Liverpool - Burnley

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Liverpool - Burnley

Postprzez qensheimer » 7 mar 2019, o 11:43

Obrazek
Data Niedziela 10 marca, godzina 13.00
Arbiter Andre Marriner
Transmisja w polskiej TV Canal + Sport 2, godzina 12.55 (komentują Rudzki i Nahorny)
H2H w Premier League
Liverpool - Burnley
7 Wygrane 1
3 U siebie 1
4 Na wyjeździe 0
Remisy 1
Forma w Premier League
Liverpool
Everton (W) 0:0
Watford (D) 5:0
Man United (W) 0:0
Bournemouth (D) 3:0
West Ham (W) 1:1
Burnley
Crystal Palace (D) 1:3
Newcastle (W) 2:0
Tottenham (D) 2:1
Brighton (W) 1:3
Southampton (D) 1:1

Przewidywane 11stki
Liverpool 1-4-3-3
Alisson - Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson - Wijnaldum, Fabinho, Keita - Salah, Firmino, Mane
Burnley 1-4-4-2
Heaton - Bardsley, Tarkowski, Mee, Taylor - Gudmundsson, Westwood, Cork, Brady - Barnes, Wood

W skrócie. Pojedynek z tartakiem Dyche'a.
Chłopcy z Burnley przyjadą do Liverpoolu po 0:0. Nie możemy im na to pozwolić, by goście wywieźli jakikolwiek punkt z Anfield. Wszyscy liczymy na zwycięstwo z kreatywnym srodkiem pola oraz gradem bramek. Inny wynik niż zwycięstwo The Reds będzie kompromitacją i możemy wtedy już oswajać się z myślą, że w tym roku nie zdobędziemy tytułu.
Typuje wynik 3:0 dla naszych.
qensheimer

1 year of membership

Re: Liverpool - Burnley

Postprzez Wrubel84 » 7 mar 2019, o 13:00

Kolejny mecz z serii "musimy wygrać". Niestety nie mamy kół ratunkowych, remis nie wchodzi w grę. Liczę na szybkie gole, koncentracje przy kontrach i stałych fragmentach oraz cierpliwość. Jeśli się nie uda strzelić przez 60-70 minut będzie bardzo nerwowo. Co do 11-tki to liczę na kreatywny środek, bez Milnera lub Hendersona. Inaczej będziemy walić długie piłki na Salaha, grać skrzydłami i wrzucać na niskie trio lub Matip będzie robił wjazdy. Panie Klopp liczymy na Pana.
Ode mnie 4-0, aby się trio przełamało.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Kartas » 7 mar 2019, o 18:36

Będę się łudził, że zagrają od początku Keita z Shaqirim. Taki powiew świeżości, wyjście spod żelaznego składu dobrze nam zrobi. W środku Fab i Hendo(po to by w środę usiadł na ławce kosztem Wijnalduma, a Keita utrzymał skład, chociaż pewnie znów będzie beton). Ma być lekko, łatwo i przyjemnie. Niech bawią się grą, grają na luzie i postraszą trochę Bayern. 4-0
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ynwa19 » 7 mar 2019, o 19:05

Plan na weekend:
MC-Watford:remis xD
LFC-Burnley:wygrana naszych z 3:0 xDDD
Proste jak budowa cepa-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Ralf088 » 7 mar 2019, o 19:34

Proste, tylko najgorsze że bardziej prawdopodobnie jest to że tak będzie tylko odwrotnie XD
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ynwa19 » 7 mar 2019, o 19:50

Na serio:
Watford sie postawi bo mają o co grać ale czy zdołają coś zdziałać to zobaczymy.
Z kolei my potrzebujemy przekonywującej wygranej,takiego pokazania"chcemy ten TYTUŁ"
I tego nam wszystkim życzę -:)

Come on LFC!-:)
ynwa19

Postprzez Django » 7 mar 2019, o 21:04

Ostatnie mecze i forma nie napawają optymizmem. 0-0 i koniec marzeń o mistrzostwie. I proszę nie usuwać postu - jak się bawić w typowanie wyniku, to niech robią to wszyscy, nawet najtwardziej stąpający po ziemi.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ynwa19 » 7 mar 2019, o 22:07

Django

Odnoszę wrażenie(być może mylne),że kolegę ucieszyłoby gdybyśmy tego mistrzostwa nie zdobyli,nieprawdaż?
Jeżeli jednak nie to po co ten defetyzm,czemu albo komu on ma służyć?
W trudnych chwilach trzeba stać murem za naszymi a nie uprawiać czarnowidztwo.
I wiem!zaraz zleci sie "zgraja" kolegów,że przecież gramy słabo i należy patrzeć realistycznie itd
Ja to wszystko wiem,ślepy nie jestem ale z ukochanym klubem się jest na dobre i na złe a teraz jak jest kryzys-bo jest -:(to tym bardziej.
To jest moje pojęcie kibicowania,staroświeckie może ale w moim pokoleniu uważane za całkiem normalne.

Once a red always a RED!-:)
ynwa19

Postprzez bugi » 7 mar 2019, o 22:13

Ale 0-0 to bardzo możliwy wynik, zresztą nasz ulubiony ostatnio :D
Cytując klasyka "rozje.iemy ich 0-0" :lol: Pośmieszkować też czasami można, węc ynwa10 wrzuć na luz.
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez mkb22 » 7 mar 2019, o 22:16

ynwa19 napisał(a):Django

Odnoszę wrażenie(być może mylne),że kolegę ucieszyłoby gdybyśmy tego mistrzostwa nie zdobyli,nieprawdaż?
Jeżeli jednak nie to po co ten defetyzm,czemu albo komu on ma służyć?
W trudnych chwilach trzeba stać murem za naszymi a nie uprawiać czarnowidztwo.
I wiem!zaraz zleci sie "zgraja" kolegów,że przecież gramy słabo i należy patrzeć realistycznie itd
Ja to wszystko wiem,ślepy nie jestem ale z ukochanym klubem się jest na dobre i na złe a teraz jak jest kryzys-bo jest -:(to tym bardziej.
To jest moje pojęcie kibicowania,staroświeckie może ale w moim pokoleniu uważane za całkiem normalne.

Once a red always a RED!-:)

Nie wiem czy jesteś tego świadom, ale piłkarze liverpoolu wcale nie czytają forum.lfc.pl i mają to głęboko w dupie czy ktoś w nich wierzy czy nie, to nie jest turniej przedszkolaków tylko zawodowcy zgarniający gruby hajs i wiedzący co mają robić. Ludzie na takich forach jak te dzielą się po prostu swoimi spostrzeżeniami i opiniami, które mają takie samo znaczenie jak twoje posty, czyli żadne.

A co do meczu to przewiduje łatwe zwycięstwo, burnley to akurat jedna z gorszych ekip w premier league imo.
mkb22

1 year of membership

Postprzez Wrubel84 » 7 mar 2019, o 22:35

Jestem za tym, aby być z klubem na dobre i na złe, ale chyba można w uzasadnionych przypadkach powiedzieć, że coś idzie źle, wyłożyć kawe na ławe, a nie zakłamywać rzeczywistość i upiększać.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ynwa19 » 8 mar 2019, o 07:57

Odpowiem zbiorowo

Ależ ja dobrze wiem,że żaden z naszych piłkarzy nie czyta lfc.pl oraz to,że są zawodowcami i wiedzą co robić a ponadto mają zdanie kibiców w pewnej części ciała.
W tym temacie polecam film " Miłosna zagrywka" z Drew Barrymore i scenę w restauracji z basebolistami po przegranym meczu.

Lecz po to jest ten portal aby dyskutować i wymieniać poglądy
Zarówno Wy jak i ja mamy ten przywilej aby głosić swoje racje i nie zgadzać się(bądź zgadzać) z adwersarzami.
Krytykować konstruktywnie oczywiście też wolno

Mimo tego każdy z nas może pozostać przy swoim zdaniu.
A ponieważ jestem urodzonym optymistą to ciągle wierzę w powodzenie misji TYTUŁ-tak w tym sezonie!
29 lat czekania mi wystarczy.
I po raz enty:wiem jak wygląda obecnie nasza gra,jaka jest sytuacja w tabeli ale to nie zachwiało mojej wiary!
Ja już tyle przeżyłem z Liverpoolem,że byle co nie wytrąci mnie z równowagi.
Mam nadzieję,że teraz zrozumiecie mój punkt widzenia-:)

A luzu ci u mnie dostatek

Pozdrawiam wszystkich

Come on LFC!
Po 19 TYTUŁ!
Ostatnio edytowano 8 mar 2019, o 09:22 przez ynwa19, łącznie edytowano 3 razy
ynwa19

Postprzez ynwa19 » 8 mar 2019, o 08:45

Do Szpieg

Postaram sie dostować.
Przepraszam ale faktycznie nie zauważyłem ostrzeżenia.
Szczerze mowiac to z regulaminem zapoznalem sie bardzo pobieznie.
Mam nadzieję,że to wyjaśnia sprawę.
Pozdrawiam.

Odnosnie spotkania z Burnley to moim zdaniem potrzeba nam kreatywnosci w 2 linii a wiec chetnie obejrzalbym nasza pomoc w skadzie:Fab,Keita,Shaq.
ynwa19

Postprzez Django » 8 mar 2019, o 10:12

Szpieg1 napisał(a):
Spoiler:

XD

Za co jestem regularnie raportowany? Proszę o jakiś dowód, jakiś screen raportów, bo nie widzę powodów. Inaczej uznam to za wymuszony bzdurny argument. Może być na PW. Nikogo nie obrażam ani nie łamie regulaminu. Aaha już wiem - mam inne zdanie od posiadaczy różowych lenonek (dla niewiedzących - takie okularki z okrągłymi szkłami, nosił je John Lennon). Czyli wg niektórych nie można mieć innego zdania jak to, że majster jest nasz. No ja mam inne.

Co do meczu - przewiduje 0-0, bo Burnley przyjedzie na Anfield po 0-0, a z takimi gra się naszemu klubowi najciężej. Nawet gdy był Cou, który jednym podaniem potrafił rozerwać szyki obronne, to często gęsto takie mecze remisowaliśmy. Tak było swego czasu ze Stoke, teraz przewiduję z drwalami z Burnley. City wejdzie w Watford po same jaja i skończą się nasze marzenia o tytule.

Do kolegów wyżej - owszem kibicuje LFC, nie od wczoraj i nie od roku, ale jestem też realistą. I nie jestem ślepym kibicem, ślepym fanboyem czy też fanatykiem. Chociaż w wielu przypadkach chciałbym się mylić, tak w weekend może być ciężko.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez diablinadali » 8 mar 2019, o 10:50

ynwa19 napisał(a):Odnosnie spotkania z Burnley to moim zdaniem potrzeba nam kreatywnosci w 2 linii a wiec chetnie obejrzalbym nasza pomoc w skadzie:Fab,Keita,Shaq.

Taka ilość ofensywnych graczy w drugiej linii? U Kloppa? Na samą myśl o braku któregokolwiek z trójki Henderson/Wijnaldum/Milner dostałby mimowolnych skurczy mięśni mimicznych :lol:

Poza stałą już defensywą chętnie bym zobaczył coś na wzór Wijnaldum, Fabinho, Keita - Shaqiri, Mane, Origi. Z Mane grającym jako 9tka, jak to miało miejsce w meczu z Watfordem. Firmino i Salah niech szukają formy. Oczywiście to utopia, bo Salahowi musiałoby chyba urwać nogę, by zasiadł u Kloppa na ławce, no ale pomarzyć można.
diablinadali

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Następna strona

Powrót do Mecze