Bayern Monachium - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Bayern Monachium - Liverpool

Postprzez WhiteAngel » 13 mar 2019, o 17:20

swiader92 napisał(a):Co wy się tym Keitą tak podniecacie. Zawsze jak u nas wychodził to nic konkretnego nie pokazywał. Jest dobry technicznie to fakt ale ma też pełno strat, niedokładnych podań a w obronie średni porównując z pozostałą trójką. Do tego zero zrozumienia z zespołem. Środek jak dla mnie Fabinho, Hendo i Gini lub Lallana. Tak, Lallana. Osatnio w lidze zagrał bardzo przyzwoicie. Myślę, że awansujemy głównie dzięki obronie :)

Keita fajnie wygląda z piłką, ale bez piłki to jest dramat. Mnie by dali na boisko i poruszałbym się tak samo z różnicą, że ja nie kopię piłki zawodowo. Do tego jego kondycja też zostawia wiele do życzenia.
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Ralf088 » 13 mar 2019, o 20:09

Pamiętajmy o tym, że jesteśmy w 1/8 dzięki niesamowitemu fartowi, bo moglibyśmy już dawno grać w LE. Jaki będzie wynik taki będzie, formą nie brylujemy i nie gramy dobrze, a Bayern gra u siebie więc są faworytem. Czas pokaże, ale nie pompujmy balonika że awansujemy, bo możemy się niemiło rozczarować.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MILF » 13 mar 2019, o 20:21

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Nero » 13 mar 2019, o 20:50

Gdzie jest Fabinho ja się pytam :) Jedyny który może sensownie podać do kogoś z przodu siedzi na ławce. Eh
Nero

Postprzez wookie » 13 mar 2019, o 21:00

Keity nawet na ławce nie ma...
wookie

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MILF » 13 mar 2019, o 21:02

wookie napisał(a):Keity nawet na ławce nie ma...

Keita przecież nawet nie poleciał do Bawarii.
Powody zdrowotne, helloł.
Ostatnio edytowano 13 mar 2019, o 21:03 przez MILF, łącznie edytowano 1 raz
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez Mufi » 13 mar 2019, o 21:02

wookie napisał(a):Keity nawet na ławce nie ma...

To było wiadome wczoraj, nie poleciał do Monachium , drobny uraz.
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez bugi » 13 mar 2019, o 21:07

Keita jeszcze nie wypoczął po ostatnim meczu (niczym Pazdan po mundialu., dopiero niedawno doszedł do siebie :lol: )
Skład optymalny, Fapinio nie jest do takiej taktyki jaką Klopp chce na dzisiejszy mecz, czyli biegać, pressować, zamykać korytarze, głównie solidna obrona i szansa na przebłyski trio lub kontry. Tak mi się wydaje.
Trzeba mieć nadzieję, że wyszarpiemy awans bo jeśli nie to będzie trzęsienie ziemi na forum i na stronie.
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Anty » 13 mar 2019, o 21:13

Hendo i Jimbo pokażą dziś wszystkim, co znaczy hard brexit.

Garść statystyk dla spokoju ducha:

- ostatnie 33 strzały ofensywnego trio LFC w LM to tylko 1 gol
- jedynym golem zdobytym w tym sezonie na wyjeździe w LM był karny z PSG
- LFC przegrał każdy z ostatnich 4 meczów wyjazdowych w LM

Up The Reds.
Obrazek
Anty

Postprzez HappyBlancik » 13 mar 2019, o 21:49

Nawet nie wyobrażam sobie nie przejścia do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, to byłaby dopiero porażka. Mam nadzieję też, że nie zremisujemy dziś bramkowo a po prostu wygramy to spotkanie.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Flymf » 13 mar 2019, o 21:50

Świetny środek pola, tego właśnie potrzebujemy. Wybiegania, siły, motywacji, asekuracji, bezpiecznych podań do tyłu. Byle bez kompromitacji przez pierwsze 90 minut a potem już z górki.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 13 mar 2019, o 21:59

no to dodatkowy smaczek podczas meczu: James vs James ^^ <akcent kurvinoxa>aaaaa będzie graneee. Totalna dominacja w środku pola! Gegenpressing! Atak pozycyjny z kontry! Eurowpie*dol! Bayern Bayern unter James </akcent kurvinoxa>

A tak na poważnie to postanowiłem, że do wielkanocy nie ruszam alkoholu, więc mecz na pompkach i podciąganiu, żeby utrzymać tętno w ryzach :D
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez Kodi » 13 mar 2019, o 22:49

Z Firmino gramy póki co w 10.

Poza tym kilka dziwnych kompletnie niecelnych podań po których normalnie Klopp dostaje piany w ustach, ale awans po 45 minutach jest w naszych rękach.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Postprzez bugi » 13 mar 2019, o 22:49

Źle się stało, że nam wcisneli takiego farfocla. Nic nie grają a jeszcze się okaże że strzelą coś z dupy i będzie mega kłopot
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez wicked93 » 13 mar 2019, o 22:54

Złotouści Szpaku i Żewłakow:
"Henderson jest odważny i podaje do przodu, a nie na boki i do tyłu. Będzie tego Liverpoolowi brakować".
"Milner zanim otrzyma podanie, podnosi głowę i mądrze rozgrywa". Mistrzowie majka.

A co do samego meczu to średnio to wygląda póki co. Powinniśmy grać z kontry, ale jesteśmy baaaardzo niedokładni. Straty Faba i Firmino. Do tego te "dryblingi" Matipa i straty. Potrzeba drugiego ŚO, a nie jakiegoś stażysty...
wicked93

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze