Liverpool - Burnley

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liverpool - Burnley

Postprzez Ralf088 » 10 mar 2019, o 13:20

Argumentów brak, Klopp chyba sam nie chce tego mistrzostwa, ale nie gramy z niewiadomo jak wymagającym rywalem, chociaż dla Lallany to może być bardzo wymagający przeciwnik. Poczekajmy, ale takiemu Nabemu chyba musi być strasznie źle, skoro gośc już powoli łapał swoją formę a musi siedzieć na ławce. A Bayernem też go raczej nie zobaczymy, bo po co mnie kreatywny środek pola jak można dać Hendersona, Milnera i Wijnalduma swoich pupilków? I chyba teraz mówię to poważnie, jeżeli stracimy dzisiaj punkty pan Jurgen powinien chyba odpuścić sobie ten klub, bo trofeami bronił się w BVB ale u nas jak było pusto tak dalej jest.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kanzen » 10 mar 2019, o 13:24

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Najwidoczniej dla Kloppa nie na różnicy między Lallana, Shaqiem oraz Keita w kwestii jakości piłkarskiej. Pewnie chciałby aby Milner był dostępny. Jednak wydaje się że Keita i Shaq dali nam więcej niż chłop który rozbija się głównie po szpitalach od dłuższego czasu i jego wejścia na boisko nikogo nie obchodzą i nic nie dają.
Kanzen

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 10 mar 2019, o 13:28

wicked93 napisał(a):Jakie argumenty Kloppowi daje Lallana, ze zaczyna mecz w wyjściowej XI?

Znakomicie prezentował się na treningach, odbył wszystkie sesje i był bardzo aktywny. Takie tłumaczenie tej decyzji.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez SzymonW » 10 mar 2019, o 13:34

Ja znajduję tylko jedno wytłumaczenie obecności Adama w składzie. Na jakimś obozie przyłapał Jurgena jak zdradza swoją żonę/partnerkę z jakąś inną kobietą i teraz go szantażuje.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez wicked93 » 10 mar 2019, o 13:42

Kwestią tygodni jest, kiedy Adaś przedłuży kontrakt o jakieś 3-4 lata :)
wicked93

Postprzez Bartek84 » 10 mar 2019, o 13:43

Oczywiście większość komentarzy dotyczy Lallany, ale ja bym się zapytał nieśmiało dlaczego po raz kolejny w pierwszym składzie wychodzi Mo Salah? Jedna bramka w ostatnich siedmiu meczach, za każdym razem jeden z najsłabszych na placu, marnowane sytuacje, straty, przegrywane pojedynki. Pewnie zaraz tutaj zostanę zaatakowany, że krytykuję najlepszego piłkarza Premier League w zeszłym sezonie, ale nie podoba mi się po prostu, że niektórzy grają za zasługi. Co musi zrobić Shaqiri żeby wejść do podstawowego składu w takim wypadku? No i jaki sygnał wysyłamy piłkarzom, którzy mogliby przyjść do klubu już latem aby wzmocnić rywalizację w ataku? Liczyłem po cichu na jakąś zmianę formacji, może grę na dwóch napastników, ale nic z tego jak widać. Jedyna nadzieja w tym, że Mo i Bobby w końcu się przełamią.
Bartek84

1 year of membership

Postprzez BadBoy1920h » 10 mar 2019, o 13:48

Bartek84 napisał(a):Oczywiście większość komentarzy dotyczy Lallany, ale ja bym się zapytał nieśmiało dlaczego po raz kolejny w pierwszym składzie wychodzi Mo Salah? Jedna bramka w ostatnich siedmiu meczach, za każdym razem jeden z najsłabszych na placu, marnowane sytuacje, straty, przegrywane pojedynki. Pewnie zaraz tutaj zostanę zaatakowany, że krytykuję najlepszego piłkarza Premier League w zeszłym sezonie, ale nie podoba mi się po prostu, że niektórzy grają za zasługi. Co musi zrobić Shaqiri żeby wejść do podstawowego składu w takim wypadku? No i jaki sygnał wysyłamy piłkarzom, którzy mogliby przyjść do klubu już latem aby wzmocnić rywalizację w ataku? Liczyłem po cichu na jakąś zmianę formacji, może grę na dwóch napastników, ale nic z tego jak widać. Jedyna nadzieja w tym, że Mo i Bobby w końcu się przełamią.

Wszystko się zgadza. Zapomniałeś dodać, że ostatnio jest zwyczajnie samolubem.

P.S to nie jest sarkazm.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Flymf » 10 mar 2019, o 13:59

Aldor napisał(a):
Flymf napisał(a):Cóż, dzięki temu że gramy na swoim stadionie myślę że damy radę to wygrać 1-0, ale remis też mnie nie zdziwi. Burnley w tym sezonie nie zachwyca ale potrafią się postawić. Dzisiaj pewnie od pierwszych minut zobaczymy Keite, niech sobie chłopak pogra bo potem czeka go następny mecz gdzieś w kwietniu.

No i jak tam Keita? :lol:

Pomyłka, zapomniałem że Klopp może jednak sam chce ten mecz zremisować ¯\_(ツ)\_/¯
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez wicked93 » 10 mar 2019, o 14:03

Bartek84 napisał(a):Oczywiście większość komentarzy dotyczy Lallany, ale ja bym się zapytał nieśmiało dlaczego po raz kolejny w pierwszym składzie wychodzi Mo Salah? Jedna bramka w ostatnich siedmiu meczach, za każdym razem jeden z najsłabszych na placu, marnowane sytuacje, straty, przegrywane pojedynki. Pewnie zaraz tutaj zostanę zaatakowany, że krytykuję najlepszego piłkarza Premier League w zeszłym sezonie, ale nie podoba mi się po prostu, że niektórzy grają za zasługi. Co musi zrobić Shaqiri żeby wejść do podstawowego składu w takim wypadku? No i jaki sygnał wysyłamy piłkarzom, którzy mogliby przyjść do klubu już latem aby wzmocnić rywalizację w ataku? Liczyłem po cichu na jakąś zmianę formacji, może grę na dwóch napastników, ale nic z tego jak widać. Jedyna nadzieja w tym, że Mo i Bobby w końcu się przełamią.

Mimo wszystko wolę Salaha w składzie niż Lallanę.
wicked93

Postprzez Muszka » 10 mar 2019, o 14:08

Nie ma co oglądać meczów w tej lidze jak nie ma VARu. Przecież to się rzygać chce.
Muszka

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez WymiataczJan » 10 mar 2019, o 14:09

Nie komentuję tego co się odwaliło w tym momencie......... Brak słów
WymiataczJan

Postprzez Redzik90 » 10 mar 2019, o 14:09

Kabaretu sędziowskiego ciąg dalszy. A zaczęło się od nieudolnej interwencji Joela. Mimo to karygodne jest to co zrobił sędzia w tej sytuacji.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Anty » 10 mar 2019, o 14:09

Co się odwaliło? Nie mam podglądu na mecz, a twitter aż buczy.
Obrazek
Anty

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez wicked93 » 10 mar 2019, o 14:10

Sędziowski błąd jest oczywisty, ale czy wszyscy widzieli w jaki sposób Burnley dostał tego rożnego? Matip i jego zagranie rodem z ekstraklasy :)
wicked93

Postprzez wookie » 10 mar 2019, o 14:11

W sumie sędziów mogłoby nie być... Na pewno gorzej by to nie wyglądało...
wookie

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze