nikogo wyróżnić w ich zespole. Mane i VD są dziś od nich lepsi o klasę. Szkoda tylko, że Salah i Firo znów znikli.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 13 mar 2019, o 23:35

Klub powinien stosować kary cielesne za grę typu "nie widzę cię kolego bo Cię nie lubię"
Kirkbyboy

Postprzez ar90 » 13 mar 2019, o 23:38

Salah jest okropnie irytujący. Serio jest konflikt między nim a Mane? Bo tak to wygląda
ar90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Redzik90 » 13 mar 2019, o 23:43

Macie konflikt ;)
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Paviola » 13 mar 2019, o 23:47

Co nie zmienia faktu, że Salah zagrał znowu, kolejny raz beznadziejnie i ta jedna asysta tego nie zmieni.
Trochę nie rozumiem czemu go nie zdjął i nie dał paru minut Shaqiriemu, który ma większy powód do gry w tym meczu od innych. Szkoda go mi trochę
Paviola

Postprzez MixonLFC » 13 mar 2019, o 23:50

Nie dał bo Salah walcz i pomaga ładnie Trentowi cały mecz w obronie i genialnie wychodzi do kontrataków. Ma problem ze skutecznością ale i tak moim zdaniem po raz kolejny dobry mecz Salaha.
MixonLFC

1 year of membership

Postprzez PyrkaLFC » 13 mar 2019, o 23:52

Flymf napisał(a):Myślę że dzisiejszy mecz trzeba obejrzeć bo jest to ostatni mecz w LM w tym sezonie dla Liverpoolu

Spoiler:

Kiedy obejrzałeś mecz Liverpoolu i okazało się, że nie jest to ostatni mecz w LM w tym sezonie

Paviola napisał(a):Co nie zmienia faktu, że Salah zagrał znowu, kolejny raz beznadziejnie i ta jedna asysta tego nie zmieni.
Trochę nie rozumiem czemu go nie zdjął i nie dał paru minut Shaqiriemu, który ma większy powód do gry w tym meczu od innych. Szkoda go mi trochę

W ogóle to myślę, że powinniśmy ustalać 11stkę wg powodów jakie może mieć Shaqiri a nie wg tego, żebysmy wygrywali. I ten beznadziejny Salah, który asystą zabił mecz i który potrafił wrócić za Riberym w okolice własnej 16stki.

Dobry mecz w naszym wykonaniu, Bayern poza niefortunnym swojakiem w zasadzie podarowanym przez Robertsona nie miał nic do powiedzenia. No i w pojedynku James vs James, nasz James wygrywa ;)
Ostatnio edytowano 13 mar 2019, o 23:58 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 1 raz
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez SzymonW » 13 mar 2019, o 23:53

Od 1 do 90 minuty lepsi. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków. Ps. Anglia- Niemcy 19:3.😂
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Flymf » 13 mar 2019, o 23:53

PyrkaLFC napisał(a):
Flymf napisał(a):Myślę że dzisiejszy mecz trzeba obejrzeć bo jest to ostatni mecz w LM w tym sezonie dla Liverpoolu

Spoiler:

Kiedy obejrzałeś mecz Liverpoolu i okazało się, że nie jest to ostatni mecz w LM w tym sezonie

No to jeszcze dwa
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Sektor51 » 13 mar 2019, o 23:56

Oglądałem Polsat, wnioski:
- wygraliśmy 4:0
- Borek/Hajto: albo przepłaceni przez Bayern, albo alkomat...
- dziękuje LFC
Sektor51

Postprzez MILF » 13 mar 2019, o 23:56

Flymf napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a):

Spoiler:

No to jeszcze dwa

Chłopie, usuń konto i daj żyć. Śmiesz się nazywać kibicem LFC?!
Już czytać się tego, ku*wa nie da.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez Kodi » 13 mar 2019, o 23:57

Flymf napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a):

Spoiler:

No to jeszcze dwa

Mógłbyś chociaż raz się nie kompromitować chłopie
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez AlbertRiera » 13 mar 2019, o 23:58

Niezły mecz naszych, ale według mnie słaby Bayern.

W końcu Salah grający dla drużyny - powroty do obrony plus genialna asysta. To buduje.

Van Dzik wiadomo i Mane w gazie.

Niewpuszczenie Shaqiriego smutne i słabe.
AlbertRiera

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze